26171
  • Shaman
    #7432
    Nekem az tetszet,,hogy mondta cimbi,hogy húzzam fel norm Baalrunokig,aztán majd joinolgat.
    Na haladtunk is szép gyorsan,s eljutottunk az ancientekig (kötelezö quest ha Baal-runba akrsz menni),s leölöm öket,erre nem kapja meg a questet. Na akkor derült ki,hogy hopp még csak 3-as szintü.S asszem minimum 20-as kell,hogy megkapja:-pppp
  • Shaman
    #7431
    Abszolut nem értek egyet,nagyon könnyü felfejlödi,mindössze be kell joinolgatni Baal-gamékba.
    Gyorsana elszaladsz baalig,s elkezdessz joinolgatni.
    Nekem eddig összes karim 77-esen ment át hellre,s simán feltápoltam öket.
  • NeoMaN
    #7430
    Hi!
    Te a quaker raziel vagy?
  • Evil
    #7429
    Uj dupe progi 1.10 ala.Ne tradeljetek semmit!

    Diablo Clone

    "Hogyan szerezunk diabloclonet a gamenkban?
    Eloszor is megnezed ezzen a forumon hogy melyik ipen adjak el a sojokat eppen: http://www.battle.net/forums/board.aspx?ForumName=d2-general
    Mondjuk azt irjak a 228as ipen levo game a favorit mindenki menjen erre az ipre es adjon el.Ezutan addig krealod a gamekat amig a te jatokod a 228as ipre kerul.Azt hogy melyik ipen van a jatek kovetkezokepp tudod megnezni. ALT+TAB majd futttas cmd es netstat -n parancs.
    Ezzel a parancsal kiiratod az osszes kapcsolatod. Neked az a sor kell aminek a vege 4000. Az a sor mondja meg a battleneten melyik ipre generalodott a gamed. 213.248.106.225:4000 mondjuk ezt kaptad. Ez neked nemjo mert a 228as ipen adjak a sojokat el. Addig krealsz es nezed az ipet amig ezt a sort nm kapod 213.248.106.228:4000.Figyelembe veve azt hogy kb 200fele ip cimet kaphatsz ez eltarthat egy darabig. Ha megvan a 228as ip akkor nincs mas dolgod mint figyelni ahogy adjak el a tobbiek a sojokat es kivarni mig jon a clone. Kb 2-3orat kell varni max.Kozben erdemes a forumot frissiteni neznimelyik a legaktivabb ip es azt keresni."
  • ollie
    #7427
    teszegény... utálom a németet...
  • PiszkosFred
    #7426
    És a következő körben generál egy immphys lajtos barbart, vagy kettot ;]
  • Laalee
    #7425
    ennél sokkal jobb amikor a sok idiota tpt nyit ugyanitt :D
  • TANKboy
    #7424
    Én nemrégóta nxomom csak a Bnetes gémet és nem egészen értem néha az ottani játékmenetet. Mindenki rohan elöre mintha kergetnék öket. Sehol nem álnak le kicsit megtisztittani az adott pályarészt. Elhiszem és tapasztaltam, hogy döl az XP, de egyre jobban életveszélyessé válik a játék. Ráadásul kicsit a feelingen is ront. Szerencsére azért néha találni 1-1 normálisabb csapatot. A másik dolog mikor egy nagymenő egyedül szépen legyakja az Ősöket és a többi játékos szépen lemarad a Queströl (mármint az XP-röl). Mindemelett eszméletlen a játék igy! Kezdő Bnetes vaok de függővé váltam hamar!
  • PiszkosFred
    #7423
    Eheh, szep volt raz, legalabb tanulsz nyelveket - megha nem is akarod ;]]
  • raziel.
    #7422
    én 2 hete vettem meg a diot a német media marktba és milyen nyelvű??? full német
    teljes szöveg minden + hangok is nagyon vicces vele jáccani:)))
  • PiszkosFred
    #7421
    Az is megoldas ;]
  • I.C.ram
    #7420
    Találtam egy egyszerübb megoldást :) LEhalkítottam a zenét :)
  • SSS
    #7419
    Valaki meg tudná mondani hogy milyen program(okk)al lehet átírni a szövegeket a játékban?
  • netuddki
    #7418
    vélemény!:
    szar lett!!slussz!
  • PiszkosFred
    #7417
    d3x=d2x....

    azert ennyire en szaladjunk elore az idoben, eheh ;]
  • PiszkosFred
    #7416
    Ha fullt installaltal, akkor a d2xmusic.mpq-t masold fel a diablo konyvtarba a cdrol. Igy csak inditas utan porog a cd ellenorzeskor, amjd utana sosem. Ha felmasolod a d3xmovies.mpq-t akkor az akt4-5 es akt5 vegen is vinyorol nyomja majd az animot. akt1-2-3-4 kozben meg nyomhatod a tovabbot ha keri a cinem. cd-t. Ha nem fullt telepitettel, akkor is mukodik elvileg. A fileok nevei nempontosan ezek, de megtalalod (lusta vagyok most megnezni a masik gepen pontosan, sry)
  • I.C.ram
    #7415
    Valaki nem tud egy működő NOCD cracket orig 1.10-es Diablohoz? Az FLT meg a DEV-es ugyanúgykéri a cd-t. Azért kéne a crack, mert csomószor leáll a játék, mert felpörgeti a CD-t, aztán begyorsul minden, és ötször agyon vertek a szörnyek.
  • PiszkosFred
    #7414
    Hat azt kell mondjam, hogy a baalrunok eleg szepen hoznak xpt. Viszont addig eljutni, mar kinszenvedes. Najton Baalrunokkal 60-70ig vigan el lehet jutni. Elotte pedig - ketsegtelen teny - hogy ki kell fogni egy jo partyt es vegigcsinalni egyutt. Sok olyan ember van, aki bemegy egy hostra, es latja hogy akt2 most kezdi a nep, erre lelep, nincs turelme, keres ujat, ahol talan mar epp az oltart tapossa a party. Hell egesz mas dolog. Hellen beledoglik az ember ;]] Ott ha nincs egy jo party, legalabb 1-2 nekroval, akkor kinszenvedes. Mar najton is idegesito tud lenni az akt5os "ranged" vendegmonsztok, de hellen - egyszeruen nincs jobb szo ra - iszonyat. Ugy ledaralnak a soulok egy gyengebb cuccban maszkalo partyt, hogy a szemuk sem rebben. Mindezek ellenere nem rossz, k..va nehez lett, de legalabb nem csak cow es mephirunrol szol a dolog. A wps korlatozas meg szerintem hatalmas otlet. Mindig utaltam amikor vegigszaladtak egy karival hell baalig 1 ora alatt, csak bossokat irtva. Na itt most le kell allni harcolni, es ez mar kevesebb "huzo" karakternek teccik ;]
  • Sir IvanHoe
    #7413
    Kinek van IST runaja es mit ker erte?
    account : fejnelkuli
  • I.C.ram
    #7412
    B.netes 1.10-es patch eléggé elbaszta a játékot szerintemm :(( Sokkal nehezebb a fejlődés, egy jó partyt meg lehetetlen találni tápoláshoz, mert ugye bloody, cow kilőve. Ráadásul az ancik leölése is csak egy szint... :(( Sokkal szarabbúl jön az exp is :( Azt történt, hogy a HC playerekre van építve az egész, akik mondjuk nem játszanak olyan ritkán, azoknak a 60-as level is elég gázos lehet :(
  • I.C.ram
    #7411
    Minősgileg semmi, csak ez a sok új magyar nev a dolgoknak. Abszolút nem tudtam eligazodni, hogy ez a tárgy most mi lehet, meg ez a junik ez most mi is... :) Szép munka volt, csak, aki régóta az angollal nyomja, annak eléggé kaotikus lehet :)
  • netuddki
    #7410

    :(((((((((8
  • ollie
    #7409
    na, új logo?
  • ollie
    #7408
    na, új logo?
  • Laalee
    #7407
    jamellaval lehetett cuccokat kimásolni a játékból kis filok voltak, gondolom van mar 1,10 es jamella vagy valami hasonló, és akkor elég csak az ik cuccot elküldeni :D

    de ilyen erővel rákeres valam cheat oldalon és vannak kilószámra teljes cucc csomagok
  • Shaman
    #7406
    Gondolom megvan neki az a "hogyan futtassunk 2 diablot ecerre" dll,s akkor hostol egyet a karijával,joinol az általunk küldött karival,s átadja magának.
    Egyébként ha már ennyire vágyik rá miért nem hackeli be magának egy segédprogival???
  • ollie
    #7405
    Ja, épp oda is írta, hogy emailben kéri. De nem értem, hogyan. Talán egy single karaktert akar, amiből kihekkeli??
  • Shaman
    #7404
    plána azért,mert ö valószínüleg single-t játszik,s a zárt bnetes kariktól az életben nem kaphat IM cuccot.
  • Shaman
    #7403
    Ha kímélni akarod a cd-t akkor mountold be monnyuk daemon toolsba. Én is úgy tolom,hogy a palydiscet bemountoltam.
    Elöször,vagy 2-szer kiírja,hogy tedd be a cd-t,de utána elindul,azóta,meg eccer sem kérdezte meg,s nálam müködik.
  • Evil
    #7402
    netes karaktertol ketlem hogy fogsz kapni, amugy is kelendo az ik set.
  • Hunnenkoenig
    #7401
    Mi volt a baj a magyaritassal?
  • DJ_HELL
    #7400
    Bocsi fiuk nem tudna nekem valaki Adni valahogy 1 immortal ovet meg vertet mert mar csak ez a ket cucc kene a barbaromhoz es sajna nem tok neten jatszani csak 56k :( Ugyhogy valaki legyen olyan rendes es keldje el nek a [email protected] elore is kossz
  • PiszkosFred
    #7399
    de, a beta

    Hibakra meg azt javaslom, a blizzard oldalalait nezd at, kulon reszleg foglalkozik a hibauzenetekkel es az orvoslasaval.

    http://www.blizzard.com/support/?id=adt0274p
  • TANKboy
    #7398
    Már egyszer sirtam itt mert olykor csúnyán kifagy a DIABLO. Az 1.10-es patch van fent. Felraktam hozzá a no CD crack-et mert a StarCraft CD-m is elég karcos és ezt szeretném elkerülni a DIABLO CD-vel. Szerintetek ez a crack bekeverhet? Másrészről meg a Temp könyvtárba dioxy.tmp (xy: random számok) fájlokat csinál a játék. Ez normális?
    Még egy uccsó kérdés, az 1.10s az milyen verzió? Valahol azt olvastam nem ajánlott. Ez gondolom nem a béta...
  • Shaman
    #7397
    tsa.
    majd jövő héten otthon leszek,akkor toljuk majd
  • PiszkosFred
    #7396
    Sajnos nincs fenn a game most, igy nem tudtam volna elkuldeni. Viszont a jo hir hogy sikerult megoldanod.
  • I.C.ram
    #7395
    Sikerült végre.
  • I.C.ram
    #7394
    ahh GAME.EXE-t ellenőrzi :( Ha az 1.10-es, akkor nem tudom újrafelrakni.
  • I.C.ram
    #7393
    diablo.hu-n fent volt :)
  • I.C.ram
    #7392
    GAME.EXE kéne valahonna. A CD-n fent van valahol?