26171
  • Laalee
    #7520
    mf témában egy nagyon jo oldal
  • HammeRed
    #7519
    O ize ...Amazonnal jaccok most per pill.Egy tal mask a kobakra meg egy buri a kezben ami eleg lenne az indulashoz.Egyebkent 1.09-ben volt,van egy 94-es sorcim a csicskaval egyutt 800 feletti mf-el.A cuccok nagy reszet vele talaltam annak idejen,le szoktam vele nezni mefihez neha neha es szerintem ugyanugy mf fuggo a cucc dobas mert ennek a karinak meg most is dobalja az elit unik cuccokat,viszont a 98-as amanak 200 koruli mf-el is dob jokat de kozel se annyit mint a sorcinak.Jobb runakat meg szinte csak cow-on talaltam regebben1.10 ben nem vagyok jartas mert csak 2 karit csinaltam eddig amik nem magas szintuek.Nagyon a szivemhez notek a regi bejaratott karaktereim nehezen allok at az ujra.
  • Evil
    #7518
    en ugy tudom csak a rune,charm,jewel van tikltva mf szempontjabol, de majd utanna sassantok.
  • Evil
    #7517
    akkor: 1.10 ben annyira nem szamit mar a magas mf, 300% nal majdnem annyit dob mint 600% nal.
    keress egy 3 socketes helm et+4 socketes armort, ezekbe dobjal pf topazt.mf es gyurut+amut+kesztyut nem nagy show talalni meg alacsonyabb szinten sem.Es igy mar boven 200 folott lesz az mf ed.
    De elobb huzasd fel magad lvl80 as szintre, fire bolt,ball,meteor, blizzard max, +teleport, static 1-1 pont, utanna a tobbi mehet fire + cold mastery re.
    Ezzel pindle+andi konnyen megvan, ok pedig igencsak jo cuccokat dobalnak.Mefi mar jobb cuccokat kivan vagy tobb idot.
    Ha van kiserod es ot is beoltozteted mf ruciba es o oli meg a lenyt akkor az o mf e+a tied szamit.
    Utanna meg beindul az uzem, a lenyeg a kitartas, nekem volt hogy egesz nap lofaszt nem dobtak, masik nap meg geeds fortune, +1 fire skill charm, soj,shako +miegymas hasznalhatatlan unique :)
  • Laalee
    #7516
    mefihez mf sem kell mivel tiltva van igy tök mindegy mennyid van. asszem baal is tiltott meg pindle is.

    mefi night on is elég jó cuccokat dobhat
  • HammeRed
    #7515
    Jah es az mf sorc is azert mf sorc mert tele van mf-es cuccokkal,charm-okkal.Ami nalam nem adott mivel ez az elso ladderes karim.Skuldi,ali,wt,shako,rhyme-pajzs,stb ha ezek magvannak inkabb akkor lesz mf sorc a csajszi velemenyem szerint.Ezek nekem mind megvannak csakhogy non ladder kariknal.Javitsatok ki ha tevedek.
  • HammeRed
    #7514
    Ezzel nem is lenne gond csak az a baj hogy annyira szarok a cuccaim hogy nem sok ertelmet latom igy nekiindulni mert tobbet halna be a karim mint egyebkent nem beszelve a sebzesrol ami nagyon light-os.Gondoltam hogy a regi cuccokkal csak tok kezdeni valamit legalabb annyi cucc kellett volna hogy neki merjek vagni majd talaltam volna a kesobbiekben.Regebben nem volt ilyen gond mert ugy inditottam a karit hogy az elejen felpakoltam ra a cuccokat amiket kesobb hasznaltam vele csak a szint kellett hozzajuk.
  • Evil
    #7513
    csinalj egy mf sorcit.2 nap alatt megvan a 80 as szint, utanna mehetsz pindle, andi,mefi hez es lesz cuccod szarasig.
  • HammeRed
    #7512
    Sztem hogy az egyertelmu volt (ezek szerint nem) hogy nem ladderes cuccot adok nem ladderes karinak aki ladderes cuccot ad a ladderes karimnak.
  • Laalee
    #7511
    ugysem tudsz cserélni, nem lehet belépni nonladder karival ladder karakterhez
  • HammeRed
    #7510
    Csak azert mert rengeted 1.09-ben talalt cuccom van viszont nemreg csinaltam egy ladderes amat akinek annyira szarok a cuccai hogy nem merek vele hellre atmenni.Ha valakit erdekelt volna csereltem volna nem ladderes cuccot ladderesre.A tevedesek elkerulese vegett nem gagyi cuccok hanem ritka ertekes dolgok.
  • Shaman
    #7509
    veluk=regi sima non-ladder karijaimmal
  • Shaman
    #7508
    én nem nagyon......
    Egyébként biztos vannak,mert mikor multkor krealtam veluk gamet (nehogy lejárjon a 90 nap),akkor azért láttam jópár játékot.
  • HammeRed
    #7507
    Szokott valaki meg regi nem ladder-es karival jaccani rendszeresen?
  • Evil
    #7506
    mana tenyleg nem kell sok, max az elejen amig legyartod a futoszallagi munkasokat, de arra ott a lotyi, az atkok meg nem esznek sokat.
  • Shaman
    #7505
    ja és bár ez nem annyira fontos,az övemben is úgy van,hogy 3 sor életlötty és 1 sor mana lötty,mert annyira nem kell sok mana.....
  • Shaman
    #7504
    hát
    erö:csak annyi amennyi a cuccok viseléséhez kell,nekem spec 110 alapból,de lehet 90-100 is elég. majd még úgyis adnak rá a cuccok.
    dex:0 abszolút nem kell.Max ha találsz valami "nagyon akarok hordani cuccot" s kell hozzá,de sztem ne tegyél rá semmit.
    energie: Hát mana sem kell túl sok,mivel eccer megidézed a lényeket,s onnatól kezdve max átkozol.Nekem olyan 130 körül lehet
    élet: Jobb nem lévén ide raktam az összes többi maradékot. Igazából a lényeid feltertják az ellent,szal olyan marha sok erre sem kéne,de most mira másra tegyek? Meg néha a csontik beragadnak ajtókba,ilyenkor berohanok,hogy utánam teleportáljanak,s addig valahogy ki kell bírnom a szörnyek mellett.

    Sokan mondják,hogy mana-élet arányosan kell növelni.Nekem olyan rengeteg manára nincs szükségem,szal ahogy látod én többet tettem életre,de ezt mindenki döntse el maga.
  • Evil
    #7502
    summonos vagy lovoldozos?
  • BADE
    #7501
    Tudja valaki,hogy a 3 mikorra várható?
  • Shaman
    #7499
    Igaz aláírom,sorry tévedtem.
    Még soha sem találtam Lo rúnát,valszínüleg ezért hittem,hogy Io-t akarsz írni.....
    Már megint elöbb írtam,mintsem utána jártam vóna!
  • Shaman
    #7497
    ÖÖÖ asszem Laalee tett be linket róla,lapozz viszza max 5 oldalt tuti megtalálod,lehet hogy kicsit többet,én onnan szedtem,de mér nem emléxem a linkre.
  • Bluntside
    #7496
    Honnan tudnék 1.10 alá működő(!) maphacket leszedni, és mit kell tennem a telepítése alatt...?
  • PiszkosFred
    #7495
    Van az altalad letoltott magyaritott patch_d2.mpq, es van a game altal felinstallalt patch_d2.mpq. No a dolog csak annyi, hogy ezeket cserelgeted. Ha magyarul akarod, akkor a letoltotted rakod a diablo konyvtarba, ha angolul, akkor hagyod ott az eredetit. De mivel most 110 a hivatalos es legujabb peccs, igy szedd le 110es magyaritast eloszor is. Aztan szedd le a hivatalos 110es update peccset, majd updateld a jatekot 110es verziora. Aztan szinten csak cserelgetned kell a patch_d2.mpq-kat, kedved es nyelvnek megfeleloen.
  • PiszkosFred
    #7494
    Ezt kar volt... ;]
  • Evil
    #7493
    szerintem meg nem
  • ollie
    #7492
    biztos vagy benne?
  • I.C.ram
    #7491
    1.07-es Diablod nem is lehet, mivel a LOD=1.09 patchcsel.
  • Lacika 79
    #7489
    Hát ez elég kimerítő volt. Köszi szépen. Szerinem Ma este neki is állok egy nekró gyártásának. :-)
  • Laalee
    #7488
    lényeg hogy rájöttél :D
  • Shaman
    #7487
    Méegy tipp-trükk,nekem is csak pár napja mondták (nem tom magamtól miért nem jutott eszembe)
    Szóval ingyen csontigyártás!!:
    Ha már Horrograthban vagy s lemész az Anya melletti portálon,ugye ott fekszik a földön rengeteg csonti,akik felélednének,ha.....:-DDD
    Szóval értitek! Szépen csinálsz jó gyorsan mielött felélednének belölük saját csontit.
  • Shaman
    #7486
    szinte csak az!

    Nekem holy freezes van,de az a baj,hogy hellen alig haladok. A csontik bírják ezzel nincs is gond,de keveset sebeznek már. Ugyan az ellenfél a holy freez+decrepify-tól szinte állóra fagy,de a kevés sebzés miatt nagyon-nagyon lassan haladok.Szinte csak a csicskám öli igazán jól az ellent. Szóval a sebzés megnöveléséhez nagyon jó a mightos.
    Én már azért nem cserélem le,mert 83-as szintemhez,ugyanekkor szintü a kíséröm,s lusta vagyok ujra feltornászni egy másikat,illetve ezt már nagyon megszerettem:-D
    Szóval lehet ezzel is haladni,szépen lassan. Mindez persze mint írtam,csak hellen fog előjönni. Nighton még vígan lekaszálod a térképeket.
  • Laalee
    #7485
    ha csontikra fejlődsz jol jön egy might aurás kisérő night act2?
  • Shaman
    #7484
    Kis pontosítás:"Minden átkomon 1 pont van a többi jön skillböl" ezen természetesen nem azt értettem,hogy az összes átkon 1 pont van,hanem az utána felsorolt átkokon,van 1-1 pont.
    Egyébként a fizikai immunok ellen az AD -100%-ot ad a DEC -50%-ot ad.Szóval a DEC-el nem jönne le a fizikai immu,akkor kell AD-t használni. Vannak monszták,akiknek valamivéletlen folytán:-DD 200% feletti az immu,na ott gáz van,marad a futás,vagy bízol a sceleton mágékban...

    És még valamit kihagytam a Bone ágról fontos még a CE!! Jól lehet vele írtani,sokan ezt is kimaxolják,nekem csak 1 pont van rajta.
  • Laalee
    #7483
    illetve rosszul irtam summon ág :D bone bol a corps exp kell
  • Shaman
    #7482
    Lacika:
    Summoning ág: ami alap az a RS,SM azaz Raise sceleton,illetve sceleton mastery ezek maxra! Utána megoszlanak a vélemények,de én speciel felmaxoltam a sceleton magékat is.
    Revive-ra elég 1 pont a többi majd jön skillböl. 1.10-ben a csontik 100* jobbak,mint a revive.Kísérönek mightosat.tegyél még a summon resistre 1 pöttyöt,illetve nekem még van a fire gólemig is 1-1 pont a gólemeken,de ez nem olyan írtó fontos.
    Bone and poison ág: teljesen elhagyható.Esetleg,ha nagyon nem tudod megcsinálni az első hullákat a csontikhoz,akkor lehet BS,de egyébként nekem a csicskásom simán legyártja a hullákat.van még nekem 1 a bone prisonon,mert az ancienteknél jól jött,de egyébként nem fontos.
    Átkok:Minden átkomon 1 pont van a többi jön skillböl. A bal oldali ágat hanyagold. Középröl kell az Amplify damage,illetve jobbról a decrepfy! Én szinte végig decrepfy-al haladok,mert az tartalmaz 50% Amplify damage-t is,azaz leszedi a fizikai immunitást.
    Ha csak egyedül játszol nem kell Lower Resisist,mert mondom AD leszedi a fizikai immut,a lényeid meg fizikait támadnak,kivéve a csontmágusok. De mivel mondjuk 10 mágusnál az átlagos eloszlás 3-3-3-2 tüz/cold/light/poison,ezért ha egy lény immunis a tüzre mondjuk,amiatt a 3 mage miatt nem fontos leszedni az immunitást.
    Ha bneten tolod csapatban,akkor viszont a többiek nagyon fognak örülni,ha használod a Lower resistet.
  • Lacika 79
    #7481
    Akkor jól sejtettem. Köszike. :-)
  • Laalee
    #7480
    skeleton ág fejlesztése, és átkok, a többi szar lett
  • Lacika 79
    #7479
    Gondolkotok, hogy a Palám mellé most indítok egy Necrót is.
    Szívesen fogadok tippeket, ötleteket, hogy mire gyúrjak. :-)

    ("olvass vissza" beszólással plíz kíméljetek)
  • Lacika 79
    #7478
    Mivel itt melóhelyen (szám.tech.-et tanítok egy középsuliban) napközben szinte lehetetlenség netezni, ezért én csak képek nélkül nyomulok, úgyis csak a fórumokat nézem, ezért nem vettem észre a smilekat, vagy minek is nevezzem őket. :-)
  • Evil
    #7477
    en tuti megvetetnem vele, de mindegy nem erdekel, te dolgod.