26171
  • TANKboy
    #7572
    Nem írom én le a HC-t, csak én nem hinném, hogy valaha is indítok ilyen karit. És tényleg le a kalappal az elött aki 80-as szintig eljut. Igazi életművész az ilyen! :)
    Az a baj, hogy Hellen jóformán csalással tuningolták meg a monsztrákat. Különböző távütések meg elöbb eltalál a lövedék minthogy vizuálisan odaérne. Azt viszont jó 5letnek tartom, hogy különböző plusz skilleket kaptak az ellenfelek, meg gyorsabbak, viszonylag inteligensebbek. A Hell az tényleg Hell lett és csapat nélkül halálra vagy ítélve...
  • Shaman
    #7571
    Pedig nagyon ecceru legyilkolni,mivle a Diablo runok,majdnem olyan népszerüek,mint a Baalrunok. kreálsz egyet,mondjuk Diablorun01 néven,oszt majd joinolnak befele. Együtt simán kivágjátok a jó öreget!
  • PiszkosFred
    #7570
    Jo. Azt irtad "diablo gyilok". Hat tudod, hellen nincs az az isten, hogy vegigcsinaljam ujra azonnal masik hoston, inkabb varok par percet hatha lelep az idiota.
  • HammeRed
    #7569
    Ezt ugye nem gondolod teljesen komolyan hogy felmegy mindenki a varosba es var?Nem egy olyan jatekba voltam hogy nagyon jo party osszejott es inkabb kileptek az emberek ez miatt nagy anyazasok kozepette.Regebben en is varakoztam ilyenkor,talan egyszer mefizes kozbe egy pocsfeju 30-as ama ramhostilezett a joval nagyobb karimra hat megvartam es elinteztem,de ha most ramhostilezik valaki inkabb kilepek.Ha valaki duelezni akar van kifejezetten duel gama az arrol szol,legalabb olyan szorakoztato lehet valakinek mint a monstak irtasa.
  • PiszkosFred
    #7568
    Hat nem az en dolgom, de biztos hogy jo ötlet elofizetoi emailt megadni? Regisztralj egy ujat a freemailen, es azt add meg, szerintem....
  • PiszkosFred
    #7566
    +adja
  • PiszkosFred
    #7565
    Ha hell, akkor fogod magad, a banda felmegy a varosba, es var szepen. Közben megiszol egy kavet, elolvasod az aznapi hireket egy-egy online ujsagon, stb. Majd megunja a sorc, es mehettek lefele vissza folytatni a tuskeshatu irtasat. Ha pedig nem megy el zaros hataridon belul, akkor pech. Ekkor meg kell jegyezni az accountot es a karakternevet, felirni a feketelistara, es a kesobbiekben ha lesz olyan karaktered, vegigpofozni vele a serveren ;] (en legalabbis ezt teszem legtobbszor)

    Tankboy: csit az mindig is tema volt itt, erdemes visszaolvasni mekkora vitak lementek a fenykorban. Csak idoszakos a dolog, 1-2 honap csend utan elojon, 2 hetig tema, aztan megint semmi honapokig. Egyebkent HC-t ne ird le. Az igaz hogy az ember a hajat tepi egy 80as kari temetesekor, de ez az egesznek a feelingjet. Egeszen, de egeszen mas hct jatszani, mint sct. A karakterfejlesztes, a jatekmenet, a haladas sebessege, eg es fold a ket jatekstilust osszehasonlitva.. Probald ki egyszer, meglatod nagy elmeny ;]
  • HammeRed
    #7564
    A funduel az ok az viszont nagyon bosszanto tud lenni mikor diablo gyilok kozben felmegy a csavo a city-be rad hostilezik majd visszajon es megol.Sorcik,amak eloszeretettel uzik ezt a sportot.Velem is megtortent mar ill lattam tobbszor is.Ezt mar reg belerakhattak volna valamelyik pecsbe hogy elfogadom a kihivast ha akarom vagy valami ilyesmit.
  • TANKboy
    #7563
    A minap épp játszom egy 21-es szintü barbárral. Velem együtt voltunk bent kb. 4-en. Jön egy 24-es szintü druida, egy ijjal a kezében. Kihivott minket (duell)! Jött szépen 1-2 lövéssel hazavágott mindenkit. Mindenki átkozódott. Én csak röhögtem, soha nem bosszant fel az ilyen. Küldtem szmájlit neki és ujra kihivtam. Harmadszorra sikerült kivégeznem. Aztán nemtom miért elmagyarázta, hogy hogy is sebez ekkorát. Bent volt még 1 kari, egy Sorceress az kérte, hogy partyba menjünk. Beléptem erre ő Enhancolta a fegyverem az akkori kb 30-100-as sebzésem 1200-1500 körüli lett. Mondta, hogy majd igy gógyizzak én is. Vagy valami progival vagy két gépen de mind a 2 játékos ugyanaz volt. Sokminden leleményességet megtud az ember a Bneten. :)
  • TANKboy
    #7562
    Huhh... Látom ez a csalás téma jó, mert mozgatja a játékosokat!
    Le a kalappal a HC karikkal játszók elött, de most hogy tudom ezt a maphack progit már annyira nem esek hanyatt tőlük! Szerintem én soha nem inditanék HC-karit. Bele is örülnék, ha pl 80-as szint körül meghalnék vele...ÁÁÁÁÁÁ még belegondolni is borzasztó! Az ilyen ebernek tuti adrenalin hiánya van! Hallottam hogy játszanak: 4 ujj az 1 2 3 4 gombon plusz 1 az Esc-en, bár még nemtom hogyan, kissé kényelmetlen kéztartás, kipróbáltam. :)
  • PiszkosFred
    #7559
    Egyetértek.
  • Shaman
    #7558
    Gondolom nem használná ha nem lenne ennyire lagos ez a szar bnet. Én ugyan nem játszom HC-t,de rengetegszer halok lagg miatt:-(( Eccer csak annyit látok,hogy mindenki megáll,csak én futkosok fel-alá,na akkor kábé tudom,hogy tuti halál:-(
  • Davidus
    #7557
    " nem 1 hc karim halt meg lagg, pk miatt, ezek könnyen védhetők maphackal "

    De ha ezeket védi akkor már a sima monszták se tudnak lenyomni mert kidob mielött behalál. Felvetödik a kérdés hogy mi a faszér játszol hc-t ha fosol hogy behal a karid. Söt nemhogy fosol de olyan hekket használsz hogy ne is tudjon behalni.
  • Shaman
    #7554
    Bár Ílaalee már leírta,de én is pontosítom. Szal gyógyulsz a tüzsebzéstöl. persze ez attól függ,hogy sima,vagy %-os.
    Példa:
    Valaki beléd lö egy 200-as sebzésü Fire Ballt.Neked van 75% resed,tehát marad 50-es sebzés.No ha emelett van 50-es absorbod,akkor te ettöl a tüzlabdától GYÓGYULSZ!!
  • Laalee
    #7553
    mondjuk magasrol szarok rá hogy mit érez :D

    csalni akart és átbaszták igy járt :D
  • Laalee
    #7551
    tűztől gyógyul
  • Laalee
    #7548
    amig ilyen szar a b.net fogok használni maphackot. mondjuk ha esetleg megjavulna akkor is :D

    nem 1 hc karim halt meg lagg, pk miatt, ezek könnyen védhetők maphackal, emellet sok apró és hasznos dolgot tud, kiirja a hogy hany socketes a tárgy, be lehet állítani hogy egy keresett tárgy más szinü legyen, nem enged kavicsot dobni a socketes cuccba.

    emellett letiltja az idióta essőt is. mondjuk azt sem értem mi a jó abban hogy egy minimum 500 szor bejárt térképen keresgessem a lejárókat.
  • Shaman
    #7547
    Van sok szép módja az átverésnek,másik példa:
    Bemész egy dupe gammába,a srác közli,hogy töccsél le egy progit,ad is egy linket. Letöltöd,s azt mondja,hogy indítsd el,s akkor tudod a dupe-olást aktivizálni.
    Elindítod,s mit látsz a dióban?? Az egered megbolondul a karaktered elkezd rophanni össze-vissza,a tárgyakat kidobálja a kariról,ki se tudod lőni,mert az egér össze-vissza mozog,stb......
    Na velem anno-anno ez történt.Az életben nem leszek kíváncsi többet a dupe-olásra:-)))
    Szóval vigyázzatok. 1 szerencsém volt akkor,hogy olyan gagyi cuccok voltak a karin,hogy azt nyugodtan összeszedhette a másik kretén.
    Szal az ember a saját hibáiból tanul......

    (utólag visszagondolva végül is jól sült el a dolog,mert rákényzserített,hogy uj cuccok végett lerunozzam mefit jópárszor,s sokkal jobb cumókat találtam,mint ami elötte rajtam volt)
  • Bluntside
    #7546
    Hát igen, engem is csak egyszer vertek át trade közben, azóta is úgy félek tőle mint a tűztől. LEGYETEK RÉSEN!!!
  • TANKboy
    #7545
    Köszi srácok! Jól esik tudni, hogy azért a java ember még ellene van a csalásoknak. Csaljon az illető singlebe, ha akar, azzal nem rontja el más feelingjét. Remélem nagyon sokára jön ki (vagy soha) ilyen tolvaj csaló program az 1.10 alá! Rettegjek minden játék alatt, hogy mimet lopják el rólam? Ti is tudjátok mekkora öröm és büszkeség valami nagy és remek cuccot viselni, birtokolni. Fura és kicsit elkorcsosultnak találom mondjuk, hogy egy játék alkotóeleméhez ennyire ragaszkodjék valaki (mint pl. Én), dehát ez a DIABLO! És legalább annyira fájna és összetörne lelkileg egy ilyen kifosztás mintha betörnének a szobámba és innen vinnének valamit. Szerintem ezzel sokan vannak igy! És sajnos mivel nincs tétje igy persze sokan fognak élni a tolvaj progikkal! Jó mondjuk még az ilyen "megnézemacuccaid" progik nem veszélyesek, de sajnos sokan nem elégszenek meg ennyivel!
  • PiszkosFred
    #7544
    Ez egy ilyen vilag, akar diablo, akar irl...
  • HammeRed
    #7543
    Mindenesetre nagyon genyo dolog ha valakit akarva akaratlanul mindegy hogyan de atvernek,es viszik a cuccat.Egy idore ha nem vegleg elveheti a becsuletesen jatszo ember kedvet a jatektol.Szomoru hogy van ilyen is.
  • Hegylakolaci
    #7541
    Ja és nem minden MH-be van beépitve mert emlékeim szerint 1.09b vagy c-nél még nem lehetett megnézni.
  • Hegylakolaci
    #7540
    Nameg ez a ha valaki kiváncsi az ember cuccaira annak ugyis megmutatja az sántit egy kicsit,ugyanis olyan tradehack progi is van már ami helyetted pipál,tehát igy ellophatják az összes cuccod ha az ö inventorija üres
  • Evil
    #7538
    nem mindegy adott ido alatt mennyiszer runnolom le andit, mefit vagy countesst, pindle nel meg nem kell.
  • HammeRed
    #7537
    Egy szo mint szaz csalas es kesz,nekem nem kell.Ha valaki kivancsi az emberr cuccaira annak ugyis megmutatja ha ugy gondolja ha meg nem akkor ne nezegesse oke senki semmilyen szar programmal.
  • ollie
    #7536
    ááááááááááá
  • Laalee
    #7535
    az 1.10 es maphack is pont ilyen :D 0 gombbal lehet megnézni mit visel a másik
  • TANKboy
    #7534
    Vaze ez nagyon LOL! Kiváncsi lennék milyen lehet a való életben az illető!
  • TANKboy
    #7533
    Muszály??? Miért kell pörögni, hová sietsz? Ez simán elmegy csalásnak! Tudom tudom a cél szentesíti az eszközt! Mielött a torkomnak ugrasz ezért, sorry! Ez az én véleményem.
    Múltkor egy srác is szépen elkezdte elemezni, hogy milyen cuccaim vannak. Tök úgy éreztem magam mintha James Bond egy speciális szemüveggel a "szoknyám" alá nézne!
  • PiszkosFred
    #7532
    Igen, azert is irtam hogy mephekk cimszo alatt elterjedt mar egy ilyen "belemindenszart" verzio a vege fele..
  • Evil
    #7531
    akkor az mar nem maphack. amikor mf elek akkor en is hasznalom, sajna muszaly a porges miatt, mert hell en geci nagyok lettek a palyak.
  • HammeRed
    #7530
    En is arrol a verziorol beszelek asszem,mindez 1.09 ben tortent.
  • PiszkosFred
    #7529
    odehogynem, annyi szar hekkmodult egybegyurtak mar mephekk cimszo alatt, hogy lehetseges. Van abban minden, pikittol kezdve az autoidentig, stb.. Habar ezt 109es idokben lattam, 110nel meg nem, halaisten...
  • HammeRed
    #7528
    Soha nem hasznaltam de akinek volt az mondta hogy a kurzort radvitte es nyomott egy bill-t a numerikuson utana latta a cuccaidat.
  • Evil
    #7526
    maphack al biztos nem nezik meg mi van rajtad.
  • PiszkosFred
    #7525
    razi bammeg, meg msot is rohogok ezen ;]]]] ez megy ki a lol.txt-be, megha nem is sajat gyartmany eheh
  • HammeRed
    #7524
    Egy fickot huztam 1.09-ben aki meselte hogy egy nemet gyerekkel jaccot aki azt mondta neki hogy van egy tuti progija amit ha feltesz tud dupe-olni bneten,elkuldte neki mail-be erre a lama feltelepitette a "progit" masnapra megvaltozot az acc-ja jelszava,kicsit kiraboltak.En egy idoben azert jaccottam sokat egyedul inkabb,nem mentem public gameba mert sokan a maphack-el megneztek milyen cuccok vannak rajtam utana ha felmentem a bnet-re csak azt lattam hogy 3-4 sikertelen bejelentkezes volt az account-omra.
  • Evil
    #7522
    ismeros
  • Laalee
    #7521
    na utánanéztem

    blizzard interju
    http://www.blizzard.com/diablo2exp/chat/030619.shtml

    [Bridenbecker] Are you making any changes to magic find?

    [DiabloIIDevTeam] Yes, we have made "Magic Find" no longer work on end bosses and certain uniques.