26171
  • TANKboy
    #7616
    Én még PK karakterrel nem találkoztam. Amúgy nem értem, ez mire jó? XP-t tudtommal nem kap, a cuccokat nem veheti fel, max 1 fület. Álljon ki pvp-ben! Úgy büszke lehet, ha megöl, de ilyen alattomosan... Igaz, hogy vannak ilyen klánok akik vadásznak a PK-ra? Ez olyan jó érzés! Ők a DIABLO rendőrei.
  • Evil
    #7615
    pont ilyet pottyantott ma andi!
  • HammeRed
    #7614
    Elso ranezesre bugged a csako
  • Davidus
    #7613
  • Davidus
    #7612
    Az a 40 skillpont barmire elkölthetö:) A lenyeg a max csonti/mastery/meg corpse expora pontok. Azért irtam fire golemet mert nekem most van egy Goolem nevü nekrom aki pont ilyen. Szal hogy nézne ki egy Goolem nevu nekro golem nálkül?:)
  • Shaman
    #7611
    :-)))))))))))))))))
  • Shaman
    #7610
    Igen ezt a 20-as fire gólemet én sem értem.
    Minek?
    Sebzése hellen semmi,tanknak meg ott vannak a csontik,szal nem értem......
  • Evil
    #7609
    inkabb a golem helyett a skeleton mage t tapolnam.
  • shaba23 #7608
    Nem, nem én vagyok a képen :)
  • shaba23 #7607
  • Davidus
    #7606
    Csontis necro build:

    20 csonti mastery
    20 csonti
    20 fire golem
    20 golem mastery
    corpse explosion + erre annyit amennyit érzel mert csak a robbanás hatosugara nő a + skillekkel(én minden felesleges pontot rárakok)

    LVL 30+ csontikat ultranehéz leverni. Hell Baal-t is állják jo 5 percig mire 1 meghal...

    A lényeg a corpse explosion. Valahogy csinálnak a srácok egy hullát és vége is van mindenkinek:)
  • Shaman
    #7605
    Egyelöre jól írtanak így a csontik szal megérte,csak még soxor hal a kíséröm,ezért sokat portálozgatok a városba feléleszteni. Régi 84-esem,szinte egymaga megölt minden aktbossot hellen is,szal ennek is van még mit fejlödnie...:-))
    Egyébként úgy gondolom,hogy igen megérte. Ugye a Holy freezesnek a lassítás/fagyasztás volt az elönye. Nos most úgy megyek,hogy decrepify átok,ez ugye 50%-os lassítást ad,plussz agyaggólem,ami nekem 46%-os lassítást ad. csak 1 skill van rajta a többi jön a plussz skillekböl,asszem így 6-os,vagy 7-es.
    Igaz az agyaggólem,az asszem csak 1 lényre hat,bár ezt még nem teszteltem annyira,de pékldáil night mefi agyaggólem plussz decrepífynál,szinte meg sem tudott moccanni.Mondjuk percenként ütött egy felet!:-))
  • Evil
    #7604
    summonos necronak might os kisero kell, mert a csontik hellen mar lofaszt nem sebeznek.
  • Evil
    #7603
    az en hammerem palam nagyon tarol.szerintem a legeletkepesebb karakter hellen, egyedul siman lemegyek baal hoz, max a minion of destruction ok okoznak nemi nehezseget.
  • I.C.ram
    #7601
    Nekem van egy 82-es Paladinom FanaZeal-es. Meg most fogok kezdeni egy MF sorcit, csak utálom a sorcot, ezért nincs sok kedvem tápolni, de muszáj, mert kellenek a jó cuccok a palámnak. Hihetlen, hogy milyen hamar behal a palám hellen.
  • Shaman
    #7600
    Na amúgy ma váltottam......
    Volt ugye a summonos nekrómnak Holy freezes kíséröje mindkettö 84-es szintü.Sok-sok töprengés után kirúgtam hön szeretett kísérőmet,s night akt2-ben felbéreltem egy 44-es mightosat:-)) Kicsit kell még tuningolni szegénykét...
    Jelenleg night Baal-runokat nyomogatok,ott egész türhetöen fejlödik,s hátha az öreg Baal is dob valami értelmeset. (bár a megszokott Heel-Baal runokhoz képest elég szar dolgokat dobál:-)))
  • PiszkosFred
    #7599
    3k-s diablo ar mellett? Viccelsz? Aki nem vette még meg, az meg is érdemli ;] (ne jöjjön senki ezzel a - nincs pénzem, nincs zsebpénzem, keves a fizetesem stb - dumával, mert aki télleg szereti a játékot az összespórolt már jópár hónap alatt egy diablora való kis pénzmagot. Fiatalabbaknak meg még karácsony is ottvolt ;])
  • PiszkosFred
    #7598
    Pontosan ;]
  • PiszkosFred
    #7597
    acc: PiszkosFred - gondolom meglepo ;] a karakterek nevei meg visszakoszonnek Rejto apank irasaibol a TuskoHopkinstol egeszen Voros Karomig...
  • I.C.ram
    #7596
    accountnál kell a csillag.
  • I.C.ram
    #7595
    Persze, hogy tudom, épp azért kértem, hogy írja be mindenki :)
  • Shaman
    #7594
    Tudod,hogy kell berakni a friend listába?

    /f a *usernév (a csillag nem biztos hogy kell)

    Egyébként én: EvilShaman
  • Shaman
    #7593
    És én ezt nem utánaolvasásból,hanem saját tapasztalatból is tudom. Egy nekró fejecskét upgradeltem,s nőtt a követelmény.
    Egyébként ez az upgrade-lés nagyon király dolog. Régen nem tartottam volna meg ezt a sárga fejecskét,amin sok nyalánkság mellett +2 to nekró skill is volt,de a defense csak 5-ös volt!!! Nyomtam rá upgradet,most már elviselhető a defense!:-))
  • I.C.ram
    #7592
    Írjátok már be az accountotokat!

    Nekem: ICram
  • Shaman
    #7591
    Változik!!!!!
    Laalee ebben téved. Szal vigyázzál vele! ha upgradeled nő a követelemény is!!
  • Laalee
    #7590
    szerintem a nagytöbbség
  • I.C.ram
    #7589
    Valaki itt b.neten nyomja?
  • Evil
    #7588
    erre nincsen veletlenul valami megnyugtato infod?
  • Evil
    #7587
    thx, remelem muxik, sok bosszusagtol mentenel meg
  • Laalee
    #7586
    /ignore *acc
  • Evil
    #7585
    ja lenne meg egy idegesito problemam.valami kulfoldi barom allandoan uzenget, szerintem ez ezzel szorakozik, mindenfele idetlen karaktereket kuldozget, meg szamomra teljesen ismeretlen nyelven kommunikal.mar irtam neki hogy nem en vagyok az embere(gondolo valamit konyit az angolhoz) de csak nem hagyja abba, tenyleg nagyon idegesito, amikor 2-3 masodpercenkent jon egy uzi.
    hogyan tilthatnam le a tole jovo uziket?
  • HammeRed
    #7584
    Beirod hogy /whois *accountname (gondolom felirtad az acc nevet vagy a nicket)es ha online a tag akkor kiirja a game nevet ha publicba van akkor siman bemesz es lecsapod ha jelszavas akkor addig varsz amig publicba nem megy.
  • Evil
    #7583
    hat azert nem nyugtattal meg, ha 196 ero kene neki akkor baszhatnam az armort meg a runat is benne.
    mindenesetre en meg nem talaltam infot errol, ugyhogy szepen korbeszaglaszom a temat, nehogy valami hulyeseget csinaljak.
  • Laalee
    #7582
    én ugy tudom csak a def je nő meg minden stat ja marad változatlan legalábbis ezt irták :D
  • Evil
    #7581
    lenne egy kerdesem.paladinomon guardian angelt hasznalok egy um runavalav.gondoltam upgradelem a cube ban eggyel magasabb tipusu armorra.
    szoval az exceptional bol elite lenne.ezt meg is tudom tenni a lem+ko+pf diamond+az armor.egy gondom van, valtozik e az str kovetelmenye az uj armornak vagy marad a regi, mert jelenleg 118 as ero kell hozza az elite megfelelojene a hellforge plate meg 196 es 91 es szinten mar nem repkednek a stat pontok.
  • PiszkosFred
    #7578
    Tartok tole, hogy hiaba a reinstall, 110re felpeccseli addig jo, de a hibas mostani bnet(bnet.hu-s) ipket megtartja. A legjobb megoldas az lenne, ha megnezne valaki az origi bnet ipket, majd az egykor .reg fileban atirna erre az ottani ipt. Vagy kitakaritana a registrybol a mostaniakat. (annakidejen en is ugyanigy jartam, amikor rauntam a bnetre es inkabb elmentem jatszani egy picit a haverokkal zart serverre...)
  • HammeRed
    #7577
    Ugy gondoltam hogy full reinstall utan a bnet-en pecseli fel a gamet.Nyilvan lassabb ha letolti mintha telepitene de az valoszinu nem fog ilyen hibat okozni szerintem.
  • PiszkosFred
    #7576
    Ha felteszi es nem krekkeli, az is tokeletes, es lenyegesen gyorsabb... Volt korabban egy zart server a bnet.hu, es oda masolttal is fel tudtal menni. Ha ezt keri a hibauzenet szamon, akkor nincs sok variacio, egyszeruen arrol van szo, hogy a jelenlegi IPcim ami a battle.net cimszo alatt szerepel a registryben az a korabbi bnethura mutat. Ami mar nincs. Igy aztan persze hogy hibauzenet. Mi mas oknal fogva jonne elo egy olyan uzenet amibebn a bnethu szerepel? ;]

    Egy teljes reinstal segithet, de 107 utan (kieg instal utan) egybol peccseld 110re, es a krekkelest felejtsd el. Persze csak ha eredeti a jatek, egyebkent kar tovabb rabolni egymas idejet. Ha telleg masolt, akkor azt kell modnanom, hogy a bnethu utan levo osszes server behalt mara, egyedul a kani neven futo orultekhaza uzemel meg, de ha jot akarsz akkor inkabb veszel 3000ert egy eredetit es oda be nem teszed a labad. (bocs az ott jatszoktol, ez az en privat velemenyem...) ;]
  • HammeRed
    #7575
    Ne tedd fel a pecset,ugyis felpecseli magat a gama mikor felmesz a bnet-re.
  • PiszkosFred
    #7574
    bnethu mar reges reg megszunt. Valami kavaras lehet a registryben a bnet ipket illetoen...