26171
  • Evil
    #7666
    ja masik atbaszasi forma olyan targyaknal mint az annihilus meg a gheeds amit nem lehet trade ablakba rakni.krealsz gamet vagy bemesz trade game ba, mindegy, megegyeztek, majd felajanlja hogy menjetek pass os gameba nehogy mas bejojjon es felvegye a ledobott cuccot.bementek te ledobod o is, es a poen az hogy egy harmadik szemely is bennvan, altalaban valamely takaro hely mogott, hogy ne latszodjon.map ot ki a franc szokott nezni trade kozben?szoval te elindulsz az o cuccaert, o a tiedert majd elougrik a harmadik es felkapja a te cuccod, akivel tradelni akartal az meg szepen visszafordul es felveszi a sajatjat.
    szoval vigyazzatok a tradevel mert sok alattomos suttyo van, en ki tudnam belezni azt aki atvert a bul sword del.
  • Laalee
    #7665
    64 vagy 69 nemsokat számit :D
    dia ra 14 allrest gondoltam de lehet hogy 19
  • Laalee
    #7664
    a wizzardspikeot sokan elhagyják én is csak a sok resi miatt viszem jobb lenne egy +2palaskill +combatskilles cucc
  • Evil
    #7663
    zakarum + diamond 69 nem? +30 anya +75 wizard +19 annihilus, um runa 19 aszem a guardianba, ez eleg mindenre.
  • Evil
    #7662
    wizardspike +75, guaardian angelbe egy um runa, herald ba egy pf topaz, annihilus, az egyik resistem 95 a waterwalk csuka miatt.
    majd megnezem mi ad meg res t nalam, de ahogy szamolgattam hell en meg lenne a 100% all res mindenbol.
    Tegnap tradeltem meg egy combat+offensive charmot igy mar 11k t surolja a damagem, tegnap joparszor bealaztam baal t hell en, nem sok minden esett, pedig elmeletileg act bos okon nem szamit az mf, azert egy veil of steel kipottyant.
    viszont egyvalamit nagyon utalok, a soul killereket, azokat a kis vacak mocskokat, akkor at pukkannak, hogy tegnap egyszer megfekudtem, irrealisan nagyot sebeznek.
  • Laalee
    #7661
    tradelni sosem szoktam gözöm sincs mi mennyit ér :D
  • Laalee
    #7660
    más amának találtam egy hellhack ot viszont azt hallottam hogy elég szar hell en. most kb 80 as az ama még belefér hogy feltolja az str-t 16x re hogy elbirja a cuccot, de megéri? :D vagy el lehet cserélni buri ra?
  • Laalee
    #7659
    tegnap szereztem a palának wizzardspike ot GA-t, igy már egész türhető a resistem, meg a mana. viszont honnan szedtek össze 190 allrest ? :D

    30at ad anya zakarum+diamond 64
    még minidg hiányzik 100 :D

  • Bluntside
    #7658
    Medicament, Evil cuccai:
    Akkor erré mégy gyúrnom kell, pedig azt hittem hogy már jónak vagyok mondható, de ez még kevés.
  • Davidus
    #7655
    Meg az arachnid +20% faster cast-ja se jön rosszul. Inkább annak jó a thundergods akinek nincs guardian angel.
  • Evil
    #7654
    soulok lofaszt nem heggesztenek 90 all re mellett, es kicsi az eletuk, vigan beballagok kozejuk.aracnhid nak meg jol jon a +1 skill je.
  • Shaman
    #7653
    Ezért ment Rambó is 3* Vietnámba,mer nem bírta megállni....
  • PiszkosFred
    #7652
    Nem hiszem, de egyetertek vele. Raerzel az izere, es a kovetkezo esetben mar szorakozasbol tolsz majd ki TE a a tobbivel. Mindenki bosszuaval kezdi, aztan nem all meg...
  • Evil
    #7649
    dex annyi hogy a 75% block meglegyen, ero ami a guardian angel hez kell, energy minimalis, ugyis hullak lesznek dogivel es a redemptionnal sec pec alatt visszatoltodik az elet+mana, es a vitara meg orrba-szajba, mivel te a frontvonalban fogsz harcolni.
  • Shaman
    #7647
    hmmm nem rossz cuccok...
  • Evil
    #7646
    akkor: serap hyam amu, bul+soj ring,herald of zakarum,guardian angel,arachnid mesh,shako, 2*comabt,2*offensiv charm,annihilus.
  • Aspyrin
    #7645
    Ja és ami még kimaradt: -Uppolt vipermagi, 10%fcr ring és ravenfrost (bár hamarosan soj-ra cserélem ill. viperbe majd dobok egy cham-ot).
  • Aspyrin
    #7644
    Bluntside, bár Evil-nek tetted fel kérdésed, jómagam is válaszolhatok, hiszen a palámnak szintén 9,5-9,6k damje van (hammerdin).
    - Shako, Maras, Zakarum, Hoto, Arachnid, Magefist , Wt + 3x offensive skiller és 1x combat skiller (lvl 84).
  • ollie
    #7643
    Azt viszont el tudom képzelni, hogy neki is több accountja van, és csalásokra csak ezt használja, amúgy meg lehet hogy a legjobb haverod a bneten egy másik acc-al.
  • Bluntside
    #7642
    Evil: megtennéd? Mármint a cuccleírást. Ugyannis nekem is hammerdinem van (83) ce csak "holmi" 6500-at üt a szerencsétlen. Érdekelne neked hogy jött ki a 9,6...?

  • Evil
    #7641
    azota kinezem a kepcsovet a monitorbol, mondjuk tradeltem egy olyan gyerekkel is aki mondta hogy egy runat+shaft ot ker egy charm ert.mondtam neki hogy ket kulonbozo karimnal bvannak a cuccok.mondta megbizik bennem, runat odaadtam a charmert, utanna kileptem, vissza es normalisan lebonyolitottuk a tobbit.
    amugy itt az acc ja annak a kis kocsognek aki lenyult, uzengethettek neki szepeket:

    cor-mouze


    hammerdin hez nehany szot, jelenleg 9,6k a sebzesem, ehhez pedig iszonyat jo cuccok kellettek, szoval ne higgyetek azt hogy csupan skill elosztasbol jo lesz a kari, ha gondoljatok leirom mi van rajta, aztan el lehet gondolkodni, mert nehany cucc ot eleg nehez beszerezni.
  • Shaman
    #7638
    Evil,Davidus: Thx.
    Ki akarom próbálni.Eredetileg nem akartam palát,de hát találtam jópár pala cuccot,s van is egy palám,igaz ö csak cuccos kari,de hála a "2 órás minimum játszási" limitnek már 15-ös szintü:-))
    0 elosztott skillponttal illetve 0 stattal.
    Meg ugye mint láttam is télleg elég kemény lett 1.10-ben a pal,szal tuti kipróbálom.
  • PiszkosFred
    #7637
    Megint ramjott a jacchatnek, ugyhogy lassan felmaszok megint a bnetre. Majd eljaccom az egyszemelyes bosszuhadtest szerepet a fickon/lanyon ;]]
  • Evil
    #7634
    +holy shield ,bar jo cuccok is kellenek az teny.
  • Davidus
    #7633
    Hammer+Concentration+vigor+blessed aim
  • Shaman
    #7632
    ejgen....
    Én is úgy hallottam/láttam,hogy hammerdines pala igen keményre sikerült.Ehhez milyen skilleket kell maxolni?
  • Evil
    #7631
    na baal fejet feltuztem egy karora egyedul, hammerdinem megette reggelire, minionostul, mindenestul.
    erosen ajanlott karakterosztaly hellen.
  • Shaman
    #7630
    Accot ne törjetek! Ne akarjatok olyan faszok lenni,mint ők!

    Tanúlság:Tradelj magyarokkal! Talán valamivel nagyobb a biztonság,illetve könyebben megszívatható az egyén,ha átver.
  • Evil
    #7629
    nem akarom feltorni az accjat, csak sajnalom hogy ilyen vadparasztok vannak b.net en
  • Laalee
    #7628
    sok sikert...

    te is ugyanolyan seggfej leszel.
  • Evil
    #7626
    mivel van egy GF em igy nem sok hasznat vettem, trade re jo lett volna, csak a figyelmetlensegem miatt karba veszett. :(
  • HammeRed
    #7625
    Bul kardot skilles charm-ert?
  • Laalee
    #7624
    kéne érte egy bul kathos :D
  • Evil
    #7623
    ez valami gitarrre nevu csoka volt.azota bekussoltattam.
  • Evil
    #7622
    tegnap nagyon atbasztak.tradelni akartam egy pala combat charmot.krealtam egy ilyen jatekot, be is jott egy csoka.mondtam jojjon masik jatekba, mert a cserealapjaim masik karinal vannak.ok, eddig rendben volt.mutatom neki mim van cserere, ki is nezte maganak a bul-kathos colossus blade met, berakom a trade ablakba o meg a charmot, de nem tudtunk cserelni, mert nala nem volt hely, nalam volt az tuti, persze o is azt mondta hogy van helye.na ezt meg eljatszottuk 4-5 szor.a vegem mar reflexbol nyomtam az acceptra, meg se neztem milyen karmot rak be a trade ablakba, es a gecije nem azt a charmot rakta be utoljara hanem egy szart es persze hogy akkor mar volt helye, szoval kaptam egy szar gc t es vitte a bul blademet.
    acc ja megvan de nem valaszolt, lehet e kezdeni ilyennel valamit, mert nagyon megszopatott?
    uzengettem neki hogy adja vissza a kardot vagy adja oda a pala charmot de semmi.
    amugy:van valakinek pala combat charm ja trade re?
  • ollie
    #7621
    namiva? beindult a topic?
  • Laalee
    #7620
    acc: szilva
  • Laalee
    #7619
    a kedvencem az amikor bejön a játékba egy bot, beirja a barom reklámszövegét fél oldalon keresztül azt kilép
  • TANKboy
    #7618
    Az én Accountom: Jozska
  • TANKboy
    #7617
    Vaze, én is összeismerkedtem 1 portugál csávóval. Azóta egyfolytában üzenget nekem a saját nyelvén. Tényleg baromi degesitő. Szoktam neki nagy ritkán válaszolni magyarul. Azt meg gondolom ő nem érti. Amúgy az accountja: Raynor) Csak azért írtam le mert hátha ugyanarról a csávóról beszélünk.