26171
  • ollie
    #7828
    Akkor minek vagy a tagja?
  • shaba23 #7827
    Még sosem MFeltem olyan csapatban, akikkel nyugodt lelkiismerettel tudtam volna, mert megbíztam bennük :(
    2 olyan klánnak vaok a tagja, ahol nincs semmi csapatszellem :(
  • Evil
    #7826
    elmeletileg, gyakorlatilag meg a fene se tudja, mi amikor baal t mf eljuk a team el akkor az uccso seggberugast mf sorc adja, igy legalabb nyugodt a lelkiismeretunk.
  • Laalee
    #7825
    blizzardek nem azt nyilatkozták hogy act boss okon nem él az mf %?

    arreaton van egy interju az 1.10 röl ott azt irjak, most akkor kihagyták vagysem :D
  • shaba23 #7824
    tökön szúrnám magam, ha sétálós karival MFelnék, főleg ha 90% lenne az MF :)
    Ennél azért van egy csomó jobb szórakozés is, ha már fölösleges dologgal akarom elütni az időmet :)
    Szerintem ezzel a karaktereddel inkább Countess runokat műveljél...a rúnához nem kell MF és bármit vehetsz értük...szépen összerakosgatod, hetente lesz egy UM-od :)
  • Evil
    #7823
    mar ne haragudj de 90% az lofutyi, olyan 300 al mar lejarhatsz rohangalni, mf elni.
  • COFair
    #7822
    felidegesített ez a sz@r.. hellen járok a főboszikhoz, hogy dobjanak nekem sok szép, és jó cuccot, erre miket kapok folyamatosan? gagyi kék cuccokat, meg sárgát.. ha elvétve esik zöld, vagy arany, az is gagyi! jó, az mf-em nem 250%, de olyan 90 körül mozog, szal ez kib@szás... esküszöm, a legtöbb jó cucc nightmare-en esik, Mefinél! csak mindig annyit kell sétálni hozzá, hogy hamar megunja az ember..
  • Laalee
    #7821
    igen az jo lenne :D

    meg csomo allresi runat :D
  • Shaman
    #7820
    kinek,mi...

    Én is nekró fan vagyok,de nagyon tetszik a hammeres pala. Jó lenne egy Herald of Zakarumot szerezni.....
  • COFair
    #7819
    ja, a life tap az nem aura, hülyeségeket beszélek.. ÁTOK
  • COFair
    #7818
    navégre! 76os szinten sikerült leküzdenem Hell Baal-t.. nem volt egyszerű, 11 revive, 12 csonti, 10 mágus, clay golem, 76os csicskás ölte, tőlem pedig (hála a trang oul (fél) set-nek) kapta a fireballokat, meg a life tap aurát.. egy párszor kellett sereget újítanom, és kb fél millió aranyat költöttem a csicskás feltámasztására, de MEGVAN! sztem a leg életképesebb karakter 1.10ben a Necro, nekem jobban bejön mint a hammeres pala!
  • Shaman
    #7817
    nem lett!:-pppp
  • Laalee
    #7816
    nemlesz
  • Shaman
    #7815
    FLÉM!!!!
  • ollie
    #7814
    ez is igaz

    na lesz flém?
  • Laalee
    #7813
    a külcsin fontos, mert az adja meg az első benyomást, és az elég fontos, ha már elsőre nem tetszik, ugysem forditasz rá több időt, hogy megismerd a teljes játékot.
  • ollie
    #7812
    detto
  • Evil
    #7811
    en egy jatekot sese a kulcsin alapja itelem meg, sokkal inkabb a belbecs, hogy mennyi ideig kepes lekotni az ember, a mostani jatekok egy-ket kiveteltol nem tudnak lekotni es a mai napig kepes vagyok tobb eves jatekokkal jatszani.
  • ollie
    #7810
    én most 30 vagyok és nem szándékozom abbahagyni :)))
  • Laalee
    #7809
    játszani sosem elég idős az ember :D

    legfeljebb nem napi 6-7 órát hanem napi 30-40 percet.
  • DJ_HELL
    #7808
    nem csak addigra mar vagy 22 eves leszek es az mar 1 kicsit idos a jjatekhoz
  • Laalee
    #7807
    valamelyik interjuban azt irták hogy nem terveznek több javitást a játékhoz.

    ugyhogy csak olyan nesze itt egy patch biztos nem lesz, max valami felmerülő bugfix, esetleg megváltoztatott netkód a cheatek miatt, de hogy idén semmi nem lesz az szinte tuti
  • PiszkosFred
    #7806
    Par darab tuti lesz - tuzoltaskent - de semmi nagyobb extraval az ketsegtelen. Telleg csak amolyan "lokjuk oda a nepnek addis is kussol majd par honapig" tipus..
  • PiszkosFred
    #7805
    Debrecenben is van.
  • Shaman
    #7804
    nemtom,sztem ott a diablo oldalon a forumban tedd fel ezt a kérdést.
  • ollie
    #7803
    www.cdgalaxis.hu
  • RangeR
    #7802
    Hol laksz? Mert a Mediamarktban szokott lenni ennyiért DVD-tokos verzió, ha még nem fogyott el teljesen. (Kispest Europark, a többiben is van biztos)
  • Laalee
    #7801
    bugos, épp ezért durvák
  • TANKboy
    #7800
    Nemreg keztem 1 nekrot és az az érdekes, hogy a csontvázak sebzese mas képességfán és más a varázslatboxon. Melyiknek lehet hinni? Ez 1 bug vagy mi? Sok cucc nyomja az értékét most mind a Skeleton Mastery mind pedig a Raise Skeleton 34-es szinten van. Lehet nem tudja normálisan kezelni...
  • Adam5
    #7799
    lenne egy problémám remélem tudtok segiteni
    felraktam a dio2 exp-et és 1.10 pacht van rajta es le toltottem innen:www.diablo.hu
    a "Middle Earth Mod-ot"
    be másoltam a file kat a Diablo2 könyvtárba és induláskor ezt irja:
    "Cannot load D2Launch.dll Error: 182"
    tudtok segiteni?
  • Rusy
    #7798
    Ti amúgy a sima diablo 2-vel jáccotok vagy a LOD-dal??? 1.10-es patchal????
  • Rusy
    #7797
    kössz! megvan megrendelem!!!
  • ollie
    #7796
    miért ne jáccanál addigra? világvége lesz?
  • DJ_HELL
    #7795
    na ja de mikorra mert hany eig is keszitettek a kettot? tala ha 2007-8-ra kijonne esetleg!ugyhogy mire lesz addigra mar reg nem jatszok a szamitogepen
  • Evil
    #7794
    errol meg kar elmeletben is vitatkozni, szerintem lesz.
  • DJ_HELL
    #7793
    nem tudtok valamit a d3-rol?meg csak tema v mar csinaljak vagy mi?
  • Laalee
    #7792
    576.hu
  • Rusy
    #7791
    2990 ft-ért vetted? és ez bolt??? Nem tudja valaki hogy meg lehet e rendelni neten?
  • Evil
    #7790
    en az 576 ban szereztem.
  • Rusy
    #7789
    hi! honnan tudom megrendelni a diablo 2-t + exp.-t 2990 ft-ért??? neten meg lehet rendelni???