26171
  • Bobber
    #9195
    na akor most mar csak azt a kis trukkot aruljatok el hogy hogy lehet a szintkorlatot atverni az osoknel es akkor meg is koronaztatok ezt a parbeszededet:) engem teleg erdekelne mert nem tom hogy kell:) szal aki tudja legyszi irja le:):):) koszike:)
  • Shaman
    #9194
    Ez is igaz.
  • MadJani
    #9193
    Meg van olyan is, hogy low lvl duel. Ott max lvl 9-es lehet a kari. Ha egy ilyennek megvan minden q, akkor van +12 skill + 15 stat + 30% res. Ami lvl9-en nem elhanyagolható
  • Shaman
    #9192
    Ez így van,de sose értettem miért jó ezt így kicsalni. Ha 25-ös szint alatt mész át nightra/hellre nagyjából 0 xp-t fogsz kapni,szal semmit sem fogsz fejlődni. Ezért nem értettem sosem,hogy mit keres mondjuk 3-as szintű kari hellen 1.10-ben.

    1 dologban látom mindössze értelmét. Ha hellforge rúnázni akarsz persze cimbivel. Mert ugye annak a lényege,hogy kreálsz sok-sok karit,s elviszedd Hell hellforge-ig. (közben persze felveszed a night hellforge rúnát is). Szal max itt látom értelmét ennek az átrántásnak,mert itt nem a kari számít,hogy hogy fejleszted,hanem,hogy minnél előbb meg legyen a rúna...
  • MEdievil
    #9191
    en arrol beszeltem hogy kell egy kair ahoz hogy baal q et megkaphassa vagy van masik modszer is ? (bar szvsz nincs)
    mert ha siman megoli neked egy high lev char baalt akkor
    te lev 20 alatt csak akkor kapod meg ha lent is megkapja vki a q et...
  • raziel.
    #9190
    jo én csak azt mondtam hogy lehet nagyon hamar csinálni karit, aminek sok értelmét én se látom maximum ha valaki nem pvp-re akar gyorsan karit

    de pvp-t utálom:)

    medevil: egy nagy karinak kell végig huznia normon, nm-en, hellen utána hell CS runok és jön exp ezerrel és 3-4 ora a kari szal nem ugyan olyan...
  • PiszkosFred
    #9189
    Hellre csak legvegso esetben megyek ;] 110 alatt amig nem muszaj, elkerulom. Elvagyok en nmben nagyon jol. Ha ott mar semmi keresnivalom, akkor leolom baalt, es nekimegyek a hellnek. De ott mar csak nagyobb nekros partyval.

    Normalban akt1 vegere egy no rush-sal ossze lehet szedni 14-15 szintet. Utana akt2ben siman el lehet menni 20ig, foleg a vegen a tombok kitakaritasaval, nagyobb letszamu partyval. Utana mehet egy gyors travi, meph, diab, majd anci. Eddigre mar meg van a 22-23. Onnan vagy 2-3 korai baalrunk - aminek sztem semmi ertelme - vagy vissza arcane v. tombrunba 1-2 kort, es meg is van a 25. Onnan korulbelul fel ora a 40ik szint, es onnantol mar legalabb 10 pontos lev30as skillek vannak, amivel eletben lehet maradni a kimaradt kvesztek potlasara. Hogy najtra mikor megy at? Nemtom, en 55-60 kozott szoktam. Addig elbohockodom normalon, segitek, baalrunozok, vagy egyszeruen csak pufolom mefit.
  • MEdievil
    #9188
    de a cselhez kell 1 masik kari is amivel viszont sokkal lassabb hacsak nem más kariával de akkor meg mire összejön pont úgy ...
  • raziel.
    #9187
    Fred alul olvastam, hát legjobban igy fejlődik egykari:
    felhuzzák normálon, nm-en, hellen...
    na és hellre kb lvl6-os lesz:D

    (amugy ancienteknél ugye van lvl limit: szal norm20lvl alatt nem lehet megcsinálni nm-en 40, hell 60)
    de ez egy csellel megoldhato^^

    aztán kell egy társ kreál hellen mittomén diorunokat és go oda a kiskarival, ott runonként 4-5 lup!

    szal 4-5 ora alatt lehet csinálni 60-65 os karit utána meg hell baal

    ennyi...
  • Hegylakolaci
    #9186
    Nem azért de ti melyik játékkal játszotok?1.10-ben már nem kell sc-t végigjátszani a hc-hez.Annyi a titka hogy azon az accon csak hc karik legyenek.
  • sanyiiiii
    #9185
    nincs mit:D
  • Davidus
    #9184
    kösz:P
  • sanyiiiii
    #9183
    wow
    remélem megöl 1 fallen
  • Davidus
    #9182
    Mivel régi accom törlődött és most nemtok HC karit indítani nekem hasznos lenne:P
  • sanyiiiii
    #9181
    ohhh!
    ez tényleg nagyon nagyon hasznos...
    LooooooooooL
  • Davidus
    #9180
    A HC hack arra jó hogy tudsz HC karit indítani anélkül hogy végigtolnád SC-ban.
  • Shaman
    #9179
    az mi? Hard Core hack,vagy mi?
  • Davidus
    #9178
    Van 1.10-hez HC hack?
  • shaba23 #9177
  • Noodlee
    #9176

    LLLOOOLLLL
  • Shaman
    #9175
    :-))
  • oneal1
    #9174
    LOL
  • VGQ
    #9173
    De ami igaz,ha nincsnálad cube multiba travical tutira dob eggyet.Ezt már én is többször láttam.
  • shaba23 #9172
    nahát, mennyit írtatok...
    nion cscsos kedvem végigolvasni..
    tzök részeg vagyok :)
    mertzez így jó :)
    hollárí és áén látomeszt...na mivana fülembe...:)
  • oneal1
    #9171
    :D
  • PiszkosFred
    #9170
    Szep munka.
  • oneal1
    #9169
    nah végre megtaláltam!!!:D
  • oneal1
    #9168
    jaaa!
    én meg aszittem hogy az act 1 ben van:)
  • PiszkosFred
    #9167
    Tegyuk hozza, hogy optimalis esetben. Amennyiben viszont figyelembe vesszuk hogy nem tudja merre van a cube, helyesen feltetelezhette Evil, hogy azza sincs tisztaban hogy hanyszor is kell azt a nyavajas kockat begyujteni ;]

    ...ami egyebkent meg mindig akt2ben van, a Halls of Dead nevu, igencsak baratsagtalan tarnarendszerben.
  • oneal1
    #9166
    na akkor most mi a pontos lelőhej?LOL
  • Noodlee
    #9165
    Te lámlenge! :)
    Ha már normalon megszerezte volna, akkor most nem keresné.
    :)
  • PiszkosFred
    #9164
    De akkor nem keresne ismetelten ;]
  • PiszkosFred
    #9163
    Igen, uj karival necces a boci, foleg az eleje. De ha van pici eszuk a partnereknek, es segitenek, akkor kitisztitanak egy sarkot, es beallitjak oda pihenni a takaritas idejere. Igaz sok ertelme 110ben mar nincs, foleg hogy utana bneten slayerkent nem nagyon latja a normal jatekokat, igy necces lesz neki fejlodni addig amig eletkepes nem lesz najton. De ez mar egy masik tortenet...
  • PiszkosFred
    #9162
    Attol hogy neki nincs cube-ja, meg a tobbieknek lehet ;] Ha olyan jatekba megyek uj karival, amely akt2ben "folyik" de mar radat es mondjuk utana a cubeot is lekestem, nem erdekel. Marmint megyek veluk a botert es az amuert. Ha megvan az amu - oltarbe jol belerugtunk - akkor mar egy kis parbeszed utan leenged a ASbe, onnan a sumi foldbeverese utan pedig ott a CoM. Ekkor a tobbieknek - mievl nekik mar megvan a cube - kesz a botjuk, es nyomas duri ellen, majd akt3. Ha uj jatekba megyek, akt3-ba feltehetoen, akkor a legelso junik monszta a szobrocska mellett elejti az en cubeomat is ;] Ez huzasnal altalaban a travincialban tortenik meg.

    Single egyertelmu mas, ott meg kell csinalni, nincs mese, cube nelkul max homokozhat az ember a varos korul...
  • oneal1
    #9161
    ez act 2 nem???
  • Evil
    #9160
    pl, hogy mar normal fokozaton megszerezte.
  • Shaman
    #9159
    Ha mehgvan az eredetid,miért singlében nyomod???
    Ott a bnet próbáld ki!

    Amúgy a Cube-ot Halls of the Dead nevü dun geonban találod a 3. szinten.
  • Shaman
    #9158
    Cube nélkül hogy csinálja meg act2-t?
    Már mondták sokszor hogy akt 2-ben elég az amulet claw viper templéböl,de akkor hogy ölik meg Durielt??? Hogy omlasztják ott be a falat?
  • oneal1
    #9157
    single egyébként:)
  • oneal1
    #9156
    akkor hol kapom meg a cube ot???