26171
  • Lacika 79
    #9155
    Csak 2 van. :-D
  • Noodlee
    #9154
    A szövegkörnyezetből az jött le, hogy single. De ha nem is az, akkor is kemény lenne neki newbie szinten a bocis pálya. Persze ha mindíg rohangál a bocik elől, akkor még jót is tehet neki. :)
  • EqUiNoX
    #9153
    Ha bneten jatszik es huzta valaki nem feltetlen kell neki a cube. De singleben leragad akt2ben nelkule, az ketsegtelen ;]
  • Laalee
    #9152
    3 perfect topaz :D egyértelü :D
  • Noodlee
    #9151
    ha még nincs meg a Cube, akkor a gamét sem vitted végig normalon. Ebből adódóan nem fox tudni bocizni. Meg a szinted ugye...
  • oneal1
    #9150
    szevasztok!!
    gyors help kellene!!
    a hordaric cube ot hol tudom megszerezni????
    mer akarok menni a tehenes pályára:D
  • EqUiNoX
    #9149
    Hat barmit runeszavakon kivul. En azt mondanam hogy ias+ed jewelt, de ez csak egy velemeny.
  • Lacika 79
    #9148
    Egy 3 socketes Griswold's heart ornate plate-be mit érdemes rakni? Runám nincs egy normális sem. :-(
  • PiszkosFred
    #9147
    Annyit meg hozzatennek, hogy 25ig vigan el lehet Tmobrunozni, fullos hoston, amennyiben nincs kedve az embernek diablot irtani. Tegnap mentem par kort a canyon kornyeken, es 21->25 meglett hamar..
  • PiszkosFred
    #9146
    Mintha csak ereztem volna, koran vonultam tegnap zZzizegni, ugy latszik jol tettem ;] Vegre aludtam egy jot.
  • shaba23 #9145
    rílmdáún geciek:)
  • Shaman
    #9144
    Szal hólapát,mi?:-pp

    Kihívlak Duelre valamikor hétvégén!!!:-ppp
  • Shaman
    #9143
    Mingyá alolvasom,most úty sincs munka..
  • shaba23 #9142
    ezt a játékot láttad már?
  • Shaman
    #9141
    ez is igaz...

    Jöhetne má valami D3,vagy valami,bár úgyse lesz..
  • shaba23 #9140
    de mekkora buli volt:)
    (igaz, hogy azt is pont annyira untam, mint a mostani baalrunokat)
  • Shaman
    #9139
    :-)) A régi szép udók,mikor még mindenki bocizott.....

    Hja akkor még az egyik legbrutálabb a bociirtó a bowazon,illetve Nova sorc volt....

    Ez a két kari pont kuka 1.10-ben:-(
  • shaba23 #9138
    emléxem, hogy régen, miközben filmet töltöttem, bementem bocizni, megálltam egy nyugis sarokban és beszélgettem a többi lícselővel:)
  • PiszkosFred
    #9137
    Najo, de ott jottek a bocik a huzasok utan. Nem voltak kvesztfuggo wpk, stb.. Igy nehezebb, de azert nem veszes. Habar hozza kell tenni, sosem huzatom magam, elvagyok en nyugdijastempoban egy-egy jatekban..
  • PiszkosFred
    #9136
    illetve 20-25 kozott fullos partyval jol johet a act2 tombok, de csak ha a party szintje +/-5on belul van.
  • Shaman
    #9135
    Figyi,sztem nem lehet 20-ig elmenni,csak akkor ha mondjuk 8-an toljátok együtt.

    Amúgy az elején még mindenki szépen végigjátszogatja a gamét,de mikor már az x. karidat csinálod,akkor már azt húzni szokta egy erősebb kari.

    25-ös szintig a lentebb megbeszéltek folynak,aztán mi úgy szoktujk,hogy haver a magas karijával kreál normálon ilyen " I tele baal" nevü gamékat,s oda tuti hamar bejönnek.Így gyorsan megvan a 8 player aztán mehet a Baalrun 45-ig. Utána átránt nightmareon,majd megint Baalrun,s így tovább.
    Ha jól kijön a lépés,s ráérsz jó sokat tolni,akkor sztem olyan 1 nap alatt lehet 1-es kariból olyan 80-as szintüt csinálni....
    Régen 1.09-alatt sokkal gyorsabb volt. Ott kábé 3 óra alatt 75-ös lehettél...
  • PiszkosFred
    #9134
    Nalam:
    1-16 act1-2
    16-20ig act2, sewers es meph+travirun
    20-25 diorun, vagy outer stepp

    20 utan egy anci, es 25 utan baal 40-45ig, aztan ha cucc is megvan, mehet a najt...
  • shaba23 #9133
    Ki mennyi MF-fel tolja mefit?
    próbálgattam ma 550+ és 410%-kal is, de egyformán semmi :)
    kb 50 run és összesen egy Gore Rider és egy Arioc's esett
  • shaba23 #9132
    azzal a különbséggel, hogy lvl24 és megyek ancikat ölni:)
  • oneal1
    #9131
    én msot vopltam dark woodban ott még nem öltem és 10 es szintű vagyok!
    act 1 el szerintem el leeht menni 20 ig nem?
    nah majd holnap modnom
  • Shaman
    #9130
    Ugye 1.09-ben elég könnyü volt,mert %-osan katál xp-t,de 1.10-töl,csak 25-ös szinttől tudsz %-osan xp-t kapni.

    Szal ti hogy csináljátok meg a leggyorsabban a 25-ös szintet??

    Én valahogy úgy tolom,hogy 10-12-ig joinolok act1-be.
    Aztán 20-asig act 2-ben Tomb runozok.
    20-astól jön haver magas karival,s csinálja a cow-kat. 2-3 cow alatt megvan a 25. Utána lehet menni Baalrunba,s onnatól a fejlődés meglódul.

    Szal igazából kérdésem,hogy van valami taktika az első 20 szintre,ami meggyorsítja?
    Mert erős túlzással kábé annyi idő alatt leszek 1-20-as szintü,mint utána 20-ról 75-ös...
  • oneal1
    #9129
    még nem regeltem
    de majd holnap nyomom mer most nem vagyaok otthon!
  • shaba23 #9128
    mi az accountod?
  • oneal1
    #9127
    aha
  • oneal1
    #9126
    aa tolom már!!!
  • Laalee
    #9125
    szerintem ne szarakodj :D

    create game: kill andy plz :D valakinak csak van wp
  • shaba23 #9124
    megjött már a cucc?
  • MadJani
    #9123
    be kell menni cold planes-nél a barlangba, és a másik kijárat lesz a dark wood
  • oneal1
    #9122
    hali!
    na sikerütl elakadni pedig réggebben már végig nyomtam:))
    az elején cold planes vagy mia tököm van meg
    meg kinyitram azt az állatot a temetőben
    tudom hogy a dark wood ba kéne eljutnom vagy mi de az hol van??
    a tekercset kéne leszedn ia fárol cska nemtom ho la fa
  • shaba23 #9121
    válaszoltam is :)
  • Shaman
    #9120
    Írtam malit,majd óvassad elfele:-))
  • shaba23 #9119
    nekem van egy mexokott name/pass amit cuccoláshoz használok. egyszer viszont elírtam a pass-t :)
    tök jó volt, mert beírtam és nem agyezett, viszont tudtam, hogy ez lesz a baj, mert volt a mexokott névvel game:)
    az uccsó pillanatban sikerült eltalálnom a félregépelt betűt:)
    persze, akkor nem sigon cucc volt a földön:)
  • MadJani
    #9118
    Próbáld ki az Iratha's-t. Szvsz a legjobb alacsonszintü Set. Minden karinak jó.
  • MEdievil
    #9117
    hmm nekem is volt már 1-2 ilyen 4:xx es realm és tényleg az utolsó pillanatban enged vissza ha egyből nem lépsz be akkor már késő :)
  • Shaman
    #9116
    A mailt megkaptam.

    Cold sorc? Hmmm nem is tudom,mintha valaki azt javasolta volna....:-ppp

    Amúgy majd lesz 1-2 kérdésem mailben elküldöm.