26171
  • oneal1
    #9235
    nem nekem kell!
    öcsém meg kurvaideges hogy előről kell mennie:)
  • juhi01
    #9234
    act2?Az 3-4 óra alatt elmész oda!
  • shaba23 #9233
    hö?
  • oneal1
    #9232
    hi!
    nemtud valaki egy paladin állást???
    öcsémnek egyszer csak azt irta ki amikro el akarta idnitan ia állását hogy unable to enter.....
    szóval act2 re kéne egy a kigyós pálya körülre ha van!!!
    köszi
  • Davidus
    #9231
    1. Kit érdekell a páholy?
    2. Leírom akkor újra.... Ha egyszer végigviszed a gémet ás utána csinálsz egy új accot akkor rögtön tudsz az új accra HC karit csinálni. Ez azért van mert a b.net a CD kulcshoz tartozó összes accountot nézi. Mivel nekem a régi accaim törlődtek ezért nem tudok egyből HC karit indítani.
  • Hegylakolaci
    #9230
    Hmm ilyenn mentalitással szerencsére az ujrainduló páholyban nem sok helyed lesz.Érdekes hogy rajtad kivül mindenkinek sikerül hc-t inditani...
  • Shaman
    #9229
    beszótá?

    Ne szójjá be!!
  • Bobber
    #9228
    N szal hellen azert fejlodik gyorsan mert lehet hoyg csak a tp 1% at kapja amit a leny adhat de az is olyan sok,hogy mondjuk megolsz ill megolnek neked 2 fallent az elso terkepen,foleg mondjuk egy 8 as partiban es egybol lepsz vagy 2 szintet.Ez a folyamat egy darabig gyorsul de egy ido utan meg ujra lelassul es vissza all a normal kerekvagasba. Szal lehet igy gyorsan karit csinalni de nagy mazli es sok segitseg kell hozza.
  • shaba23 #9227
    rendben :)

    sry, hogy beszótam:) közöm nem volt hozzátok
  • EqUiNoX
    #9226
    Ne csinaljunk ovodat ebbol a topikbol plz ;]
  • shaba23 #9225
    nem beszótam, csak megkérdeztem, hogy mér kell hülyézni:)
    Ha nyelvtani szempontok szerint elemezzük a mondatokat, te szóltál be nekem :)
  • Shaman
    #9224
    Nem tudom,még nem néztem mailt,most meg dógozom..:-pp
  • Shaman
    #9223
    de ez az érdekes,hogy igen ott már kapsz...

    1-es szintü kari normon szinte 0 xp-t kap. Nighton sem túl sokat,viszont hellen már kap. Hiába csak elenyésző mennyiséget,de mivel neki alig kell a szintlépéshez,ezért mégis kap. Hidd el tegnap kipróbáltuk.
  • Davidus
    #9222
    Én nem veled kommunikáltam hanem Hegylakólacival. Nyilvánvaló hülyeséget mond és még én vagyok a pancser? Jóhogy kap egy hülyét. Te meg jöszz azt beszósz?
  • Laalee
    #9221
    hellen olyan magas a szintkülönbség hogy szinte xpt sem kapsz.
  • shaba23 #9220
    nem válaszoltam rája?
  • Bobber
    #9219
    na meg kell telleg tanulnom gepelni szal ez shabanak szolt:)
  • Bobber
    #9218
    vigyaz shamba mert most meg shaman akara a fejedre noni. Szal csak ovatosan
  • Shaman
    #9217
    Miért veszekedtek,ha eccer verekedni is lehet?:-ppp

    (amúgy tegnap is küdtem méjlt)
  • Bobber
    #9216
    mint mar shaman emlitette van ewgy sajnos mar 4 es szintu hell karim:):):):) de sajna nem igazan lehet megcsinalni jobban max ill min 3 as lesz az ember mindenkeppen mert dio annyira sok xp-t ad:):):) egyebkent meg a gyors fejlodeesnek az al az utjaba hogy innen kezdve nem tudok lemenni baalhoz mert oida kell a lev 60 szal azt mindeenkeppen valahol mashol kell oszeszedni es hellena zert ne tagadjuk mindenki csak ballrunozik ritka az hogy mashol keressek az emberek az xp-t:):)
    szal ez egy kicsit cumni de mondjuk engem annyira nem izgat mert ez nekem csak egy proba volt es mondjuk ha akar az e3mber telleg elmegy egy csapattal megcsinalni mondjuk hellen radamentet es egybol lep vagy 10 szintet szal nem azt mondom hogy kivitelezhetetlen csak nem lehet egybol baalt olni a 60 as szintet mindeenkeppen el kell erni valameik masik terkepen:) de az elkepzeles jo:)
  • shaba23 #9215
    de a bunkónál már csak te vagy durvább:P
  • Laalee
    #9214
    mivanitt bunkotopik lett? :D
  • Davidus
    #9213
    A pancsernél csak 1 fokkal durvább okoska.
  • shaba23 #9212
    mékel hülyegyerekezni te kultúrember?
  • Davidus
    #9211
    LoL hülyegyerek. A CD kulcsodat nézi a game. Ha volt egy accod amin egyszer már véfgigvitted akkor a másikon már egyből tudsz HC karit csinálni.
  • Laalee
    #9210
    én kaptam már meg igy, igaz mentem utánuk, tehát lent voltam mefinél
  • Shaman
    #9209
    de akkor megkapja a másik a mefis questet?
  • Laalee
    #9208
    ha valaki ugy nyit jatekot hogy councilokkal mar regebben végzett, le lehet menni durance lvl1 re, onnan végig lehet szaladni mefihez, és akkor councilokat sem kell kinyirni.

    durielnél tuti nem kell hogy lent legyél.
  • Shaman
    #9207
    Ha a boss meghal,s te akkor halsz meg akkor megkapod a questet. Tudom én is tapasztalatból.
    Azt viszont még sose próbáltam,hogy melyik act bossnál kell ott lenni,s melyiknél nem.
    Az tuti,hogy Diablonál lennt kell lenni,s hogy Baal-nál nem muszály.
    Asszem eccer kipróbáltam,s Durielnél sem muszály.
    Azt viszont sose próbáltam,hogy Andi-nál,illetve Mefinél lennt kell-e lenni..
    Viszont van egy-pár quest ahol ott kell lenni. Például a Councilosnál. Ha a városban vagy nem kapod meg. Ugye ha nem kapod meg nem tudsz Mefihez menni,szal mindenképp lennt kell lenned,így valamennyi xp-t mindenképp kapsz.
    Persze ezen xp mennyiségeket egy-egy nighton/hellen véghezvitt halállal kompenzálhatod.
    Bobber is azt csinálta,hogy hellen kiment a város elé,s leüttette magát az első zombival:-)) Csak az a baj,hogy mikor felvette a hulláját,akkor visszakapott valamennyi xp-t. Újat kellett volna kreálni,de mind1.:-)
  • PiszkosFred
    #9206
    Andi, Duriel es mefinel nem feltetlen, asszem csak diablonal kell bent lennie. Illetve valamelyik nap en ugy kaptam meg andi es duriel q-t, hogy kozben behalt mindketszer szegeny keszulo mf sorcom. Igaz nem nyomtam escet, csak a halaluk utan.
  • Shaman
    #9205
    jóvanna!:-p

    Tegnap kipróbáltuk és sikerült. Nagy mázlink volt.Bobber csinált egy 1-es szintű karit,én felrántottam Horograth-ig,ott talált egy baalrunt,ahova én is bementem,s egy gyerek rögtön kérte,hogy segítsek neki Baalt megölni. Ez kapóra jött,mert ugye így meg lehetett a questet csinálni Bobbernek. Aztán át nightra,szintén végigrántás. Utána kimentem a chatre,hogy kinek kell segítség Night Baal megöléséhez:-) Rögtön ajánlkozott valaki. Szintén megöltük Baalt,s Bobber így level 2-esen átment Hellre:-) (véletlenül lépett egy szintet pedig nem akart)
    Az volt a célunk,hogy legyen egy lev 1-es szintű Matriach/Patriach karink:-)) Sajna nem sikerült,mert az Act bossoknál ott kellett legyen mikor megölöm,s így már lev 3-as asszem.
  • Hegylakolaci
    #9204
    Most mondjam azt hogy pancser vagy.Mert nekem sikerült elsöre.Valamit elcsesztél.
  • Davidus
    #9203
    Ezt ki mondta? Csináltam egy új accot és nem tudtam HC karit indítani:P
  • shaba23 #9202
    az még nemrégen volt:) de most folyamatban van a csekkolás:)
  • raziel.
    #9201
    Shaman: 2xer irtam le hogy miért van értelme hellen lvl-1 karival chaos sanstiryiba menni.

    ott lupol 1 dio runolnkén kb 5-öt és igy 4-5 ora alatt lehet csiáni 60-65ös karit utána meg baal runok.....
  • Shaman
    #9200
    jah ezt neked írtam Shaba!:-)
  • Shaman
    #9199
    Csekkoljad a mailjeidet,mert küldtem mailt még vasárnap.
  • Lacika 79
    #9198
    Hali!

    Nincs valakinek valami felesleges shield-je? Mert nekem egy etheral van, de már mindjárt meghal, és egyszerűen nem bírok senkivel sem dobatni egy pajzsot, amit használni is lehet valamire. :-(
    Palának valót meg főleg nem.
    Előre is köszi a segítséget.
    Jah, ma este vagyok 9 után. Lacika1979 az accom.
  • sanyiiiii
    #9197
    lol
  • MEdievil
    #9196
    te fent álsz a vársoban partyban azzal aki megöli baalt és megkapod a q et ha az is megkapja aki megöli baalt.