26171
  • shaba23 #9435
    tió = dió
    de kérdezd meg VGQ-t, hogy kell-e még neki, mert ha nem akkor mond neki, hogy szt üzenem, hogy adja neked
  • shaba23 #9434
    én adnék ingyen is, de az uccsó jelenleg kölcsönben van :) (ráadásul a tiót is fel kellene telepíteni)
    Um szerintem drágább mint az IK armor
  • Adam5
    #9433
    Pease ha valakinek van UM az szóljon mert már meg van az IMMORTAL KING set kivéve a Armor és valaki azt mondta UM-ért ad IK armort.
  • PiszkosFred
    #9432
    ;]
  • Pakosz
    #9431
    hallotam ma a hun chanelen egy runaszo bugot? Nemetek sokan hasznaljak! Ti nem tutdtok ilyesmirol??
  • Adam5
    #9430
    Kéne nagyon UM rune.
    Ingyen még jobb lenne :)
    De vannak cuccaim is.
  • oneal1
    #9429
    hali!!
    lécci aki tud és ráér az jöjjön baalozni nm en!!
    itt dumáljuk meg hogy mikor:))
  • Shaman
    #9428
    + holy shield is maxos,de azt elég legvégén felhúzni!
  • MEdievil
    #9427
    Cta -d nincs? az pedig igen jól jön...
    Life/manaja a paládnak?
    resistje maxos convitition pala aurában?
  • raziel.
    #9426
    skillek: blessed hammer 20, blessed aim 20, vigor 20, concentration 20

    cuccok: enigma, shako, mara, 2 soj, zaka, archanid, hoto, ww, +9 combat skiller, anni aztan garantalt 15k dam
    és ellenfeled nem lesz

    nekem sincs;)
  • VGQ
    #9425
    Jah nem is kel most látom,hogy le van irva 10 sorral lejebb:)
  • VGQ
    #9424
    Lécci valaki adjon nekem egy Blessed hammeres pala leirást.Köszi.

    Hyder: a cuccot nekem adhatod,ha nincs hova tenned:)
  • Hyder
    #9423
    SHABA: mikor tudnánk összefutni bneten? vissza szeretnék adni egy csomó cuccot neked, mert asszem nemtok tovább nyomulni dio2 vel és nem szeretném ha elvesznének

    pls küldj PM et vagy ide írj hogy mikor lenne jó!
  • Lacika 79
    #9422
    Figy, én tényleg csak hobbi szinten beugrok esténként ütögetni, szal ezért nemtom, mit hogy hívnak. Nem fordítottam rá annyi időt és figyelmet, hogy megtanuljam minden egyes cuccnak a nevét.
    Aminek tisztán emléxem a nevére, az egy Shako, amit tegnap dobott egy szimpla csonti Sewers 2 Hellen. Jah, meg valami Redeemer scepter. De ha nagyon érdekel, akkor megnézem, és leírom a nevüket, mert tényleg nem vagyok képben teljesen.
    Jah, a skill pontokat csak úgy magamtól dobáltam szét. Amúgy Zeal-fana a palám, ezért akarok most egy hammerest kipróbálni.
  • Laalee
    #9421
    jolteszed
  • kelkaposzta
    #9420
    Na hát új vagyok itt a fórumon, de azé az első levelem a szent diablo topicba írom :D
  • PiszkosFred
    #9419
    ;]]
  • Laalee
    #9418
    ugyis visszarakod 2-3 hét :D
  • shaba23 #9417
    az még azelőtt volt, hogy törlődött volna :)
  • Noodlee
    #9416
    Hehe. De már fut a Diód :)) HEURÉKA
  • shaba23 #9415
    nemtok semmit, még a diablo-t is uninstalláltam

    (na jó, nem volt uninstall, csak töröltem a partíciót)
  • Bobber
    #9414
    noodlee ment privi nezd meg:)
  • Bobber
    #9413
    ja a statsot meg ugy kell elosztani hogy
    ero amennyi a cuccokhoz kell ez kb 150
    dex amenyi ahoz kell hogy a block a zakarummal 75% legyen ezt meg nem mondom fejbol:)
    a tobbi meg mehet lifera aszem de ha elrontottam a leirasom akkor javitsatok ki:)
  • Bobber
    #9412
    mauyg a hammeres palat ugy erdemes fejlszteni hogy,
    blessed hammer, conc vigor blessed aim kikoppl a tobbi meg ami marad mind mehet a holy shildre szal roviden es tomoren ennyi a sorrendrtol meg annyit hogy szerintem eloszor erdemes a hammert kikoppolni a sinergiket meg szepen folyamatosan egyut es csak a legvegen kell a holy shieldet kikoppolni eloszor eleg ra 1 pont is
  • Bobber
    #9411
    meg jo hogy ennyire kepben vagy a sajat karaktered teren:):)
    amugy ha sabaek mondtak hogy hogy fejlszd akkor biztos jol van fejlsztve. (legalabbis reemelem
  • Lacika 79
    #9410
    hátöööeeöö. Ezt így fejből nehéz megmondanom, de Shaba ill. Noodlee biztosan jobabn tudja. :-)
  • Evil
    #9409
    Utos sorcit nehez csinalni, mert mindig lesznek valamire immunis lenyek es akkor azzal nem tudsz mit kezdeni, a 3 agas sorcinak meg sok ertelme nincs.
    2 agassal fire/cold szepen lehet haladni, de csak addig amig nem talasz immunis lenyt, pl countess.Persze egy jo csicska lecsapja egybol.
  • CalebJoe
    #9408
    Mondja már meg valaki hogy lehet ütős sorcit csinálni ami még hellen is megállja a helyét?
    thanx
  • Noodlee
    #9407
    LOÁL :)
  • Shaman
    #9406
    dógozok,mint ahogy tejis:-)
  • Noodlee
    #9405
    te meg ne irogassá, hanem dógozzá :)
  • Noodlee
    #9404
    Yap :)
  • Shaman
    #9403
    Milyen cuccai vannak a paládnak?
  • Lacika 79
    #9402
    yes. :-D
    Akkor a sorcid majd húzza a sorcimat, meg utána a kis kalapácsos emberkémet? :-)
  • Noodlee
    #9401
    Akkor ma majd a sorcimmal fogok segíteni neked, úgyis kell a csicsóját gyúrnom :)
  • Noodlee
    #9400
    Assa Like Me? :D
  • Noodlee
    #9399
    Én tegnap indítottam hammerdint sajna még csak lvl 14 :( és HC
  • Lacika 79
    #9398
    Jó az, csak egy picit elcsesztem a fejlesztését. De ugye minden kezdet nehéz. Valamelyik nap nyomultam egy hammerdinel közösen, és qrva sokkal erősebb, jobb volt, mint én. A cuccai nem voltak jobbak, mint az enyémek, csak a skillek normálisan voltak elosztva. :-)
    Ez az, amit még nekem meg kell tanulnom. Szal ma nekieseek egy sorcinak, meg lehet csinálok akkor egy hammerdint is. :-)
    De egy assa is jó lenne. Hm. Vagyok bajban. :-D
  • Noodlee
    #9397
    A meglévő palád miért nem jó? Persze kell egy MF sorci is :)
  • Noodlee
    #9396
    Elolvastam. OK.