26171
  • Braveheart
    #9475
    szvsz rekesz :)
  • Shaman
    #9474
    miaza "kocka sör?"
  • juhi01
    #9473
    nem jön valaki játzani neten?Minnyá felrakom a cumót és utána!
  • Jagi
    #9472
    Szerintem, ami verhetetlen lvl1-től lod 1.09 TFW vagy lod 1.10 a haverokkal + kocka sörrel!!!
  • Laalee
    #9471
    amugy egész kellemesen használható a trapassa
  • Laalee
    #9470
    nekem is volt ilyen, kis bug :D

    berak moge egy sorcit
  • Adam5
    #9469
    ez meg hogy?:


    A névsem az enyém! Nézzetek a druidam mögé.
    Ez hogy lehet? Bug?
  • kelkaposzta
    #9468
    Én azota untam meg 1 idöre, amiuota feltörték az accom :( :(
    Elkezdtem hc-zni, de nem ismerek senkit igazán, szal nehéz publicon ,és 1edül nyomni. Sc-be pedig má olyan jó cuccaim voltak :,-(
  • Lacika 79
    #9467
    Köszi a segítséget, megyek is gyakni. :-)
  • Noodlee
    #9466
    "csak egy idő után kissé unalmas..."
    Mint minden Runolás :)
  • Shaman
    #9465
    Nah jah,meg arra figyelj,hogy cold/fire immu.
    Körülötte a lények meg sokszor lightning immu.

    Szal én a cold/fire sorcommal+ erős csicskával runoltam. Én kinyírok mindenkit a szobában,csicska meg leüti Countesst.

    Egy countess run olyan 1-1,5 percig tart. Szal jó sokszor lehet runolni,csak egy idő után kissé unalmas...
  • Laalee
    #9464
    countless egyetlen hibája hogy 95% ban fost dob EL eld a kedvence :D
  • Laalee
    #9463
    act1 q5 asszem

    black mars forgotten tower lvl5
  • Lacika 79
    #9462
    Köszike, mostmár csak az a kérdésem, hogy hol található Countess. :-)
  • Shaman
    #9461
    hááát aki biztos hogy dub rúnát az Countess.
    Nighton,illetve hellen szokták runolni.

    Mondjuk soxor fog gagyi rúnát dobni. Nekem eddig a legjobb amit dobott um volt,mondjuk azt már többször is dobta. Bobbernek dobott már Mal-t is.
    Elvileg Lo-ig dobhat hellen. Nighton nemtom meddig.

    Illetve van még egy biztos rúnázási lehetőség,csak ugye az nagyon somk idő. A Hellforge questben kapsz mindig 1 rúnát is.
    Valahogy így:
    Normal El-től-Dol-ig
    Night Shael-től Um-ig
    Hell Hel-től Gul-ig

    Valahogy így van,csak hát ugye ehhez sok-sok karit kell fejleszteni:-)
  • Lacika 79
    #9460
    Sajna nem engedett vissza, csak 6 perc után.
    Pedig találtam a sorcimnak egy-két jó dolgot. Na mindegy, majd megyek ma délután is, aztán hátha összejön megint valami.
    Amúgy runákra hol érdemes vadászni? Mert nekem alig akar dobni.
  • Shaman
    #9459
    próbálj visszamenni. olyan 3-4 perc után elmúlhat a realm down,s a játék 5 percig marad meg.
    Ilyen nekem is volt már,s pont bemákoltam,mert a végén visszaengedett,s fel tudtam venni a cuccaim.
  • Lacika 79
    #9458
    Hát ilyen nics. Pont trédelnék a "nagy karimtól" a kicsiknek, oszt asszongya, hogy Realm down. Most amiket kilöktem, azok elvesznek? Ha igen, akkor fasza. :-(
  • Shaman
    #9457
    Hümmm sztem jól elvesztettem egy-pár cuccot. Mert múltkor csináltam uj accot,ahol cuccos karik leledzenek,s egy karihoz pakoltam jó sok szép cuccot,de nem nyomtam vele 2 órat,szal sztem ennek már annyi....:-(
  • Noodlee
    #9456
    "Megfertőzött"??
    LOL
    Tibia Rulez :)
  • Bobber
    #9455
    jaja en is azert unoma diot mert noodlee megefertozott a tibiaval de az az igazsag hoyg egy ido utan sajnos unalmassa valik a dioban hogy nem csinal az ember semmi mast csak baalt runolja hogy szintet lepjen vagy mefizik hogy legyen cucca. De igazabol nem is jatszik mert hat azt meg minek abban nem lehet fejlodni meg hat senki mas se jatszik egyedul meg unalmas:( szal ez a baj a dioval szerintem ha meg valakit huzni kell annal se az van hogy na jo akkor most vegigmegyunk szepen a terkepeken es vegighenteljuk henem bejon egy sorci vagy bemegyek egy magas szintu sorcival vegigtelezem a terkepeket es csak oda adok tp-t ahova kell es semmi kihi8vas nincs benne na szal en ezert untam meg:( de hat ez van): majd egy kis ido ha eltelik akkor ujra eloveszem, es nyomok egy par baalrunt megint:)
  • Herkulles
    #9454
    Sok féleképpen, nézd meg a diablo.hu-n.
  • Noodlee
    #9453
    Bocs, de nem figyeltem a fórumot. Mostanában keményen nyomom újra a Tibiát, szal nem nagyon Diózok :)
  • Davidus
    #9452
    D2-t max 1-2 hónapra lehet megunni aztán úgyis újra fogod kezdeni:P
  • MEdievil
    #9451
    nem maradt meg véletlen vkinek non-ladderben egy azurewath ja? vagy már csak ladder karitok maradt?
  • shaba23 #9450
    nekromantája válogatja :) már kell psn-nek, más kell bone-osnak és más kell csontisnak :)
  • oneal1
    #9449
    hi!
    a necromancer-nek mi az optimális fegyvere és melyik varázslatot érdemes fejleszteni?
    köszke
  • PiszkosFred
    #9448
    ilyen=ilyet
  • PiszkosFred
    #9447
    Nem vagytok egyedul ;]

    De en nem meguntam - istenkaromlas lenne ilyen allitani ;] - fogalmazzunk ugy hogy tartok megint egy 3-4 honapos szunetet..
  • shaba23 #9446
    azt tudom, hogy IK armorom már volt és sosem kértem ésrte semmit (kb 3at adtam ingyen), mivel UM-om még nem volt, ezért az nekem drágább :)
    Én is meguntam
  • Bobber
    #9445
    amugy csak hogy tudjatok az um runa kevesebbet er mint az ik armor mert az ik armor mostanaban ill amikor utoljara jatszottam mal runaert ment de meg nnem sokkal elotte iost ert szal az ik szerintem tobbet er mint egy mal:)
    de lehet hogy mar en nem ismerem az arakat mert nem jatszottam :( sajnos mar unom:(
  • Adam5
    #9444
    az még coolab :D
    thx!!!!!!!!!
  • shaba23 #9443
    neki nem UM rúna van, hanem IK Armor :) félreértés esete forog fenn :D
  • Adam5
    #9442
    noodle:
    Akko lécci szólj vgq nak hogy ha már nem kell neki az UM runa akko adja nekem, shaba23 üzeni.
  • shaba23 #9441
    én nem szándékozom mostanában diablo-t installálni, más accountját meg nem adom meg, de itt szólsz Noodlee-nak, ő szokott vele beszélni Bneten és szól neki, hogy mi a pálya :)
  • Adam5
    #9440
    mi vgq acc ja?
    és a tied?
    hogy mondjam hogy ki üzeni.
  • oneal1
    #9439
    nah 80 as szintű lettem végre!!:D
    nincs kedvetek hellen baalozni??
  • Noodlee
    #9438
    Minden ja!
  • shaba23 #9437
    mi ja?
  • Noodlee
    #9436
    Ja :)