26171
  • Bobber
    #9395
    noodle ment privat nezd meg :)amu8gy lehet hogy en is leszek sete szal lehet hogy en is tok segiteni ha kell bar nem igerek semmit inkabb:)
  • Lacika 79
    #9394
    királyság. Én is mf sorcra gondoltam, aztán majd mellé csinálok valami cuccos karit. :-)
    Meg egy olyat, amivel azért jáccani is lehet.
    Shaba: Rakj új vindózt, oszt gyere jáccani. :-)
  • Evil
    #9393
    Ha tradelek egy magasabb runat akkor azt mar dobom is ossze a parjaval es akkor mar nem duped :)
  • HammeRed
    #9392
    Minap bementem egy need ik armor nevu gameba 3 barb volt bent rajtam kivul gondoltam elpasszolom az ik armorom,erre mondja aki inditotta a gamet hogy need duped ik armor egyik gyerek egy lol beszolas utan kilepett maradtak 2en kozbe leneztem a traviba,mire vegeztem ilyet szol a gyerek a masiknak thx the dupe armor...
  • Noodlee
    #9391
    Én leszek. A sorc az jó választás, majd lehet belőle MF sorc :)
    Majd segítek húzni téged. Shaba nem lesz, mert lefagy neki a dió, ha elindítja, szal maradok neked én. :)
  • Lacika 79
    #9390
    Noodlee, Shaba: Este lesztek? Én már 6 után képben leszek. Gondoltam indítok egy új karit, csak nemtom, mi legyen. Adjatok tippeket, plíz. Monnyuk egy sorc, vagy egy assasin?
  • Noodlee
    #9389
    Ha már nem diózol, akkor már legalább azon a K ájszíklyún lennél ONLINE :)
  • EqUiNoX
    #9388
    Hat nem minden rune dupolt termeszetesen, botor dolog lenne ezt allitani ;]
  • Noodlee
    #9387
    A napokban dobott hellforge Gul runát, az biztos nem trükközéssel került hozzám :)
  • Laalee
    #9386
    2 srác beszélgetett játék közben az egyik arcoskodott hogy 25 soj ja van a másik licitált hogy 40 :D

    szerintem nincs dupe :D
  • shaba23 #9385
    persze már egy hete nem dióztam, közben történhettek változások
  • shaba23 #9384
    magyaroknk csak 1 bot van, sokkal töb volt 1.09-ben..mivel kevesen engedik meg maguknak a 30-40$-t érte :)
  • MEdievil
    #9383
    'amugy napokba jelent meg egy bot ami sztem tönkreteheti az egész bnetet....:('

    mien bot? nem volt nekik még elég?? mert már így is van mindenféle szerintem több is mint 1.09 ben...
  • MEdievil
    #9382
    momentán van 1-2 uppolt + ladder only ittemem ami kellene azért
  • raziel.
    #9381
    Sztem is jót tenne egy jokis rezet mert cuccok nagy része értéktelen....ami nemjo...

    szokásos két érték mindenki soj meg runák bár sztem dupolt runák nemnagyon vannak azok inkább ladder elején voltak jellemzőek.

    amugy napokba jelent meg egy bot ami sztem tönkreteheti az egész bnetet....:(
  • PiszkosFred
    #9380
    Aztan mire eljutsz az uj karival addig, hogy lesz ugyanazon a runaert hasonlo kaliberu cuccod tradere, lehet hogy megint meg lesz ra az esely, hogy dupe ;] Ordogi kor..
  • HammeRed
    #9379
    Reset mar csak azert is kellene szerintem akar ladder akar non-ladderben mert akkor remelhetoleg torlik a sok dupolt cuccot is.Ott tartok hogy ertekesebb runat nem merek cserelni mert felo hogy dupe runat kapok.De ez szerintem minden ertekesebb cuccra ervenyes.
  • shaba23 #9378
    ehhoz elég, ha törli a karaktereit :)
  • Shaman
    #9377
    Ha te NON-LADDERBEN nyomod,akkor miért zavar a reset hiánya?
  • MEdievil
    #9376
    és engem legjobban a reset hiánya zavar...
  • Davidus
    #9375
    Meg az hogy nulláról kezdődött a buli.
  • HammeRed
    #9374
    Szerintem a ladderben csak a runak,itemek upgradelese a csabito,mas nem igazan.
  • Shongi
    #9373
    Mi kell elemental druidnak?
    És harcos palanak?
    Skillekre gondolok.
  • MEdievil
    #9372
    hmm szegényes én elvagyok nélküle és ki tudok rakni ugyanúgy mindent
    csak uniq cuccokból van pár ladder only
  • EqUiNoX
    #9371
    110et eddig csak bneten jatszottam, ladder karival. Egyszer vegignyalaztam a summitot hogy mire szamitsak, ott irtak par dolognal hogy "ladder only". Hogy most ez runeszonal, targynal, craftnal vagy egyeb receptnel irtak e, a fene emlexik ra, nagyon nem is erdekel, igy lehet hogy hulyeseget irtam es runeszavakra nincs kikotes. Akit komolyan erdekel, ugyis ott utananez.
  • Hunnenkoenig
    #9370
    Ha a magyar forditassal jatszanad, akkor tudnad! :-)
    Egyebkent "10 nap mulva lejar" azt jelenti.
  • Shaman
    #9369
    Na most utána néztem,szal pontosan Dol rúnáig tud összerakni a non-ladder kari,ami eléggé szegényes...
  • Shaman
    #9368
    Konkrétan természetesen nincs neki külön rúnaszó,de ha azt nézzük,hogy csak ladder kari tud rúnát összerakni zod-ig,akkor van némi összefüggés.
    Asszam non-ladder Sol-ig tud rakni csak...
  • MEdievil
    #9367
    ~vannak szamara olyan plusz runeszavak ~
    én nemtudok ilyet mondanál 1-2őt?
  • EqUiNoX
    #9366
    Olyan karakterek, amelyeket csak 110 alatt kezdtel el fejleszteni, 109bol nem importalhattad. Ladder karakter csak ladder jatekban jatszhat, es vannak szamara olyan plusz runeszavak es megtalalhato targyak, amelyek az alapkarakterrel (nonladder) nem talalhatoak meg, vagy nem hasznalhatoak. Nomeg van kulon ladder mindket variacionak, de a ladder karakterek "toplistaja" (ladder szo mar picit sok lenne;]) idovel elvileg nullazodik, es akkor a ladder karakter alaszall a non-ladderek koze. Erre lassan az 1 eves 110es peccs tortenete soran meg nem volt pelda. Illetve leszamitva par honapot folyamatosan jatszok bneten 110el, es nem tapasztaltam resetet. Igaz volt kozte 3 es fel honap egyhuzamban, amit elneztem es miatta sok karakterem vonult nyugdijba (de ez mar legyen az en bajom ha egyszer bamba voltam), de ladderkarakterkent ;]
  • Adam5
    #9365
    Mi az a Ladder character?
  • shaba23 #9364
    mostmár mindent értek :)
  • Davidus
    #9363
    nem
  • Adam5
    #9362
    wow keztem ma neten egy nekrot
    2óra alatt 11szintet léptem 17000goldot szereztem kb 6gemet
    és 3-4 sárgával írt cuccot.
    mit jelent az hogy "expires in 10days" ?
  • csabawarchief
    #9361
    egyebet nem tudok mondani :)
  • shaba23 #9360
    FAKE-FAKE-FAKE
  • Adam5
    #9359
    lol...
  • PiszkosFred
    #9358
    ...vagy a jakso itt figyel valahol az idiota parokajaban..
  • PiszkosFred
    #9357
    Kiflinek tul kerek, viztoronynak tul lapos, csokinak tul nem eheto, igy vagy egy XXI szazadi darts tabla, vagy egy dvd, amelyen a diablo 2 kapcsan felmerulo osszes animacio szerepel, az eredetileg lerenderelt hosszban...
  • Adam5
    #9356
    Ez mi?