26171
  • Kiru
    #9955
    Segítsetek!
    Nemrég Diablózom, és a NET-en találtam egy listát, hogy bizonyos tárgyak, melyik szörnynél esnek.
    Párat be kébe azonosítani:
    Mephi - OK
    Diablo - OK
    Pindleskin - melyik?, hol?
    Lister - Baale előtti utolsó nagy szörny?
    Baal - OK
    HellBovine - melyik? hol?
  • karikusz
    #9954
    Akkor nálam volt valami gubanc...
  • Lacika 79
    #9953
    Érdekes, nekem megy az 1-2 simán XP alatt.
  • karikusz
    #9952
    Én régebben a haverom kedvéért akartam feltenni a 2-est XP-re de nem indult el. Ez így van? Vagy kell hozzá valami?
  • Yoz
    #9951
    Nekem a Diablo 1 fut Xp alatt patch nélkül is, igaz nekem a best seller kiadásu van meg (lehet ez az oka).
  • Ishamael
    #9950
    Üdv srácok! Lenne egy óriási kérdésem! Diablo2 fórum, tudom, kicsit offtopic lesz a dolog, de agyba-főbe keresek már egy olyasmi pachet, vagy cracket Diablo 1-hez, vagy a Hellfire nevű kiegészítőjéhez(ez lenne a jobb), amivel rá lehetne bírni, hogy fusson WinXP alatt is. A kompatibilitás-mód nem jelent neki semmit, de ilyesmit csak csináltak az elvadult fanok! Ha létezik ilyesmi, légyszi írjatok! Üdv

    DAVE
  • karikusz
    #9949
    Én értem...csak a Johnyy warezéra írtam...
  • karikusz
    #9948
    Miért?...te a dc-ért fizetsz?..:)...mert a warezért igen!...
  • Lacika 79
    #9947
    Ehh! DC meg ilyesmi! :-(
  • PiszkosFred
    #9946
    Nem fogja megerteni ;]
  • COFair
    #9945
    Ok, töltsd le DC-ről, de azzal mit érsz? Single Player meg TCP/IP nem hiszem hogy valakit is érdekel... BattleNet-hez meg kell venni az eredetit, mert csak ahhoz kapsz működő serial-t...
    Érted már?
  • Johnyy
    #9944
    Valahogy nem!
  • karikusz
    #9943
    És ez szerinted olcsóbb mint a dc??...:DDDD
  • COFair
    #9942
    Yoz, itt nálunk Miskolcon még lehet kapni a MediaM.-ban. (legalábbis 1-2 hete amikor arra jártam, még volt, anno én is ott vettem meg, 3xxxFt-ért..) Én is meg akarom venni megint, mert az én példányom beadta az unalmast, szal ha gondolod megoldhatjuk hogy vhogy eljuttassam neked.
    ímélt ide ha érdekel: [email protected]
  • shaba23 #9941
    Nincs még Diablo3? :)
  • Yoz
    #9940
    De még az is lehet hogy megrendelem a hivatalos oldalról, kb. 8600 pénz a diablo 2 az exp-el együtt, csak a szállítási költséget nem vágom, mondjuk mindenképpen egy profi angolos segítségével tenném.

    Azért thx a linkért.
  • Johnyy
    #9939
    Szedd le inen, szerintem ne görcsölj eredetin
  • Yoz
    #9938
    Az eredti érdekelne, és a batle net is mozgat.
    De jó lett volna ha ez akkor jön rám mikor kapni is lehet...
  • PiszkosFred
    #9937
    Mivel singleben es tcpipn mar nagyon kevesen jatszanak, szerintem o is mar a bnetre keszul. Amiota kozel egy eve olcson beszerezheto a jatek, rengetegen megvettek, es jatszanak azota is bneten (hogy milyen rendszeresseggel, az mas kerdes) De ha nem bnetre akar menni, akkor eppen le is toltheti/at is masolhatja persze, de szerintem ezen mar tul van. ;]
  • karikusz
    #9936
    Miért nem szeded le valahonnan?...ha kell akkor keress meg priviben és megadom a HUB-om címeét és leszedheted ...
  • Yoz
    #9935
    Vagy esetleg valaki megvállna használt de jó álapotban (nem agyonkarcolt és hiba nélkül működő) lévő Diablo 2-jétől a kieggel együtt, attól megvenném (bővebben priviben).
  • Yoz
    #9934
    Megfordult a fejemben, hogy ha valaki rábukkanna nekem valahol a Diablo 2-re a kieggel együtt, és megvenné azt egy kis (reális) felárral megvenném tőle (priviben megbeszéljük a többit).
  • Yoz
    #9933
    Ma voltam fehérváron és sakna nem találtam...

    A Media Markt-ban már rég elfogyott, a Tescoban és Auchanban sem volt egy db-sem, pedig 1-enként néztem végig a gammákat (az Auchanba azért nem volt sok válogatnivaló).
    Tehát jelenleg ez a helyzet.
  • Yoz
    #9932
    Asszem fehérváron van...nem nagyon járok ki a városból...
    Tegnap a tescoban újra körülnéztem és a Diablo (best sellert) megtaláltam, meg is vettem gyorsan...
    De a 2-nek és a kiegnek se híre se hamva...

    A mediamarkba meg nem akarok potyára menni mert nem vagyok diák és a vonat sem ócsó :o), meg a busz sem...
  • PiszkosFred
    #9931
    MediaMarkt nincs a kornyeken? A debreceniben tuti van, am ha nem keletrol vagy, akkor ez rajtad nem segit persze...
  • Yoz
    #9930
    Holnap felhívom a cdgalaxist valamelyik számukon és megérdeklődöm hogy mi a helyzet...más nem jut eszembe...
  • Yoz
    #9929
    Voltam az itteni tescoban, de nem találtam sajna...
    Máshová meg nem szivesen utaznék pénzért potyára...
    Ezért lenne jó ha online tudnám megvenni, az 576 online -on sincs már csak a Diablo (best seller).
    És a cdgalaxison is csak a Diablo (best sellert) tüntetik fel

    Nagyon elkeserítő a dolog, és reménykedem hátha még van valahol...
  • Shaman
    #9928
    hmmmm és valóban,megnéztem a cd galaxist és télleg nincs.

    Hát akkor marad az Offline út az üzletekbe. (Cora,Media Markt,Tesco,Metro,stb. ilyesmi helyeken szokott még lenni..)
  • Lacika 79
    #9927
    akkor nemtom.
    De hátha jön valaki tőlem okosabb, és tud valami helyet.
    De ha bemész Tesco-ba vagy Mediamarkt-ba, biztosan találsz.
  • Yoz
    #9926
    Nincsen egyiken sem, ez mit jelent nem lehet kapni?
    Az 576 on találtam de nem lehet a kosárba rakni...
  • Lacika 79
    #9925
    www.cdgalaxis.hu
    www.576.hu
    Csak hogy a fontosabbakat említsem. :-)
  • Yoz
    #9924
    Azt szeretném kérdezni, hogy honnan tudnám megrendelni a neten keresztül a Diablo 2-őt a kieggel együtt?
  • yellowcab
    #9923
    tény
    ez történt velem is:(
  • Lacika 79
    #9922
    Az-az iagzság, hogy aki azt mondja, hogy nem jáccik vele, pár hét vagy hónap után úgyis újra előveszi. csak olvass vissza 1-2 évet. :-)
  • Laalee
    #9921
    jövőre megkapod :D
  • yellowcab
    #9920
    őszintén, akkor ha már nem jáccik vele igen
    mint ahogy volt is erre példa itt a forumban, csak olvass vissza 1-2 évet(inkább 1-et)
  • Lacika 79
    #9919
    Most őszintén. Szerinted bárki is megadná a kódját?
  • yellowcab
    #9918
    kösz
  • Lacika 79
    #9917
    :D
  • Davidus
    #9916