26171
  • yellowcab
    #9915
    Sziasztok, lenne egy kis gondom, remélem tud valaki segíteni:
    még anno megvettem a dio2-t kieggel, és használtam is battleneten, de meguntam, most viszont megint jáccanék, ahugom azonban eltüntette a kieg dobozát amin a kod volt(a lemez ugyan megvan)
    kérdés: van aki adna nekem kódot a kiegészítőhöz(eredetit)
    köszi
  • PiszkosFred
    #9914
    Probald meg manualisan peccselni, ne a game csinalja. Mas lehetoseg esetleg, ha a reg.adatbazisbol kitakaritasz midnen diablora vonatkozo dolgot, majd utana probalod ujra rakni. Ha eredetid van - marpedig azt mondod az - akkor a kulcsokat el kell hogy fogadja, amennyiben nem kerult ki valahogy, es ezeket felhasznalva mokazott valaki, amire a serveren beragtak...
  • COFair
    #9913
    nemhiszem hogy BAN lenne az oka, mivel maga a játék sem indul el... ha BANnoltak volna, akkor csak neten nem menne!
    egyéb ötlet?
    lsd: #9905
  • raziel.
    #9912
    bneten kivül kani de azt nem ajánlom ;]

    szal inkább bnetezz ott nagyon sokat nyomják éjjel nappal


    next run baal94-10:)
  • Babajim
    #9911
    Sziasztok!
    Lehet, szeretnék diablo2-vel játszani a battle.net -en vagy valahol máshol úgy játszani, hogy magyar társaim vannak. Most vettem meg az eredeti játékot ezért csak most teszem fel a kérdést. Légyszi segítsetek.
    Köszi
  • Bobber
    #9910
    Bandita amit an adok az nem egy program hanem egy internetes oldal de azert remelem megfelel:):):)cuccok
    lehet nezelodni:):)
  • oneal1
    #9909
    szevasztok!
    nem adna valaki egy kardot meg egy pajzsot???
    mer rohadjon meg már 40 es szitű barbár vagyo kde nem találtam semmi sem!!:(((
    29 es damage a kard:(
    szval ah van valakinek és ad akkro megköszönném
  • Bandita
    #9908
    Ja,es meg valami.1.10-re legyen jo.1.09es nekem is van.thx.....
  • Bandita
    #9907
    Szasztok!Remelem minel tobben fogjak olvasni ezt a rizsat mert nagyon kene egy dolog ugy tom letezik ilyen.Egy olyan progi felol szeretnek erdeklodni ami megmondja melyik cucc merre eshet legjobban es hogy mekkora mfre.Aki tudja honnan lehet letolteni letszi csatoljon egy linket mert mar nagyon kene az azure:DDD Elore is thx....
  • I.C.ram
    #9906
    Nem lehet, hogy bannolták a CDkeyed, mert csaltál?
  • COFair
    #9905
    vki árulja már el hogy mi a baj az én diablómmal?
    már egy jó ideje megvan a game, megvettem eredetiben, nyomtam neten hónapokon át vagy egy fél éve (bnet), aztán most 2-3 hónap kihagyás és 1-2 windóz xp reinstall után raknám fel a gamet, feltelepül, klikk a bnet-re, az leszedi a peccset, és amikor újraindulna a játék, kiírja hogy rossz a cs kulcsom... be sem jön... mi a k*rva anyja lett ezzel? már vagy 4x újraraktam, és mindig uaz a hiba... 1.10el nem megy, csak 1.9-el!
    HELP!
    DIÓZNI AKAROK!
  • Laalee
    #9904
    tegnap dobta fel tappancsát a 83as HC ladder mf sorcim RIP. volt rajta minden jo skuldi shako occulus. mondtam én hogy sokkal leterheltebb a b.net ket teleport között volt egy kb 5mp es lag ezt sajna nem birta D: de semmi gond inditottam egy lagbiztos(abb) summon nekrot
  • sanyiiiii
    #9903
    uhh tudlak sajnááálni.
    szerintem van 1 pár emberke akik igencsak örülnének a te cuccaidnak!
  • Evil
    #9902
    Mi kis klanuknal viszont mindenki, szinte mindenki mf sorcal tolja es nem igazan van meg az eremenye.Probaltuk egyenkent hell andi,pindle,lvl85 os teruletek (pit,mausoleum,countess) es csoportosan is, mert ugyi ilyenkor megno a drop eselye, de nem sok sikerrel jartunk.
  • Laalee
    #9901
    amugy egy ismerősöm sem panaszkodott hogy sokkal szarabbul dobna
  • Laalee
    #9900
    jelezték volna
  • Noodlee
    #9899
    Hát szerintem nem is baj. A cuccoknak már amúgy sem volt értékük.
  • Evil
    #9898
    Server oldalrol siman belenyulhattak ebbe.
  • Laalee
    #9897
    ladder reset volt nem pachelés :D
  • Evil
    #9896
    Mf el itt valaki?Nekem ugy tunik, hogy kegyetlenul visszavettek az eddig jol dobo boss ok dropjabol!
  • Laalee
    #9895
    simán bemegy csak ha játékot csinálsz kb 3* os visszaszámlálás van
  • Noodlee
    #9894
    Hát én egy jó darabig nem figyeltem rá az egyik accomra(MF sorci) és szegénykém elfáradt. Pedig jó cuccok voltak nála. Hónapok óta nem nyomom Diót. Asszem szétosztogatom a cuccaimat, amik vannak(full Naty set, stb). Legalább egy gond letudva :)
  • Bobber
    #9893
    hat nem tom en nem sokat gamelok reset ota se de azert egy parszor beneztem mar de enekem sose volt gond mindig siman bementem
    amugy meg szerintem sokan kaptak kedvet a areset utan mert telleg reset elott maer semminek sem volt erteke:(
    egy csomo cuccot az ember mar csak free tudott adni mert nem kellet a kutyanak sem:(
  • Laalee
    #9892
    reset óta, iszonyatosan megnőt a szerver terhetsége.

    idáig 2-300 as sorszámom volt játéknyitásra most 1000 fölötti. vagy levettek 1-2 szervert, vagy annyien kedvet kaptak ujra
  • Shaman
    #9891
    nem (bár nem értem teljesen a kérdésed)
  • MEdievil
    #9890
    hmm?
  • zsozsoo
    #9889
    neee tényleg törlik a nonladdert?? :( és akkor a most ladderből áttért nonladdert is szelektálják?
  • KisKolok
    #9888
    Két megoldás:
    egyik, hogy kikapcsolod az Advanced Equalizert (Eax control panelen kikapcsolod)
    vagy pedig a "hangszóró beállításai"nál a Hardvergyorsítást leveszed teljes-ről 1-el visszább.
  • Imremagdi
    #9887
    erre a gondomra nincs senkinek ötlete ?
  • Bobber
    #9886
    nem a vegen nekem mar 2 sojom volt ill a te bulod:)
  • kék
    #9885
    Az 1.09-es vezióban volt egy fájl, amivel kettő programot lehetett elindítani. 1.10-hez nincs ilyen?

    Ja és még vmi. Hogyan lehet a régi verziót visszahozni uninstall nélkül?

    Előre is köszi.
  • Shaman
    #9884
    honnan van a másik soj? Az nem az én Bul Kathos gyürüm?
  • Bobber
    #9883
    jaja shaman majd megint csinalunk egy szervert es kidobalunk mindednt a foldre:):)
    amugy mar kaptam ajanlatokat:):)
    van 2 sojom is arra is lehet licitalni:)
    amugy meg mindig all a kerdesem hogy mniert lehet mostanaban nati cuccot szerezni ill bartucokot?? ill majd meg egy jo par cuccot megkerdezek mert en most csak egyetlen karaktert inditottam egy mertialos asat de annak meg eleg jo cuccok kellenek ah eletben akar mardni hellen :)
  • Shaman
    #9882
    még 35 napom van eldönteni......:-)))
    azután törlődnek a non-ladder karik.....lehet cucc osztás lesz...
  • zsozsoo
    #9881
    Bobber :) nekem szólsz majd , ha hotot osztassz? naon jól jönne
  • Bobber
    #9880
    hat en nonladderbol elegge tele vagyok igy a reset utan:)
    lehet ogymajd szetosztom ha kell avalkien egy par tal armor hoto meg hasolo okossagok:):)
    de azert ere meg alszom egy parat::)
  • KisKolok
    #9879
    Hali! Ha megadod az accod kereshetlek, van pár elég jó nonladder-cumóm!
  • Davidus
    #9878
    Hopp ez kicsit caps lockos lett:P
  • Davidus
    #9877
    tUDSZ KREÁLNI NIGJTMARE GÉMET IS.
  • Imremagdi
    #9876
    legujjabb driver van fent, az eax4 müködik colin4 alatt !

    teljesen kétségbe vagyok esve, ezért vettem meg a hangkártyát 30.000 Ftért?
    régit már eladtam..