26171
  • wizy
    #9995
    na jo, mindegy, tesom már megoldotta
  • COFair
    #9994
    Nekem is eredeti, a virtuális meghajtókat csak úgy említettem, ha kikapcsolom őket, úgy is uolyan sz@r!
  • wizy
    #9993
    na mire kitalálok/unk valamit, addigra megoldja a tesom, az biztos..... bár csak két nap mulva jön haza
  • wizy
    #9992
    igen, de nekem nem virtuálisan van meg, hanem normális CD-re kiirva
  • Noodlee
    #9991
    Mármint akinek válaszoltál annak is. Nekem eredeti :))
  • Noodlee
    #9990
    Szvsz felesleges az a 4 virtuális. Nálam pölö tök mindegy, hogy a meghajtóba, vagy az íróba teszem a discet. Nem magyaráz, hogy tegyem át a másikba. Neked is feltötrt gaméd van?
  • COFair
    #9989
    Hehe.. Én is ezzel a hibával küzdök, de reménytelenül! Elűször azt hittem hogy a CDnek lett vmi baja, de nem, mert kölcsönkértem haverét, és azzal sem jó, uasz a hiba..
    Egy Windows reinstall segítene sztem, mert eddig nekem is jó volt, csak volt alaplap csere, újraraktam ezt a sz@r windózt, és tessék..
    Ja, meg nekem úgy tűnik, hogy a túl sok meghajtó is bekavar, mert néha ha berakom a z-be, azt írja hogy tegyem be az y-ba, ha az y-ba rakom, akkor meg hogy tegyem be a z-be.. (a,c,d,e,f,g,h,i,j,y,z <- ezekkel gazdálkodom épen, ebbből 4 virtuális meghajtó)
    1.10 NoCD crack segít nekem, de akkor persze a BNet-nek nam jó a játék verziója...
    Szopacs!
    ha vkinek van 5lete, az írja le plíííz!
    a registry-ből kitöröltem minden rá vonatkozót, majd reinstalláltam, de az sem segített!
  • MEdievil
    #9988
    maphack egy cheat és sehogynemkell használni
  • wizy
    #9987
    hello
    na hát az van, hogy nem indul az Expansion Set. eddig mindig indult, de most vmiért nem. feltelepitettem a normál Diablo2-t, azzal nincs is gond, felraktam a LoD-ot, az meg nem indul. amint elinditom azt irja ki, hogy ellenőrizzem, hogy benn van-e a CD a meghajtóba, majd nyomjam meg az ismét gombot. A cdt kiveszem, berakom, megnyomom az ismétet, tölt egy kicsit, majd ujbol ugyanazt irja ki. van egy csomo crackem és peccsem, de egyik se használ. tud valaki másik crakket, ami használ is?
    thx
  • gyick
    #9986
    hi!valaki leirná nekem hogy mi is az a maphack és hogyan kell használni?
  • Noodlee
    #9985
    Höhö
    Én
    Azt hittem, hogy te kérdezted
  • oneal1
    #9984
    mit kérnél érte??
  • PiszkosFred
    #9983
    En sehonnan sem akarom, en cska valaszoltam egy kerdesre. Amiota megjelent a jatek folyamatosan jatszok csalad es munka mellett, lattam mar elegszer az animokat es mara mar nem nagyon erdekelnek ;] Fel sincsenek telepitve...
  • Noodlee
    #9982
    Szvsz a legegyszerűbb dolog, ha beszerzel egy karaktert. Vagy nem játékból akarod lejátszani?
  • PiszkosFred
    #9981
    Hat nem a classic-ra gondoltam, hanem a szokasos 7+ verziokra. Ha a codec fennvan, szerintem le lehet. A moviek alapjaban egyszeru .bik-ek - mint a legtobb blizz jateknal - es az egesz ossze lett pakolva egy mpq-ba. Ahogy a jatek osszes - funkcionkent csoportositva - eleme megtalalhato az mpq-ban. Ezert is marha egyszeru a modderek dolga... Regebben le tudtam jatszani, de ez nem ma volt, igy nem emlexem hogy mikent, de azota a jatek szerkezete semmit sem valtozott..
  • DarkHorSe
    #9980
    mid van a kardért?^^

  • oneal1
    #9979
    csak gyűrűk meg amug nem olyan klafák még:))
  • oneal1
    #9978
    de msotmár cska az kéne mer mindenből jóm van
  • oneal1
    #9977
    aha:((
  • Noodlee
    #9976
    LOOL
    Te szegény! Még mindíg azt hajkurászod??
  • oneal1
    #9975
    grand father kard keresetetik!!!!!!!!
    priviben akinek van plsSS!!!!!!!!!!!
  • Noodlee
    #9974
    Hmmm... A sima Media Player szvsz nem.
  • PiszkosFred
    #9973
    Asszem radtools fele .bik player vagy sima mediaplayer is le tudja jatszani valahogy.
  • Noodlee
    #9972
    Kell kerítened egy karaktart, amelyik már végigvitte a játékot. Másik lehetőségről nem tok, de lehet, hogy van.
  • vassyg
    #9971
    Na, most sikerült végre. THX :)
  • ElfQT
    #9970
    Hogyan lehet unlockolni a movie-kat? (Végigjátszás nélkül...)
  • PiszkosFred
    #9969
    A landorral nemtom mivan, ez ugyben Flex-et kellene megkerdezned (jelenleg a sacred.try.hu foruman el tudod erni), a masik amit ismerek az a Kani, arrol infot pedig a www.kani.hu-n, a bnetd cimszo alatt talalsz.
  • Chax
    #9968
    Hi! Nemtudnátok megadni egy pár magyar szervernek az ip-it? Battlenetem szaraxik
  • PiszkosFred
    #9967
    Van egy vidtest.exe a diablo konyvtaradban. Inditsd el. Egyszer mar talalkoznod kellett vele az install soran. Itt a megjelenitesi formak kozul ne a D3D-t, hanem a DirecDraw-t valaszd ki. Hatha sikerul...
  • Laalee
    #9966
    ablakban futtatva diablo2.exe -window
  • vassyg
    #9965
    kösz a tippet,de elmondanád a menetét kicsit részletesebben egy olyan lámának mint én, amúgy meg ha nem megy akkor tényleg jamella bácsi segítségével kihagyom ezt a gebasz dzsungelt...
  • Laalee
    #9964
    hagyd ki act 3 at :D probálkozz eredetivel
  • PiszkosFred
    #9963
    Probald directdrawt d3d helyett
  • vassyg
    #9962
    Hi! Nemrég elkeztem nosztalgiaból dió-zni és van egy kis problémám mégpedig az hogy az ACT 3 dzsungelében állandóan lefagy a játék, ha minden igaz akkor amikor megjelenik az első "szellemlény"! Ilyenről hallott már vki, esetleg van valami ötletetek hogy mér' van ez?
    A legszebb az egészben hogy évekkel ezelőtt is ez volt a problémám pedig az egy totál másik gépen, másik cdről telepítet más verzió számú d2 volt. Lehet hogy ekkora láma vagyok vagy már nem tom' mi van. Valaki segítsen, plízzz!!!
  • MadJani
    #9961
    Nekem 1.10 alatt pindle 500% felett kezdett el igazán dobni. Mikor átléptem az 500-as határt utána eset nála 2 Tal armor, Nati karom stb. Előtte inkább Mefi-hez és Andy-hoz érdemes menni, Ők már 300+ -nál is jól dobálnak.
  • PiszkosFred
    #9960
    Elvileg igen, de persze ahany ember, annyi fele tapasztalat ebben a kerdesben. 109ben 400-450 mf-el rohangalo sorcom midnent osszeszedett amit csak lehetett, manualisan, semmi bot vagy ilyesmi. 110ben meg nincs kifejezett mf sorcom, igy 110rol majd masok leirjak ki mennyire eskuszik. Runenel pedig nem szamit a mf..

    Ha a hireling irtja le, akkor ahhoz hozzaadodik a te mf erteked, es az esetleg tobblet, amit a hireling visel. De altalaban meghalnak mire oda kerulnek, es kar is tokolni vele szerintem ;]
  • DarkHorSe
    #9959
    mf mi a jo minél több annál jobb?

    az baj ha nem en ölöm le hanem a niggam?
  • Laalee
    #9958
    persze ez nem azt jelenti hogy csak nála eshet és hogy mindig fogja dobni :D
  • Kiru
    #9957
    THX :)
  • DarkHorSe
    #9956
    Pindle act5 anya nyit egy teleportot ottanvan
    Lister béél elött ucccso iken
    Hellbovine sztem hellen a bocik leg+tom portal a dobozba es megnyitod