26171
  • bogizo2
    #24647
    Igen sajnos bánatomra kaptam havertól egy maphacket és azt használtam.
    A poén ebben az, hogy kb 5 hete diablozok bneten és kb 2 napig használtam a maphacket amikor bannoltak. Tudom hogy megérdemeltem, de ez egy kicsit szigorú intézkedés, mert megvettem a játékot és most használhatatlan. Ha előtte e-mailben figyelmeztetnek, hogy hagyjam abba progi használatát, különben bannolnak akkor eszem ágába sem lett volna tovább használni. Na mindegy késő bánat így vesztett a blizzard egy játékost mert még egyszer nem veszem meg a játékot. Gondolom hogy ez most hogy mellbe bassza őket :). Na köszi a segtséget pá
  • HammeRed
    #24646
    Countess első dropja hellen lvl 75 karinak :-)
  • Since
    #24645
    Ugye nem classicot húzol?
  • Since
    #24644
    Ilyen a skillelosztásom nekem is (másik sorc), de hellen nem vagyok életképes mivel vannak cold immuns szörnyek. Olyan 7 körül leszek online, rád whisperelek akkor.
  • dexkill
    #24643
    20-20-20-20 blizz, glacial spike, mastery, ice blast, 1 stasis, 1 teleport, 1 warmth + prereq-ek.

    Hellen ofc:D Matriach volt már lvl76-on. Haverokkal teamben csináltuk. Mefiig semmi nem állja útját. Act4 már rizikósabb, CS csak teamben megy az immunok miatt.
    Arcanet meg kell csinálni, a húzott karakterek közül egynek bent kell lenni Summoner halálnál.
    Travit lehenteled, high council meghal, kidobja a flail-t, nem kell felvenned, csak beszélned Cain-nel, majd a húzó kari letelézi mefit és mész le hate3-ba.

    Ha húzás kell és hell elején vagy, akkor ma kora este húzok két karaktert magamnak, ha gondolod jöhetsz Te is. (HF-et sem kérem el:D) acc name: "dexkill"
  • Since
    #24642
    Részletes kérdés...
    Classicban meg van határozva a szint hogy hanyas szinten "érdemes" night-ra menni?
    Act2ben meg kell csinálni arcane sanct hogy beengedjen canonra?
    Act3ban le kell ölni travit hogy tudjak menni Mephi-hez?
    Illetve leírnád a buildedet hogy hogy vannak eloszhtva a skill pontjaid?
    Hellen vagy nm-en játszol? (lvl79).
    Köszi részletes válaszodat!
  • dexkill
    #24641
    Classicban húzol nm act3 elejéig, itt átkonvertálod lod-dá a karit, és megcsinálod hf-et.
    Húzni bármivel lehet, ami tud 117 fcr-rel telézni. Vagyis: dupla spirit, viper, magefist/trangul/10-10 fcr ringek. Blizzard sorc stasis field-del. Én ilyennel mfelek, és csak baal felé akad meg igazán (pedig még csak lvl79).
  • Since
    #24640
    Na igen ám, de clasicba ugyebár act 4 van, act 5 nincsen benne. Ha végighúzom magam hellen, utána átkonvertálom expé, akkor meg kell hogy csináljam act 5-öt is, de mivel classic karakterem van, ezért nemtudok abba a gamebe joinolni. Úgyhogy szeritnem ez nem egy jó megoldás :-)
  • Since
    #24639
    Használtál DEME-t vagy D2NT-t? Ha igen, akkor sajnos nem lehet viszaállítani a folyamatot, ugyanis 20.-án indult el egy banwave, vagyis aki hacket használt bneten és hogyha a Warden észlelte akkor automatikusan zárolják a cd kulcsot, jobb esetben csak az accountot.
  • bogizo2
    #24638
    Haliho, sziasztok!
    A kérdésem a következő remélem tudtok rá válaszolni. A blizzard zárolta a cd kulcsomat és nem enged fel a battle.netre, azt írják hogy kitiltották a cd kulcsomat és keressem fel a hivatalos supportot.
    Na én itt azt találtam, hogy vagy ellopták a cd kulcsom, vagy cheateltem vagy maphackeltem ezért törölték a kulcsomat.
    Ha vki tud segíteni h mi a megoldás kérlek írjatok. Egyébként havernál megnéztem az accuntokat is zárolták, mert volt 2 accom is azért írom többesszámban. Köszi a segítséget.
  • faze
    #24637
    Igen, ehhez persze a classic sorcid nullából kéne felfejlesztened amihez pedig nem árt egy jsp account.
  • Since
    #24636
    Tehát classicon húzom, majd átkonvertálom exp karakterré?
  • faze
    #24635
    Húzni szerintem classicon jobb mert Baalt kihagyod, csak ugye nehezebb is.
  • Since
    #24634
    Nem, úgy értem a guide amit linkeltél az classicra van nem lodra... A sorci build.
  • gabeone
    #24633
    A classicot, hogy értsem? Szerintem jobb a Mara amulettnél, amit a paladinok használni szoktak. Én ha paladin szeretnék lenni, ezt használnám.
  • Since
    #24632
    Ez szerintem classic,de lehet hogy tévedek...
  • gabeone
    #24631
    Van egy eladó kincsem a paladinok számára rare amulet formájában.

    +2 paladin skills
    +24 str
    +16-23 resists (2-2 arányban)
    +10 mf

    Érdekel valakit?
  • gabeone
    #24630
    Erre tessék. Üdv
  • Since
    #24629
    Kérdésem a következő...
    Szeretnék egy oylan sorc buildet csinálni, ami hellen mgállja a helyét. Olvastam hogy Infinity és lightning a legtáposabb, de sajna ehhez ugye gear kell, ami sajnos nincs.
    Tudtok adni egy másik kombinációt amivel hellen tudnék aprítani? Tulajdonképpen azért kéne, hogy egy másik karaktert tudjak végigúzni helen, ugyanis nincsen kedvem folyton hf-eket odaadni a húzásért. Köszi a helpet :-)
  • dexkill
    #24628
    martonapoo: megérdemelted...;) MH, bot nélkül is lehet karikat építeni, nekem egy lvl90-es és két 80+-os van már.
    Since: sajnos semmit:( Add free-be kezdőknek:)
    Sas6: clvl nem számít, csak az alvl (area lvl)
  • Rettenthető
    #24627
    Elvileg nem számít, csak az, hogy hol barangolsz.
  • Sas6
    #24626
    MF-nél mennyire számit a szint? most 86-os vagyok, érdemes még szintezni, vagy fojtassam az MF-elést igy is ugyan olyan esélyeim vannak mint 90-esen?
  • Since
    #24625
    Találtam egy etheral edge-t csak sajnos nemtudom mennyit ér és nem szeretném ha átvágnának. Szerintetek mennyit érhet?

    Damage : 243-432
    +162% ED
    +340 Attack Rating
    +156% Damage to Demons
    +10 Fire Absorb
    +8 Life after each demon kill
  • vigyori14
    #24624
    Nekem nemvolt semmi bajom a bottal, másfél évig folyamatosan runolta pindleskint és még egy másik szörnyet akt 5 első wp-je felett egyből. nemkelett hozzá mh, meg semmi, szép cuccokat talált.
    Multkor kiváncsivoltam megy e még de valamiért nemakart elindulni. Egy itteni fórumtárstól kaptam énis, nemvolt benne keylogger meg semmi nemraboltak ki.
  • Since
    #24623
    No akkor valaki más aki tudna egy picit segíteni hellen? :-)
  • plu604
    #24622
    Így jár aki csal :)
  • Since
    #24621
    Ezekkel a dolgokkal óvatosan kell bánni...
  • martonapoo
    #24620
    NEM :D megszoptam a faszt, leszedtem 1 botot, valószínü keylogger volt benne, lepakolták az öszes karimat/ kitörölték. megszoptam Diablo END
    WOW START
  • Since
    #24619
    Martonapoo megtudunk beszélni egy időpontot amikor fennt leszel? Jól jönne egy kis segítség...Sajnos én ezen a héten éjszaka dolgozom, így kora késő délután jó nekem olyan 20-ig bezárólag.
  • Sas6
    #24618
    am itt ti legtöbben HC karikka ltolajtok vagy ladderen is vagytok sokan?
  • Sas6
    #24617
    köszi :)
  • martonapoo
    #24616
    Bot? igen bot is jöhetne MH Mellé:T te vigyori nem tudsz működő MH-ról?
  • vigyori14
    #24615
    Az mm.bot ról tud valaki valami infot? ezzel az új patchel működik a régi verzió ami még jóvolt 1.11 ben? Vagy jött ki frissebb verzió is, az 5.44 óta? és az működik az 1.13 al?
  • martonapoo
    #24614
    since ha itt vagy sokat lépkedtem ki be :D kibaszott a dió nem tom hány percre :D:D:d
  • plu604
    #24613
    köszi!
  • martonapoo
    #24612
    N maphack o UM 2X PUL
  • xNoodlex
    #24611
    Tessék.
  • plu604
    #24610
    Egy kérdés:
    Tud valaki olyan programot/oldalt aminek megadom hogy milyen rúnáim vannak és megjeleníti milyen rúnaszavakat tudok belőlük kirakni? Rémlik valami ilyesmi, de nem tudom hol láttam.
  • sirdond
    #24609
    amerikaiaknál for trade azaz eladásra,míg az európaiaknál fast trade,vagyis az az ár amiért egyből viheted alku nélkül (villámár magyarul)
  • Since
    #24608
    Köszönöm, tanulságos.

    Nézegettem d2jsp-t és nem jöttem rá hogy mit is jelent egy rövidítés. A fg ugye forum goldot jelent de vajon az ft mit jelenthet? Azt tudja valaki?