26171
  • nearo
    #24687
    Mf guide...
    Talán eldönti a vitákat.
  • MadJani
    #24686
    A Válasz 2 sem jó, mert tévhiten alapszik ami már minden fórumon többször el le lett írva. Itt utoljára talán pont Én írtam le a #23068-ban.

    Mf-elni pedig úgy érdemes, hogy nem csak 1 helyre jár az ember, hanem egy egész sor-t végigver. Pl. ha már Meteorb (ez van nekem is), akkor Pit-Andy-Mefi-Pindle-Shenk-Eldrich-Baal sőt IM megszünésével CS is remek mf hely lett, Diablóval a végén. Már csak azért is érdemes végigmenni több helyen is, mert pl esik mondjuk 2 Unique ring. Ha ez 2 game-ban esik, mert csak Pit-be megy, akkor lehet ugyanaz, egy gameban viszont nem eshet ugyanaz a Unique újra.

    Az ActEnd bossok egyszerre 6 cuccot dobnak, így ha nem Tyarel a cél hanem mondjuk Shakó vagy Griffon, akkor valszeg hamarabb kivered belőlük mint Pit-ben.
  • Since
    #24685
    Igen nem olyan unalmas, ez már egy nagy előny :-) Majd holnap ha lesz egy kis időm megnézk egy két runt hogy mi sül ki belőle...
  • Terence007
    #24684
    Ja, hogy jobb unikokra. Hát azt pontosan nem tudom, de mivel pl. Mephistonak a kisebb uniqueokra sokkal több esélye van, így elite uniqueokat (azok közül is a ritkábbat) ő nagyon ritkán dob, és hamarabb fogsz találsz ilyen Pit helyeken, minthogy őt runolod 632(ezer)-szer. Ja és nem mellesleg az marha unalmas is, amibe hamar belefásul az ember és csak megutálja az MF-et.
  • Terence007
    #24683
    Hát ezt írtam #24670-ben.
  • Since
    #24682
    Elvilegbe hell Act 1 "The Pit" alatt bármi eshet? Azt hiszem ezt olvastam valahol. De gondolom a drop rate a jobb unikokra jóvak kisebb mint pl. a nagyobb bossoknál pl. Mephisto, Andariel etc. Vagy tévedek?
  • Terence007
    #24681
    Gondolom ez valami bug lehet, ha nincs kint ASon. Lehet, hogy csak "elfelejtették" kiírni.
  • Since
    #24680
    Óóó király. Akkor nem használom gazet hanem a 40%-os MF sapit adok mercnek. Köszi az infót sokat segítettél!
  • nearo
    #24679
    Megvan (át kéne írni rakanis linkjét, mert nem működik):

    V. Merc és a Magic Find

    Amennyiben a játékos karakter viszi be az utolsó találatot, az ő MF-százalékával számol a program. Amennyiben a merc viszi be az utolsó találatot az MF-százaléka hozzáadódik a játékos karakter MF-százalékához, és a kettejük együttes MF-százalékával számol a program. FONTOS: amennyiben a mercen lévő MF értéke nulla, az általa bevitt utolsó találat után a program zéró MF-értékkel fog számolni. Ezt elkerülendő MF-karaktereknek fontos a mercükre is egy minimális mennyiségű MF-tárgyat rakni.

    Forrás.
  • nearo
    #24678
    Viszont van valami olyasmi, hogy ha egyáltalán nincs mercen mf, akkor 0-nak számolja az mf-et, ha ő öl függetlenül attól, hogy rajtunk milyen cucc van. Azt hiszem ezt még rakanison olvastam - ami nem akar bejönni nekem :/
  • Terence007
    #24677
    Most meg ellent mondok magamnak, mert az előbb írtam, hogy annál nem kell több MF, jól van későn van. :)
  • Terence007
    #24676
    Közben utánaolvastam máshol és én értelmeztem rosszul, tényleg hozzáadódik, bocs a félrevezetésért. Szóval megéri a csicsót is felcuccolni MF-el, ha nem megy nagyon az erejének a kárára. :)
  • nearo
    #24675
    Egyesültet, mert később a Maxing magic findnál írja, hogy a legnagyobb mf-et elméletileg merc-el lehet elérni.
  • Terence007
    #24674
    Ott olvastam én is. Hát ez attól függ, hogy a combined jelentésének az egyesültet vagy a kevertet vesszük..
  • nearo
    #24673
    Én úgy tudom, hogy ha a merc öl, akkor hozzáadódik az ő mf-e az enyémhez.
    Arreat summit is ezt írja.
  • Since
    #24672
    Hát akkor az nagyon nem jó...Ugyanis Meteorb sorcom van, tehát ha immun cold és fire ellen akkor a merc üti le, na most rajta nincs semmi, így ha 500 az MF-em akkor csak 250%-ot számít...Nem vagyok feldobódva...
  • Carmang
    #24671
    "Te gondolom kibaszott fedhetetlen vagy mi, az vesse rám az első követ..."

    Valahogy sosem jutott eszembe, hogy a WarCraft III-ben hekket használjak battle-n. Gondolom a szüleimtől kapott nevelés miatt :DDDD

    Visszaolvasva tényleg agresszívnak tűnök, de eléggé felpaprikázott a kommented, miközben egyértelműen le van írva az eula-ban a szitu. Mondjuk Plu604 kevesebb hőbörgéssel is meg tudta fogalmazni ugyanezt.
    Bocs.
  • Terence007
    #24670
    Rögtön? 4 napig várt vele. :)

    Válasz 1 : Ha merc öli le a szörnyet, akkor a te és az ő MF-ének az átlaga számít. (példálul ha rajta nincs semmi MF cucc, rajtad meg 400, akkor 200 MF-el üti le)

    Válasz 2 : 400 MF szerintem bőven elég, sőt.. Az ilyen helyeken mint Pit, nem is annyira a nagy MF-en van hangsúly, mivel a kisebb unique szörnyek a bossoknál amúgy is sokkal nagyobb esélyben dobnak magic cuccot mint unique-ot, a nagyon nagy MF pedig csak tovább ront ezen az arányon és végül csak magic cucc fog esni.
  • Since
    #24669
    Nem kell rögtön felkapni a vizet, nyugi...
  • bogizo2
    #24668
    Te gondolom kibaszott fedhetetlen vagy mi, az vesse rám az első követ...
    Nem kioktatást kértem hanem segítséget, természetesen én voltam a fasz elismerem, hogy nem kellett volna semmilyen illegális progit használni, de akkor miért nem lövik ki a kibaszott botokat mert azzal még mindig tele vannak a szerverek.
    Ne azért figyelmeztessenek, hogy ne használjak maphacket, hanem hogy mindjárt kibasznak ha nem hagyom abba. Na mindegy bocs hogy bunkó vagyok de fölbasztál agyilag :)
    Nem azért írtam, hogy sajnálj vagy elítélj szopd ki, hanem hogy életemben nem használtam egy kibaszott összes fegyver cheatet sem most meg hogy egyet kipróbáltam egyből levadásztak.
    Ennyi...
  • Since
    #24667
    Na 399 MF-em van, találtam egy dusk armort ami egész jó volt és 80goldért eltudtam adni d2jsp-n. Szépen bevásároltam, igaz még chance guards meg WT hiányzik.
    Kérdés 1 : Ha a mercem öli le a szörnyet akkor ugyanúgy beleszámolja az én MF-emet is vagy csak a mercét?
    Kérdés 2 : 450-500% MF elég lesz runnolásra act 1 pit alatt?

    Köszi válaszokat!
  • Since
    #24666
    Nemfog felengedni, mivle eredeti cd kulcs kell hozzá. Úgyhogy szerintem keresd meg :-)
  • Tujm
    #24665
    sziasztok, lenne egy kérdésem ^^
    eszembe jutott hogy játszani kéne a lodal neten, de nem találom a lod cd kulcsomat, de az accom meg van még régről, játszottam már régen neten, és a sima dio2 cd kulcsom megvan, ha egy "generált" cd kulcsot írok be akkor az accountommal tudok játszani, vagy inkább keressem a lod cd kulcsot mert bannolják az accom a rossz cd kulcs miatt?! :S
  • Since
    #24664
    Sziasztok! Egy kérdésem lenne aki úgy nagyjából tisztába van az árakkal battle.neten.
    Találtam egy medium charmot (2 slotos) ami 32 életet és 22 manát ad. Szerintetek ez ér valamit? Ha igen akkor mit kaphatnék érte? Pl. shako, Tal armor, Tal amu, WT vagy esetleg rúnák is jöhetnek. Köszi a hozzászólásokat!
  • Since
    #24663
    Mondjuk MF-em eléggé alacosny sajna, van kettő nagelringem meg most ami Gheeds...De remélem majd csak lesz valami, mondjuk osk időm nincsen játszani...
  • Terence007
    #24662
    Ezek sajnos ilyenek. Nagyon kitartónak kell lenni, viszont amikor kiesik egy Dimensional Shard, te meg azt hiszed, hogy Ocu, utána leesik az állad, vagy ha esik egy Spired Helm, akkor nem kell biztosnak lenned benne, hogy Veil Of Steel lesz..
  • Since
    #24661
    Pitet próbáltam. első runra esett egy 37%-os Gheeds :-) Azóta meg semmi...
  • Musztafa111
    #24660
    Természtesen énis oan fasz voltam h halgattam másokra és használtam mh-t!:s
    accom zárolva. namost mivel elöször használtam gondolom csak 1 honap a zárolás.
    de az accaim tutko örökre elvesztek??me ha nem akk megveszem játékot megint ha nem nem. ez a dilemmám.
    5 accom van abbol 2vel használtam mh-t. pont azzal persze ahol a jo karik vannak persze :s
    valaki válaszoljon pls :D
  • Rettenthető
    #24659
    Gondolom olyat keresel, ahol bármi eshet:
    Act 1:
    - Mausoleum (Burial Grounds)
    - The Pit (Tamoe Highlands)
    Act 2:
    - Maggot Lair Lvl 3 (Far Oasis)
    - Ancient Tunnels (Lost City)
    Act 3:
    - Durance of Hate Lvl 3 (itt nem eshet bármi, de Mefi annyira nem kihívás)
    Act 4:
    - River of Flame
    - Chaos Sanctuary
    Act 5:
    - The Worldstone Keep Level 1-től Baal-ig folyamatosan
  • Since
    #24658
    Nemtudjatok veletlenul hogy hol erdemes hellen mfelni, illetve hogy milyen builddel lehet jol haladni sorcival? Pindle mar picit unalmas...
  • bogizo2
    #24657
    Ezt most megkaptam, igazad van természetesen tovább nyomtam. :)
    Kösz a kiigazítást. :)
  • Since
    #24656
    Nemvagyok nagy guru, de a CH a Chain Lightning, a TT meg amit írtál Thunderstorm.
    Egyébként hellen nagyon nehéz megmaradni sorcival, én úgy gondolom hogy nagyon jó cuccok kellenek hogy tudjál is haladni rendesen.
  • gabeone
    #24655
    Kifejtenéd bővebben, kérlek? Nem sikerült rájönnöm a CH és a TT rövidítésére. Köszi!
  • Since
    #24654
    Én úgy tudom hogy a CH a legjobb megoldás, de ahhoz érdemes egy Infinityt is beruházni mercnek, ugyanis a monsterek resist ellenálló képességét redukálja elég szépen...TT-ről nemnagyon tudok nyilatkozni.
  • gabeone
    #24653
    A varázsló thunderstorm képességéről írna valaki? Magas szinten említésreméltó a hatékonysága? Köszi előre is!
  • vigyori14
    #24652
    Hy, szokott itt valaki classic low level duelt játszani? Mert én gondolkodtam hogy kezdek egyet, amazon ra gondoltam lvl 9 ig vinném el, és érdekelne hogy milyen skillekre rakjak? Jó e hogy jab ra amenyit tudok, utánna meg critical strike, ez így működne pvp ben? és érdekelne hogy hogyosszam el a statokat, és hogy milyen cuccokat használjak.
    Valaki tud ebben segíteni?
  • Terence007
    #24651
    Ha érdekel van valahol egy-két használatlan kulcsom. Ha kell egy kölcsönbe, dobj privátot.
  • Carmang
    #24650
    Ha ez az első ilyen eseted, akkor csak 1 hónapnyi tiltást kaptál, utána visszamehetsz.
  • Carmang
    #24649
    Előtte emailben figyelmeztessenek, hogy ne használj mapchack-et?????????!!
    Azzal, hogy telepítetted a játékot, elfogadtad a felhasználási feltételeket (ha nem olvastad el akkor is), amiben le van írva, hogy NEM HASZNÁLHATSZ ilyen programokat.
    Ennyi.
    Megérdemelted amit kaptál. Ez független attól, hogy 2 napig, vagy 1 percig használtad, vagy hogy eredetiben van meg, és fizettél érte.



    Ja, jut eszembe. Nem is kellene ilyen dolgokat a felhasználói feltételekbe beleírni... Mindenkinek magától értetődőnek kellene lennie, hogy nem használ hack-et.
  • plu604
    #24648
    Figyelmeztettek előre, ez volt az EULA, az a része a telepítésnek amelyiknél sok-sok írást látsz...
    De ahogy mindenki más is, gondolom te is csak a next-re kattintottál :)