26171
  • faze
    #24607
    Így e.
  • Since
    #24606
    Éppen azon gondolkoztam nagy meló közben, hogy hogyan lehetne 0-ról feltápolni egy karaktert itemileg.
    Mivel teljesen 0-ról kedz iaz ember, ezért hell Andi, Mephi nemigazán jöhet szóba. Night andi talán dobhat sojt de elég kevés az esély rá.
    Perfect Gem gyűjtésen gondolkoztam, nemtudom mennyire eladható, de PG-ket nem olyan nehéz beszerezni.
    Szerintetek hogy kellene nekiállni a dolognak? Egy részletes eszmecserét kérek szépen érvekkel együtt. Köszönöm.
  • Since
    #24605
    Találtam egy szoftvert ami engedi hogy kétszer futassam diablot. Nem hackről vagy ilyesmiről van szó, teljesen legális a dolog. A progi neve Sandbox.
    Sikerült találnom egy cd key changert is ami szintén nem hack.
    Szerintetek ezért bannolhatnak ha így használok két cd kulcsot?
  • sirdond
    #24604
    diabloii.co.uk
    de ez sem jó,mivel növelték a rune dropok esélyét, ezért elvileg másak lettek az árak. persze ezt sokan nem veszik figyelembe (vagy nem is tudják?) és még mindig pulért adnak 30pgem-et,ami elvileg már nem jó
  • Since
    #24603
    Lenne még egy kérdésem... Rájöttem hogy tudok egyszerre két diablot futtatni, azonban technikai segítség kellene.

    1. Diablo 2 feltelepít (egyik példány)
    2. Diablo 2 mappa átmásol egy másik mappába (másik példány)

    Van egy program amivel egyszerre tudom futtatni a két programot, tehát kis ablakban tök jól megy. Azonban a másik példánynak a cd kulcsát nemtudom megváltoztatni. Van valamilyen cd key changer program, azonban az nem működött. Hogy tudnám megváltoztatni a második példány cd kulcsát?
    Olvastam, hogy a registrybe kell átírni a kulcsot. Na most nekem csak egyszer van feltelepítve, a második példány csak szimplán másolva van.

    Ha valaki tudna írni egy részletes leírást azt megköszönném. Valahogyan csak meglehet változtatn ia registry átírásán kívül.

    Köszönöm előre is válaszotokat!
  • Sas6
    #24602
    votl egy oldal ahol árak votlak, ott is igazábol viszonyitsképpen, de emlékszem nekem segitett. Ilyen vöröses szinű votl a háttér és minden tárgy benne votl runaktol kezddve pg-kig. És itt nem forum gold-os árak voltak. valaki nem emlékszik esetleg ere? :S
  • sz4bolcs
    #24601
    Ok, bocs, nem nézek még egy 3 napig se jsp-re, se diablora xDDD Még nem dogloztam föl az assám halálát.
  • Rettenthető
    #24600
    Így van :-) Ez csak egy viszonyítási alap.
    Azonban, ha megnézed a topic elhelyezkedését, akkor oda az van írva, hogy "d2jsp Forums > Archives > Softcore Europe Ladder 2010 > Softcore EUROPE Ladder Price Guide".
    Azonban mivel a post 2009. szept. 12-i, ezért gondolom, eredetileg is csak egy viszonylagos lista.
  • sz4bolcs
    #24599
    "Mivel ez az előző ladder-ről szól, annak is a végéről,"
    -omg :D Akkor tényleg csak a tárgyak egymáshoz viszonyításához jó.
  • Rettenthető
    #24598
    Viszonylagos ladder árlista.
    Mivel ez az előző ladder-ről szól, annak is a végéről, így nem biztos, hogy minden ár hibátlan.
  • sz4bolcs
    #24597
    Nem fogsz találni ilyen táblázatot. Egyrészt időben is változik, hogy mi mennyit ér, másrészt a tárgy tulajdonságai is befolyásolják.
  • Since
    #24596
    Lenne még egy kérdésem. Van valamilyen táblázati dolog amiben megtudom nézni hogy mi mennyit ér?
    Jó lenne tudni hogy mi mennyit ér legalább rúnákban.
  • Sas6
    #24595
    Sziasztok kezdtem egy karit én is, nem is tudom már hanyadszorra az életem során :D szoval ha valakinek kell segitésg vagy van ekdve együtt nyomulni. a felhasználó nevem az Farmous. :)
  • Since
    #24594
    Ha valakinek lenne majd kedve és ideje végighúzhatna hellen :-)
  • enlightened
    #24593
    Geyébként a werewolf jobb mint a werebear?
  • enlightened
    #24592
    Egyébként mindig gondolkodtam hogy indítok werebear druidát, most úgy láttam feljavították 1.13-ba szóval belevágok szerintem.
  • enlightened
    #24591
    Engem pont ez az ami nem vonzz, annyira. Nem sok értelme van törtnöm magam, úgyis 1 nap alatt flegyúrom 70-re. Utána már mi értelme játszani? Dropbol is hamar összejön minden csak kereskedni kell:S.
  • plu604
    #24590
    Indítottam ladder reset örömére (bár kicsit megkésve) én is egy trapper assát, accom plu604, aki gondolja vegyen fel aztán délutánonként/estefelé csapathatjuk neki :)
  • sz4bolcs
    #24589
    de azért mekkora tanulság már: harctéren nem kérdezősködünk értelmetlenségeket. D:
  • sz4bolcs
    #24588
    xDDD Akinek halt már magasabb hc karija, az tudja, mennyi kedve van az embernek játszani a halál utáni első órában. :D

    "what was the drop?"
  • Rettenthető
    #24587
    Ahogy elnézem, a HC megtette kellő hatását :-DD (bocs)

    De hisz 1 nap alatt megvan egy 70-s kari, akkor meg? Ilyen könnyen feladod? Akkor Te nem is vagy igazi Diablo fan (fun)... Amatőr :-)
  • sz4bolcs
    #24586
  • sz4bolcs
    #24585
    (miközben megbaszott egy szaros kis szörny) :D:D:D
  • sz4bolcs
    #24584
    Ok, most megint két évig nyugton leszek.

    Utolsó mondatok közé bekerül:

    "what was the drop?" :D:D:D:D:D
  • sz4bolcs
    #24583
    van ilyen, hogy key changer progi? Mert akkor nem telepítgetek, hanem csinálok egy másolatot, és az egyiknél kicserélem a kulcsot a progival.
  • vigyori14
    #24582
    windowsba két accountot kell csinálni, fel kell telepíteni két külön helyre a diablokat a külön cd kulcsokkal.
    Megnyitod az egyik diablot, kreálsz egy privát gamet, majd alt+tab al kilépsz a játékból, kijelentkezel, bejelentkezel a másik accra, ott megint belépsz a diabloba, belépsz az előbb kreált gameba, és tudod a másiknak adogatni a cuccokat.
    Ehhez 2 accountkell, meg 2 cd kulcs.
  • sz4bolcs
    #24581
    Engem is érdekelne, hogy tudok saját magam cuccolni anélkül, hogy bizzardék kizárnának. :(
  • martonapoo
    #24580
    Müködö MH KÉNE
  • Since
    #24579
    Lehetséges két diablot egyszerre futtatni? van két cd kulcsom, csak nemtudom hogyan kell :) D2loader-ről meg azt olvastam hogy bannolhatják a cd kulcsot...
  • enlightened
    #24578
    Hát nem tom. Többet vártam ettől a patchtől. 2hete volt reset, de a kockák ugyanúgy 2 nap alatt felgyúrják magukat oda ahol voltak. Hol vannak a régi szép idők amikor 1 hónapig baalrunoltam hogy egy setes cuccot összekaparjak:S. Semmit nem csinált a patch, ugyanaz van mint volt.
  • Rettenthető
    #24577
    Egy viszonylagos időintervallumot azért megoszthatnátok, hogy kb. mikor szoktatok lenni, mert úgy nehéz segíteni, együtt játszani, hogy eddig egy valakivel találkoztam egyszer az SG-ről...

    Segíteni segítek, de húzni nem szeretek (bár 1.12 alatt sem húztam már, szóval nem is tudom, hogy nem lett-e kivédve).
  • Since
    #24576
    Rendben van, amint játékközelben leszek megkereslek :-)
  • sz4bolcs
    #24575
    Hát az valami rettenetes, hogy hogy tele van reklámbotokkal minden szoba. :(((
  • martonapoo
    #24574
    Ha kell help privizz rám :Martonapoo
  • Since
    #24573
    Én nemtudom hol nézted, én már láttam 1800 Ft-ért is a játékot, igaz ez csak digitális, nem kapsz a kezedbe semmit csak 2 db cd kulcsot :-)
    Amit észrevettem hogy nagyon megváltozott a Diablo 2 társadalom. Emlékszem még amikor kijött a Diabló pár évig nagyon nagyon hangulatos volt, mindenki segített mindenkinek, most már más a helyzet, természetesen azért vannak kivételek.
    A "chat" szoba tele van botokkal, már egy egyszerű segítségért is "fizetni" kell. Próbáltam kérni segítséget Act2-ben normalon, de valahogy nem jutott el senkihez az információ. Ha felajánlottam volna neki a rúna küldetést, akkor nem lett volna semmi gondom. De mivel ez az első karakterem ezért mindent próbálok félretenni. :-)
    Nem flame-nek szántam hozzászólásomat, csak egy kis megjegyzés volt a tegnapi battle.net-es élményem :-)
  • martonapoo
    #24572
    cső Valakiesetleg maphackat tud? 1,13 hoz (nem vírust)
  • sz4bolcs
    #24571
    hmm 1 nap alatt hc 70-es kari... :D
  • enlightened
    #24570
    Ja és valaki tudna ajánlani egy oldalt ahol vannak buildek. Druidát szeretnék indítani megint, de anno amikor csináltam még mások voltak a szabályok.
  • enlightened
    #24569
    Mondjuk anno amikor én vetrem a d2-ot 2000Ft volt az expansionnel együtt. Most meg nézem hogy 7000Ft. Tényleg ennyire megnőtt a kereslet? Most mindenki tolja?
  • enlightened
    #24568
    Sziasztok. Egy ideje jegeltem a dibalot mert vártam a ladder restre. Most látom hogy 2 hete már megvolt. Most hogy ez megtörtént megint sokna lettek a játékba. Megéri újra játszani? Mert utoljára már elég kihalt volt amikor abbhagytam.