26171
  • PiszkosFred
    #10795
    No akkor majd ha Kurastba ertel, ir par szot a single act3as tapasztalataidrol ;]
  • uv
    #10794
    nálam:

    fire blast 6
    wake of fire max
    wake of inferno max
    death sentry max
    ami marad az meg a lighting sentry
    esetleg 1-2 pötty a burnst of speedre hogy gyorsabban tudj szaladni
  • uv
    #10793
    hát a bérenc nélkül tényleg nehéz, de nekem a mostani karim 80- as. act2 végén vagyok, nem nagyon volt gond. cuccokból meg all skillesek, a fegyverem pl. egy all resist 30 - all skill 2-es wand csak akkor van gáz ha jön valami lájtning+fájer immun boss, akkor sűrű szaladgálás és a bérenc tápolása a kötelező feladat
  • PiszkosFred
    #10792
    Csakhogy ahhoz cuccok is kellenek, es singleben nem olyan konnyu osszeszedni mint bneten. IL soulokkal mihez kezd egy trapper assa? Ha szerencsed van, vissza tudod csalogatni valami nagyobb hullahegyre, es robbantani, de ez elegge rizikos, nomeg a soulok sem arrol hiresek hogy csak bamulnak es kaveznak... ;]
  • gyick
    #10791
    trapper asszinál mit kell fejleszteni?
  • uv
    #10790
    1.10-el a trapper assi lett az a kari amelyik hellen is írt mint a barom
  • PiszkosFred
    #10789
    Singleben, 110 najtig elvezetes lehet jatszani, de szerintem hellen mar csak a mazochistak probalkoznak. Egyre olcsobb a boltban, hidd el megeri az a 3000 ftot, hogy a bneten jatszhass...
  • uv
    #10788
    sorci, trapper assassin, zeal+fanatism pala
  • gyick
    #10787
    Single playerben mejik jó kari?
  • Lacika 79
    #10786
    Sztem Bneten inkább. Hellen lehet vele már szépen kaszálni. :)
  • gyick
    #10785
    hammer pala single player-en jó kari?
  • Noodlee
    #10784
    Izmosabbak lesznek a szörnyek -> több HP, több XP.
    Gyorsabban fejlődsz...
  • gyick
    #10783
    hi mindenki!
    single player-ben mire jo a /players kapcsolo valaki kifejtené?
  • PiszkosFred
    #10782
    Hat jo fel eve aktivan mar nem, es a WoW miatt szerintem jo ideig megint nem ;] De elotte bizony latastol mikulasig, tobbkevesebb sikerrel. Igaz, csak es kizarolag bneten (nomeg korabban a cimborak kedveert warzone, bnethu, landor es egyeb servereken)
  • Roly
    #10781
    Fred mi bajod a skizofrénekkel? mi pl. tök jól megvagyunk,igaz Roj? ja Roly.
    persze a neten és a valóságban is mindkettő egyszerre van jelen :D

    apropó,nem is tudtam, hogy te diozol :)
  • Roly
    #10780
    ez jó :)
  • lovagregeny
    #10779
    Tévedsz. Neten nincs olyan, hogy én és ami azt illeti az életben általában inkább kerülöm a felesleges szóváltást. Sportban megtanultam a tiszteletet de a cérna elszakad időnként és akkor a beszólás a legkevesebb lenne.
  • EqUiNoX
    #10778
    Ez általánosságban igaz az egész netre. Hidd el, élőben te sem mondanál ilyet a szemembe, hogy "szopjál le!". Illetve lehet, de maximum egyszer... Sz'al ugyanolyan skizofrén ember vagy te is, külön irl és külön netes énnel, mint azok, akiket lebunkózol, lenézel, stb. Ismered a mondást az egyszeri ember szeméről és a gerendáról... (...)
  • lovagregeny
    #10777
    Semmi köze. Nem is úgy értettem vagy reklámozni akartam. Felesleges is volt megemlíteni, mindössze arra gondoltam, hogy ott mennyivel másképp viselkedik az ember.
  • Lacika 79
    #10776
    Jól tudod.
  • Shaman
    #10775
    gody lan az ha jól rémlik valami Counter-Strike dolog,ennek mi köze is van a Diablóhoz????
  • gazo
    #10774
    ja már látom, kellett volna vmi accot regelni.
  • gazo
    #10773
    Fred
    ez a free wow hogy megy pontosan? Letöltöm vhonnan és ip cím alapján haverokkal játszhatok, vagy a hivatalos szerverekre felléphetek(ezt kétlem)ingyen még pár napig?
  • vvega
    #10772
    fking kapszlok
  • vvega
    #10771
    MIJA BÁNAT AZ A KANI REG VAGY MI?

  • lovagregeny
    #10770
    Igen, azóta a kani serveren egy "Új IP" üzenet felhívta a figyelmemet. Megoldani kreatívan egyedül sikerült mert se admin se más nem segített. Pedig én aztán nem sokat értek az egészhez..
    Wow valóban jó lehet, de én nem találtam meg azt a társaságot amely kedvéért kiállítom azt a 4ezres csekket. Biztos vagyok benne, hogy a valaha elkészített legjobb játék lehet de akkor se. Lesz tört is ha minden igaz.
  • Davidus
    #10769
    Nekem anno jobban bejött a D2 mint most a WoW... Azért ezt is nyomom rendesen:P
  • EqUiNoX
    #10768
    Egyébiránt pedig miért nem WoWoztok? Elég nagy diabló fannak és régi játékosnak tartom magam (játékidő alapján mindenképen, a képességeimet hagyjuk eheh), de ez a WoW, ez padlóraküldött keményen. Nagyon érdemes, legalább a teszt idején kipróbálni ingyen, és mindjárt heppi lesz mindenki, tüskéshátú barátainkkal pedig majd akkor kell foglalkozni, amikor az idei E3on a blizzard bejelenti a folytatást... ;] (viccen kivül, aki a bnet és a diablo "rabja",a z sürgősen próbálja ki a WoW-t, még van pár napja rá...)
  • EqUiNoX
    #10767
    No akkor kedves kollega, egy kérdést tegyél fel magadnak: "Vajon az installált játék honnan tudja hogy melyik serverre csatlakozzon?" Bizony, a regadatbázisban el van tárolva egy IP, default esetben ez a bnet eu server központi címe. Namost a kani ezt az ipt írja át a .reg file segítségével, ahogy a korábbi Landor, Warzone, Bnethu és egyéb zárt, de tört serverek is tették. Így aztán nem a bnettel volt a gond a te esetedben, hanem azzal a nyamvadt kani regeddel, amely nemes egyszerűséggel ezt a Bnet ipt lecserélte a kaniéra. Ha ezt végiggondolod korábban, nem produkáltál volna ilyen kirohanást...

    Van erre egy jó mondás a magyar köztudatban, de nem jut eszembe hirtelen eheh....
  • Herkulles
    #10766
    Tegnap akkora szervergond volt a b.neten, hogy uhh. 2 realm down, 5 lefagyás, 15 nem belépni tudás szobába, stb. :(
  • lovagregeny
    #10765
    Töröltem mindent ahova a kani.reg installált dolgokat és működik. Nem tudom a két dolognak van e köze egymáshoz de időben stimmelt a a dolog. Most bárhova fel tudok csatlakozni.
  • gazo
    #10764
    tegnap nekem is ment a bnet, 21:00 és 22:00 között.....
  • vvega
    #10763
    bnet....
  • vvega
    #10762
    Igen nekem megy a bent...

    csak ne már....
  • uv
    #10761
    ma valmi járvány vanminden topikban dúl a fájt...
  • lovagregeny
    #10760
    Amúgy a lan party se nekem való. Részleteket nem mesélek mert teljesen felesleges és nem is ide tartozik. Ha nem a pénzről szólna az sg is akkor ezt egy hozzászólásban le tudtam volna írni.
  • lovagregeny
    #10759
    Ki hitte volna. Még a végén engem darálnak le..
    De a lényegen ez nem változtat semmit.
    És a hozzászólásodból úgy veszem észre magadra ismertél kicsit és a helyesírási hibán kívül amit kicsit mérges lelki állapotomban írtam le, másba nem kötöttél bele.

    Más. Ha volna számláló, hogy hányan, hányszor és mikor nyitják meg a fórum ablakot azt hiszem meglepődnél. De valószínübbnek tartom, hogy tudod a tényt: az idelátogatóknak csak a kis százaléka szól hozzá a fórumhoz, ha éppen akad mit, akar valamit vagy van mit hozzászólnia.
  • PiszkosFred
    #10758
    ui: mesterkém, a muszáLY az J eheh (tudod, ha már az észt és a hülyeséget említetted, gondoltam megemlítem, nehogy a végén az ápolóktól tudd meg két kezelés között..)
  • PiszkosFred
    #10757
    "De aki hülye az hülyén is haljon meg. "

    Jóvan mester, látom valamiben egyetértünk ehehe...
  • lovagregeny
    #10756
    Piszkosfred neked is csak felkézzel oszthatták az észt. Induljál ki anyukádból meg magadból a lopással! Isten barma komolyan..

    Hogy nem chat? Ha ennél okosabb választ ha nem tudsz írni neked is a csöndben maradást javasolnám.. Nem muszály az okosat játszani! Erre én se és más se lesz kiváncsi. És ha figyelnél is arra amit írnak az emberek akkor tudnád miért írtam azt amit írtam. De aki hülye az hülyén is haljon meg. Én nem vagyok isten szolgája és nem segítek rajtad.

    Mindenki leírja, hogy így meglopták meg úgy meglopták arra érkezik 10 perc alatt reakció de egy normális kérdésre senki se reagál. Ez itt a probléma kérlek szépen. És ha valaki beszól ezért akkor mindenki játsza a pici eszét mert az megy neki és azt élvezi is.