26171
  • lovagregeny
    #10755
    Kani irc serveren is egy adminnak arra tellett, hogy egy normális kérdés után belekössön a fent lévő 2 emberbe. Köszönni sose tudott egyik se idáig de ez már a jéghegy csúcsa azthiszem, jobban leírni már én se tudom őket..
  • PiszkosFred
    #10754
    Nem kötelező itt lenni te szerencsétlen, ha nem tetszik, viszlát. Fel tudsz lépni bnetre? Nem? Akkor? Vagy éppen loptál, csaltál, hazudtál, és most be vagy szarva hogy észrevették? Feltettél egy kérdést, amelyre nem reagált senki MÁSFÉL órán belül? Hát menj öreg a franctudja milyen lanpartyra, és akkor ott kérdezgesd a jónepet, mert a fórum nem neked való. Halkan jegyezném meg, hogy ez nem cset, itt nem egymást követik percentként a kommentek...

    (...)
  • uv
    #10753
    én szívesen válszoltam volna, de én mindig csak szingliben játszok
  • lovagregeny
    #10752
    Nektek meg kicsit komolyabban kellene venni ezt a dolgot. De ha már sehogy se megy inkább maradjatok csöndben.
    Az offtopicot pedig inkább ti csináljátok mint bárki más.
  • andriska
    #10751
    Mondom,legalább lesz egy kis pörgés
  • andriska
    #10750
    Jaja
  • uv
    #10749
    má' megin alakul a topik
  • andriska
    #10748
    Ez az,mondd meg nekik!
  • andriska
    #10747
  • andriska
    #10746
    Muhahahaha
  • lovagregeny
    #10745
    Kezdem egyre jobban lenézni az internetet. Itt az emberek bunkók és személytelenek. Na de személyesen mintha mindenkit kicseréltek volna..
    Nyersen lereagáltam az itt menő dolgokat.
    A híres gody lan ennek ékes példája, ott nem nagyszájú és nagymenő az ember.. Ha kérdeznek valamit arra pedig válaszolnak a hülyéknek az életben nincs helye, itt a neten viszont otthonra találnak.
  • uv
    #10744
    értem én
  • Lacika 79
    #10743
    Csak lereagáltam, amit túlművelt barátunk beröffentet a topicba
  • andriska
    #10742
    Te meg mér' nem vagy msn-en?
  • andriska
    #10741
    Nem baj hadd pörögjön!
  • uv
    #10740
    alakul a topik
  • lovagregeny
    #10739
  • Lacika 79
    #10738
  • lovagregeny
    #10737
    Szopjatok le!!!
    Az ember kérdez valamit ti meg mintha nem is látnátok bazdmeg.. Ez volt előző hozzászólásaim tapasztalata is. Idióta banda értelmetlen hozzászólásokkal.
  • EqUiNoX
    #10736
    Hát lassan tényleg el kellene jutnod arra a szintre, hogy nem kereskedel boldog-boldogtalannal ;]
  • lovagregeny
    #10735
    Play carefull, go kani! :)
    Amúgy nektek megy a battle.net?
  • Noodlee
    #10734
    Ne tradeljél, csak magyarokkal, de a legjobb, ha ismered az emberkét. Én anno soha nem tradeltem idegennel, és nem is volt gáz.
  • oneal1
    #10733
    megint megszoptam:((((
    össze gyűjtöttem 6db istet elcseréltem jah runára és 10 perc mulva már nem volt meg!!!!
    dupe os volt és csak ugy eltünt:((((((
    asszem mostmár tényleg abbahagyom
  • raziel.
    #10732
    lvl 9 után megnyomod a p betüt és áttálitod a hostileszt két kard formáju ikonra és akkor harcolhattok
  • Bobber
    #10731
    hat az eleg bosszantzo azert hogy nem lehet mar ugy runolni mint regen anno en nagyon sokat runoltam csak pindlet vagy mefit
    es nem nagyon volt gondom
    mondjuk en nem tudom miert haborgom hiszen mar lassan 1 eve nem jatszom:(
  • PiszkosFred
    #10730
    Hat az en mf sorcom igencsak torekeny (volt), igy legtobbszor csak ezt a "konnyebb korutat" csinaltam, es sosem volt rd. Andihoz ritkan mentem le, illetve csak akkor, ha tobb idot szantam ra, es folyamatosan oltozgetve vegigirtottam a bossokat. Igaz, ekkor mar haver is besegitett, mert egyedul nem ment volna. Ugy latszik akkor en tovabb tokoltem a harom monszttal, mint te, lehet ezert nem volt rd nalam. Amugy sem vagyok egy sietos fajta ;]
  • Since
    #10729
    Hmmm én próbáltam ezekkel a kombókkal amiket írtál, de akkor is realm downom volt. Nekem andariel, mephisto és pinlde kombóval egy rd-m se volt. Ha kihagytam mondjuk andarielt akkor ismét rd. Érdekes :-) Egyébként 1.9be nemvolt ilyen :-)
  • PiszkosFred
    #10728
    Jaja, de ez már akkor is így volt, amikor legutóbb játszottam, pedig annak majd fél éve már...és akkor is nyűglődtek az emberek emiatt ;] Pindle mellett Shenk, Travi a ket leggyorsabban elerheto, es mire ezekkel vegez az ember, mar nem nagyon lesz baja.
  • Since
    #10727
    Realm down-os dolgot a botozok ellen találták ki szerintem, bár lényegét nemértem megmondom őszintén...Ha kevés idő telik el a kreált játékok között akkor szokta kidobni a usert, és így azt feltételezi hogy az ember botozik. De mivan akkor ha nem botozom hanem "legit" módjára ölök mondjuk pindleskint? Itt is ugyanaz a helyzet (kipróbáltam), kb 10 pindle után egy félórás RD volt. Megoldás : Ha MF-elsz akkor ne csak pindlet öljél hanem andarielt és mephistot is egyaránt, ezáltal megnövekszik a játék időtartama és minden bizonnyal nem lesznek RD-k :-)
  • trabant
    #10726
    40k
  • erikkovc
    #10725
    Hali!
    Otthoni lan partyban lehetünk egymás ellenfelei?
    Hogyan?
    Segitsetek!
  • uv
    #10724
    minél több
  • vvega
    #10723
    nekem kell de nemadok érte semmit:)

  • bubi8
    #10722
    hi
    ha kell valakinek egy bk4 meg egy bk5 gyuru az csak szoljon.
    ha uzás kell aszt is válalom de nem mindig nem csorok

  • bubi8
    #10721
    amazonos
  • bubi8
    #10720
    hi figyusztok az mazonos karival mennyi a jo sebzés dárdával?
  • oneal1
    #10719
    o mara 24 n 2 ist
    o delirium(barbos) n ist
    o mal um
    ha kellenek valakinek irjon
  • oneal1
    #10718
    asszem
  • oneal1
    #10717
    ilyenkor nemmindenki van..
  • Oakley
    #10716
    Büdös istenit...
    Mar 3oraja realm down.
    Ez automatikusan megy,vagy valami hozzá nem értő ember szabályozza???
    Szoljon mar neki valaki hogy ne szivassa mar meg fél magyarországot!!!!!