26171
  • plu604
    #24727
    Egy d2jsp-s veterán tudna segíteni?
    Beszúrnék pár itemet amikről úgy gondolom hogy talán megérné eladni. Meg tudnátok saccolni hogy körülbelül mennyit kapnék értük?



  • plu604
    #24726
    Arra bizony! Ment pm, köszönöm :)
  • dexkill
    #24725
    a "fluff"-ra gondolsz?:D Jó része a patchek miatt már nem aktuális, de ha gyorsan kell vmi info, én is azt használom. Ha adsz mail-t, elküldöm:)
  • plu604
    #24724
    legközelebb kinyitom a szemem mielőtt postolok (és ezúton kérek elnézést a dupla postért), Nearo linkjén megtaláltam a craftolt itemeket, de az az excel fájl még mindig érdekelne :)
  • plu604
    #24723
    köszönöm, el is vagyok keseredve :(
    életemben nem láttam még 4 socketes cuccot...
    apropó, a craftolt (narancssárga) itemek receptjéről tudna valaki adni egy listát?
    Emlékszem régebben volt egy excel fájl amiben benne volt minden Diablo 2-höz, csak elvesztettem, nincs meg valakinek?
  • nearo
    #24722
    Rakanis fenti linkje csak nekem nem működik?
    Ha nem nálam van a hiba, akkor ki kéne cserélni erre.
  • Since
    #24721
    Igen, lehet félre lehetett értelmezni hozzászólásomat :-)
    Rúnaszavakra gondoltam a craftingelés helyett, igaz ez nem crafting...
  • Rettenthető
    #24720
    Noha én annyira nem vágom 100%-ig a témát (nameg a D2-s szlenget se), szerintem az amire te gondolsz, az nem craft-elés. A Crafted (narancssárga) cuccok alapjául szolgáló magic eszközök a Diablo 2-ben éppen lehetnek lyukasak, de a sima szürke színnel jelzett socketed eszközöket nem lehet craft-elni/olni. A Crafting-hoz/hez/höz sima, kék, magic cuccok kellenek.
    A szürke, socket cuccokba runeword (rúnaszó) rakható ki, de annak a világon semmi köze a craft-elséhez/oláshoz.

    Ne vigyük be jobban a málnásba azt, aki már amúgy is ott van :-)

    Ha az általad használt "Craftelés" a bármilyen jellegű tákolásra érthető, nem pedig a rúnaszó alkotás helyett használod, akkor elnézést a közbeszólásért.
  • JancsiPapa
    #24719
    pedig most sokkal jobb volt, mint 1-2-3 seasonnel ezelőtt
  • Since
    #24718
    Úgy tudom hogy 15% ED és 15% MD a max socketes itemeknél, de lehet hogy tévedek...
    Igazából socketes itemek craftelésre jók, és ha az ember talál egy 15%-os ED fegyót, és ha netalántán nem sikerülne olyan jól a craft akkor még ott van a 15%. Na ezt jól megírtam, korán van még :-)
  • Beygír Gücü
    #24717
    hát, több probléma is van
    sajnos +1 socketet már nem lehet bele tenni (socketetet tenni csak olyan tárgya lehet tenni amiben még nincs)
    illetve magic itembe nem lehet kirakni runewordot

    spiritnél meg szerintem mindegy a sebzése (mert úgyse a fegyveren levő sebzés a lényeg hanem a +2 skill, cast rate + egyéb dolgok) csak a 4 socket a lényeg meg hogy tudja hordani az embered anélkül hogy feleslegesen +pontokat kéne rakni miatta az erőre és a dex-re, többi már csak szerencse kérdése hogy például mennyi cast-rate lesz rajta
  • plu604
    #24716
    Nekem ne lenne kérdésem? :)
    Találtam egy 3 socket-es crystal sword-ot. Namost, normal végéről verethetnék bele +1 socketet és ki tudnék rakni egy Spirit-et. Egy gondom van csak, a sebzése nagyon alacsony. (5-15). Egykezes kard ugyebár, másik kezemben shield van. Fog nagyobb sebzésű esni, érdemes várnom rá? Eshet magic item, 3 sockettel, meg mondjuk +50% enhanced dmg-el? Vagy rakjam ki ebbe?
  • Sheltem
    #24715
    Azt is tedd hozzá neki, hogy a jobb itemek nem esnek single playerben mint ahogy a jobb rúnaszavak is csak battle.neten működnek.
  • dexkill
    #24714
    Barna alatt a unique-kat érti, valszeg 75 Hz-es a monitorja nagy kontraszttal:D

    MF: Minden szörnynek előre meg van határozva egy szám minden egyes itemre: normalra, magicre, setre, unique-ra, charmra, potionre... stb. Amikor egy szörny meghal, a game "megpörgeti" a lottóhúzásból jól ismert virtuális kereket, és húz egy golyót. A golyóban a itemekhez rendelt valószínűség alapján rejlik set, unique, stb.
    Link:

    Azt, hogy "jobb" egy set/uique item, mint a többi, kétlem, de ebbe most ne menjünk bele:D A lényeg: minél magasabb magic findod van, annál több magic-rare-set-unique fog esni.

    A 3 key (bnetes szlengben: 1x3) szerepéről: Kiindulásnak kb jó, amit Since leírt, azzal a kiegészítéssel, hogy 3 key kell egy "organ" itemhez, amiket a cube-ban mixelve nyílik a portál Über Tristramba, ahol überBaal, überDiablo és überMefisto fészkelnek sok-sok idézett lénnyel támogatva. UT-t egyedül is le lehet nyomni, csak megfelelő karakter kell hozzá.

    magic find guild by Joey

    UT guild
  • Since
    #24713
    Erre pontosan megint nemtudom a választ, de van egy sejtésem...
    Ha jól tudom van 3-4 kulcs, amivel lehet egvy portalt aktiválni Act1-ben, ami Über Tristram-ba visz be. Ha jól tudom ott megtalálható az összes fő boss, csak jóval erősebbek. Ha jól tudom egyedül nemnagyon lehet velük bírni, kell hozzá egy jó csapat.
    Valaki javítson ki ha hülyeséget írtam, mert nem akarock téves információt megosztani a kollégával :-) Köszönöm.
  • Since
    #24712
    Barna item alatt mire gondolsz?

    Zöld itemek ugye a set itemek. Ezek teljesen random dobálódnak. Ha magas az MF-ed akkor elvilegben "jobb" cuccokat találhatsz. Én azt vettem észre, hogy hell Act1 The Pit alatt unikok nagyon nem esnek, inkább socketes szürket itemek. Ezek is eléggé dúrvák tudnak lenni akik szeretnek craftelni. Pl. egy négy sockos dusk shroud armor 15% MD illetve 15% ED-vel nagyon sokat ér...Úgyhogy érdemes ezeket az itemeket is nézegetni.
    Barna itemek alatt nem a socketes itemeket értetted?
  • ricsa008
    #24711
    és még 1 kérdés
    mitől függ a barna v. zöld itemek dobása? évek óta diablózok single be de ezt még mindig nem értem
  • ricsa008
    #24710
    a gyűlölet kulcsa mire jó?
  • Since
    #24709
    Ha jól tudom 75ig látod a max resistet, és elvilegbe hozzáadja, ugyhogy nyugodtan felhasználhatod.
  • plu604
    #24708
    Még egy kérdés (csak hogy pörögjön a topic ^^)
    Act 5 vége felé kapni fogok egy tekercset ami ad permanently +X resistance to all-t.
    Namost, nekem már most 75ös a fire meg a cold resistance-em.
    Használjam a tekercset? Hozzá fogja adni és lesz mondjuk 90-es fire meg cold resisitance-em, vagy marad 75 és csak a többit emeli?
    Vagy várjak nightmare-ig, ahol ugye csökkennek a resistance-ek és akkor használjam fel? Átvihetem egyáltalán nightmare-re?
  • plu604
    #24707
    köszönöm a segítséget!
  • Beygír Gücü
    #24706
    Helló

    Ha normalon végeztem Baal-lel, ugye átmehetnék a Secret Cow Level-re. Namost, van időm Baal kinyírása után normalon maradni, visszamenni act 1-be, megnyitni a portalt, stb., vagy haver segítsége kell (nyit egy normal game-et és én csatlakozom)?

    Idő bármennyi van, amig nem lépsz a piros portálba amit tyrael nyit
    (csak most azt nem tudom hogy ugyanabban a gameban meg lehet-e nyitni amiben meglett a baal quest is)

    Továbbá, még mindig az a szituáció, hogy amíg ki nem nyírom a Cow Kinget, bármennyiszer bemehetek a tehenekhez?

    igen ( csak arra vigyázz hogy a veled egy csapatban lévők se)

    Ja és még egy kérdés: egy mondjuk lvl 35ös zealer pala ki tudná egyedül pucolni a Secret Cow Levelt?

    hát, ha elég jó cuccokban van, akkor lassan, de ki


    üdv.

  • plu604
    #24705
    Hali
    Ha normalon végeztem Baal-lel, ugye átmehetnék a Secret Cow Level-re. Namost, van időm Baal kinyírása után normalon maradni, visszamenni act 1-be, megnyitni a portalt, stb., vagy haver segítsége kell (nyit egy normal game-et és én csatlakozom)?
    Továbbá, még mindig az a szituáció, hogy amíg ki nem nyírom a Cow Kinget, bármennyiszer bemehetek a tehenekhez?
    Ja és még egy kérdés: egy mondjuk lvl 35ös zealer pala ki tudná egyedül pucolni a Secret Cow Levelt?
  • gabeone
    #24704
    A hatalmas érdeklődésre való tekintettek, egy zombie driverért önmagában is elcserélném.

    Üdv
  • gabeone
    #24703
    Időhiány miatt hagyom abba a játékot, ezért az itemek a cd-kkel és a cd kulccsal együtt is elvihetőek.
  • plu604
    #24702
    köszi
  • gabeone
    #24701
    Akár az accountot is melléadom, 90es necroval, 30+os sorcival.
  • gabeone
    #24700
    +2 necro skiller
    több goldwrap
    több marrowwalk
    vipermagi
    +3 tree skills amulettek
    occulus
    cathan set
    trostburn
    több KO
    1 Lum
    1 alibaba
    5 socket 1 hand axe
    20+ pg
    rengeteg kis rúna
    5-6 kulcs 2 fajtából
    +tome of portal, identify
    stb
  • gabeone
    #24699
    Igen, kösz a kérdést.
    Van még egy gyengébb torch és még sok más item. Pl. több gheed. Rengeteg minden van, nem is tudom őket fejből. Privát üzenetet szívesen veszek, onlince piactéren leinformálható eladó vagyok.
  • Since
    #24698
    Ladderes cumók?
  • gabeone
    #24697
    Hello, a következő itemek eladók:

    2*bk3
    Necro Torch 11-18
    5 Necro skiller
    1 Necro skiller 33 life
    1 Necro skiller 21 life
    2 Shako socket topazzal
    2 Skullder socket topazzal
    2 Leoric
    2 Homonculus
    4 Ist
    1 Pul
    Arachnid belt
    War Traveler
    Chance Guard
    5 Sc 16-20 life
    1 Sc 4 all res, 14 life
    1 Sc 4 mf 5 all res
    1 Wisp proj 20 light abs 17 mf
    2 Andariel's V 29 str 9 life stolen, másik hasonló 15%ias-el
    Insight non etheral but good
    Még sok pg, egyéb rúna, egyéb charm.
    Lehet szó akár még 1 teljes necro felszerelésről is..

    Amiért mindezt odaadnám: steamen 1 booster trooper és 1 Zombie driver grift formájában.

    Üdv
  • Beygír Gücü
    #24696
    ha csak egy van mellette akkor azt üti meg többször, ha többen akkor elosztja köztük (igazságosan )
  • plu604
    #24695
    A paladin Zeal spellje egyetlen szörnyet is megüthet többször vagy egy szörnyet csak egyszer?
  • MadJani
    #24694
    Én nem tudok róla, hogy lenne azóta új recept, így szerintem az most is aktuális.
  • Since
    #24693
    Nem tud valaki egy online adatbátist vagy listát ahol a horadric cube recepteket tudnám megnézni? Arreat oldalon 1.10-es patchel bezárult a dolog, nincsenek benne az új dolgok. Köszi.
  • bogizo2
    #24692
    Jól van na lehet, hogy egy kicsit elvetettem a sulykot, de azért nem kell egyből belekeverni muttert. :)
    Igazad van nem kellett volna ennyit rinyálni, de itt könnyebb kiadni a dühöm, mert senki nem tudja ki vagyok. :)
    Elismerem megérdemeltem a büntit. Spongyát rá bocs, ha bunkó voltam.
    Veled jó vitatkozni remélem még sűrűn elküldesz az anyámba. :))))
  • Since
    #24691
    Mondjuk hozzáteszem hog olyan socketes armor esett amit 80 FG-ért tudtam eladni d2jsp-n :-) Mondjuk szerintem szerencsém volt...
  • Since
    #24690
    No csináltam kiváncsiságból egy két pitrunt (10-et), abból egyszer esett unik méghozzá wizardspike. Nemtudom hogy megéri-e pitezni vagy inkább andariel vagy mephi.
  • MadJani
    #24689
    Egyszerü tapasztalat és némi mpq bányászás.
    Ha 500+mf-el mész mondjuk Mefi-hez akkor a ti verizótokban alapvetően már Magic-ot dobna, viszont a tapasztalat szerint minél több Mf annál kevésbé kék a drop. A minél több kék nem a Unique-Set-Rare rovására megy, hanem a fehér cuccok rovására.
  • Terence007
    #24688
    Akkor mégse tévhit? :\
    Egyáltalán milyen forrásból szedted a te verziódat? (azon kívül, hogy "minden" fórumon le lett írva)