26171
  • Noodlee
    #11475


    Már megint 1etértünk !
  • Lacika 79
    #11474
    de szerintem vétek elcseszni ezt a játékot a magyarítással, ha már itt tartunk. Egyszer felraktam, de nem bírtam rájönni, milyen fegyver is lehet nálam. ilyen tüzes kutya fasza, meg vándor madár botja, meg a jó ég tudja, milyen hülye nevek vannak benne :P
  • IMYke2.0.0.0
    #11473
    A Diablo-sorozat NEM SZEREPJÁTÉK, hanem Hack 'n' Slash megspékelve egy kis szerepjátékos körítéssel. Ergo: használd az egeret bőszen.
    A Diablo 1-el kezdj, mindneképp. Majd folytasd a kiegészítőjével - Diablo: Hellfire.
    Majd jöjjön a Diablo 2 + a kiegje (Lord of Destruction).
    Már mindkettőnek - Diablo 1 és 2 - van teljes magyarítása is, a Magyarítások Portálon megtalálhatod őket.
    A többire - érdemes - egyedül jöjj rá!

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------

  • Night Shadow
    #11472
    Hali mindenkinek !
    Életemben először tegnap töltöttem be egy szerepjátékot, a Diablo demo verzióját és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon tetszett, már értem miért istenítik így, de mivel még kezdő vagyok ezért tanácsokat kérnék tőletek:
    - Milyen taktikák léteznek, tippek - trükkök, ugyanis én az egyszerű klikkelésen kívűl nem sok semmit csináltam, pedig biztos vannak ennek a stílusnak is taktikái
    - A Diablo 2 miben tér el az elődjétől ?
    - Kezdőként milyen más szerepjátékokat ajánlotok nekem ?

    Bocsi, hogy ilyen alapokkal zaklatlak titeket, de ezek fontosak lennének :)
  • Delac
    #11471
    Hf ért húzni, jó kérdés. Mondjuk hellen már nagyon kéne segítség. Egyebként szerintetek mi kellene még egy druidanak? 75 szinten most: cyclon armortól lefele minden huszas szintű. Elég jól sebez, csak egy jó páncél hiányzik. Sajna
  • Shaman
    #11470
    hát annó mi Bobberral legalább 50-szer húztunk és még sztem keveset is mondtam.

    Ebből olyan 10 lehetett,mikor kértünk HF-et.
    Alapból mi ingyért húztunk,de volt olyan,hogy spec semmi kedvünk nem volt húzni,de xy nyikorgott,hogy nagyon szeretné meg minden,s mondtuk,hogy jó akkor adjon HF-et. Ennyi.
  • Noodlee
    #11469
    Hehe.

    Hullottunk rendesen Hellen act 5-ben, amikor Boberrel nyomtuk :)
  • sz4bolcs
    #11468
    Kérdés: Ki hányszor húzott már? És ki hányszor húzott HF-ért?
    Én csak 1 vagy 2 actot húztam egy srácot, ez volt eddig az egyetlen huzim :)
  • Shaman
    #11467
    Mi húztunk anno 2-en hellen HF rúnáért. Persze csomószor ingyen is.

    Azé hellen már nem olyan könnyü/eccerü a húzás,szal azért mi is megszenvedtünk vele.
  • EqUiNoX
    #11466
    HF húzást én is hanyagoltam mindig. Nájtbaalig sétagalopp. Hell már más tészta, de bneten állandóan van 10-15 party egyidőben, akik éppen kvesztelgetnek és be lehet csatlakozni. A legtöbb időt akt2 viszi el a bottal, de ha szerencséd van pont beérsz a summoner előtt és nincs gond. De ha nem, akkor végig kell csinálni a többiekkel. Ha megvan akt2, onnantól már csak 1-2 group, és már baal előtt állsz. HF meg megmarad neked, picit combosodva RoFból visszasétálva. Nomeg sok jó ismerőst össze lehet szedni, akik segítenek...

    de...

    Ha nincs online cimbora, vagy nincs hely helles kvesztgroupba, akkor, de csak akkor fel lehet ajánlani a HFt a segítségért. De persze ha látod hogy ő azzal akarja kezdeni a tényleges meló helyett, akkor azonnal leave ;]
  • sz4bolcs
    #11465
    Ugye azért belőlem is sugárzik a jószándék? :) vagy csak azt adom amit kapok
  • sz4bolcs
    #11464
    de az igérgetés mekkora volt 10 szinttel előtte... hogy törjem, majd maradnak, ha nem maradnak, majd legközelebb segítenek szintet lépni...:))) HFnek sokkal nagyobb az ára, mint amit legtöbben fizetnek érte.

    Mondjuk akkor is úgy kezdtem, hogy "nem üzletelek" de olyan kis erősködő töcsök voltak, gondoltam jót fogok rajta derülni... ja igen :))) volt pár direkt halálom, "nem jöttök segíteni, lazsáltok?...pukk 1 halál pukk 2 halál" :D:DD:D
    Szeretem szivatni a hiénákat.
  • sz4bolcs
    #11463
    2 nap az 48 óra... most hogy azt a 2 napot 1 hónap, vagy 1 év alatt csinálod meg, az ugyanúgy 48 óra marad. Saját tempodban a legjobb... Egyébként én is fizettem egy huziért, de az nem egyszerü huzi volt. Srácoknak megmondtam, hogy végighúznak, amég hellen nem tudok HB-zni, tehát amég hellen nem öljük meg ancikat. Na most a hell ancikhoz kellett +10 szint. Mondtam, hogy csak utána török hellforgenál. :)) így szépen végigszenvedték az én tempómat egy egész délután a hellforgeér. (ha szar runa esett volna hf-nél akkor kétlem, hogy velem maradtak volna ancikig egész délután) De hogy erősködtek, hogy törjem már törjem már... de az üzlet az üzlet, 10 szintet léptettem velük. Remélem megtanulták, hogy nem minden kezdővel könnyű az üzlet. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #11462
    Akkor te 48 órán keresztül nyomhatod... ám az olyanok, mint én, akik munkába is járnak és nem egésznap a gép előtt ülnek, azoknak nincs ilyesmire idejük.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • sz4bolcs
    #11461
    :))) elírtam.. HF
  • zolle
    #11460
    HF, nem?
    Hellforge :)
    Persze hogy nem üzletelünk, húzni hülyeség, 2 nap alatt megvagyok 70es ha nem húznak...
  • sz4bolcs
    #11459
    hiénák.
  • sz4bolcs
    #11458
    MF-ért húzásban semmi jószándék nincs. :) Én, ha nekem azt mondja valaki, hogy "húzlak MFért" akkor annyit válaszolok rá, hogy "nem üzletelek" :D
  • IMYke2.0.0.0
    #11457
    Érdekes, én pedig a Battle.neten nem találkoztam rosszalkodókkal - sőt, sokan segítettek rajtam! 23-as karival vagyok már, igaz, sajnos jó ideje hozzá se tudtam szagolni, de 2 nap alatt - úgy, hogy nem húzták szét az agyamat Baal Runnal meg stb. hisz még ott nem is járhattam! - simán elértem.
    Egyszer "húztak" és az ára az volt, hogy a Pokol Kovácsának üllőjén összetört Mephisto lélekkő "adományait" ő nyalhatta fel - normálon. Ennyit nekem megért.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • sz4bolcs
    #11456
    Egyetlen hátránya, hogy most sem megy. :)
  • sz4bolcs
    #11455
    Szoktam kérdezgetni kanin, hogy ha 4 éve játszik, miért nem veszi meg boltban a játékot, miért kanizik. Meglepődtem a válaszokon. Legtöbb embernek megvan az eredeti játék, de b-netnek nincs olyan hangulata, mert rengeteg a csaló, a csites tárgy... a különféle scriptelt botok, akik csinálják a mefirunt éjjel nappal, sőt még át is cuccolnak új kariba, ha betellik a doboz. Vagy a pickit program... Ezzel szemben kanin legtöbb ember ismeri egymást, aki rosszalkodik, azt kiutálják. Még csak pár hete játszom, de a társaság állandó amit megismertem, és jó arcok. Aki csitel, azt tényleg bannal honorálják. Én játékomat még nem rontották el kanin, kivéve talá amikor egy srác bepöccent, mert baalrunnál nem mentünk le neki segiteni időben. Beállított mindenkit ellenségnek, beállt lent WPhez és nyomatta a hammert. :)) Nem lett túl népszerű a srác.
  • shaba23 #11454
    és gondolj bele, ha megveszed 3k-ért, akkor több emberrel játszhatsz és állandóan:)
  • sz4bolcs
    #11453
    Király ez a játék, kár, hogy nem megy most kani.
    Asszem sokkal többet tudok, mint 2 hete. Láttam már deliriumot is.. meg enigmát meg minden lószart.. :D És esett az első IK vértem.
  • Shaman
    #11452
    hmmmm lehet...

    akkor még macerásabb:-p
  • Bobber
    #11451
    hat az a gaz hogy nem eleg csak megnyomkodni hanem a megjeleno folenyeket meg is kell olni
    es utana tunik el minden leny
    szal rosszul emlekszel:):):)
  • shaba23 #11450
    pont ezért mondtam, hogy macerás:P
  • Shaman
    #11449
    Dio run nem annyira jó....

    Bár ugye elvileg elég lenne minden oltárt megnyomkodni,anélkül,hogy bárkit is megölnél,s akkor elvileg mindenki meghal és jön Dio....
    Nah ez az ami nekem hellen nem igazán ment. Pedig nem voltam sose rossz teleportból (Baal runnál is olyan 95%-ban mindig lejutottam hozá),de itt annyi lény van,hogy nehéz teleportálgatni,s leütnek.....
  • shaba23 #11448
    Dio is mehet, de az macerás, valamint nekem az 1ik SoJ Baal trónja előtt esett
  • shaba23 #11447
    csak arra emlékeztem, hogy volt ott valami bibi és csak a csicska mentett meg:)
    Mindenesetre, csak cold sorci kb lvl80-tól (csicska is annyi)alkalmas
    runolni legjobb, Countess(rúna) - Andy(SoJ)- Mefi - Pindle - Dagadt izé act4 első pályájának végén.
    Én mindíg olyan helyre mentem, ahol volt már pár ember, mert elméletileg több fős pálya esetén jobbak az esélyek
  • Shaman
    #11446
    Akkor engedelmeddel,rögtön kijavítalak:-pp

    Countess ( a rúnás kiscsaj) minden esetben cold+fire immu. Ő ellene erős csikával szoktak menni,vagy pedig villámos sorc. De a villámos a ritkább,mert csak countessre sorcot fejleszteni nem igazán éri meg.
  • shaba23 #11445
    Játszani kell, vagy MF runra? Játszani 2 ágú kell, Pindle, Mefi és Countess (vagy ki az a rúnás bige)ellen jó a csak cold, de mindenképpen kell egy jó csicska (pl act2) lehetőleg hplícs cuccokkal, mivel pindle néha cold immun, countess add-jai meg mindíg azok:) (valaki javítson ki, ha tévedek, már régen játszottam, de lehet, hogy megint fogok, mert új meló új lehetőségek:)
  • Shaman
    #11444
    mondtuk,hogy 2 ágút kell csinálni.

    Nekem Fo+Meteor/Fireballos sorcim egész jól elboldogult. Igaz kemény cuccai voltak...
  • gazo
    #11443
    akkor a light-fire jobbos?
  • Lacika 79
    #11442
    coldos sorcimat nemrég töröltem, mert egy kalap szar hellen. Hiába van mellette egy kis fire, nem igazán életképes.
  • gazo
    #11441
    pl. a melleit...

    viccet félretéve egyágút ne, mert hellen megdöglik (hacsak nincs állandó partyd). Meg a főskilleknél figyelni kell a synergykre, ha túl sok van, akkor zabálja a skillpontokat és nehézkes a haladás. Én most egy FO+FW kommerszet csinálok, egész jónak tűnik. Igaz előtte Blizz+FB-set csináltam, jónak tűnt, de hellen a Den előtt 30 perc volt (egyedül) 5 db coldimmun zombi uniq + minionok...

  • Gladiator
    #11440
    ha most csinálok egy sorcit, melyik részét fejlesszem?
  • Lacika 79
    #11439
    nah, ha valakinek van kedve ma délután 16 után egy csapatos mókára, az dobjon rám egy üzit, vagy csak legyen fent. Péntek óta nem megy az a qrva WoW, így most az összes szabadidőmben D2 fog menni. :P
    Asszongyák Blizzardék, hogy nincs befizetve a next hónap, holott szerdán megcsináltam, utána ment is péntekig :S
  • IMYke2.0.0.0
    #11438
    Basszus! Igazad van - elszúrtam :(((
    Na, megint vadászhatok ezerrel Ko + Ko + Mal rúnákat meg egy 3 socketes pajzsot! A francba!!!!!!!!!!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Shaman
    #11437
    hátööö nem tom 1 éve még melyik patch volt,de gyanítom,hogy az 1.09-es. Sajnos vagy nem sajnos 1.10-ben hellen iszonyatosan sokkal erősebbek lettek a lények. Én is csináltam fury-s javazont anno,s sajna 1.10-ben már nem sokat ér bocin sem. Max akkor ha atomtáp rúnás cuccaid vannak....
  • Shaman
    #11436
    Ezt elmondom hogy szokták megoldani. Csinálnak szépen egy sorcit,sok mf-el,s hellen zúzzák Adrienn,Mephisto,Countess,Pindle,Baal. + 1-2 unique. S szépen lassan elkezdenek gyülni a cuccok amiket átaggathatsz a paládra.