26171
  • Shaman
    #11435
    csak akkor mükszik ha sima szürke,s nincs semmilyen mágikus tulajdonsága!!! (enchanted defense,vagy fegyvernél damage lehet)
    Tehát ha már kék a cucc,s van mágikus tulajdonsága nem fog müködni a rúnaszó!

    Erre figyelj oda!
  • Aspyrin
    #11434
    Sehogy, bowazon felejtős 1.10-ben. Ha amát szeretnél csakis javazont fejlessz.
  • Gladiator
    #11433
    bowazonom van, hogy "építsem"? Vmi szánalmasan szar szegényke. 42-es szintű és kinyírják akt3ban azok a kis sámánok:) úgy, hogy egyedül vagyok a játékban...
  • phalanx
    #11432
    hi
    régen nyomtam már a diót, úgyhogy törölték a régi karijaim és cuccaim, de most visszatértem és csináltam egy javazont de valamiért nem igazán műxik a lightning fury... bocin pl csak a legelső tehénsort tudom csak sebezni vele, valamiért nem megy keresztül rajtuk a villám, pedig a fury és a peirce maxon van (bár egy elég szar 20-50 dmg javelint használok).... mi lehet a baj?

    1 éve mikor abbahagytam a gamét, a titans revenge szinte már nem ért semmit hacsak nem volt elég magas %-u. Nem tom most is így van e de ha igen, nagyon hálás lennék ha valaki tudna adni egyet (akár a lehető legrosszabb is megfelel)
  • shaba23 #11431
    guild?
  • Gladiator
    #11430
    az hogy az istenbe lehetett b.neten, hogy 16-os amazonnal 2000-et sebeztem? nem volt semmi barbár, vagy pala, aki fe tudta volna húzni. viszont miután meghaltam megint normál damagem lett.
  • IMYke2.0.0.0
    #11429
    Köszönöm szépen a megerősítést.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Lantee
    #11428
    Igen!
    Sorrendben beledobálod a rúnákat, és kész is!
  • IMYke2.0.0.0
    #11427
    Srácok!

    Most Single-ben vagyok. Találtam egy három socketes pajzsot és kinéztem neki a Ko+Ko+Mal rúna kombinációt.
    Egyszerűen beeldobom felülről lefelé a rúnákat és kész?
    Tuti műxik majd a rúnavarázslat?

    Realm-ben még úgy se találtam ilyet.
    Amikor utoljára végignyomtam a Diablo 2-t single-ban akkorm ég csak 1.06 diavtozott - rúnák még sehol...

    Segítsen valaki!

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Lantee
    #11426
    UP!!!

    Na, az van, hogy képtelen vagyok normális cuccot találni szerencsétlen lvl 79-es hammer palámnak. Óriási dilemma, merthogy:

    1. Ha egyedül nyomom, akkor olyan ritka a jó cucc, mint a fehér holló.
    2. Ha becsatlakozom játékba, akkor a többi csíter meg felkapkodja a cuccokat, mielőtt pisloghatnék egyet.

    Viszont valamit tennem kell, mert 79-es szinten már nem egészséges 5 percenként meghalni hellen.

    Valami ötlet?
  • Bobber
    #11425
    ja es nemart egy jo kisero se ha mar trappos asat csinlasz mert ha light imun lennyel futsz ossze ami sajna eleg sok van hellen akkor sajna vege a dalnak:)
  • Bobber
    #11424
    hat nem tudom ha assat csinal az ember akkro vagy martialosat vegy lightosat szoktak csinlani
    szoval ezen kell nektek is elgondolkozni hogy mire tegyetek a skillt
    vegyes assat felesleges csinalni
    nekem martialos van es eleg jol megalja a helyet akar hellen is bar nagyon lassan lehet vele haladni hogyha egyedul van de arra nagyon jo hogy felfogja a tomeget es egy sorci vagy pala meszaroljon:)
  • Carlos
    #11423
    Na, nekem is assam van. Most 63 körüli asszem.
    A Claw Mastery, a Strike és a Death sentry van maxon. Most 4 skill pontom van és nem igazán tudom mire tegyem őket!
    Szerintetek?
  • rage
    #11422
    Van egy assassinom, trap skillekre mentem rá
    Az ok, hogy a death sentry-t fejlesztem maxra, illetve
    teszek bőven a shadow-ra is, hogy az is erős legyen

    De mire érdemes még pakoljak?
  • oneal1
    #11421
    ebből a barbáros verzió marha sokat ér
    5 bo-t ad a legjobb meg 3 bc-t asszem
    + 2 all skill
  • Shaman
    #11420
    rúnaszavas sapka. Alapból ilyet nem találsz,mint majd minden cuccban a rúnaszavas dolgok a legjobbak a diablóban,perzse ehhez sok-sok magas szintü rúna is kell....
  • sz4bolcs
    #11419
    jézusom.. ilyet hol lehet szerezni??? és mi az a level 50 delirium?
  • Aspyrin
    #11418
    Nézd csak meg jobban azt a képet:-) Azt a karit lesd ahol éppen az egerem áll :-) Ismerős? Olyan, mint a stygnian doll. Na erre is képes a delirium rúnaszavas sityó :
    Lem + Ist + Io
    1% Chance To Cast Level 50 Delirium* (morph) When Struck
    6% Chance To Cast Level 14 Mind Blast When Struck
    14% Chance To Cast Level 13 Terror When Struck
    11% Chance To Cast Level 18 Confuse On Striking
    +2 To All Skills
    +261 Defense
    +10 To Vitality
    50% Extra Gold From Monsters
    25% Better Chance of Getting Magic Items
    Level 17 Attract (60 Charges)
  • sz4bolcs
    #11417
    Milyen az a delirium sityó??? hülye vagyok, de ilyenről még nem hallottam :) És miért érdekes, hogy sikerült megcsapatni magát?
  • Aspyrin
    #11416
    amán delirium sityó volt és sikerült megcsapatni magát :-)
  • sz4bolcs
    #11415
    ez mi? és honnan jött?
  • Aspyrin
    #11414
    Egy kis delirium :-)
  • Braveheart
    #11413
    Ja a D2 készítőinek új játéka... közben megnéztem, szerencsére a jab a régi az 1.10-ben
  • edios
    #11412
    Mond az Nektek vmit,h Hellgate: London? Ha nem,akkor nézzetek be a topicba szerintem!
  • Braveheart
    #11411
    Emlékszem hogy régen az amazonnak tök jó volt a jab attackja, sokkal gyorsabban tudott szúrni min alapban. Ezt az egyik régebbi patchben kivették.Kérdés: Még mindig ki van véve?
  • Aspyrin
    #11410
    Zsastokö
    Nagy unalmamban kreáltam egy hc karit, és vérszemet kaptam, azóta le sem jövök róla, még az sem tántorítot el, hogy ez már a negyedik ugyanolyan nevü karim Iszonyú komikus helyzet az, amikor egy szórakozott f@sz rányom a hostile-ra és a csiken kivágja a társaságot (nekem nincs belőve), aztán megy a röhögés.
    Zsal ha nem whispelek rögtön, annak határozott oka van
  • Spike001
    #11409
    kani-s battle net megy valakinél?
  • Lacika 79
    #11408
    www.gamecopyworld.com
    innen leszeded a cuccot, és felmásolod a music.mpq, meg mittomén még melyik file-t, és megy. Nekem is így van.
  • Shaman
    #11407
    miért nem húzol belőle egy ISO-t s akkor mountolod,s kész.

    Egyébként meg lehet csinálni,majd valaki megmondja,de asszem pár mpg-t fel kell másolnod a gépre...
  • phalanx
    #11406
    vaéali=valaki
  • phalanx
    #11405
    nem tudja esetleg vaéali létezik e 1.10-hez olyan no cd crack amivel lehet a b.neten is nyomulni, csak mert rendszerint nincs bedugva a cd-íróm, így hiába van eredeti dióm, nem indul... régebben még 1.9-hez volt ilyen crack biztos megcsinálták már 1.10-hez is ... elörre is köszi
  • Csoder
    #11404
    LoL
  • CattiBrie
    #11403
    áááááá :DDD
  • Shaman
    #11402
    nem mindenkinek.......


    macsek meghal,akkor kiírja: "8 lives left" :-p
  • CattiBrie
    #11401
    akkor az élet hád kór?
  • shaba23 #11400
    én azt csináltam, hogy amint elértem a 2-3 milliót, akkor elzsákbamacskáztam gyűrűre :) NAGYON jó rare cuccok jöttek néha
  • Noodlee
    #11399
    Hard Core
  • IMYke2.0.0.0
    #11398
    HC = HardCore karakter - egy élet, meghal nincs tovább.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Shaman
    #11397
    hát én ugyan már régen dióztam,de a pénz az amivel max csak a legelején vannak gondok. Szépen hozogatod fel a nem annyira leamortizált páncélokat eladogatni,oszt tele leszel lóvéval hamar.

    Meg pénznek nincs annyira jelentősége,max repairra,meg löttyökre kell.
  • Csoder
    #11396
    A hc az mi?

    Egyébként Imyke, hogy linkelélt a be teljes nevedhez képet?