26171
  • sz4bolcs
    #11635
    A srác Sur runát akart eladni 3 Ister es ez halál komoly :( Mondom neki az olyan mint ha 1 millát akarna 30 ezerre váltani. De őt nem érdekli. 3 Istér akarja eladni. Meg elkezdett magyarázni valami olyan zagyvaságot, hogy 2 gultér 3 istet adnak... no comment ebben mi a ráció??? ez kb olyan, hogy semmit istre cserélem.... mondom neki hogy számoljon egy picit.. de őt nem érdekli. Hogy lehetnek ilyen emberek?
  • sz4bolcs
    #11634
    Na negyed órát játszottam bneten már meg is untam.. Kicsit másképp mennek a dolgok, mint kanin. Srác csak úgy adott egy tal vértet... kanin ezért szenvedni kell.. aztán fölvilágosítottak, hogy rengetegen botoznak, meg dupolnak... Megkérdeztem, hogy akkor egyáltalán mit éri meg tradelni.. azt mondja Enigmát.. Eszem megáll :)))
  • Zsolo007
    #11633
    A banner odabasz
  • Zsolo007
    #11632
    Az azt jelenti hogy ha 10 napig nem használod törlik, egy bizonyos inaktivitás után mindíg törlik a karikat. Én nem tudok alldelről :(

    Nekem is van eredeti keyem meg tört verzióm meg volt egész szép karim is bneten de meguntam :(
  • sz4bolcs
    #11631
    Még1 kérdés: B.net-en milyen gyakran van alldel? Nekem azt mondták kanin hogy negyed évenként. Így nem jó játszani :( De lehet nem igaz, valaki erősítse meg!
  • sz4bolcs
    #11630
    valamit magyaráztak hogy 10 napon keresztül kell 2 órát jtászani aztán mondtam, hogy nincs annyi időm mondták félreértettem, de talán ti jobban el tudjátok mondani magyarul!: ) plz
  • sz4bolcs
    #11629
    megvan első bnetes karakterem. Miért írja ki a választó menüben, hogy "expires in 10 days" ???
  • sz4bolcs
    #11628
    És phalanxnak lett iagaz. :) MEGY! A Bnet crackes CD-vel és eredeti kulccsal.. jövök egy sörrel phalanx! Adagolhatjátok nekem az accotokat, mert ezutan egyutt fogunk játszani SG-sek! :)))
  • phalanx
    #11627
    http://www.diablo.hu/useful/download/Arnyoldal/OnlyerPack.zip

    Ebből neked a loader-re lesz szükséged
  • sz4bolcs
    #11626
    Csak ki lehet valahogy játszani, hogy ne kérje CD-t de ne kelljen patchelni a game.exe-t. Nincs itt vmi programozo vagy cracker? :D
  • sz4bolcs
    #11625
    Ti b-neten játszotok, nem tudnátok nekem dc-n megosztani egy clonecd-s LoD-ot?
  • sz4bolcs
    #11624
    Ilyen image-et lehet dc-n találni, ugye? ..eredeti CD-kulcs meg van 2 is havertól.
  • IMYke2.0.0.0
    #11623
    A válasz: nem lehet.
    Eredeti CD-kről készített CloneCD image + eredeti CD-key segít.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .:|:. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .:|:. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .:|:. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .:|:. Catalyst 5.4 .:|:. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .:|:. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .:|:. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player .:|:. LG 1915S (19" LCD, 12ms, 1280*1024/75 Hz)
    Fordításhoz:
    UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz:
    Sony VEGAS 6.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • sz4bolcs
    #11622
    Nem tud vki megosztani dc-n egy clonecd-t? Illetve crackes CD-t lehet megcsinálni valahogy hogy úgy viselkedjen, mint egy cloneCD... Valami olyan game.exe-vel amit a játék elismer?
  • sz4bolcs
    #11621
    Egy gyors segítség kéne! Ha van eredeti CD kulcsom és crackes másolt diablom, akkor hogy tudom rábírni a cuccot, hogy tudjak b-neten jtászani?
  • Shaman
    #11620
    hátöö sztem itt a legtöbben Europe szerveren tolják...
  • vinko
    #11619
    Megraktam magam MF növelő cuccokkal,találok is rendesen,csak éppen azt nem,ami legjobban kéne,azaz Sigon rostélyát.Ha van valaki,aki az america west szerveren játszik és ez a tágy megvan neki,kérem jelezze!Köszi
  • Shaman
    #11618
    aham,most hogy így mondjátok ő tényleg valószínüleg a Dio 2-re gondolt:-p
  • Lacika 79
    #11617
    lehet :P
  • robotnyk
    #11616
    lehet hogy valamiért az ontopic játékra gondolt, nem a WoWra :)
  • Lacika 79
    #11615
    te miről beszélsz most? havidíj nélkül nem nagyon fox WoW-ozni legálisan.
    Robotnyik leírta, hogy mi az ábra forintban kifejezve :P
  • Shaman
    #11614
    köc
  • robotnyk
    #11613
    60 napos gamecard kb 6500 ft (pre-paid), bankkártyával 3 fajta csomag van, 1-3-6 hónapra, de olyan 3000ftra jön kb 1 hónap (persze 1 hónappal kicsit több, 6 hónapnál kicsit engednek)
    ja, és alapból ingyen 1 hónap jár.
  • Shaman
    #11612
    okok ezt sejtettem #11608-as komment 2. pont.

    De ha monnyuk full becsületes akarnék lenni,s hivatalos szerveren játszani,akkor mennyi a havidíj?
  • Dikri
    #11611
    Elméletileg fizetni nem kell. Ha megvan az eredeti, akkor tudsz Bnetten is játszani, egyébként csak tört serveren.
  • Shaman
    #11610
    még egy uccsó OFF (télleg uccsó)

    Mennyi volt a gamma,illetve mennyi a havi díj?
  • Lacika 79
    #11609
    fogalmam sincs, hogy mennek a dolgok, mert fizetek és jáccok :P
    és a néha bosszantó lag-ok ellenére is azt mondom, megéri.
  • Shaman
    #11608
    Kicwsit offtopik kérdés,de nincs kedvem több tízezer hozzászólást elolvasni a WoW topikban.
    Te/ti tört szerveren játszotok?
    Ha igen akkor is kell az eredeti gamma?
    3 lehetőséget látok,de persze én kívülálló vagyok:
    1. eredeti gamma+ fizetsz = játszhatsz hivatalos szerveren
    2. eredeti gamma+ nem fizetsz = játszol tört szerveren,de megvan az esélye ,hogy valamikor ha majd fizetsz játszhas hivatalos szerveren
    3. nem eredeti gamma+ nem fizetsz elő = csak tört szerver

    Jól gondolom,vagy hülyeségeket írkálok?

    OFF vége:-p
  • Lacika 79
    #11607
    a lustaság része tuti, a másikat Te érzed :P
  • Shaman
    #11606
    nem hinném,hogy én sokkal jobban vágnám a témát nálad,eccerüen csak lusta vagy:-))))
  • Lacika 79
    #11605
    azért írtam, hogy dióhéjban. valahogy éreztem, hogy valaki aki jobban vágja a témát leírja tartamasabban. :P
  • Shaman
    #11604
    még pontosabban foglmazva,vannak tárgyak melyeknek van egy olyan tulajdonságuk,hogy " x% Better Chance of Getting Magic Items"
    Ha több tárgyad van amin van ilyen tulajdonság akkor ezeket a százalékokat összeadva jön ki az mf-ed.
    Egy jó mf sorcnak alaphangon olyan 300 körüli az mf-e,de inkább 5-600.

    Ez a tulajdonság határozza meg,hogy mennyire és milyen jó tárgyakat találsz.
    Tévedés ne essék enélkül is megtalálhatsz egy tárgyat,de míg mondjuk egy Burizára van 0,00001% esélyed,hogy dobja egy adott monster,ha van 300 mf ed akkor ez a százalék már mondjuk 0,02%. Szal megnöveli az esélyt jócskán.

    Hogy hat-e akt bossokra vagy sem erről mindenki mást mondd,de az tuti,hogy rúnadobásra nem hat,szal ha Countesst runolsz,akkor tök mind1 mennyi az mf-ed.
  • Lacika 79
    #11603
    magic find. minél magasabb a % annál nagyobb az esélyed, hogy magic dolgokat dobjanak a mobok, bossok. dióhéjban :P
  • vinko
    #11602
    Már csak azt kéne tudnom mi az az MF !
  • sz4bolcs
    #11601
    Másfajta karinak nehezebb váltogatni az MFjét ezért kerül utadba sokszor ugyanaz a cucc.
  • sz4bolcs
    #11600
    Ez tévhit. Egy jó MF sorcival az MF vátogatásával bármit meg lehet találni.
  • vinko
    #11599
    Battleneten egy karakter egy set minden darabját megtalálhatja-e,mert mintha azt olvastam valahol,hogy nem,csak cserével gyüjthetó be.Erre utal az is,hogy mióta csak a Sigon rostékya hiányzik,azóta képtelen vsgyok megtalálni,mig a set többi darabja már többször is utamba került.Ha valaki erre tudja a választ,irja meg,meert ha nem található meg.inditanom kell egy másik karit is,hogyha azzal megtalálom át tudjam adni.Köszönöm!
  • raziel.
    #11598
    ez pontosan igy van
  • sz4bolcs
    #11597
    Mindig kell egy karakter, aki ancikat megcsinálja, hogy tudjanak tovább menni, nem? Tehát 1-es karakter is át tud menni normal ancikon, de csak akkor, ha van mellette egy 20as karakter, aki még nem csinálta meg ancikat, de meg tudja csinálni.
  • Valentino
    #11596
    Igen, valami ilyesmire gondoltam. Köszönöm hogy megfogalmaztad!
    Szal a szabályok alább olvashatók, és az ideális tényleg 1-es szintes kezdéssel lenne. Cheat-es karival nem kihívás az egész.