26171
  • IMYke2.0.0.0
    #11675
    Nekem halál természetes volt - ezért sem tértem ki rá - hogyha belépek "Tehén Országba", akkor MINDENKIT lekaszabolok... A disznótoron sem szúrják le 20x az áldozatot, nemdebár...

    Szóval, én egy nehézségi szint - egy TO.

    ===============================
    .:i2k:. melóból
  • Aspyrin
    #11674
    Már hogy ne lehetne???
    Addig nyitsz, amíg nem ölöd le cowkinget.
  • IMYke2.0.0.0
    #11673
    Nem.
    Egy nehézségi szint egy Múúú-zás.

    ===============================
    .:i2k:. melóból
  • CUCLI
    #11672
    és expansionban is végtelenszer lehet megnyitni a kaput?
  • Shaman
    #11671
    secret cow levele expansionban is van......
  • CUCLI
    #11670
    copás az egész..
    csak azért akartam alapot felrakni ,h a secret cow levelen lehessen gyűjteni a gyémántokat vagy miket =) de akkor inkább visszarakom expansiont...
  • Aspyrin
    #11669
    1. 1.10 a legújabb
    2. ha a pecs nem segít oO
    5. igen, rossz hűtés, túlhajtott proci, vidkari stb.
  • CUCLI
    #11668
    pf.
    1. melyik a legújabb? :DDDD
    2. akkor minek pecselni?
    3. az minek? (azt az 1et vágtam a szövegből és azt megcsináltam =))
    5. túlmelegedés?
  • Aspyrin
    #11667
    Megoldások (ha nem jó akkor a következő):
    1. patcheld a legújabbal
    2. reinstalláld a játékot
    3. scandisk és defrag a vinyón
    4. videókártya driver frissítés
    5. vigyázz a túlmelegedésre
    6. töröld a new.net bejegyzést ha van a programok hozzáadása menü alatt
  • CUCLI
    #11666
    eredeti.itt írnak valamit de nem vágni angolt =)
  • IMYke2.0.0.0
    #11665
    Ha eredeti CD-id vannak akkor el fog menni.
    A törés okozhat problémát.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .:|:. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .:|:. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .:|:. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .:|:. Catalyst 5.4 .:|:. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .:|:. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .:|:. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player .:|:. LG 1915S (19" LCD, 12ms, 1280*1024/75 Hz)
    Fordításhoz:
    UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz:
    Sony VEGAS 6.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • CUCLI
    #11664
    nemmegy :/
    ezt dobja ki: Unhandled Exception: (c0000005)
  • Lacika 79
    #11663
    igen
  • CUCLI
    #11662
    hali
    sima diablo 2 elmegy winxpn?
  • sz4bolcs
    #11661
    ahhoz is kell loader gondolom, de hiába fogsz fölmenni, úgy tudom, kanin már nem SC-znek...
  • Valentino
    #11660
    Köszönöm a válaszokat!

    <OFF>
    Nem tudja valaki hogy hogyan kell a StarCraft-ot beizzítani a kani-ra? Csak azért itt kérdezem mert a Diablo-val régebben nyomultam már a kani-n de a StarCraft-ot még nem sikerült beállítani.
    </OFF>
  • Shaman
    #11659
    elvileg tiltva van a maphack.S ha elkapnak vele banolják a cd keyed.

    Az már egy más dolog,hogy ezt mennyire tarják be,egyáltalán be tudják-e tartani.... Ahhoz nézniük kéne az adott játékos játékát....

    Anno irkáltál,hogy ennyi ezer meg annyi ezer keyt banoltak maphackért meg másokért,de sztem kicsi rá az esélyed,hogy elkapjanak. Szvsz bneten olyan 80-90%-a az embereknek használ maphacket.

    Persze azért a kockázat megvan,szal te döntsd el.
  • sz4bolcs
    #11658
    Egyébként meg nem neked kellett végignézned ahogy szenved. Inkább vezekeltem volna 1000 baallal...
  • sz4bolcs
    #11657
    Sok mindent te sem tudnál tenni, amikor a másfél méteres bokrokból nekiugrik a kocsid oldalának. Még csak nem is elé. Bár nem sokat jelentett volna az sem olyan úton, ahol láttam már 50-nel közlekedő kocsit fölborulni, mert esőben rosszabb, mint egy korcsolyapálya.
  • DarkHorSe
    #11656
    te gyilkos!!!!
  • sz4bolcs
    #11655
    Láttatok már magatehetetlen őzikét pislogni halál előtt?
  • sz4bolcs
    #11654
    Annyira tolerálják, hogy le se szarják. De még kanin is elfogadott a MH. Nem bannolják. Én használok. Kanin és bneten is. Akkor kényszerültem rá, amikor olyan nagy lett a sorcim, hogy nekem kellett TPznem baalrunnál. Úgy érzem ezzel segítettem másoknak, és nem volt belőle előnyöm velük szemben. De ismerek olyan "hardcore" játékost aki engem mh nélkül húzott végig act2-től baalig..

    Már jogtiszta a dio2-m, megvettem tescoban. Hazafele jövet meg elütöttünk egy őzikét, és eltört a lába. :( Butus oldalról nekifutott kocsinak. Olyan aranyosan pislogott szegényke.. áhh
  • Valentino
    #11653
    B.net-en mennyire tolerálják a MapHack-et? Mert ott azt írják hogy azt bannolják aki ilyet használ... de mégis. Használ valaki ilyet?
  • sz4bolcs
    #11652
    Köszi szépen a segítséget!
  • IMYke2.0.0.0
    #11651
    A múlt héten még láttam belőle 3 darabot. Szerintem van még.
    Természetesen, egyben van - a Diablo 2 Deluxe Edition-ről beszélünk
    Ahogy odaérsz a PC-osztályon a PC-játékokhoz, a bal oldalon lévő polcsorok egyikében, középtájon lesz - a szokásos vörös szín és DVD-tok.
    Szerintem, ott is már a megemelt, 3990 Ft-os áron kapható, de a nyugalom megéri.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • sz4bolcs
    #11650
    Vajon még van az MM-ben? Nem is tudtam, hogy pécsi vagy. :)
    És MM-ben is megvan egyben a diablo2+lod vagy csak külön?
  • IMYke2.0.0.0
    #11649
    Én pécsi vagyok.
    Konkrétan a TESCO-ban vehető meg a Deluxe: 3990 Ft-ért
    Én a MediaMarktban (Árkád) vettem a drágaszágot: 3490 Ft-ért.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • Shaman
    #11648
    Figyi sztem a botozást ne itt ezen a forumon vitasd meg lécci.

    Eléggé elitélendő dolog. Beszéld meg priviben valakivel ha már mindenképp el akarod rontani a játékélményedet,de ne itt a topikban.
  • sz4bolcs
    #11647
    Tudja vki, Pécsen hol lehet diablo2-t venni?
  • sz4bolcs
    #11646
    Milyen bot? :) ha talal 2 malt összerakja ist-re? Hogy kell ilyen botot beüzemelni? Én letöltöttem egy d2jsp-t, de mindig kiad egy ablakot, hogy "error 998" Ki szeretném próbálni. Lehet az a baj, hogy már a bnetre is csak ilyen loaderrel tudtam fölmenni, ami nem eredeti game.exe-t inditja, hanem diablo2.exe-t ?
  • raziel.
    #11645
    új runaszavak ota megváltoztak az árak ha jol tudom surnak pont lement az ára más runáknak meg fel, szal az ér többet ésszerüen ami több runaszohoz kell

    ist meg azért váltopénz mert az dobja a bot éppen:)
  • sz4bolcs
    #11644
    Miért? Ha van egy gulom azt miért nem 2 istér váltják föl? Sur az meg sokkal nagyobb mint ist miért 3at ér??
  • Aspyrin
    #11643
    Tal armor defjétől függ az ára természetesen. 900 def-ig kb Um+add, 900<940 Mal, 941 Ist (vagy +add/helyzettől függ). Bár van amikor 930 feletti plateért is kaphatsz Ist-et.
  • Aspyrin
    #11642
    Ezek az árak, semmi rosszat nem hallottál. Sur valóban 3 Ist körül van, Gul= Ist+Mal kb. , úgyhogy keep up with the prizes m8 :-)
  • sz4bolcs
    #11641
    :D Aki nekem ingyen adta, azt mondta malt ér.
  • Delac
    #11640
    JA ezt a beszélgetést véletlenül én is követtem. Nagyon lol volt. Mostanában tényleg agyamentek az emberek. Nekem is kellett volna Tal armor. Nem tom mibe kerül? EGy páran azt mondták, hogy ist, vagy valami ilyesmi összeg. Na mindegy már csak azért is, mert valaki hoto-t meg soj kért érte. Mondtam neki esc-> le enter.
  • Zsolo007
    #11639
    Nem már nem, régebben játszottam kanin is bneten is, de már nem köt le a D2. Nagyon jó játék, évekig jól szórakoztamm, meg sem tunám számolni hányszor vittem végig. Már uncsi.
  • sz4bolcs
    #11638
    Te is kanizol? Mi az accod? Nekem HSZ. Kanin tényleg kizárnak, de blizzard le se szarja. :( Nem akarok előnyhöz jutni többivel szembe, csak nem szeretnék hátrányba kerülni.
  • Zsolo007
    #11637
    Majd kiraknak Blizzardék :D a bnet szar kani rulzz
  • sz4bolcs
    #11636
    Hogy kell botozni bneten? Azt mondták mindenki csinálja, akkor nekem is könnyebb lesz enigmát összerakni így :)