26171
  • Aspyrin
    #12115
    Nincs mit, de remélem azt tudod, hogy a kulcsok esésének esélye 1/34, úgyhogy ne csüggedj ha sokadszorra sem dobják, illetve az sem biztos, hogy Lilithel fogsz összefutni, lehet, hogy a másik két helyre nyílik majd a portál.
  • vinko
    #12114
    Köszönöm!
  • Aspyrin
    #12113
    act1-countess
    act2-summoner
    act5-nihlatak
  • vinko
    #12112
    Hello!
    Valaki leirná nekem,hol található az a 3 szörny,akik a Lilith idézéséhez szükséges dolgokat dobják ? Köszi
  • Darklovag
    #12111
    Köszönöm:)
  • sz4bolcs
    #12110

    Amúgy nagyon szívesen csináltam volna neked kanis accot, ha lenne kanim, de nem van...
  • Pontius #12109
    "meg leszel fuckolva"
  • sz4bolcs
    #12108
    szép az oldalad.
  • sz4bolcs
    #12107
    Na nehogy te is elkezdj pattogni mert meg leszel fuckolva. Nincs kanim és nem is lesz, amég külön a noobs laddert is mérik.
  • Pontius #12106
    yól néz ki , be is raktam kedvencekbe :)
    Csak sok sikert tudok kívánni további munkádhoz
  • Darklovag
    #12105
    Üdv!

    Régóta szerettem volna már egy honlapot készíteni valamelyik kedvenc játékommal kapcsolatban, és most, hogy a Blizzard nagy meglepetésemre egy új patch-et adott ki a Diablo2-höz, elég alapot szolgált nekem, hogy egy honlapot nyissak.
    Az oldal lényege, hogy az Arreat Summit, illetve más sűrűn frissülő Diablo2-vel foglalkozó oldal híreit fordítgatom azon játékosok számára, akik vagy más nyelvet tanulnak, vagy pedig végzetségük, azaz korukból adódóan még nem kezdtek el tanulni idegen nyelvet, nyelveket.
    Nekem sincs még meg a felsőfokú angol vizsgám, de 1-2 szótár és eddigi tanulmányaim segítségével a hírt a magam módján leszűröm, és kisebb-nagyobb sikerrel magyarosítom.

    www.diablo2exp.uw.hu
    Arreat Summit hírek magyarul
    Letöltések
    Cikkek, Leírások

  • Lacika 79
    #12104
    sry a "pattogásért"
    ez egy ilyen nap :S
  • Pontius #12103
    Create New account: Kidob hibaüzenettel winbe
    Utánna olvastam kani.hu-n a dolognak és úgytűnik kollektív problémával állunk szemben. Egy megoldás van: aki be van regele az inditt accot. Ilyen egyszerű...
    De azért kösz a semmit, már amúgy sem kell, visszaállíttatom régi karikat és indul a hentelés :)
  • sz4bolcs
    #12102
    Én sem értem, miért nem tudod megcsinálni saját magad, de másik oldaltról sem a pattogást, mert accér nem kell fizetni bneten sem, acchoz nem jár cd-kulcs (), kanin főleg nem is kell hozzá. Amúgy tényleg.. Lusta vagy Pontius?
  • Lacika 79
    #12101
    lol. ha ilyen egyszerű a dolog, akkor miért csinálja meg más helyetted?
    de inkább hagyom, ne legyen már szétflémelve ez a topic is
  • Pontius #12100
    kicsit meglepett az előző hozzászólásod és a puffogásod, és megijedtem, hogy én vagyok a hülye, de szerencsére nem :)

    Hagy magyarázzam el:
    Kani szerverre kelett volna 1 acc (ingenes a reg...) Szal nemtudom mit pattogsz :) lol... Szal mielött pattogsz kicsit tájékozódj. Nem BNET-re kértem accot, lol... :)

    De közben kipróbáltam a közel másfél éves accom :) ÉS MŰKÖDIK!! GIGA LOL
  • Lacika 79
    #12099
    "hagy kérjek meg valakit, hogy csináljon nekem egy accot"
    szerinted?
    ki fog neked accot csinálni? valaki olyan jószívű lesz, és megdob egyel, vagy hogy gondolod?
  • Pontius #12098
    Mi a nem érthető?
  • Lacika 79
    #12097
    pff :D
    ezt mégis hogy gondolod?
  • Pontius #12096
    Tsá
    Játszik itt még valaki kanin?
    Ha igen akkor hagy kérjek meg valakit, hogy csináljon nekem egy accot.
    Az ACC legyen pl.: ULTRA vagy Pontius
    Ha megcsinálta az acchoz tartozó pass-t legyen szives PÜ-ben átküldeni,
    Előre is köszi
  • sz4bolcs
    #12095
    Nem értem ebben mi a nagy cucc. (?)
  • Cicero
    #12094
    És bezzeg ezeknek a cd kulcsát meg accountját nemtudják bannolni, csak a map hackeseket -.-
  • JancsiPapa
    #12093
    dehogyis engedtem...az a vicc,hogy csomóan sportot űznek ebből...hogy 9es szintűektől kezdve tristramon vagy bocin lvl20körüli karikat gyilkolnak funból...az is méreg volt,nemhogy ha mondjuk lvl 80 körül pkztak volna le hell baalrunon...szánalom,hogy ez nekik a poén.
  • Cicero
    #12092
    Köszönöm :DDD
  • IMYke2.0.0.0
    #12091
    Az új banner istenkirály! Grat!
  • Cicero
    #12090
    Legalább engedélyezted neki, hogy felvegye a cuccaidat? :D És milyen cuccaid voltak? Én hallottam egy olyanról, még egy éve volt a magyar társaságban egy "pletyka", hogy az egyik magyar gyereket le pk-ták, és Enigma volt nálla -.-
  • Cicero
    #12089
    Nem is tudom, mit csinálnék egy PK-s gyerekkel... Azt hiszem, nem maradna sok belőle
  • JancsiPapa
    #12088
    Hc...45,42 szintig bírtam a frost zealotjaimmal...Egyik andy - figyelmetlenség másik pk utána huszannéhány szintig tudtam csak elmenni - szintén pk miatt :(
  • sz4bolcs
    #12087
    Látod.. megesik :D na most megyek, még elhiszem, hogy nem nekem való az élet
  • Cicero
    #12086
    Nekem 82-ig sikerült, elég szép tápos nekró volt, sajna egyik baalrun közben behalt -.- Pedig full TO set volt rajta
  • sz4bolcs
    #12085
    első hc karim, 72 vagy 73-as. :-) Én örülök neki, hogy eddig élt. Vagy gondolod 73as szintig vittem volna, ha folyamatosan rambozok? Azt megtanultam, hogy hc közben semmi ne zavarjon meg, vagy ha fáradt vagyok, akkor nem szabad elkezdeni játszani. KÍváncsi vagyok te meddig bírtad első próbálkozásra. Én élveztem, és remélem nem az utolsó volt. :)
  • Cicero
    #12084
    Háát.. szerintem nem Neked való a hc
  • sz4bolcs
    #12083
    amúgy ha nem ültem volna, tuti összeesek úgy elszédültem .D:D:D:D:
  • sz4bolcs
    #12082
    Elszállt az agyam, nem figyeltem, belefutottam hell swersben 2 íjász közé, nem baj, tovább... látom már közel vannak csapattársak csak 1 térképnyi távolság.. 4 íjász, nem baj, még belefér, futok tovább.. 6 csontváz íjész, nem baj, még túlélem... tovább, mindjárt ott vagyok, hát... ez két tucat íjász, becsukom a szemem, hátha sikerül odaérnem biztonságban... aztán annyira nem volt lélekjelenlétem, hogy sem a 4es gombon levő full rejut nem tudtam meginni, sem az escet nem nyomtam le.. megesik talán reménykedtem a túlélésben, de neem..
  • Cicero
    #12081
    Inkább mondd az akkod, és gyere fel b.netre :D
  • Cicero
    #12080
    Bevallom, régebben én is használtam map hack-et mf-elés miatt, de akkor is egy csomó mindent kikapcsoltam benne :) Nem mondom, sok jó dolog van benne
  • jihad
    #12079
    A maphack kivétel, az már a carrion song korában is szériatartozék volt. :)
  • Cicero
    #12078
    Nem sértésből, meg piszkálásból írtam, ez csak a véleményem
  • Since
    #12077
    Egész szépen grindoltál :)
  • sz4bolcs
    #12076
    Még tudnál ideologizálni?