26171
  • Cicero
    #12075
    Hát ebben is van logika, megtörténhet :) Ezért nem szabad Easymap-ot használni, sokan mondták, hogy szedjem le innen-meg onnan, de szerintem és bocsánat, ha most valakit megsértek, de az igazi Dibalós nem használ semmilyen hack programot.
  • sz4bolcs
    #12074
    Easy maphack-et. 1.11-ben csak ez volt az egyetlen elérhető maphack. Sztem a magyarok olyan 90%-a használta, meg úgy általában nagyon sok ember. 25000 CD-kulcsot bannoltak. Azt hallottam, hogy a multik (tesco stb.) dupla adag diablo2-t rendeltek, még az eset előtt. Ez lehet urban legend. Az nem az, hogy a maphack program egy portot nyitott meg, és blizzardnak küldött egy üzenetet, hogy "Szevasz blizzard, maphacket használok" Föl is jelentették a blizzardot. Gondolom nem lesz foganatja. Mindenki vállalja a következményét, de azért mégis furcsa, hogy 2 évig blizzardnak semmi baja nem volt a maphackkel, most meg banolnak 30000 accot. Most akiknek nincs pótkulcsuk, azok valószínüleg elmennek venni, attól függetlenül, hogy (úgy hallottam) 1 hónap múlva leszedik a kulcsokról a bannt. Így is jó sokan abbahagyják, mert accok értek sokat, nem a kulcsok. Van olyan ismerős, aki 400 és 300 HR-t vesztett. Ez is a Blizzard szervergondjain fog könnyíteni, nem kell bővíteniük. Csak számoljatok utána, mennyit keres ezzel blizzard minimum. Legrosszabb esetben Ft-ban egy 8 jegyű szám. Blizzard papa mondja kölykeinek: Fiacskáim, menjetek wowozni!
  • Cicero
    #12073
    He-he kis csíter. Mit használtál? :Ð
  • sz4bolcs
    #12072
    Miért mi más? minden nonladder cuccom töröltem, amúgy meg bannolták az accot utána, europe természetesen..
  • Cicero
    #12071
    Valakinek van thul runája? Adhatna egyet :) Persze ladderban -.-

    Acc: Cicero_gyilok ::D:D:ddd
  • Cicero
    #12070
    Mert ahhoz kell a Cloak of Shadows, magyarításban valami sötétség köpenye lehet :)
  • Cicero
    #12069
    ladder?
  • Cicero
    #12068


    Bannernak :D
  • Cicero
    #12067
    Europe-on?
  • sz4bolcs
    #12066
    mit csináltál teeee?
    Igen legtöbbünk bneten játszik.. nekem 4 van ;]]
  • Cicero
    #12065
    Nekem már van kettő :D
  • Cicero
    #12064
    Valaki nyomja battle neten?
  • Cicero
    #12063
    Lol ezt a bannert én csináltam ::D:D:Ddd
  • sz4bolcs
    #12062
    lvl 73 assa meghalt.
    R.I.P. :D
    már épp találtam pcs 14 life-ot.
    Amúgy hc-ban hellen 4 játék volt összesen, 3 trade és egy Act1 start :D Durva
  • sz4bolcs
    #12061
    kezdtem egy hc karit mert meguntam a "nn noob" variációt. Most 50es a trap assa :)
  • JancsiPapa
    #12060
    Hihetetlen,hogy mi van karán :)
    Havert is bannolták,pedig ő volt az mfes...Public baalrunon pul esett :) és csak nekem
  • Lacika 79
    #12059
    pff :D
  • sz4bolcs
    #12058
    lanklubból. :-) kértem 1et aztán adtak 6ot
  • Lacika 79
    #12057
    sazhogy? 5 cd-key?
  • Davidus
    #12056
    :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • sz4bolcs
    #12055
    Maphacket használtál, ezért bannolták a cdkulcsod is és az accod is... 10 000 ember cd-kulcsával együtt. Nem időkorlátos... többet nem lesz jó a kulcsod. Enyémet is bannolták, blizzard szépen megszivatta az embereket a angyobb profit érdekében. Most vagy veszel újat, vagy mész wowozni. :-) Harmadik lehetőség: egyik sem. Ebben az esetben megint jól járt blizzard, mert nem kell bővítenie a diablo szerverek kapacitását. maphackben volt egy keylogger, talán csak a blizzarddal együtt gyártották ezt a maphacket, hogy most el tudják ezt játszani. 1 key left. maradt még 5 esélyem megjavulni. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #12054
    Röviden azt jelenti hogy törölték a hozzáférésedet.
    Készíts egy újat.
    Ha szerencsés vagy, akkor a CD-kódod sértetlen... Ha nem...

  • pop
    #12053
    A hiba üzenet igy szol:Login Error. Your acount has been closed(8)
    Ez röviden azt jelentené hogy nem tudok a bnetre felmenni?
  • Mutans Zombi
    #12052
    pop

    Ugyan én nem látom a képet, de így látatlanban (ha bnetes vagy), akkor bannoltak, mert maphack-t használtál.
    Ha nem az akkor passz.
  • pop
    #12051
    Tud valaki segiteni? Ez mit jelent?
  • JancsiPapa
    #12050
    Huhú...Megy ám a biznisz...um hfből,goldwrap 72es szint...megy ez...
  • JancsiPapa
    #12049
    Zeal!Nagyon kemény...Kesztyű 20ias+2 +15ias jewel a mellvértbe...Csak úgy csapkodok a rare flaillal :) Már csak egy jó fegyó kéne...
  • sz4bolcs
    #12048
    :-))) jee létem ma 5 szintet ennyi elég is volt mára... 20as vagyok, még 4 szint és van blizzardom :PP
  • Faterx
    #12047
    Igazatok van, kár hogy töröltem mérgemben...
    Na majd most...
    Köszi!
  • Jagi
    #12046
    cloak of shadow +1 pont és menni fog.
  • Laalee
    #12045
    roppant egyszerü nézd meg a nyilakat, a jobb oldali ágat is fejleszteni kell
  • Faterx
    #12044
  • Faterx
    #12043
    Sziasztok
    Egyszerű kérdésem lenne a nagyokhoz: miért nem tudom választani
    ezt a képességet?
    (1.10, orig. semmi mod, etc)
  • Aspyrin
    #12042
    Jól haladsz! Én este 4-5 órát voltam fent de annyira gyenge gémek voltak, hogy még csak 18-ik szinten járok. Egyébként smite mellé mit maxolsz? Én arra gondoltam, hogy fana+holy shield, a többin még nem rágódtam.
  • JancsiPapa
    #12041
    Nah fél napot odavoltam,mindenesetre 45. szintnél járok,ami biztató.Laddernek sztem a közelébe se fogok érni,de mindegy :)
    Tök jó ez a smite!
  • Aspyrin
    #12040
    Be:DDD Mind1 délután jövök
  • sz4bolcs
    #12039
    Sok szerencsét és jó játékot mindenkinek a ladder 3-ban! :-)))
  • JancsiPapa
    #12038
    Ezt nagyon beszívtad :(
  • Valentino
    #12037
    mennyi ideig tart, amig meglesz? tudja valaki?
  • Delac
    #12036
    táncsak de. Reset is on.