26171
  • Noodlee
    #12556
    Már 10-12 éve van Sörfarkasos polóm, és ez nem vicc!
    Beerwolf rulez!
  • andriska
    #12555
    loooooooooool
  • Jagi
    #12554
    1. Ha megbotlik iszonyat gyors lesz csak a lába nem... :D lehet negatív módosítónak kéne rakni?
  • Shaman
    #12553
    LÁL,de az attack speed miért nőne?ha valaki berúg nem nagyon lesz gyorsabb...
  • Jagi
    #12552
    Köszi :)
  • Jagi
    #12551
    #12549 :)
  • sz4bolcs
    #12550
    Milyen picst? Csinálsz sörfarkast? ÁÁ látom. Nagyon király :D Beerewolf
  • Jagi
    #12549
    Hamarabb kész lett: v1.0
    Ötlet?
  • Jagi
    #12548
    Holnap rakok fel picst! :)
  • Shaman
    #12547
    :-ppp
  • Jagi
    #12546
    Beerewolf, anno 2005 by Sz4bolcs! :DDD kópirájt! :DDDDDD
  • sz4bolcs
    #12545
    sörfarkas :D
  • Ferro
    #12544
    Vérfarkas sör? Kell!!! Hol??!
  • Shaman
    #12543
    "beer" -el? :-pppp
  • dokar
    #12542
    Jól gondolkodsz, sőt, azaz alteratíva werewolf beer-el nagyon hatásos lehet!
  • Jagi
    #12541
    summont nem akarok csak spiritet.
  • Jagi
    #12540
    Plugy. 1.10-hez van nekem is. + több ezer oldalas stash. Ezzel kicsit cheat szagú a dolog 1.11-hez már nincs (1.11b-m van ahhoz meg még nincs is.)

    A dio páholyt most pont nem néztem meg csak gondoltam így lesz jó.
    A bear meg már halott, werewolffal kezdtem (a maci nekem lomha, meg nem szinpatikus, nincs vele semmi baj. Alternatíva :): werewolf beer-rel :)
  • dokar
    #12539
    Volt nekem egy olyan patch-em, amivel a stat pontokat és skill pontokat újra ki lehetet osztani. Nagyon jó volt, mert ha úgy éreztem, hogy elrontottam a fejlesztést, akkor az egyikről levettem, és a másikra tettem a pontokat. Nem karakter editor! Szerintem egy ilyet szerezz be, mert ez még nem igazán cheat.
  • dokar
    #12538
    Amit leírtál nekem úgy tűnik, hogy innen vetted az ötletet a karakterfejlesztéshez.
    Ha akarsz feral rage-t használni, akkor tegyél rá 3-at. Ez az optimális. Nézegesd a LoD Encikopédiát, nagyon hasznos!
    Werewolf: akkor maxold ezt, ha zúzni akarsz mint egy gép.
    Lycantrophy: ezt pedig akkor, ha sok HP-t akarsz. Bár ezt inkább medve formában szokták maxolni.
    Én a werewolfra adnám a többet, mert jó lifesteal-el kárpótolható, az amit a Lyc-re nem raktál. Kutyákra, grizzlyre nincs szüksége a jó werewolf druidnak.

    Ja és csak egy spiritet használj, csak azt pontozd 20-ig, a másik kettőt felejtsd el.
    Str-re Dex-re tehetsz, Energy-re nem is kell.

    Ha tankot akarsz, akkor ne werevolfban gondolkodj, hanem inkább bearben! (esetleg beer-ben
    ).
  • Jagi
    #12537
    Köcci, megnéztem a skill tree-t egy kicsit jobban.
    Következtetés:
    A werewolf nem ad % inc.life-ot a lycantrophy igen + inc. att.rat + a.s.
    Ha a verewolf (most lvl10) marad így és a lyc.-ot maxolom is jó lehet(? ez kérdés)
    Persze max. Fury-val Feral ragre elég egy pont (?ez is kérdés) a + skillek miatt nem akarok ré pazarolni, lehet kell még másra.
    A str.-re dex.-re csak annyit amennyi a jó fegyverhez kell (a cél doombringer :), vagy a Last wish ), a többi a vit.-ra. az energy meg annyi amennyi. (Jó kis tank lesz)

    Jó ez így v. szarul gondolkodom? Vélemény?
    Ez a második Druidám (az első 1.09-es, elég gyengusz lett)

    Ui.: az assámnak 1k-az élete lvl71 NM act 5 (Baal előtt) (ő még single, de nem sokáig :) )
  • dokar
    #12536
    A spirit lényre nem a HP-je miatt van szükség. Jó Dam-et és AR-t ad!!!(HoW) Ha ügyesen csinálod, akkor nem fog előre menni és megöletni magát.
    Én a druimmal mentem előre mint egy tank, a spirit meg támogatta a sebzést biztos távolból. Legjobb megoldás volt,mikor jobb gombra raktam feral rage-et, ezzel ütöttem 3-at, attól begyorsult a farkas + life steal. Utána meg bal gombon ott volt a kimaxolt fury. Azzal zúztam 10-15 mp-ig, utána újra 3 feral rage, hogy el ne múljon a hatás. Ezt még lehet fokozni azzal, hogy jó mana steal és life steal fegyverrel harcolsz. Nekem ez a taktika jött be a legjobban.

    Bár ha távolsági, nem előre nyomulós druidával nyomod, akkor a spiritedet tényleg gyorsan ki tudják nyírni. Diónál meg bármit csinálsz, akkor is egyből megpurcan a spirited.
  • Aspyrin
    #12535
    Tényleg? :D Nem az a lényeg, nézd csak meg jobban, 11:41 után jön 11:40 aztán megint 11:41 :)))
  • Noodlee
    #12534
    Hát nem tom, de a spirit lényeknek még maxon sincs sok HP-je, keményebb szinten elég, ha a monszter kicsit mérgesebben ránéz, és már ki is pukkadt... szerintem
  • Martin Rome
    #12533
    miért járna furán te gtm +2be vagy a szerver meg gtm -1-be ugy hogy pont 3 ora különbség :D
  • dokar
    #12532
    Én régebben sokat druidáztam. Nálam ez jött be:
    werewolf: max
    lycantrophy: 12-15
    feral rage: 5-7
    fury: max
    heart of wolverine: max
    A többire nem emléxem mennyit raktam.
  • Jagi
    #12531
    Hi all!

    Druidázok. Arra lennék kíváncsi (a tapasztalatotok alapján), hogy a Lycantrophy-t
    meddig érdemes húzni most lvl5 (werewolf-fal nyomom)
  • JancsiPapa
    #12530
    2 übertristramot nyomtunk le...
    baba 15/18,ama 10/20 torch :)
    Utóbbira ajánlatokat is elfogadok,még eladó!
  • Aspyrin
    #12529
    Eléggé az vagyok :/

  • Aspyrin
    #12528
    Hm, lehet, hogy álmos vagyok, de a Bnet órája egy kicsit furcsán jár sztem..

  • Noodlee
    #12527
    AZ-AZ!
  • Shaman
    #12526
    pihenj kicsit :-p
  • Equilibrium
    #12525
    Nem tudtok valami tuti megoldást, hogy ne legyen rd, mer nekem 1 hete azt játssza a game, hogy bárhonnan kilépek, ad 1 óra "szünetet"
  • Jagi
    #12524
    Bishibosh=bizbaz (ennek jó a storija)
  • sz4bolcs
    #12523
    Az act1 stonys az tiramishu :D
  • Jagi
    #12522
    Ding ding ding ding ding ding ding! Nyertél! :)
  • Shaman
    #12521
    nihlatakot azé ismerik kevesen,mert ritkán ölik meg,mert ha leméc hozzá,s útbaejted a waypointot akkor bezárul a piros portál,s akkor nem lehet pindlét runolni,meg egyébként sem kell a végigjátszáshoz...
  • Noodlee
    #12520
    Jajj dehogy is!
    Látszik, hogy régen játszottam.
    A lényeg, hogy tom.
    Act 5 necro lesz :)
    (asszem)
  • Noodlee
    #12519
    "a "Nyikkantlak-ot" néha magyarázni kell..."

    Gondolom Stony Field... :P
  • Jagi
    #12518
    Mi is bossozzuk őket, de a kezdetekkor csak "arany volt a nevük, még ma is használjuk egyszerű és akivel találkoztam mindíg megértette miről van szó
    (a "Nyikkantlak-ot" néha magyarázni kell... :D)
  • sz4bolcs
    #12517
    Mi ezeket a "királyokat" superunique-nak hívtuk anno; andi, mefo, diablo, baal: őket pedig a bossoknak. superunique: olyan uniq szörnyek, akik mindig ugyanazon a helyen vannak, boss pedig magától értetődően főmuftik...