26171
  • JancsiPapa
    #12516
    ^^ olyan mintha el akarnád nekem magyarázni a d2őt...pedig nm kell
  • andriska
    #12515
    Nekem az nem élmény,hogy behalok minden nap...
  • faze
    #12514
    Miért HC-ztál? Mert SC-ben nemhiszem hogy olyan nagy baj lenne ha behalsz...
  • andriska
    #12513
    Megvolt az uninstall.Én többet nem fogok lagghalált halni...Megyek vissza Sacredezni...
  • Delac
    #12512
    Tudod nálunk falun :D az úgy történt még anno 2000-ben, hogy az épp aktuális angol szintünkkel a minion bandát, és a hozzá tartozó spec szörnyet egy 'király' gyűjtőfogalomba helyeztük. Amit tettünk kizárólag a minion szóból kiindúlva, annak szolga, alávaló jelentéséből fakadóan.
    Furcsa mód, az idő múlásával olyan srácok is bekapcsolodtak a Diablo II világába, akik anno még túl fiatalok voltak, de a fentebb említett 'király' kifejezést maguktól alkalmazták. Ergo nem mibelőlünk kiindúlva hívták a 'király'nak,- ahogy te mondanaád- bossokat.

    A sima jelző már nem lesz ennyire túlragozva, de ha óhajtod egy kisesszét levághatok ide, csak a te kedvedért.;) Röviden,: Rakanishi, Bishibosh, Eldricth?, Stormtree, Pindle etc ezek mind ilyen konstans királyok. Az act bossok: Andy, Mefi, Dia, Baal, Duriel(ja itt jut eszembe ha érdekel őt meg úgy hívjuk duracel. Ha érdekel ennek is az ok szólj feltétlenül.^_^ ) más téma, ezeket nem lehet öszekeverni, nincs érteme jelzővel felszerelni őket, leszámítva a: buzi, majom, ge*i aposztrofátumokat. Tehát sima, azért sima, mert (nem görönygös), és random, 'soha nem lesz még egy úgyanolyan nevű' király.

    Remélem kimerítő volt.
  • Delac
    #12511
    Bocs ha sértő volt.
    Nem olyan szándékkal írtam, ahogy te azt magadra vetted. Csak mivel nem ismerlek semmilyen szinten, és az: 'aspyrin ezt és azt, meg így meg úgy mondta' részt mellőzni akartam, de még, hogy így is értse lett(él) "pirula". A "bácsi" jelsző meg a respect akart lenni.
  • Shaman
    #12510
    htx
  • JancsiPapa
    #12509
    Fehér - normál cucc
    Szürke - socketed v ethereal
    Kék - Magic
    Sárga - rare
    zöld - set
    barna - unique
    narancs - crafted
  • JancsiPapa
    #12508
    Sima király :)))
    Ezen még mindig egy csomót tudok rögögni:)))
    Boss v uniq szörny...Király...
    Ha bneten egy SimaKiraly nevű karaktert lattok,akkor az az enyém lesz :)))
  • csm
    #12507
    az a unique amikor sárga a cucc neve?
    Gheed's Fortune??az se tudom mi
  • Aspyrin
    #12506
    Nem értem miféle királyt emlegetsz, ezzel a kifejezéssel még nem találkoztam. Rajtam pedig kár köszörülnöd a nyelved, becézgess mást ha esetleg indulatos vagy.
  • Noodlee
    #12505
    Unique cuccot, ahogy az összes többi cuccot monszterek dobják, csak nem szórják túl gyakran...

    A Gheed = Gheed's Fortune
    Unique Charm, de téged ez nem érint, mert Battlenetes cucc.
  • csm
    #12504
    singleben nyomom,de már túljutottam a problémán.
    bár a gheedet meg ezeket még nem vágom, meg a unique couccot honnan szerezzek de az már más tészta
  • sz4bolcs
    #12503
    NEkem andi sokat dobott.
  • Delac
    #12502
    "Gheedet pedig értelemszerűen az arra alkalmas bossok dobhatnak (én legtöbbszőr Mefitől kapok)."
    Ezt mondta, 'pirula' bácsi. És mondjuk én eddig 2 db Gheedet találtam, és ezeket act1 catacomb lvl 4 en. És nem Andaryel, hanem ahogy a 2ajtós kaput kinyitom (pala, no enigma) szokott minden 2. jatékban várni, egy akarmilyen zombi, aflicted király (=sima király). Mindkettőt egy ilyen dobta.

    Alkalmas boss= rakanishu, bishibish, stormtree, állandó/mindigottvan király.
    Ha nem, akkor jöhet a gránit lap.
  • JancsiPapa
    #12501
    Amihez hozzá se tudok szólni,szarul kérdezed meg,hogyan segítsünk egyébként?
    Hogy bneten v singleben tolod etcetc...
  • csm
    #12500
    na jó, belőled sugárzik vmi intelligencia.
  • Noodlee
    #12499
  • sz4bolcs
    #12498
    Ki nyújt szívesen segítséget egy olyan embernek, aki ilyen erőszakos? Nem.. nem kell, hogy az elején pedig nem voltam..
    erőszakos=aki ha nem kap meg valamit miután kéri, akkor elkezd követelni türelmetlenül, erővel elvenni, baszogatni addig az embereket, amég meg nem adják, ami JÁR.

    Na most.. segítség nem jár senkinek alanyi jogon, ezért ha segítséget kérek, akkor kellő alázattal fordulok az emberekhez, akiktől kérek. És nem álerényként, hogy addig van alázat, ameddig megkapom, amit akarok, hanem akkor is, ha nem adnak segítséget. Lehúzós embereknek, akiknek csak addig vagyok jó, amég segítek, NEM szoktam, és ezután sem fogok segíteni.

    Remélem érted, mire gondolok, és hogy miért lettek ilyen elutasítók. A közöny inkább alakult ki az erőszakosságból, mint fordítva. Mintegy védelemként. És látod, néha milyen jó szűrőként szolgál?

    sry az offolásért, ha belegondolsz... remélem segítettem
  • csm
    #12497
    eh.. hát csak megsúgom hogy ha figyeltél volna amikor segítséget kértem senkire nem mondtam még azt se hogy kalap.
  • tigeroo
    #12496
    eh..hát csak megsúgom hogy ilyen magatartással senki se fog segíteni neked..
    nc:c
  • csm
    #12495
    én nyugodt vagyok,de idejövök a topikba segítséget kérni és mindenki szarik a fejemre.
    akkor minek van ez a szar?
    nem azé hogy segítsünk egymásnak?
  • JancsiPapa
    #12494
    Lehet flémelni,ezen hozzászólásaid tükrözik azt,hogy milyen bunkó vagy.
    Inkább most hagyd ezt abba és menj innen.Vagy nyugodj meg.
  • Lacika 79
    #12493
    én pl Paladinnal szoktam tolni, az meg ugye szent ember :D
  • Lacika 79
    #12492
  • jazzy
    #12491
    En kanin hcztam 1 idoben. LVL 93 sorc.. full tal set, 2 soj , 5os cta, Sajat BO-val 2500hp 2100 mana. Hat az mar nem nagyon halt meg. De ez meg 1.10 volt..
  • sz4bolcs
    #12490
    Én is, pedig én csak most jöttem! :D
  • tigeroo
    #12489
    mennyé má..
    a büntipontjaidat [nem] látva a modik se akarnak jönni és rendet tenni :l
  • Noodlee
    #12488
    Mi mindanyian szent csávók vagyunk, csak te vagy a kis halandó pöcs :P
  • csm
    #12487
    akkor basszátok szájba az anyátok mind, ti kis pöcshuszárok.
    és nem kel játszani hogy ti szent csávók vagytok, mert akkor köcsög gecik vagytok
  • tigeroo
    #12486
    shaman
  • Lacika 79
    #12485
    reset óta nem toltam 1 centit sem, inkább a többieket kérdezd :P
  • tigeroo
    #12484
    lol:D hát igen, lehetne egy kisebb banner is:D
  • Shaman
    #12483
    vagy még mindig rossz a szemem,vagy még mindig ferde a banner :-pp
  • Noodlee
    #12482
    Jah, láttalak a WoW fórumban, csak oda nem akartam beszpemmelni. Én mostanában DS2, de ki kéne próbálni az új diót. Milyen a patch? Single Playerhez is hozzányúl, vagy csak battlenetet módosítja?
  • Lacika 79
    #12481
    hahó!

    Mostanába WoW-ot nxúzom, D2-t csak ritkán.
    Mi a pálya veled?
  • Noodlee
    #12480
    Hali!

    Régen láttalak. Ezzel a primitív pöccsel meg ne törődj, mert nincs annyi esze sem, hogy felfogja mekkora fasz!
  • tigeroo
    #12479
    nc :cc
  • Shaman
    #12478
    np
  • Lacika 79
    #12477
    megtörtént, htnx