26171
  • Shaman
    #12756
    persze megvan a teljes set elrakva egy cuccos karinál,s ha újat indítok átadom neki.
  • Nuki
    #12755
    Full sigonba öltöztetni úgy hogy megtalálod, vagy hogy?
    én még 33as szintü vagyok Paladinnal és még mindig azt használom (jobb híjján:)
  • Nuki
    #12754
    megtaláltam, nincs meg a fájl ami kéne vagy legalábbis letölteni nem tudom onnan mert nem találom a linket
  • Shaman
    #12753
    www.diablo.hu nagyon bonyolult...:-pppp
  • Noodlee
    #12752
    Itt keresd meg
  • Nuki
    #12751
    címet plíz :)
    mer kérték hogy töltsem le, és ennyi önálló munka nincs bennem szorri :)
  • Noodlee
    #12750
    Páholyon tuti fent van.
  • Nuki
    #12749
    és rangedes egységeknek visszasebez?
    (az én 30as paladinomnak 13 elosztatlan pontya volt :D aztán elkezdett fogyni 30-as szintől fogva, szintenként elég súlyosan ;)
  • Nuki
    #12748
    Elnézést az újreg kérdésért, de hol találom meg azt a Patch-et amitől egyszerre két diablót tudok elindítani hogy egy gépről tudjak hálózatot szimulálni?
    (remélem jól fogalmaztam meg :P )
  • repvez
    #12747
    Még nem mert nincs még normális korlátlan netem csak GPRS.Én is igy gondoltam a thornt csak hozzátettem ha még én is megütom akkor az is hozzáadodik.
    Ha már összeraktam a horradrim botot akkor már teljesitenem kellett volna azt a küldit amit az elsö város kovácsa adott hogy hozzam el neki a horradrim pörölyt?
    Valahogy nem találom a kolostor bortönében ahol irta.Most vagyok a palota pincéje 3-ik szintjén.
  • JancsiPapa
    #12746
    Köveknél csak 3 egyformát lehet olvaszani.
  • JancsiPapa
    #12745
    Nem...A thorns lényege az,hogy ha egy szöry sebez rád pl 10-et,akkor annak a 490%-át,azaz 49-et sebződik a szörny,a te sebzésednek köze nincs hozzá.
    Interneten játszol?
  • repvez
    #12744
    Közben az elsö mondatomat vedd semmisnek rájöttem a sorrendre.
  • repvez
    #12743
    Köszi a leirást bár egy kicsit kinai nekem:))
    Elöször is azt nem értem hogy amiket felsoroltál azokat csak a 30-as szint körül tudom eloszor pontozni addig is kell valami képesség.A thornt(magyarul tüskék mert magyarositva játszom) azért használom mert ahogy én értelmeztem ha engem megüt egy szörny 100-al akkor a mostani(7-es) szinten 490 % sebzek neki vissza plusz még az ütéseim sebzése.
    Megtaláltam a horadrim kockát de nem tudom az ékkoveket egyesiteni vagy nem is lehet?Van valami segitség hogy mit lehet és mit nem kotyvasztani.Hol szoktátok tárolni az olyan tárgyakat amik nagyon jok vagy különlegesek, de még nem tudjátok használni öket, mert nem elég fejlett hozzá a karakter.A semélyes ládikám már tele van ékkovekkel+a kockával.Ezért is akarom egyesiteni az ékköveket hogy kevesebb helyet foglaljanak.
  • dokar
    #12742
    'Rettenthetetlen'? LOL
  • Shaman
    #12741
    Itt mindent megtalálsz!

    Nekem mindig az volt a taktikám,hogy az új indított karit az elején full sigonsba öltöztetni. Azzal elég jól elvan olyan 25-30-as szintig...

    Egyébként:
    Partial Set Bonus
    +10% Life Stolen Per Hit (2 Items)
    +100 Defense (3 Items)

    Complete Set Bonus
    +10% Life Stolen Per Hit
    +100 Defense
    +20 To Mana
    Fire Resist +12%
    +24 To Max Fire Damage
    Attacker Takes Damage of 12
    Damage Reduced By 7
  • tigeroo
    #12740
    [IMG]


    kár hogy druidnak nemlehet 2kezébe fegyver :'(

    monnyuk ezeken kivul +5 druid skillem van :DD
  • tigeroo
    #12739
    tegyük fel ha meglenne a sigon set, mit kapnék bónusz-bónuszba?
  • Jagi
    #12738
    :DDDDDDDD
  • Lacika 79
    #12737
    vagy ha ráaggatod a "csicskára", neki nem kell javítani.
  • Csoder
    #12736
    Ja tényleg,
    infokat meg köszi!
  • Shaman
    #12735
    ha elolvasod a legalsó tulajdonságát

    Ethereal (can not be reapired)

    Nem tudod megjavítani. az eth cuccoknak mindig kicsit jobbak a tulajdonságaik cserébe a javíthatatlanságukért. Illetve 1 módon lehet javítani ZOD rúnával (indestructible) ami mivel a legmagasabb szintü rúna nem fogsz benne dúskálni..

    lletve lehet egy cuccnak még olyan tulajdonsága ami az ethereal ellen van az pedig a magától reparáló tulajdonság. Monnyuk eth Titan az ilyen..
  • Csoder
    #12734
    Megint elővettem a diablo II LoD-t, amiből az következik, hogy egy hülye kérdésem lenne hozzátok
    Van egy páncélom, amit nem tudok megjavítani, egyáltalán nem lehet, vagy valakihez máshoz kell elvinni?
    plzhelpthx
  • JancsiPapa
    #12733
    Paladin:
    Hát kezdetnek az a kérdés,hogy neten vagy single-ben játszol.
    Ha singleben(zárójelben h mire rakj pontot),akkor sztem a zealer (20 sacrfice,20zeal,20 fanaticism aura,a többi holy shield),a cold zealer (20zeal,20 holy freeze [ehelyett még holy shockot is lehet] 20 resist cold [avagy lightning,ha shockra teszel]) a legéletképesebb.
    Aztán megpróbálhatod a hammerdint (20 blessed hammer,20 holy bolt,20 vigor,20 concentration aura),de cucc nélkül nehéz vele menni.
    Thorns egy kalap szar,pl hellen a szörnyeknek van több tízezer (vagy több) életük,és sebeznek 100-at (számold ki,h megérzi-e).Prayer is hülyeség,a manát viszi és sok hasznosabb aura van.Írj,ha van még kérdés.
  • Broafka
    #12732
    én nem nagyon tudok most segítséget adni, mert 3 év után most kezdtem előről a diablo-t és még nekem is egy kicsit újra kell tanulnom a dolgokat, de szerintem azt fogják javasolni hogy kezd előről a paladinodat és megmondják hogy hogy érdemes fejleszteni...
  • repvez
    #12731
    Hali!
    Ti mint szakértök tudnátok mondani egy tanácsot hogy a paladint melyik képességekre érdemes tanitani és melyikre nem.Még csak 14-es szinten vagyok az elsö városba.Én a thorn és a prayt nyomatom.És a gamble-és fickonál érdemes vásárolni, mert én egyszer vettem tole egy cuccot, de sz*rt se ért felét se kaptam érte amennyiért vettem.
  • JancsiPapa
    #12730
    Ujjujj...
  • Shaman
    #12729
    lál :-p
  • Jagi
    #12728
    Jah, nem férfi aggyal kellett volna gondolkodnom. ; )
    Az asszony a kavargatást szerette benne, meg volt a karijánál vagy 15 stamina pot. is :DDDD az minek? az elején esetleg jól jön de én megvagyok nélküle lassabban haladunk, de így legalább mindent felszedünk amit használhatunk esetleg.
  • dokar
    #12727
    Ennél sokkal egyszerűbb: összeszedi a legértéktelenebb dolgokat is, csak mert nem akarja otthagyni a terepen.
  • Jagi
    #12726
    Gem, meg runa kavargatás, cucc + lóvéösszeszedés, gamble ilyesmi. sztem.
  • Shaman
    #12725
    mit gyüjtögetsz diablóban? :-p
  • Jagi
    #12724
    Ugyan az! :D ; )
  • dokar
    #12723
    De én inkább zúzni szeretek!
    A barátnőm is kipróbálta a Diablo-t, neki a gyűjtögetős rész miatt jött be!
  • Broafka
    #12722
    még szép hogy sok benne a beszélgetés, mert szerepjáték :)
    és minden szerepjátékban inkább pofázni kell...
  • dokar
    #12721
    jól van na, tudom, hogy ez nem az a topig, csak megemlítettem
  • Shaman
    #12720
    lál :-))))

    [AZÉ SEJTETTE,HOGY VALAMI ILYESMI LESZ A POÉN]
  • Shaman
    #12719
    Ismerjük. Én lagalábbis. Már a Gothic 1-et is szupernek találtam a 2-t 3-szor játszottam végig a 3 kaszttal.


    De ez nem az a topig!
  • Lacika 79
    #12718
    "...50cm, és 3kg50dkg" :P
  • dokar
    #12717
    én most Gothic 2-vel játszom, nem rossz, csak túl sok benne beszélgetős rész.
    Hasonló, csak jobb engine-al meg lehetne csinálni a dió3-at!