26171
  • vigyori14
    #12796
    üdv. én ma vettem meg a diablot, fetelepitettem, rá az 1.11 es pecset ésmikor uj accountot akarok csinálni mindig kiirja ezt:
    UNHANDLED EXPCEPTION:
    INT_DIVIDE_BY_ZERO (c0000094)
    ja régen felvolt téve a diablo de nem az eredeti és volt az 1.11 hez loader is de azokat letöröltem.
    mit csináljak?
  • Nuki
    #12795
    ilyet azért jó tudni, aszittem csak wow-ban vannak ilyesmi emberek...
  • Nuki
    #12794
    jóvan, ez így lehet hogy erős, de ha feltankolom magam jó táping cuccokkal akkor nincs má értelme újakat találni mer nem biztos hogy jönnek jobbak, vagy mittudomén
  • jebedias
    #12793
    a runaszavakat megtalalod a http://www.battle.net/diablo2exp/items/runewords.shtml oldalon. meg van adva hogy mibe lehet tenni az adott runakombinaciot (pl. fegyverekbe, csak kardba, csak sitykába) és hogy hány luknak kell benne lenni. menteni bizony csak save&exittel lehet. ez nem diablo 1... :(
  • repvez
    #12792
    Ezt a runa szavas dolgot még mindig nem értem .Abban a progiba mondjuk van a sword runa szo és mogotte van 3 runa név akkor ezt a három fajtát kell egy kardba beletenni hogy olyan sebzése legyen mint amit leirt?De ha épp nincs olyan kardom amibe beletegyen akkor hiába van meg a szügséges runám.Mert elég ocska cuccok vannak a kovácsoknál.Az elején szert tettem Clave's pörölyére, de a többi cuccát nem találom és ezzel osztom az áldást, mert csak ennek van 60-as max sebzése a kovácsoknál a varázstárgyak is csak 30-asok.
    A mentésre nincs valami jo megoldás ami csak menti az állást és nem kell kilépni a játékbol mert ha mentek akkor a szörnyek ujra termelödnek és igy nehéz mindig eljutni diabloig.A katedrálisis bejáratánál mindig elfogy mindenem.
  • raziel.
    #12791
    3ból tudsz egyel jobbat csinálni
  • JancsiPapa
    #12790
    köveket a simától érdemes gyűjteni,a chippedek/flawedek mehetnek a kukába...Rúnák meg taltól felfelé...és sztem nézz utána a rúnaszavaknak,ez alapján gyűjtsd őket.
  • repvez
    #12789
    A runa köveket is lehet egyesiteni a kockában?Meg normális foglalatos cuccot nem találtam és ékkövekböl is annyi van mint a szemét alig birom elpakolni meg egyesiteni.De föleg a karizmákkal van bajom amiket az invertoriba kell tartani, tele van már velük az egész és igy alig tudok más cuccot felvenni.Ezekböl lehet valami jo cuccot összehozni mik kellenének hozzá.
    (Lehet ma még megölöm Diablot!:) )
  • repvez
    #12788
    Igen.Singlében.
    Most készülök megölni mephistot.25-ös szintü paladinnalmeg egy 18-as szintü nyilas segitövel akit még az elsö városba szedtem fel.
    Csak ezekkel a runákkal bajba vagyok.Hogy hova kellenek ezek a runaszavak vagy mi ez egyálltalán.Meg az mér van hogy ha gyürüket vagy amuletteket akarok a kockába egyesiteni akkor csak gagyi cuccra változtat.
    Bocs de még most játszom elöször, de nem utoljára.Az elso részt is legalább 20* játszottam végig asszem abban most 50 valahányas a karim.
  • JancsiPapa
    #12787
  • sz4bolcs
    #12786
    Látom már én vaksi egér
  • sz4bolcs
    #12785
    Hol a tanács? :PPP
  • sz4bolcs
    #12784
    Kezd hiányozni a diablo és a battle.net :() Olyan hangulata van... De nincs netem..
  • JancsiPapa
    #12783
    Singleben játszol?
  • JancsiPapa
    #12782
    Ezt tudom miért van.
    Tudod vannak emberek,akik órákat (!) töltenek a hunegyen,hogy adjanak neki freebe ezt meg azt ÉS húzzák fel hellen.
    Én is írok 3 friss élményt:
    1.:kezdtem vasárnap a javazonom (ma 90es) nem volt fenn senki haver,nyitottam egy 'n dark wood wp' nevű játékot,közben mentem persze.Kb 5 (!) perc után bejön a gyerek és mit ír? 'offer?' Egy szaros wpért?!
    2.:Hun-1: kérte a gyerek hogy bocizzak vele normalon.Mondom ok kreáljon.Kiderült,hogy még caint se szabadította ki.És ő is mit ír?'Gyorsan,gyorsan!' Tőlem így nem kap senki semmilyen segítséget.
    3.:Hun-1 ismét: a 90 és feles sorcommal rászántam magam,hogy segítsek hellen anyánál.Meg is haltam 2x de annyit se kaptam,h köszi.
    Tehát ennyit a hunegyről,a segítségről,meg a háláról.
    És ahogy nekem is elegem lett a sok lámából,a jóérzésű magyar diosnak is,hogy a chaten a free és a húzzon vki pls megy,6x beírva egymás után,köszönet nélkül.
  • repvez
    #12781
    Akkor egy kis segitség a 12767 hsz hez jol jönne.
  • Lacika 79
    #12780
    tegnapi élmény: haveromnak odaadtam a dio2-met, felkúszik bnetre>paladint indít>gondolta kér pici segítséget, hogy normális magyar emberkékkel jáccon
    erre jön a kérdés: mit adsz érte?
    na mondom szép. egy random német group utána természetesen egyből elhúzták Dio-ig :S
  • JancsiPapa
    #12779
    Ne...Csináljon 5 csontit,ami megvédi,ne huszat,mert ilyenkor halhatok meg esetleg egy fanás+extra strong extra fast listertől 90+ szinten...Neee,nélküle is ugyanannyi a baalrun.Inkább robbantgasson hullát,az jó.
  • Shaman
    #12778
    köszönöm amit írtál,tökéletesen tisztában vagyok vele. nem 1 napot voltam én sem bneten.
    Most nem feltétlen a Baal-runról írtam,mert ott télleg annyira nem bejövős sz idézgetés,de ha egy party halad,és játsza a játékot (tehát nem 2 perc alatt végigrohan kötelezőkön aztán Baal-run),ami néha még megtörténik,akkor nagy segítség tud lenni.
  • Broafka
    #12777
    azért ne essünk túlzásokba!
    nyílván, az tényleg idegesítő hogyha falaznak, meg börtönöznek, de ha elkezdi csinálni a csontikat akkor az miért baj? :-/
    ugyanolyan harcos, egy kis segítséggel...
  • JancsiPapa
    #12776
    Utsó mondat elejéről kimaradt a 'ha'.
  • JancsiPapa
    #12775
    Egy jó tanács bnet summon necrohoz.
    És speciel GYŰLÖLÖM a summon necrokat partiban,hiába van nekem is egy nyolcvanvalahányas(már vagy 2 szintet csak überben fejlődött).Ugyanis mi megy baalrunon?Látok 10+csontit,5+ mágust,10+ reviveot és rohadtul akad a gép,holott nélkülük is szétszedem az egész bagázst.Aztán nyomja ezerrel a falat/börtön ami hihetetlen idegesítő.Tehát: kérdezd meg a partit,h csinálhatsz-e (ekkor se az összeset,hanem annyit,amennyi megvéd) és no fal,no börtön.Inkább a lower resistet nyomd (ha van).
    Mostanában bejön egy necro baalrunba és elkezdi a csontit csinálni, save&exit game
  • Shaman
    #12774
    persze én nem a rúna szavakról beszéltem,hanem a "kommerszebb" beszerezhető unique-okról.
    Amúgy nekem spec nem volt meg a teljes set 1 darab hiányzott,már nem rémlik melyik,de azé unique cuccokból+skiller charmokból össze lehet pakolni egy értelmes nekrót.

    De végül is mindegy. Ki-mit szeret-akar.
  • Broafka
    #12773
    jó figyelj ha azt vesszük akkor mindig is az ilyen HOTO, Enigma, meg ilyenek lesznek a jó cuccok, szinte az összes karinak, de én azért örültem a troung-oul szetnek is :)
  • Shaman
    #12772
    hátöö szép-szép a trang-oul de sokat nem ér,egy közép kategóriás nekrónak elmegy.... mint általában az összes set esetében,ha nem abból építad a karidat sokkal jobbat ki lehet hozni (esteleg 1-2 set darab bennt maradhat)
    Az unique cuccok mindig jobbak...
  • Broafka
    #12771
    hát, full Trang-oulban voltam, meg úgy fejlesztettem ahogyan kell... és hellen mégis volt vagy egy óra mire kinyírtak egy nagyobb lényt :-/
  • Shaman
    #12770
    Ezzel nem értek egyet,akkor sztem te félrefejlesztetted.

    1.10-ben 2 nekró él meg a summon illetve a bone,s sztem a summon jobb. Nekem bár kétségtelen lassan halad,de halad hellen is,ráadásul csapatban nagy segítség. csontijaim simán leverték baal-t...
  • Shaman
    #12769
    meglesed az égakat,s látod,hogy melyik skill melyikhez ad bónuszt, A lényeg,hogy ne összevissza szórd a pontokat,mert az a kari halott lesz hellen. Kérj tanácsot adunk.
  • Broafka
    #12768
    mondjuk nem vok jártas az 1.11-ben, de az 1.10-ben pl a summoner necro szabályszerűen kihalt Hellen, mert halál gyönge volt
    én azt javaslom hogy bone-os legyél, mert magic, és magic res kevés van, és még erős is...
  • repvez
    #12767
    Letöltöttem a runeword wizard progit csak nem értem mire valo hogyan tudom azt hasznositani amit kiir a játékban.Egyébként eddig az ELD,ETH,ITH és EL runáim vannak.
    A másik kérdésem azt honnan tudjátok hogy hogyan kell a karit fejleszteni hogy jo legyen?Értem ezalatt azt hogy mitol fog más lenni a karim ha ahogy JancsiPapa is irta zealer,hammerdint +egyebek re teszek.
  • Aspyrin
    #12766
    Summoner a menő 1.11-ben. Nekem speciel egy bone necróm van(volt?), minden bone ág kimaxolva. Übereknél(is) imádtak érte, mikor bezártam őket a börtönbe :)
  • tigeroo
    #12765
    milyen necróra érdemes nyomni?
    először azt gondoltam fejlesztek egy poison nekrót
    aztán lvl 10 körül a poison dagger + lvl 1-es ropik + golem má nem volt elég.
    bone wall sux

    summont meg nem akarom erőltetni a druidomat is elbasztam..hurricane helyett macit nyomtam ki, mikor az sebez vagy 200-at (+ élő pajzs) de a a tornado + hurricane most sebezne vagy 800-at..:'(
  • Broafka
    #12764
    akkor inkább maradjon a no mh változat :)
  • JancsiPapa
    #12763
    Azt az mht kell használni,amit a blizz elismer...
    A mousepadot (mondjuk ez fizetős de akinek esze van,crackeli),amiben a blizz is benne lehet (pénz,pénz,pénz...)
    Ezt a Easymapot tuti h bannolják.
  • Broafka
    #12762
    jah, ez nem csalás, tudod mi a csalás, a Maphack, tradhack, és minden olyan dolog amiben benne van a -hack (ki gondolta volna)
    egyébként ezek (sajnos a maphack is) már tiltottak, így ha a Blizzard észreveszi, akkor bannolnak JÓÓÓÓ sok időre :(
    szip-szip (I miss you MH)
  • Shaman
    #12761
    csalás??? bneten teljesen elfogadott. én nem single-ben játszom.
    Ott mindenkinek vannak cuccos karijai akik ezeket tárolják,s csalás nélkül át tudod adni a másik karidnak. vagy segít valaki benne (bennt áll,míg te ki-be jársz) vagy választhatod a rizikósabb utat,kreálssz egy játékot(passal),vársz fél percet,s ekkor ha kilépsz a játék elvileg még 5 percig megmarad. Persze sokszor ekkor szokott jönni a realm down,szal rizikós a dolog :-p
  • andriska
    #12760
    Csalás?!?!LOL ,te el vagy tévedve...
  • JancsiPapa
    #12759
    Csalás?Az a csalás,amikor egy hetet játszol egy high rúnáért,a másik meg programozó zseni és dupeol magának 8-at.
    Az a csalás.
  • Nuki
    #12758
    én olyat nem szoktam, mert lelkismeretem van, és csalásnak minősül nálam =)
    1-2 max ha átadok (két sigon darab a paladinomnak:) ennyi.
    és ugye azért jó a változatosság :)
  • JancsiPapa
    #12757
    ~kb 9es szinten fel lehet tenni bármilyen karakterre...