26171
  • Shaman
    #12716
    nem ismerem...
  • Lacika 79
    #12715
    :D
    most erről eszembe jutott egy vicc

    "doktor úr, csecsemő méretű a farkam...."

    Ha nem ismered, majd befejezem :)
  • Shaman
    #12714
    vagy 94 centi? :-p
  • Lacika 79
    #12713
    nem. 94 éves sztem :P
  • jebedias
    #12712
    oh kedves Janó ari vagy, a 94 az azt jelentené hogy 1994-ben születtél?
  • Aspyrin
    #12711
    erről egy picit lekéstél, az itt fórumozók nagy többsége rendszeresen játszik bneten
  • forever94
    #12710
    Figyelem mindenki! Vegyetek fel msn-re és megbeszélhetjük hogy diablo-zunk a neten ! ( DE CSAK AKI AKAR! A CÍMEM: [email protected]
  • JancsiPapa
    #12709
    Majd whispelj rám,egy 20perc alatt felhúzlak Scl normon,aztán mehetsz is!
    /w *JancseePapa (holnap délután leszek,meg ma 11 után)
  • Rasim
    #12708
    Hali!

    Újratelepítettem a játékot, és azt szeretném megtudni, hogyan lehetne neten egyből HC karit csinálni, hogy ne kelljen végigtolni normálon az egészet. Van rá valami mód? Előre is köszi.
  • Delac
    #12707
    Én palam neve:
    Negercsok

    Blöff után szigorúan
  • Jagi
    #12706
    Nem új, az enyém "Betondoki" volt.
    Barbárom neve: "Egyutes_vazze"
    A nekrom neve:"Patologus"

    De jó is ez... :D
  • andriska
    #12705
    looool
  • JancsiPapa
    #12704
    Egyébként egyre betegebb neveket adok a karaktereimnek...Az egyik a némettanáromról kapta a nevét...
    Most egy medicet kezdek :) Mivel néger (vagy izé hogyismondják...roma) a pala (figyeltétek már?) BentonDoktor lett a neve :)
  • JancsiPapa
    #12703
    De tudnátok csak a smiter 20x halna meg és átlag 30 rejuvot inna :)
    Így már mehet rá a steelrend :)
    De még jó lenne 9 summon skt venni,hogy igazán nyugodtak lehessünk :)
    Még néha meghal 1-2 csonti
  • Jagi
    #12702
    Egynek :))) Simakirály: simán király!
  • jebedias
    #12701
    persze hogy megcsinálta... nélküle nem is tudnánk überezni.
  • Delac
    #12700
    Csak meg csináltad a 'simakiraly'? Jó név mondom én. License-lni kéne.
  • oneal1
    #12699
    hi!
    lehet leadom a barbárom cuccait!!!Akinek kellenek tehát isten:) cuccok és vannak rúnái azok irjanak!!!!
  • repvez
    #12698
    Még mindig kiirja a cd-rom error-t pedig bemountolás után automatikusan indul a fömenü.Rákattintok a play-re és jön a hiba.
  • Shaman
    #12697
    ezt legalább 10 oldalanként megkérdezik,majd minnyá válaszol rá valaki :-p (valami az mpq-kat át kell másolni,meg mittomén)

    nekem müködött mountolva.

    Csak volt,hogy van 3-szor el kellett indítanom,s utána már elfogadta.

  • repvez
    #12696
    Segitsetek pliz!
    Elkértem a havertol az eredeti dio2-öt+a kieget, készitettem roluk image file-t.Simán feltelepedik roluk, de amikor elakarom inditani a játékot akkor kiirja hogy tegyem be neki a kieg. cd-t.Bemuntolom de semmi változás.Mi lehet a baj ill. hogyan lehet orvosolni.Pedig full installt csináltam aminél azt irta ki , hogy no cd swapping.
    Esetleg milyen törés lenne jo hamár az eredetit nem tudom játszani?
  • JancsiPapa
    #12695
    Jó persze...Majd egyszer akkor telenyomatom 9 fire sk-val,anni+torch-csal+2soj csak minek?inkább van rajtam 43life+14allres gc+10allres gyűrű...meg inventoryban is kő a hely :)
  • JancsiPapa
    #12694
    Az nem a nekró :)
  • Aspyrin
    #12693
    20k fireballt is ki lehet hozni sorcból ;-)
  • Shaman
    #12692
    full Trangh-Oul-ban vagy,vagy honnét tud fireballt a nekró?
  • JancsiPapa
    #12691
    SimaKiraly - summon necrom,lvl 80 :)
    Szerintetek 15000 dmg fireball az jó? :)
  • Shaman
    #12690
    heh???

    multiban nem csinálja?
  • HunChaos
    #12689
    Srácok!Nem lehet igaaaz!!!Ilyet még nem láttam!Megint kedvet kaptam a dio2-hőz!Felraktam!1.11b path,persze!Felmegyek Bnet szerverre,tökéletes(mert ugye origi dio-m an:D)De Singleplayerben!Hogy a fa***omba lehet az,hogy SZÓ SZERINT CSIKORGÓ HANGOT hallok a gép belselyéből?Az egérnek lehet hozzá köze,mert mikor kihúzom az usb-ből elhallgat!Nem értem!Xp+sp2-van fent!HELP ME!!!!!
  • Aschil
    #12688
    Sziasztok! Neharagudjatok (nem ide tartozik) de remélem tudtok nekem segíteni, a napokban kedvet kaptam egy régi klasszikushoz a Starcrafthoz! Xp Sp2-őm van és ugy tudom kell hozzá valami patch?! Ez mi, vagy milyen verzio szám stb stb...
    Ja és van image driverem nem tom az bezavarhat-e??
    Pls Help!!!!
  • tigeroo
    #12687
    nem csak azért..valahogy az mmonak nincs sztorija..csak ilyen "felvázolom a tényeket" dolog.
    remélem nem lesz mmo a diablo 3-ból
  • phalanx
    #12686
    szó sincs róla, valamit félreértettél, én imádom az mmo-kat, pl lineage 2-őt már több mint másfél éve játszom a hivatalos (fizetős) szerveren, csak a wow-ra érettem, hogy fos, de inkább ezt is visszaszívom mert biztos sok wow fan jár ide, és semmi kedvem vitatkozni
  • andriska
    #12685
    Akkor van 2 üzenet,amikor elküldöd és közben frissítesz egyet...
  • dokar
    #12684
    Tisztelt Akárki!

    Ezúton szeretnék elnézést kérni, amiért a hozzászólása nem ért célba az én felelőtlen cselekedetem miatt. Amennyiben nem fogadja el bocsánat kérésemet, akkor kérem, hogy pontban 16 h 30 min 00 s 0001 ms -kor szóljon hozzá valamihez és ha szerencséje van, akkor viszonozni tudja, azt amit én tettem Önnel!

  • Shaman
    #12683
    nem
  • dokar
    #12682
    Lehet tudni, hogy kit löktem ki?
  • Shaman
    #12681
    az fórumhalál...C

    leáll az egész ezsgé!
  • dokar
    #12680
    és ha hárman nyomják egy időben?
  • Shaman
    #12679
    így van,pont akartam írni!
  • via_mala
    #12678
    Ez egy hiba a fórum rendszerében, úgy mint a deja vu a Matrix-ban!
    Ha egy időben nyomod be valakivel a "Mehet!" gombot, akkor csak az egyikőtök post-ja marad meg, de abból kettő lesz.
  • dokar
    #12677
    nem duplázott