26171
  • DokySG
    #12836
    Már mióta :D
    Lassan 1,5 hete :D
    FTPről szedtem de nem publik.
  • Barty007
    #12835
    Azért nemgyengén látszik hogy nem eredeti cuccokkal nyomod :P
  • Lacika 79
    #12834
    akkot Te meg nekem priviben, ha megvan :)
  • dokar
    #12833
    /off

    megvan a traktor3? honnan szedted le? ha bizalmas, akkor privátban.
    ja és csak akkor, ha nem a demo verzió
  • DokySG
    #12832
    Ha valaki megtudná mondani ez mi lenne,vagy hogy lehet megoldani,megköszönném :)
  • DokySG
    #12831
    Hali!
    Felraktam a Diablo II -tőt,és rá a LoD -ot.
    Frissítettem 1.11 -es patchre,felmentem BattleNet -re,és mikor Create New Account -ra rákattintok, kidob asztalra és kész. :-(
    Itt a kép:

  • dokar
    #12830
    mod ötlet: Diablo csere Bill Gates, Baal csere Bush, új karakter: kukásember
  • dokar
    #12829
    valaki foglalkozik itt modkészítéssel? szerintem nagyon állat lenne összedobni egy olyan modot, amit a topigos emberkék együtt készítenének el. (lehetőségek tárháza)
  • JancsiPapa
    #12828
    nah majd meglesz,csak a függvényderiválás sajnos lefoglal
  • Broafka
    #12827
    jah, FAQ-t, mindennel lehetőleg, telepítés, segítség, pár tipp, tanácsok kezdőknek meg ilyenek, páran örülnének pl azok akik még single-lel játszanak mert MÉG nincs netük...
  • Savmacska
    #12826
    mivan akkor mikor feltelepitem a d2-öt és a bal felsö sarokba kirak ien fehér kis kocskát gondolkodik a játék gondolom addig leteszem tálcára és ott vanami hülye sorszámot ir ki kis hibaüzenetként HELP!!!!!
  • Savmacska
    #12825
    Igen
  • JancsiPapa
    #12824
    Akkor írjak esetleg ide egy FAQ-t?
  • Shaman
    #12823
    sztem eccerübb mellé írni zárójelben,hogy ki-mire gondol.

    Egyébként ott van a magyar fan site a www.diablo.hu ott talán van ilyen rövidítés szótár,de nem 100%
  • Broafka
    #12822
    jah, ebben én is egyet értek, kéne csinálni egy FAQ-t, amiben azért leírjuk az ilyen bnetes kifejezéseket, meg tanácsokat, tippeket adunk...
    nem tom ki nyitotta az oldalt de csinálhatna :)
  • repvez
    #12821
    Egyetértek veled.Én most vagyok az utolso résznél singlébe már csak baal-t kell megölnöm.Ha lesz netem lehet hogy kiprobálnám a multit is csak még elég kinai amit eddig hallottam rola igy sztem sokan örülnének ha felvilágositást kapnánk pár dologban.
  • Lacika 79
    #12820
    érdekes meglátásaid vannak, az egyszer tény :P
    itt miért ne mehetne trade, stb? esetleg aki (most) single neten nyomja, kedvet kaphat a bnet-es dologhoz, ha látja a sok cuccot, infót, amit megosztunk/megosztotok egymással.
  • Nuki
    #12819
    me mindenki játszik :Ð
  • JancsiPapa
    #12818
    azért nincs 'pörgés' , mert nekem sincs mire írnom.
    Ha lene egy topic (trade, ttt, akkort másabb lenne,ahol CSAK bnetesek vannak
    De leszarom ezt az egész sg.t meg az összes kis köcsögöt,aki nem is admin és itt veri a nyálát...
    Majd egyszer csinálok honlapot aztán kész.
  • Shaman
    #12817
    figyi nincs erre szükség. Ha a Diablo topik úgy pörögne,hogy napi 2-300 komment akkor érdemes lenne szétválasztani a single-t a bnettől,de mivel sztem a napi átlag olyan 5 komment,s akkor már lehet,hogy sokat mondtam,ezért nincs rá szükség..
  • Nuki
    #12816
    ahogy Broáfka leírta, hogy szerinte majdnem battle netesek vannak, ebben igazat szólt. úgyhogy tessékcsak ideírni szépen:P
    belefér...
  • DeDy
    #12815
    Hy All. A DIABLO 2-höz nincsen inrto feliratozás csak a párbeszédek és a tárgyak vannak lefordítva?. Ha esetleg lenne vaki adja meg pls honnan lehet megszerezni köcce
  • JancsiPapa
    #12814
    Ez lesz majd egyszer,leszarom az összes óvodást...
    Remélem már kapok büntipontot ezért :)
  • tigeroo
    #12813
    mér a counter strike topicban nemlehet szó a steamről? sztem bőven belefér..

    vagy nyiss egy saját fórumot, és reklámozd minden DIO2 fannak
  • JancsiPapa
    #12812
    Tudod csupán arról van szó,hogy egy külön témát szerettem volna a bnetnek.
    Nem ugyanaz,mint a single player, itt lehet a tökéletességre törekedni, vannak csak bneten (ladderen) található cuccok,trade, cuccok árai, gazdagodás, duel, lvling,segítséget is lehett volna kérni...
    Csak az van,hogy egy istencsászár nevű embernek ez nagyon baszta a csőrét (hol rossz az neki,hogy lenne egy ilyen téma?!) és kitöröltette a témát.Mert hogy a diablóra már van topik és hogy elég az...
    Szerinte...Nincs kedvem sűrűn ide írni,mert nincs olyan hozzászólás,amire tudnék válaszolni.Ott mindenhez hozzá tudtam volna szólni,segíteni...De nem,mert valaki úgy gondolta,hogy ki fog baszni velem.van az sg-n vagy 5 ember,akik csak ezt lesik és mint az árulkodó óvodások,szólnak az óvó néninek.
    Nem érti,hogy miről írok,mert alig ismeri a játékot...de azért okoskodik.
    Szóval nincs mire válaszolnom itt sokszor és másabb lenne egy LOD mplayer téma...mindegy,istencsászár ezt ezerszer jobban tudja.
  • tigeroo
    #12811
    + kanisok - . -
  • Broafka
    #12810
    sztem itt majdnem hogy csak bnetesek vannak :)
  • Nuki
    #12809
    törölték? :)
    itt is vannak B.netesek, nem?
  • JancsiPapa
    #12808
    Mindegy...császári segítséget kaptam...
  • JancsiPapa
    #12807
    Nyitottam külön bnetes topicot,várom rá a bneten játszókat!
  • Barty007
    #12806
    ja de találtam köszi szépen
  • Barty007
    #12805
    ott nincs sajna :( más oldalt nemtutsz véletlen?
  • Shaman
    #12804
    www.diablo.hu keress...
  • Shaman
    #12803
    heh?
    ha eredetit van ott a battlenet,ha meg nem akkor kani
  • SD456
    #12802
    Valaki nem tud egy jó multiplayer szerver?
  • Barty007
    #12801
    valaki segitsen vannak modok a game hez ? és ha igen hol találom őket?
  • Nuki
    #12800
    jó persze, csak én nem vagyok az a hárdkór tapasztalt játékos =)
    bátyámnál láttam egy deliriumot, az nagyon ari amikor átalakul ilyen csontváz-fétissé vagy mivé
  • JancsiPapa
    #12799
    hidd el, a sigontól ezer és ezer táposabb cucc van...és ezek inkább a rúnaszavasak.
  • Nuki
    #12798
    formázz gépet :)

    (amúgy DIVIDE_BY_ZERO az nem nullával való osztást jelent? )
  • vigyori14
    #12797
    senki nemtud nekem segiteni?