26171
  • Lammer
    #12996
    HEPPIBÖRSZDÉJ!
  • Jagi
    #12995
    Ja, Heppi Börzzdéj!
  • Jagi
    #12994
    Jó! De miért?
  • JancsiPapa
    #12993
    Azt hiszem ez lesz az egyetlen topik, ahova járni fogok...
  • JancsiPapa
    #12992
    Hát akkor a patch a baj...2 verziójú nem lehet egy játékban...
    Bár szeréy véleményem szerint az a 3-4k HuF nem sok a bnetért...
  • Jagi
    #12991
    :DDDD köszi, így már minden tiszta!
  • JancsiPapa
    #12990
    1 Nem, akármennyi accot csinálhatsz, és arra más is fel tud menni...
    2 ez így van, ahogy leírtad
    3 90 nap, de cseles módon addig tart a bann xD
  • JancsiPapa
    #12989
    Most mi bajod van?
    Nem hardcore, felveszik a hullájukat és kész, még csak xp-t se vesztenek...
    Hc-ban nem csinálnék ilyet.
  • draakuli
    #12988
    Hello, vki tudna segíteni????
    Most kezdtem diablozni a kanis battle.neten, és a haverommal akartam játszani de őt nem engedi fel a serveremre v. engem az ő serverére neki is kanis a battle.net de neki 1.11es patch-e van nekm 1.10 lehet hogy ez a baj?
    Pontosan úgy néz ki hogy elkezdi betölteni neki a pályát aztán meg amikor kinyilna az ajtó visszadobja a menübe...
    PLs VKI segítség!!!
    Előre is kösszi!!!
  • Jagi
    #12987
    természetesen a kulcsot.
    Tehát adott szerveren csak 1 acc lehet?
    Csak akkor nem használhatom a kulcsot, ha bannolják?
    Mennyi idő múlva törlődik az acc?
  • Andie
    #12986
    A siteom-ról.
  • raziel.
    #12985
    itt vagy
  • Bandew
    #12984
    Valaki meg tudná mondani, hogy honnan tudnám letölteni a 1.09-es patchez való magyarítást?
    Kösz!
  • JancsiPapa
    #12983
    Nem tetszik? o_O
  • raziel.
    #12982
    büszke lehetsz magadra
  • JancsiPapa
    #12981
    Lényeg, hogy 1 hónapja kezdtem egy palát, amelyiket csupán 18as szintig nyomtam fel, és duellre csináltam. Lényeg, hogy 49es szintű assa és egy sorc is bepusztult már tőlem :) Meg is vannak a fülek, tele van vele a stash. Továbbvittem 24 ig, és ismét pusztítok.
    Kedvencem,ha dühös vagyok bnetre/életre: bemegyek olyan gamebe,ahol diot ölik.
    Hostilityzek és egyfolytában ilyet írok:
    'I SAVE MY MSTER DIABLO!DONT HURT MY MASTER!'
    Utánuk megyek és indulhat a player-kill :) A lengyelek a legjobbak, amikor szidnak XD
  • JancsiPapa
    #12980
    "akkor én azt már nem használhatom soha"
    Mit? A cd-keyt vagy az accot?
  • JancsiPapa
    #12979
    Ha egy karaktert feljesztesz, érdemes egy ágra rakni a coldon belül. Van a blizzard és van a frozen orb. A kettő együtt nagyon szar -.-
  • Hrisskar
    #12978
    Ui.: Nehézségi szint: Nightmare
  • Hrisskar
    #12977
    Ma egy 60-as szintű sorcival 10 perc alatt öltem meg Diablot, a paladin csicskám nélkül, csak a 5 szintű frozen orbot és egy 6 szintű Blizzzardot használtam(ezt nagyon ritkán)(7 szintű cold mastery). Összesen egyszer haltam meg.
  • xy21
    #12976
    Én úgy tudtam hogy törtel nem lehet fellépni a b.netre vagy én ehez nem értek hogy van.mer én is 3 napja vettem meg az eredetit de nem próbáltam még ki és én nem szeretném ha ugyan ez lenne hiba.
  • Jagi
    #12975
    Hi, evribári!
    Ha a Gyári Dio2+exp. cd-keyemmel valaki csinált egy accot, (nemtom melyik szerverre) akkor én azt már nem használhatom soha, vagy csak adott szerveren?
    Vagy mikor kapom vissza a felhasználási jogot? Vagy ilyen nincs?
    Nem bannolták (asszem)
  • Andie
    #12974
    Már várom, mert annyira talányosan fogalmaztál, hogy percekig az járt a fejemben, de láttam, hogy el voltál a duelekkel :)

    LAG az más, az megáll, aztán percekig nem tudsz semmit csinálni, csak futkosni. Aztán vagy beindul (és néhány mp-re extra speedre kapcsol :) ), vagy kidob connection losttal. A múltkor baalrunra készültünk, már benn voltunk 8-an, mindenki ott tobzódott Harrogathban, vártuk, hogy telesorcoljon egy srác, mikor az tünt fel, hogy gyanúsan csönd van. senki nem rohangál, nem élesztget spiriteket, nem üzenget, nem lép ki/be, stb. Odamentem Cainhoz, próbáltam szóba állni vele, de term. nem sikerült. Úgyhogy még 1 percet vártam, a sóbálvánnyá dermedt karakterek között, aztán kiléptem. Elképzeltem, ha ez a gigaLag a throne elött ér minket...

    Amiröl én beszéltem, az más, ez nem megakadás, még 1 mp-re sem akad meg a játék, minden mozog, szépen dolgozik. Ha állok, észre sem venni. Minden szörny rohangál, támad, a segitöim ügyködnek, a környezet animál, stb. Ha arrébbmozdulok, akkor lehet észrevenni. Ugye a diabloban helyzetváltoztatáskor nem a karakter mozdul, hanem az marad középen, és a pálya csúszik el alatta, mintha az egerünk lenne a karakter, és az egérpadot húzkodnánk alatta - ellenkezö irányban, amerre "egerünk" menni akar.
    Namost ez nálam nem olyan szép folyamatos, "úszó" mozgás, mint singlében, hanem mintha egy sclerozis multiplexben (kézremegés) szenvedö vénember húzkodná az egérpadot. Megy megy, de mp-enként 1-2x megrándul. Igazából nem visszaugrik fél centit, mert nem kerülök visszább fél centivel a pályán, csak visszaugrik, majd azonnal ismét helyreáll. Talán inkább az a helyes, hogy megakad a pálya egy ezredmásodpercre. Szaggatottan úszik alattam a pálya.

    Tegnap este nem volt idöm, de csak ezért felmentem, és már nem volt annyira vészes, mint azelött. Mostmár csak 3-4 mp-enként rántott egyet abnormálisan a képen. Lehet - és remélem - hogy tényleg összefüggés lehet a bnettel.
    (vagy újra kéne installnom a diablot, bár nemhiszem, hogy megoldaná)
  • JancsiPapa
    #12973
    Holnap leírom a ma estit :)
  • JancsiPapa
    #12972
    Ez sajnos nem szűnt meg...lvl 93-on 8player gameben egyedül, party nélkül baalrunoztam...
    Lagg -> én csak azt láttam, hogy Ventarékat éppen széjjellövöldözöm 2-3 rejuv árán (meg se szoktak sebezni...90 fire res+absorb szal 20-30hpkat veszek NÉHA) és RÖGTÖN küldte Listeréket extra fast holy shock aurával... Akkora R.I.P. volt, hogy még mindig emlékszem rá :)
  • JancsiPapa
    #12971
    Meg is haltam De csak felszedtem a hullám...
    Az a baj, hogy az életben nem jutok fel a ladderre :(
  • Lammer
    #12970
    tuti! a klasszikus(meg emlekeztek az elso par reves dio2re multiba?) hogy megallt a kepernyo egy 6-7 mpre(vagy tobb) es a kovetkezo 1-2 mpbe zsufolta bele az esemenyeket, amik a freez alatt voltak, oylan volt mint egy borleszk film csakakkor nem volt vicces, ha eppen gyaktak teged, rgo RIP
  • Andie
    #12969
    Ja! uh.. ne is mondd, csúnya lett volna :)
  • JancsiPapa
    #12968
    Nem, az amám volt...2-3nap és lvl 95...
  • Andie
    #12967
    Már úgy érted, hogy a szolgáltató és köztem, ill szolgáltató és bnet között akadozás? És ettöl akad a pálya minden lépésnél?

    Throne dúrva tud lenni, föleg ha berongyolsz közéjük, aztán lock :) Legalább HC kari volt?...
  • JancsiPapa
    #12966
    Internet lesz sztem...Ma semmi gondom nem volt egy atomlaggot kivéve :D
    Meg majdnem berippeltem Throne-ban...Convictionos soulok+lower resist az oblivion knight-tól :S
  • Andie
    #12965
    Ez nem olyan, tudom, miröl beszélsz.
    Ez olyan, hogy szaladok, és minden lépésnél mondjuk 2 centit úszik el a képernyö alattam, akkor fél centit visszaránt. Mondjuk felfele szaladok, akkor 1-2 mp-enként lefele visszarántja a képet. Mint mikor Diablo feltünik, és elkezd rengeni a föld összevissza. Csak nem annyira, és nem minden irányba. Megint beléptem single playerbe, és ott futkostam kicsit, gyönyörüen úszik a kép jobbra balra, ahogy haladok. Bneten meg igy rángatózik.
    Nemértem... tegnap cseréltem hálókártyát, ez lehet esetleg az oka? Letöltés megy 300kval szépen...
    Nemértem...
  • Broafka
    #12964
    hát nem tom, álltalában olyanok vannak laggnél hogy megáll minden, nem tudsz ütni, vagyis tudsz mozogni de nem talál az ütésed szal minden megáll (álltalános lagg) én másmilyennel nem találkoztam
  • Andie
    #12963
    Skacok, volt nálatok olyan, hogy a diablo akad mint állat?
    Futok fel s alá a pályán, és akadozik, rángatózik a pálya. Ha a karakteremet nézem, akkor nem veszem észre, de ha a környezet, akkor kezdek szédülni, mert akadozik, rángatózik egy picit, nem olyan szép folyamatosan úszik a kép.
    Ha singlébe megyek, akkor szép.

    Ha lassú a bnet, akkor okozhat ilyet?...
  • Broafka
    #12962
    semmit, csak azért kértem hogy szóljon, hogy nehogy akkor kezdjek el játszani amikor ladder res van, szal ladder res előtt, mert akkor szétverem a gépet...
    szal lesz egy ladder res aztán gyorsan tűzés föl...
  • Dr4gonlord
    #12961
    Közben nekem is eszembe jutott, hogy kéne Diózni. Szerencsére én is a rendesebb, segítőkész játékosok közé tartozok, és az eddigi Diablós ismeretségeim is rendesek voltak. Kár, hogy rosszfelé haladunk. Na, majd valamikor felmegyek, és szétnézek, és ha nincs senki akivel rendesen lehet játszani, akkor viszem egyedül, ameddig nem jön arra egy haver.
  • Shaman
    #12960
    ladderből minden kari átkerül non-ladderbe,s ott játszhatsz vele,ha akarsz tovább,de a ladder resetelődik,s mindenki nulláról indul.
    Természetesen non-ladder és ladder karik nem tudnak együtt gyakni.
  • Andie
    #12959
    Mer mit tudtok resetnél csinálni? Van módszer, hogy ne vesszenek el a cuccok?
    (csúnya volna, ha a nagy nehezen összetákolt amazonom eltünne a süllyesztöben, mielött igazán játszhatnék vele)
  • Broafka
    #12958
    jó, de én mostanában nem játszok diablot, és akkor akarok majd visszatérni ha ladder reset lesz, azért kértem hogy szóljál majd ha lesz ladder reset, hogy tudjam mikor térhetek vissza
  • JancsiPapa
    #12957
    Én sem tudok többet, mint bárki más!
    Csak a d2 és a blizz hivatalos honlapját kell nézni :)