26171
  • Broafka
    #13036
    mondom, csak föl mész arra a szerverre (komolyan mondom mingyá megkeresem azt a szervert neked) és ott valamilyen programmal akármilyen cuccot csinálhatsz magadnak, pl egy kard és felruházod olyannal hogy +1000 erő, +1000 energy, vagy nem tom meddig lehet feltuningolni meg +50 all skill meg ilyenek, simán lehet ilyeneket
  • Nuki
    #13035
    szóval látom a két szememmel.
    nem nagyon akaródzott hinni ahogy így szóban meséltétek =)
  • Broafka
    #13034
    hát a válaszom is arra utalt, nem? :)
    de szerintem aki már volt azon az extra csalós szerveren vagy hol, az tudja melyik szerverről beszélek (ez kicsit furin hangzott)
  • LegionarR
    #13033
    Broafka! Arra a "különös" tárgyra gondolsz?
  • LegionarR
    #13032
    Mármint csak 2 ágat, nem plusz két ágat
  • Broafka
    #13031
    ez szerintem csak ilyen...
    fhúúú már elfelejtettem, csak körül írni tudom úgy majd eszébe jut másnak:
    szal amikor valami miatt nem enged fel bnetre, tudjátok elég gyakran szokott olyan lenni, és akkor valamimásikra lehet kattintani, ahová végülis fel enged bnetre, csak nem oda ahová a többieket, nah és ott lehet olyanokat csinálni, hogy pl: +90 skill erre meg erre, szal ilyen képtelenségeket, szerintem ez is közülük való!
  • LegionarR
    #13030
    Hrisskar! Szerintem később még gondjaid lesznek a sebzéssel mivel így már nem nagyon tudod kimaxolni egyik típust sem... Így hellen valszínűleg megizzasztanak a szörnyikék. Mondjuk az se jó ha mondjuk csak a tüzes ágat turbózod fel, de az mondjuk még jó ha két ágat (pl. tüzes+jeges) fejlesztessz ahogy csak tudsz...
  • Hrisskar
    #13029
    A jó fejlesztett varázslónő is szinte legyőzhetetlen. Én a normal szintet csak Villám varázslatokkal vittem végig (igaz a főbb ellenfelek nehezek voltak),aztán Nightmare-en fölvettem a jég varázslatokat (egyedül Dyriel izzasztott meg(45 perces)).Hell-en fölfettem még a tűzet is, ha véletlenül olyan lénnyel tálkoznék ami az utobbiból mindkettőre immmunis lenne. Másik a csicska kiválasztása, alánlatos a II világ belit választani (Holy Freeze aura).
  • xy21
    #13028
    Azt mondják a varázslónő az egyik legerősebb karakter de szerintem sz@rt sem ér!Ja és igen nehéz lesz kinyirni kezdj újat!(Jótanács)
    Nekem 40-es a nekróm!!!
    Már Nightmare-ban nyomom nagyon kegyetlen a game!!!Nekem is 2 hete van meg eredetiben és képzeljétek "players 8"-ban nyomtam végig normálon.
    A nekró birja a kiképzést :D
    Fejlesztésem: CSonti idézés max(20), ezeknek az erőségge max(20)+ 1, 2, amit a tárgyak raknak rá,sima gólem 4-es szintű a vasgólemem 2-es Meg van egy bone spirit 3-as szinten.(ez is tárgygyal).Igaz Nightmare-n vissza kellet venni "players 1"-be de attól faxa!!!Király GAME!!!
  • LegionarR
    #13027
    Te jó ég! Ilyen létezik???
  • Hrisskar
    #13026
    Egy internetes tárgy:
  • Sas6
    #13025
    hello én nekem egy 3 napja van meg a jatek és van egy 16 szinto varázsnőm vam ez mikor lesz erös, nehez lesz vele Diablot legyozni??
  • Hrisskar
    #13024
    Nekem mindegy mennyibe kerül,de legalább legyen. Két helyen néztem (Cd Galaxy,576) és nem volt semelyiküknél sem.
  • Nuki
    #13023
    sajnos már több, vagy legalábbis csak én látom többért :\
    csomó helyen 3000 körül van...
  • Broafka
    #13022
    nem feltétlen, én vagy másfél évig játszottam nem eredetivel...
    biztos mázlim volt :)
  • Shaman
    #13021
    ha battlenetre megy akkor gondolom eredetije van....
  • Broafka
    #13020
    vedd meg eredetiben! kőkemény 2000 Ft kieggel együtt asszem, akkor nem írhat ki nagyon hibát, bár lehet hogy akkor is kiírja, akkor meg nem tudom :)
  • Blade17
    #13019
    Nem megy a diablo 2 neten amikor belépek a battlenetre és regisztrálni szeretnék akkor kilép és a köv hibát írja ki:

    unhandled exception:
    Int_divide_by_zero (c00000094)

    Valaki segítsen!
    Hogy lehet megcsinálni hogy neírjon hibát??
    vagy regisztráljon már vki a nevemben létszi!

    Sürgös!
  • Nuki
    #13018
    de én nem battle neten játszottam, hanem simán hálóban 3-4 en :)
  • JancsiPapa
    #13017
    :D
    De király lehet nézni a nagy rippeket :DDD
    Kivéve, ha az az enyém -.-
  • Broafka
    #13016
    azért nem sokkal, de szerintem is jobb
    bár én is normálon játszottam régen, de hardcore-on sokkal királyabbak a közös ölések, különösen amikor nagyon szenya helyre ér mindenki, aztán hullanak el az emberkék, te meg menekülsz mint állat, gyorsan egy portál tekercs, benyomod az összes póciót, aztán te vagy az egyetlen túlélő :D
    aztán ha nagyon beleéled magad akkor felkiáltasz mint a filmekben: "NEEEEEEEM" :D
  • repvez
    #13015
    Menny le a dzsungelbe a csatornák 2 szintjére egy ládába ott lesz a sziv.Ez a csatorna már a dzsundeles pályák végén van arra ahol át lehet egy nagy hidon menni a köv pályára.
  • xy21
    #13014
    Ki vagyok akadva!!! A harmadik act-on járok a jungelben és valakinek a darabjait kell összeszedni.Nos a szem és az agy megvan de a szivet shol se találom.Már két napja megállás nélkül szenvedek ezen a pályán egyszerűen nem találom.HELP!!!
  • JancsiPapa
    #13013
    Amúgy tényleg sokkal jobb!
  • JancsiPapa
    #13012
    Bneten meg nincs biztonsági mentés...
  • Nuki
    #13011
    de miben jobb? :)
    próbáltam már, de nem sok külömbséget vettem eddig észre, de fostam mert minden 5. szint után biztonsági mentés, satöbbi =)
    azt utálom ha el-el veszik egy egy karatkerem pedig minden egyes karatkerem a szivemhez nő... :)
  • Jagi
    #13010
    Én nem egyszer arra tértem magamhoz, hogy: ÖÖÖööaaaáááe! - You have died, press esc to continue! : D De ez csak hajnalban fordul elő néha.
  • Broafka
    #13009
    pedig jó az is sztem...
    én egyszer kezdtem, csak meghaltam mert a haverom beszorított véletlen valahová, szal a szörny és a haverom közé beszorultam és megölt a szörny basszus :-/
    pedig jó a HC, érdekesebb
  • Nuki
    #13008
    hc karaktert már csak parából nem kezdek :P
    szoktam el-el mélázgatni olyankor meg-meg halok és vége lenne a karakternek, annyira meg nem nyomom intenzíven és fanatistán hgoy csak úgy otthagyjak egy 40-45ös karaktert :)
  • Lacika 79
    #13007
  • Jagi
    #13006
    ^^
  • Shaman
    #13005
    Szemetek kicsinálták Kennyt!!
  • Jagi
    #13004
    Ez tényleg szemétség : P Gyökerek.
  • JancsiPapa
    #13003
    BO KURWY!
    Amúgy a hc-pkillereket gyűlölöm...
    Előző seasonban picit átruccantam hc-ba. Kezdtem egy frost zealotot, 2x haltam meg ~45 szinten, lag miatt. Aztán lepkzott egy gyerek sewersben (nem is számítottam rá, azt se tudtam, mi az a pk), aztán bocin egy ama 20 szinten, funból. Nagyon dühös voltam! És masszív 90+levelen milyen lehet egy szemétláda miatt meghalni?
    V amiatt pl, hogy rádnyitja dionál Lord Da Seiséket...Ha már Sc-ben képesek megtenni... Na neee, ha elkezdek hc-zni, ritkán leszek publicban.
    Tényleg ott szemét dolog a die facetért többet kérni :)))
  • Nuki
    #13002
    de legalább fílingből cisnálod :D
    lengyelek telleg tudnak szidni, csak én élőben láttam őket igy =)
  • Nuki
    #13001
    bóldog szülinapt^^
  • Jagi
    #13000
    Hm.
  • JancsiPapa
    #12999
    Köszönöm mindenkinek!
  • JancsiPapa
    #12998
    Hát mert másutt csak óvodás-árulkodós szint megy.
  • Shaman
    #12997
    bszn Jani