26171
  • JancsiPapa
    #13076
    Minél többet teszel rá, annál kevesebb a mínusz és végén pluszba megy át. Jó skill, többször is eltalálhatod az enemyt.
  • Sas6
    #13075
    kaptam az act 2-be ládikot bba semmit nem tudok összeolvasztani:(((( sem italt sem fegyvert miért??? Valaki légyszives segitsen!!
  • LegionarR
    #13074
    segítene valaki plz mielőtt elpazarlom a skill pontokat: a barbárral kezdő vagyok, és nem tudom érdemes e a whirlwindre rakni, mikor látom hogy -50 damage. Ha mínuszba visz, akkor meg mire jó???
  • LegionarR
    #13073
    hopsz rosz hejre írtam sry
  • LegionarR
    #13072
    ladder
  • Broafka
    #13071
    ajánlatos tenni valók, lépésekbe szedve :):
    1, vedd meg a játékot (2000-3000 Ft de max 3000)
    2, telepítsd a játékot KIEGGEL EGYÜTT
    3, ha van net kapcsolatod menjél fel bnetre, és ott autómatikusan letölti a játék legfrissebb patchét
    4, játsszál :P
  • LegionarR
    #13070
    Sas - Ha nem eredeti a game akkor miután felrakoda az ú patch-et nem fog elindulni. Na meg neked ha jól tudom csak az alapgame van felrakva, és hát nem tesz jót az se ha a kiegészítő patch-ét rakod fel.
  • Sas6
    #13069
    mert letoltottem az 1.10-es tpatch-et és akkor a jatek meghallt el sem indult kérte a CD-t beraktam de ugyan az van
  • Sas6
    #13068
    akkor melyik patch-et toltsem le??

    -kulonben a haveromnal mukodott!
  • JancsiPapa
    #13067
    Mert 1.07es patched van.
  • Sas6
    #13066
    van nekem sajna gondom:(

    fel raktam a kiegészitöt és nem tudok az emberemre semmilyen cuccot rakni, amit kaptam az act 2-be ládikot bba semmit nem tudok összeolvasztani:(((( sem italt sem fegyvert miért??? Valaki légyszives segitsen!!
  • Sas6
    #13065
    a v 1.07-es verziohoz hol lehet letolteni magyarositast??? valaki segitsen pls
  • Sas6
    #13064
    hi


    szerintetek mi a jobb egy 66-ot védö mellvért és ad 13 életet vagy egy 91-et védo mellvért???
  • M3nt0R
    #13063
    Üdv!

    Eddig csak singlebe, vagy haverokkal multiztam D2-t, de valószínű a héten lesz eredeti is, szóval tudok menni battlenetre. Ezzel kapcsolatban szeretnék kérni Tőletek infót, hogy ez hogy működik, miket kell tudni a battlenetes játékkal kapcsolatban, mi az ami más egy házi Lanos diablózással szemben.

    köszi előre is!
  • Jagi
    #13062
    És ott még kemény az elemental socri is :DDDD
  • Shaman
    #13061
    ti itt valamit nagyon keveretek!

    2 féle bnet van. Egyik az open,ahol lehetnek ilyen csíter akármilyen cuccok,illteve tele van csíterekkel.
    Másik a closed battle net. Ott soha nem fog előfordulni ilyen nem is tudnák megcsinálni a szerver tárolja a karid satöbbi.
  • Shaman
    #13060
    csak akor lesz gondja,ha 1.10 vagy afeletti a diabloja.
    1.09-ben nem kemény a hell,ott nyugodtan lehet 3 ágú a sorc.
  • Shaman
    #13059
    természetesen ilyen nem létezik,ez fék vagy csít.

    esetleg modban max...
  • Jagi
    #13058
    [URL=http://www.battle.net/diablo2exp/]"Azzittvanne"![/URL]


    Amúgy meg:

    Infernal Tools
    Tancred's Battlegear
    Trang-Oul's Avatar

    Ezekből is a Trang-ot ajánlom. Nekroval nem sokat nyomattam ezért nem tudom ezen kívűl milyetárgyakat érdemes feltenni rá. De minnél több az all skill annál jobb ; )
  • Jagi
    #13057
    Ez már régóta van??? Veszem meg!
  • Twista
    #13056
    Jagi figyelj már melyik a nekro kollekció? vagy milyen jó nekro cuccok vannak?
  • Twista
    #13055
    Hát igen. de még olyat nem találtam, csak olyat, ami teeth-t, meg bone armort ad. mondjuk az is jól jön :D:D
  • Jagi
    #13054


    Az eleje egy-két + summonos skilles dologgal, nem is annyira gáz, ha van használd, ártani biztos nem fog.
  • Twista
    #13053
    Bone-osat. Úgy néztem hogy elég táp lesz kari. CSak az elején kicsit nehéz vele elindulni. A bone spiritre is 4 másik képesség ad bónuszt.
  • Jagi
    #13052
    Cső! Végül milyet csinálsz/csináltál?
  • Twista
    #13051
    Szeva Jagi.
    Megcsináltam a nekrót. Reméelm jó lesz. most öltük meg Andy-t de még van egy-két quest Act1-ben.
  • Jagi
    #13050
    ez cheates cucc : )

    Jamellába anno a poén kedvéért mi is csináltunk. Arra emlékszem, hogy havernak minuszos sebzése lett. :DDDD
  • LegionarR
    #13049
    A kiegészítőben jópár újfajta tárgy (pl. rúnák), 800-600-as felbontás :), fegyverváltási funkció, egy teljesen új ACT (véleményem szerint a leghangulatosabb), stb...
  • Sas6
    #13048
    valaki nem tud egy olyan oldalt ahol minden diablo 2- ös tártyat meg mindent leirja magyarul hogy mire jo és hogy mit tud??

    A www.diablo.hu oldalon nem mukodik a tudas faja!!!!!
  • Sas6
    #13047
    kulonben mi van a kiegben ami nagyon jo?? a + 2 karaktelen felul.
  • Sas6
    #13046
    jah az nincs sajna:( csak abba lehet? akkor felrako azt is. Köszi!!
  • LegionarR
    #13045
    sas 6 - te felraktad a kiegészítőt is? mert az alapjátékba nem lehet felcuccolni a bérenceket (meg még jópár dolgot nem lehet)
  • JancsiPapa
    #13044
    Ez csak ladderben lehet megcsinálni, a bneten.
  • kismonguz
    #13043
    az új 1.11-es patch-beli hellfire charm-ról tud nekem valaki valamit mondani??? Eddig úgy tudtam, hogy össze kell szedni hozzá a gyűlölet, a pusztulás és a terror kulcsát...nos ez már meg is van. Viszont sehol sem engedi ezeket egyesíteni, mert úgy tudom, hogy így nílna meg a teleportkapu...légyszi segítsetek! Köszike
  • Sas6
    #13042
    köszi!

    az lenne a kérdésem hogy a társamra hogyan adhatok cuccokat? mert sem az o beture nem csinal semmit se akkor ha jobbal rakattintok az ikonjara. (Akkor a varazsnom varazsol)
  • Since
    #13041
    Valószínűleg átírták a cuccok tulajdondságait, nemtudom mi értelme van egyébként
  • Hrisskar
    #13040
    Ez szerintem egy illegális charm mivel a Blizzard szabályzat szerint minden második jó tulajdonság után kell lennie egy negativnak is(tárgy generálási szabályok). Első alkalommal figyelmeztetnek,majd ha nem teszel eleget a felszólitásnak akkor törlik a karakteredet és lehet hogy soha többé nem engednek föl a Bnet-re.
  • Hrisskar
    #13039
    Semmi gondom ilyen dolgokkal mivel az az intrenetes tágy a karakteremnél van így szinte legyőzhetetlen.Pl: tegnap találkoztam olyan lénnyel ami immunis volta varázslatokra és iszonyú gyorsan vissza visszagyogyulta amit sikerült varázslattal belesebeznem. Fogtam fegyvercsere(2kezespálca->egykezes pálca+pajzs) és simán legyilkoltam.
  • Broafka
    #13038
    nah ez az, én is erre gondoltam, ez az open battlenet az asszem, amiben minden baromságot lehet csinálni
  • JancsiPapa
    #13037
    Ez a charm a moddal játszók - vagy azt mondom, item creatorral szépen megcsinálták, ilyen closed bnetre sosem fog felkerülni...
    Volt, hogy single közben így kipróbáltam modokat, megöli a játékot.
    Mint ahogy ez a cucc is.
    Apropó, majd ha megtalálom, küldök egy képet open bnetről. Volt maphackem, így láttam az ellen cuccait.
    Meg fogtok lepődni. :)