26171
  • Nuki
    #13116
    wow börnig kruzéd lesz, és a blizzárd el-szunnyogni ezt az évet, mondjuk cél érdekében mindent =)
    bár én a starcraft kettőnek is BAROMIRA örülnék :]
  • Rage47
    #13115
    aham... s mikor van az E3?
  • Reyes
    #13114
    Szerintem E3-on mutatnak valamit belőle, muszály lesz, mert újabb játékot várnak a Blizzardtól, és ez szerintem vagy Diablo 3 lesz, vagy Starcraft 2(inkább Dio:)). vagy egy teljesen új fejlesztés...természetesen a WoW:Burning Crusade mellett.
  • Rage47
    #13113
    háát csak reménykedni lehet h lesz még Diablo III és legalább lesz olyan jó, mint az elődjei.
  • tigeroo
    #13112

    Diablo III: Már négy éve készül?!
    [2006. február 06. @ 16:04 - Berkenye]
    Érdekes információk jelentek meg a Gaming Steve-en... nevezzük őket inkább pletykának. Az oldal nem kevesebbet állít, mint hogy a Blizzard műhelyében már négy éve készül a Diablo III.

    Az "anonimitás" érdekében a fejlesztőcsapatot Snowstormként, míg a Diablo III-at Beelzebub 3-ként emlegeti a cikk. Lássuk hát, miket álílt róla ez a Gaming Steve... A Blizzard North már évekkel ezelőtt közel járt a játék véglegesítéséhez, de a minőséggel nem voltak megelégedve, ezért az egészet átalakították. Ez az egyik valódi oka annak, hogy az említett stúdiót bezárták. Minden ott dolgozót áthelyeztek az irvine-i stúdióba.

    A cikk megcáfol egy korábban felrebbent másik pletykát, mely szerint a játék a Mennyországban játszódik, melyet a Pokol a saját hatalma alá akar fordítani. Úgy kellett volna ezt elképzelni, mint a World of Warcraft egy Diablo méretű világban, az abban korábban tapasztalt játszhatósági tulajdonságokkal. Nos, a cikk szerint tehát ez nem igaz. Mindössze annyit erősít meg, hogy a játék teljesen 3D-s, és tényleg fantasztikusan néz ki. A háttérben pedig tényleg a Jó és a Gonosz harca áll - erre épül a történet egy része. Az egyes tárgyak a játék soran "világosról" "sötétre" változhatnak. Állítólag ez volt az egyik fő probléma okozója. Az ugyanis, hogy egy tárgy kinézete vizuálisan átalakul, még nem vonja magával a játékmenetbeli változásokat. Emiatt kellett egészen az alapoktól újragondolni a játékot.

    A játékmenet egyébként a Diablo első két részére hajaz, ám a játéktér jóval nagyobb, és sokkal nagyobb tapasztalatot igényel az egész elsajátítása. Természetesen a multiplayer is nagy renováláson esik át, ne lepődjünk meg viszont néhány olyan elemen, ami a World of Warcraftból már ismerős lehet. Itt kiemelte az ellentétes fajokat (Alliance and Horde = Heaven and Hell).

    A megjelenésről ő sem tudott semmi pontosan, a Blizzard ugyanis nem sieti el. Következő állítása szerint az évekkel ezelőtt bejelentett konzolos StarCraft Ghost a fejlesztés kezdete óta már a második nagy átalakításon esett át.

    Még egyszer felhívnám mindenki figyelmét, hogy a fenti információk a Gaming Steve oldalon található anyagból származnak. Erősen feltételezhető, hogy látogatottságának és ismertségének növelése érdekében publikálták az irományt, de azért ennyire ne legyünk gyanakvóak, ugye...


    forrás
  • LegionarR
    #13111
    [nevetgél]
  • LegionarR
    #13110
    lolw
  • Jagi
    #13109
    Óóó, igen, már láttam, csak elfelejtettem linkelni [szégyenli magát]
    de kösz, hogy megtetted helyettem.
  • Rage47
    #13108
    Kijött egy újabb könyv végre. Diablo - Moon Of The Spider Azt hiszem ez a negyedik rész...
  • Nuki
    #13107
    mi ez a pickit meg pindlebot?
  • lovaszi
    #13106
    Hát én tavaly nyáron nyomtam diablot neten. akkor 1.10 ben nagyon sokan használtak maphacket. csak msot tegnap fölrkatam azt most enm tom hogy mivan :D
  • JancsiPapa
    #13105
    hát blizz úgy áll ezekhez, hogy az első 2-3 hónapban ugye kijön egy szar mh, akkor kibannolnak 27000 accot meg 20000 cd-kulcsot 3 hónapra-örökre, aztán leszarják.
  • Rettenthető
    #13104
    Azért furcsa sztm ez a maphack elleni magatartás forma a Blizzard részéről, mert pl. sem a pickitet, sem a pindlebot akárhány ellen nem lép fel ilyen drasztikusan, pedig azok sokkal gennyebb csalások, mint az, hogy pl. a charm nevét ne kékkel lássam a földön, hanem lilával és egyéb... stb.
    Ami azt illeti a legnagyobb csaló meg mégiscsak a Blizzard, mert olyan recepteket csinálni, meg olyan helyeket, amik nem ám hogy csak a bneten, de csak a ladderen érvényesülnek... szal elmegy a Blizzard a jó édesbe....
  • Broafka
    #13103
    jóóóó... most érted én most kb az ilyen alap funkcióit ismertettem hogy azért az nem csalás végülis, rengeteg dolgot tud még, valamelyik IP számot is mutatott, szal érted...
  • JancsiPapa
    #13102
    Hát nekem azért kéne, hogy lássam a tárgyak szintjét... Egy baal gc-t fel lehetne így ismerni,meg hát ez a map se rossz :P
  • Nuki
    #13101
    akkor telleg csalni akartál fijam :D
  • LegionarR
    #13100
    Sry ezt nem tudtam, csak azt hogy nem "természetes" dolog. Azt hittem hogy a maphack az valami olyasmi hogy ott teremhetsz az act bármelyik pontján rögtön vagy valami ilyesmi
  • Broafka
    #13099
    a maphack végülis nem mondható nagy csalásnak!
    csak látod a térképet... de a maphack azért jó hogy lásd kinél mi van és amikor mf-ezel akkor jól jön hol van a következő szint... szal amúgy nem olyan csalás
  • LegionarR
    #13098
    Fogalmam sincs miért ilyen jó egyeseknek csalni. Ha azért csalsz, mert nem tudsz egy részt továbbvinni akkor sztem kérj segítséget, vagy az is lehet hogy a karaktered még nem érett meg arra a területre így fejlődj még egy kicsit, vagy eleve rosszul van kifejlesztve (stat pontok, skillek) az emberkéd.
    A csalás jópofa - kb. 5 percig, mert nincs meg az az érzés hogy odáig te jutottál el, és csakazért is megcsináltad.
  • Broafka
    #13097
    nem erdemes mert 2-3 hónapra bannolnak ha észreveszik!!!!
  • lovaszi
    #13096
    sziasztok! valaki tud maphackot az 1.11 es patch hez?
  • LegionarR
    #13095
    Én se a videókba kötöttem bele, hanem a kedves ujság/játékmagazin/blabla írókba, modjuk ők is azt írták hogy nagyon kitűnő minőségűek (blizzard minőség), csak hát nem elég akció...blablabla. Meg magát a játékot is persze agyondicsérték, amiben MAXIMÁLISAN egyetértek velük (annak ellenére hogy még mindig sok a BUG a játékban). Úgyhogy kösz blizzard!
  • Jagi
    #13094
    Na videók... Anno mikor először megláttuk, az asztal sarkát harabdáltuk a gyonyürűségtől, nem?
    Hát akkor? Nem szép a videó? Akciódússágról meg annyit, hogy átvezetővidó. Nem pont arról szól hogy 3 ogre meg tíz goblin szétszedje a csóri öregembert...
    Erthető... hogy kerül Baal a képbe? Így. Az szerintem meg elég hatésvadász volt, hogy kiment a fószer, remegő hanggal a démon úr elé és meg mert szólalni. 2 mondat után Baal egy mozdulattal szétrobbantja. Ha ez nem megfelelő a kedves cikkírónak, csináljon egyet saját maga!
    Az endinget hagy ne írjam le mi jött le belőle... ha az opening hatásvadász.. hát nemtom Tyrial elég kemény. (Csak balfasz szegény, mert félrevezették.)


    ÁÁÁááááá! (Battlecry) 30+-os Berserket a cikkírokra! :D
  • Broafka
    #13093
    de már nem is azért, de ne hogy már a videókba kössenek/ünk bele basszus :-/
    a játék a fontos, meg a karakterek... nem csak a videó
    amúgy valóban egy picit uncsi az első videó a kiegnél :D
  • LegionarR
    #13092
    Na most már naon berágtam egyes cikkírókra. Sok helyen olvastam (persze régi cikkek mivel a kiegészítő is már elég öreg szegény) hogy a kiegészytő videói nem túl akciódúsak. ??? Nos az első videóban Baal kinyír egy öreg barbárt, majd a katonái berohannak a barbárok földjére. Második videó: Tyrael látványosan darabokra szedi a Világkristályt. De persze ezeket ti is láttátok, csak a cikkírók nem. No comment.
  • Nuki
    #13091
    ott nincs. ma néztük.

    árkádba meg ezek szerint van =)
    (ez nem reklám, csak tanácsot adsz hol van ;)
    (nekem szerencsém volt mert ha jól emlékszem lehetett kapni 2500ért, én annyiért vettem =)
  • c115
    #13090
    Ezeket helyezd a dobozba
    Eredménye
    Megjegyzés

    Wirts Leg, Tome of Town Portal
    Red Portal to Secret Cow Level
    You must beat the game first and be in the Rogue Camp

    Ez van ez eggyik oldalon na ????
  • c115
    #13089
    ha valkinek kell kieggel együtt:www.cdgalaxis.hu
  • c115
    #13088
    barbárral vok az e-mailom :[email protected]
  • LegionarR
    #13087
    Nem akarok reklámozni de az ÁRkád bevásárlóközpontban (örs vezér tere) a media marketban tuti találsz eredeti Diablo 2 + Exp-et.
  • Rettenthető
    #13086
    De ha nem ölöd meg a bocikirályt, akkor annyiszor mehetsz, ahányszor nem szégyelled.
  • Nuki
    #13085
    valaki tud jelenleg, megvehető eredeti diablo II + exp létezéséről? :Ð
  • Nuki
    #13084
    biztos?
  • Rettenthető
    #13083
    Mondd! Hány perce játszol a Diablo 2-vel?

    Cube receptek
  • Hrisskar
    #13082
    Ja, ha elküldöd nekem az e-mail címedet priváton akkor tudok küldeni néhány receptet (kb.:50).
  • Hrisskar
    #13081
    A tehenes pály akkor nyitható meg miután megölted azon a nehézségi szinten Baal-t. Miután kinyitottad és kinyirtál minden tehenet,majd kiléptél,oda azon a nehézségi szinten többet nem mehetsz.
  • c115
    #13080
    Sziasztok.
    Van egy Hordaric Cube -om.nem tok csak egy pár receptet.
    valaki tudna nekem küldeni hordaric cube recepteket nagyon kellene köszzzzz
    JA HA VALAKIT ÉRDEKEL A "SECRET COW LEVEL" a BOCIPÁLYA.Na a hordaric cube tegyétek bele wirt's leg az az wirt falábát amit az ACT1 ben megszerezheted akármikor Tristram ban. És tegyél még mellé egy TOME of town portalt.az az egy könyvet amiba vagy 1 vagy több scrool of town portal.utána transmulate és........
    nekem nem sikerült!!!!!!!!a Hordaic Cube-t az ACT2 ben lehet megszerezni.
    Addig is kösszzzz csáéáááááááááááááá
    ja egy recept tedd a dobozba :arrows+bármilyen spear=javelin
  • cece
    #13079
    Sitterhez
    Str max 140 legyen, a dexre semmi, minden egyébb a vitality re a manát szintén alapon. A skillek adottak maxolni a smitte-t, a holly shieldet és a fanát valamint a definace-ot.
    Ami a lényeg minnél nagyobb legyen a cb-je.(Goblin toe, az orphan set sityója, black wr fegyver, és egy crafted kesztyü-> igy kb megvan a 100% os cb, a pajzs az szabadon válsztott, uppolt zaka, vortex, spirit).
    Viszont a normál szörnyek ellen néha kicsit fura lesz.
  • vigyori14
    #13078
    üdv.
    én most készülök egy smitter palát csinálni, de nemnagyon tudom h mien skillekre tegyek? segitenétk? ja és ügyességre meg életerőre menyit kell tenni?
  • LegionarR
    #13077
    ok köszi! mellesleg a bnetet is ezt mondták időközben. Megnyugodtam...