26171
  • Broafka
    #13156
    ki az aki ezt a játékot kipróbálta? és most éppen működik neki? mert az szóljon pls...
  • Mr_no_NaMe
    #13155
    Sziasztok!
    Épp tegnap tettem fel a diót és egy nekropancsert indítottam.
    Most vagyok 21 szintes és az ACT III-ban vagyok...
    Eddig tuti minden egészen a hell fokozatig az is lesz...Régebben elvittem hellre és szinte megmukkanni nem bírtam mert kicsinált mindenki...
    Úgy fejlesztek hogy csontikat maxra, csonti mesterség maxra, aztán meg elkezdtem a csontimágusokat.
    Most valamit rosszul csinálok?Rosszul fejelsztek vagymi?
    Amúgy a méreg gyűrűre érdemes tenni?Mondjuk pokol szinten van egy csomó méregimmunins szörnyike szal én nemtudom:S
  • Rage47
    #13154
    üdv:)
  • Easy Killer
    #13153
    sziasztok
  • Rage47
    #13152
    kicsit offtopik lett...:)
  • Nuki
    #13151
    nincs azzal gond, egy jót ökörködtek, komolykodni ott van a hellsing :]
    az minőség minden szempontból :]
  • Lammer
    #13150
    ooize nem, de azsem lenne rossz... :D
    deeeee peldaul egy Kazuaki Kiriya rendezest szivesen latnek sc temaban! ;) Casshern rendezoje :O megabrutaljoakafilm :DDD
    szerk: sok hulye puzi trendi kocsog lehuzta imdbn, most nezem -.-
  • Hrisskar
    #13149
    Vannak jó animék,de annak a minőségét két dologhatározza meg: -töténet
    -rajzolási módszer
    pl:láttam olyan animét amit teljesen elrontottak a Történet h***eségével(Slayers)
  • Nuki
    #13148
    anime? :)
  • Lammer
    #13147
    naja!!! ;)
    bar meg egy spielberg fele megahosies, monumentalis(csak az amcsi zaszlo ne lobogjon plZ! XD) starcraftra befizetnek...
    bar inkabb odaadnam valamelyik jobb japan rendezonek ;)
  • Nuki
    #13146
    hát a mai filmtechnológiával... :)
    szerintem peter jackson által megrendezett diabló filmre beneveznék, legyen akárhány részes, midnre elmennék :))
  • Rage47
    #13145
    Sztem ne csináljanak filmet egyikböl sem...nem adja vissza sem a játék sem a könyvek hangulatát...
  • Nuki
    #13144
    anno én is, de szerinted egyedül vagy, mint olyan ember aki sc-filmre gondol? :)
  • Nuki
    #13143
    mongyuk nemkéne, mer akkor mi újjal fogunk játszani?! :)

    és dio1 szerverek megszüntek?
  • Lammer
    #13142
    jajjj en komolyabbra gondoltam :DDDDDD
  • Nuki
    #13141
    ezaz hogy a blizzardnak lehet hogy nem tettek ajánlatot jót, mert pl egy Uwe Boll-ra nem bíznám rá és ők se :Ð
    (én is elgondolkoztam már ezen, az utóbbira meg itt van ez a 'kis' játék ingyenes MMORPG és tök jó wraith-fílingje van néha, mikor erdőben röpködsz és bogarakat kell nyírbálni =)
    mindegy mindenkinek ajánlom kipróbálásra, egy próbát megér :)
  • Lammer
    #13140
    amugy ti nem godnolkoztatok el egy "world of starcraft" gamen... en nagyon tudnam birni... nomeg egy valamit nem ertek... ha ismeritek az sc-bw storyjat(nem 1szeru, eleg furmanyos meg intrikas nehol) ami betonjo, miertnem csinalnak belole valami jokis filmet? (bar elcsesznek, mert latvanyra mennenek nagyon, tuti :(((()
  • Rage47
    #13139
    igen erre én is gondoltam h wowhoz hasonló fizetös játékot csinálnak belöle...
  • SzLacza
    #13138
    Hát ami igaz, az igaz. Dio2 alapokon nem nyerő ma már gamét csinálni. Nem biznisz. Lehet, hogy egy olyan előfizetős wow-os gamét fognak belőle csinálni, ami XXXX HUf a game, és XXXX HUF a havidíj, hogy felcsatlakozz, és csak multi lesz benne. Amúgy lehet, hogy kész is van, és most a másolás crack, hack elleni védelmet gyúrják már bele, hogy ne tudj feljelentkezni a szerverükre, és ne lehessen tört szervert csinálni, stb...
    Ja és ha megjelenik a Dio3, akkor mi lesz a Dio 2 szerverrekkel ? Szép csöndben elkezdik leépíteni őket. Szóval én nem is várom annyira...
  • Shaman
    #13137
    nem csak,hogy megvolt wirth lába,hanem azzal lehet megnyitni a bociportált...
  • Nuki
    #13136
    hát igen, ez van ha egy játék jó helyen jelenik meg jó időben :p
  • Lammer
    #13135
    a 2ot ossze sem lehet hasonlitani... :DDD koreaban milliardos "uzlet" lett a starcraft... meno szponzorok, kulon tv csatornAK!!! jol fizeto "elsportolok"...
    ehhez kepest hetvegi hobbijatek a Diablo :DDD
  • LegionarR
    #13134
    ennyi erővel a diabló 3-ról is lemondhatnánk, mivel a 2-vel is rengetegen jáccccanak a B-neten (modjuk TV-közvetítésről speciel ennél a játéknál nem tudok)
  • Nuki
    #13133
    aszittem keleten 'csak' starcraft őrület van :]
  • Lammer
    #13132
    a 2ot felejtsd el... amig meg koreaban(sooot ugynezki Kinaban is beindul a pro liga lassan) milliokat szakitanak a jatekbol(reklam,TV kozvetites stb) addig nem all "erdekukben" megcsinalni... sooot gondolj bele egy olyan lecet kene "megugraniuk" ami naggggyon magasra van felrakva... ergo... szerintem ebbol nem lesz semmi...
    /diablo3ban azert meg bizik XD
  • Nuki
    #13131
    vagy már rég kész van... :Ð
  • LegionarR
    #13130
  • LegionarR
    #13129
    Mi a fene van már? Na szóval ha bejelntik végre akkor már csak pár év kell hogy elkészüljön
  • LegionarR
    #13128
    entik végre akkor má235ú346őáűtdf
  • LegionarR
    #13127
    Nyugi! Ha bejel
  • Hrisskar
    #13126
    Én inkább nem emlegetem a Diabl 3-at. A Blizzardosokat ismerve még ők maguk se tudják mikor lesz kész.
  • Rettenthető
    #13125
    Ez teljesen kommersz. Nincs benne semmi extrém.
    Arra már nemléxem, hogy a rúnaszavak működnek-e benne...

    Viszont az imbue az működik az alap cuccon (fehér)



    A Dio 3 játékegyensúlyára magam is kíváncsi leszek, mert a 2-ben nem volt túl sok egyensúly - legalábbi a karakterek között...
  • Hrisskar
    #13124
    Ilyen már volt nektek?:
  • LegionarR
    #13123
    Én kiváncsi leszek a Diablo 3 játékegyensúlyára is. Jó lenne ha lenne végre a Blizzardnak egy olyan játéka is, amihez nem adnak ki 20 patch-et. (Bár én mindegyik játékukat imádom)
  • Nuki
    #13122
    aztis két évig 'adja ki' nehogymár lankadjon az érdeklődés :Ð
  • tigeroo
    #13121
    sztem még 2 évig kibírja szegény blizzard () a tejelő wowwal, majd ha kezd lankadni ppl érdeklődése kiad a burning crusade után egy uj kiegészítőt és adagolja tovább a diablo III-at, SC2...
  • andriska
    #13120
    Inkább mindkettö
  • Nuki
    #13119
    és ha olvasómágnes a cucc? :o
    remélem nem igy van...
  • MacrosTheBlack
    #13118
    A hardwired cikke alapján valószínű hogy a Diablo 3-at jelentik be végre.
  • Reyes
    #13117
    Május 8-9, asszem.