26171
  • Hrisskar
    #13236
    Az a gond,hogy elkezdesz egy karaktert és egy idő után nem tud újat mutatni a játék. Állandó szörnyírtás egy idő után unalmassá válik. Pl:az assasinom most 84. színtű, már hell-t is végig csináltam vele és már kezd unalmassá válni pedig nincsenek rajtam táp cuccop,csak a jobb tárgy találását elősegítő cuccuk(össsesen:250%).
  • Mr_no_NaMe
    #13235
    Jah 1-2 hét éjjel-nappali játék azt megis untam egy pár hónapra:D
  • LegionarR
    #13234
    Ez kizárt... Te beteg vagy... Csak egy-két hétre veszed elő???
  • Mr_no_NaMe
    #13233
    Igaz!
    Eléggé egyszerű a játék, grafikailag és játékmenetben is, mégis olyannyira meg tud fogni, hogy azmár fáj:D
    Évente minimum 3-szor előveszem 1-2 hétre:)
    Amúgy jó a banner:D
    Nemtom ki találta ki ezt a zöld színt de beleillik az összképbe:D
  • LegionarR
    #13232
    Én kb. 3 éve csak azért vettem meg ezt a játékot, mert hallottam hogy jó. Addig nem is igazán tetszettek a szerepjátékok (bár, mint kiderült, ez egy mutáns játék: RPG/AKCIÓ ), de ez szinte elsőre magával ragadott. Félelmetes játék, mert annak ellenére, hogy sokan úgy gondoljuk (gondolom), hogy kicsit elszúrtak valamit a játékban, mégis a gép elé szegez hosszú hetekre hónapokra... Én ha meg is unom (bár leginkább megutálom egy kicsit ), MINDIG visszatérek rá (és nemcsak amiatt, hogy ne vesszeenk el a Bnetes karaktereim). Én azt modom, íÍGY kell játékot csinálni...
  • Mr_no_NaMe
    #13231
    Mikor lanoztunk a barátommal csak ennyit mondottunk a játékról:

    -Ez már annyira szar, hogy már jó!

    És 2 napig folyamatosan táp/gyak/küldi/fejlődés:DD
    Mikor meg hazament be kellett érni a tcp/ipvel:)
    Volt ez kb 1 éve:D
  • LegionarR
    #13230
    Nekem hellen Act-1 ben nem hullotak annyira, csak hát éppen nem igazán sebeztek jól. A mightos csicskával egy paraszthajszálnyit jobban ment, csak őt meg nem győztem pénzel (állandóan kipurcant)...
  • Kandurex
    #13229
    Van egy 42 nekró pajtásom (111b patch) nigtmare Adriel -nél már 3x kellett visszamenem utánpótlást hozni a csontijaimnak :((, pedig elég tápok. Normál csontin van 17 skill, mastery -n +17, resisten +6 skill, nyomomrá az AD -t, de csak hullanak a csontik :(, mire érdemes fejlődni? Mert ha már itt ilyen nehéz mi lesz Mephisto -nál, vagy Dió kománál?
  • LegionarR
    #13228
    Szerintem ez egy totálisan kiegyensúlyozatlan, iszonyat bugos játék.
    De mégis imádom!

    - Dühkitörés egy harmincadik sikertelen Andyrun után.
  • JancsiPapa
    #13227
    Pedig annyira szánalmas tud lenni, mikor a 90+ kari egy cuccot olcsón hirdet, mint pl SoJ és pakolgatja ide-oda, majd ha beraktam az árát, akkor kicseréli egy szar cuccra...
  • JancsiPapa
    #13226
    Ja és ez volt az egyetlen alkalom eddig bneten, azóta se kúrták át a fejem Az előbbi eset is hajnali fél 2 körül volt...
  • JancsiPapa
    #13225
    Nézd, engem egy magyar gyerek baszott át... Kispályás trükkel, azt hittem shakot (harlequin crest)kapok a pulomért, amikor meg nem számítottam rá, akkor meg kicserélte egy emeraldos capre... Kapja be, az egész szánalmas FRT 'klánjával' együtt... Ja, a klán másik tagja: haverral megegyeztek, hogy odaadja a hf questjét, ha felhúzza hellen. Természetesen nem volt gond, amíg el nem érkeztek a hf-questhez... Aztán hirtelen AFK lett...Másfél óra után megunta haver és kilépett. Ennyi az 'FRT' klánról legyen is elég.
  • Broafka
    #13224
    jó, de nem olyanra gondoltam, hanem minden ilyen salak cuccra...
  • LegionarR
    #13223
    ha csak kiváncsi vagy a más cuccára, arra ott a TRADE
  • Broafka
    #13222
    én régen imádtam cuccolni, kíváncsi voltam a másik cuccára, néha már szinte könyörögtem hogy bízzon bennem, nem lopok :D
  • Aspyrin
    #13221
    Pedig nem ritka eset. Jómagam 2001 óta vagyok fent kisebb-nagyobb megszakításokkal, de emlékszem olyan "hírhedt" tolvajokra, akik amikor feljöttek a chatre már úgy kezdték, hogy "kinek kell cuccolnia" :D Persze ment is az anyázás ezerrel :) Velem is előfordult olyan, amikor muszáj volt megkérnem valakit, hogy segítsen, de én is jobban szeretem az ilyesmi dolgokat egyedül intézni(persze szívtam is rendesen párszor de azért mégiscsak).
  • LegionarR
    #13220
    én azért félek a nemnormálisaktól :p
  • rage at work
    #13219
    Magyar játékos tőlem még sohasem lopott cuccolásnál.
    Nyilván nagy a kísértés, de aki normális, mindenki meg tudja ezt állni.
  • Jagi
    #13218
    :DDD
  • LegionarR
    #13217
    Sztem a Bneten túlságosan jóhiszemű emberek vannak. Tegnap kérdezi egy csákó: Segítesz cuccolni? Mondom ja. Segítettem, ő meg megbízott bennem miközben még életébe nem látott. Egy teljes IK szettet dobált le a földre... Simán megtehettem volna h fölveszem és Exit & Save... Vagy ha félek hogy emiatt szekálni fog örökre, csinálhatok egy új accot amit direkt lopkodásra használok. Szóval ne bizzatok senkiben... Pláne ennyire...

    Van más módszer is a cuccolásra...
  • JancsiPapa
    #13216
    2. yy :)
    Die Maggot úgy hangzik: "Jaaaj neked!" ;)
  • Aspyrin
    #13215
    A végén pedig ezt mondja: aaaaaaaaaaAAAAaaaaaaaaaaAaarghhhhhhh.
  • Aspyrin
    #13214
    2.
  • renom
    #13213
    Hi szeretnek kerdezni valamit toletek nagy diablosoktol, nagyon orulnek ha valaki minel hamarabb tudna segiteni elore is kosz!:

    Mit mond Andariel, a Diablo II. első rakoncátlan démona, amikor rájön, hogy a koszos lábbelinkkel - amivel előtte átgázoltunk három tonnányi élőhalotton, legalább háromszáz pumuklin, és a feltámasztásban jártas sámánok vérén csúszkáltunk - megtapostuk a pincsikutyákkal szegélyezett perzsaszőnyegét és jókora cuppogós-véres lenyomatokat hagytunk rajta?

    1. I'll Crush You!
    2. Fear Me! Die Maggot!
    3. Prepare to Die, Mortal!
    4. Fresh Meat! At Last!
  • raziel.
    #13212
    igen

    20-asaval lehet megölni és atmenni köv szintre
  • LegionarR
    #13211
    Hopp ezt nem gondoltam... kösz
  • Shaman
    #13210
    ha van olyan a csapatban akinek még nincsennek meg az ancik,s megöli-lik az ancikat,míg a level 6-os a városban van,akkor utána be tud menni Baalahoz,s mehet át nightra
  • LegionarR
    #13209
    Nem tudom kérdezte ezt már valaki, de hogy van az hogy ladderen Hell diablorunoztam, és egyszer csak betoppan egy lvl 6-os kari. Hogy jön át normálról (na meg nightról) ha az ancikat csak lvl 20-as szintel lehet elintézni???
  • Jagi
    #13208
    Neeeeeee! [kétségbeesett]
    Inkább kezdd előröl...
  • Mr_no_NaMe
    #13207
    Úgyhogy ez a lehetőség kilőve:)
  • Aspyrin
    #13206
    Menj fel Bnetre, ott átsegítenek gyorsan(persze ahhoz eredeti cd kell és a karit is előlről kell kezdeni).
  • Mr_no_NaMe
    #13205
    Lehet picit csalni kéne karakter editorral?:S
    Fejlődni nemtok, diablo meg kicsinál...
  • Jagi
    #13204
    8-1000 közötti ar rel sem találtan el, amire azt hittem hogy sok és eléglesz (druida)
  • Jagi
    #13203
    Hát ez az! Az a tulajdonsága, hogy van vagy 2500-as (csak egy szám)
    defje és 25-30.szinten hanem akarasz meghalni és cuccot is akarsz hordani, nem a dex lesz az első...
  • Aspyrin
    #13202
    Rosszul hiszed :) A kevés attack rating miatt nem találja el. Megnézheted Te is, amikor ráviszed a kurzort az ar-re kapsz egy százalékos értéket, hogy mennyi esélyed van a találatra. Nos mivel Dionak nagy a defje ezért sok ar kell, azt pedig ugye a dex-ből kapjuk. Olyan 70% körüli érték már elfogadható ha van megfelelő leech hozzá.
  • Mr_no_NaMe
    #13201
    Hm hát akkor megpróbálom de asszem nincsenek nekem még ilyen rúnáim:S
    + még mire összeszedek egy jó 3 foglalatos fajzsot...
    Amúgy Dexre direkt raktam 1 jópár pontot mert kevés volt a támadási érték, most 42-őn van,erő 70,életerő 64.
    Fejlődnék is csakhát...Tegnap az EGÉSZ IV. Actot leírtottam...
    Az egészet úgy hogy 1 szörny marad, Diablo.
    Alig léptem 2 szintet...
    Nagyon nyomin megy a fejlődés.
  • Jagi
    #13200
    Nem azé van, hogy nem találja el (bár elképzelhető) neki van egy ilyen tulajdonsága... legalább is asszem...
  • Aspyrin
    #13199
    Fogod a 3 socketes pajzsod(figyelj rá, hogy ne magic osztályú -vagyis kék színű-legyen hanem mezei fehér és lehetőleg ne etheral) és szépen belepakolod a runákat az adott sorrendben, jelen esetben tehát először a ral, aztán ort és végül a tal jön. Et voilá :)
    Az pedig, hogy Diot nem találod el azért van, mert kevés az ar-ed, vagyis több dex-re van szükséged.
  • Jagi
    #13198
    Mákod van, mert act5 2. küldi után megkapod a rúnákat (de ez most téged nem segít ki)
    Annyi kell, hogy egy db 3 socketes pajzs + megfelelő sorrendben belerakni a rúnákat.

    DE ha már pajzs 3 socket, a legnagyobb diamondod amid csak van belerakod, ideiglenesen jó az is. Allres +19 a perfect asszem.
  • Mr_no_NaMe
    #13197
    Hmm ez a Ancient's Pledge elég király lenne!
    És ezt hogyan kell?A horodrim kockába tegyem bele ezt a három rúnát és a létrejött rúnát pedig a páncélomba vagy hogy?:)
    Amúgy énsem találo mel diablot sokszor...jóha 10ből 1szer eltalálom már annak is örültem tegnap.