26171
  • xy21
    #13276
    dede!Aki nem hiszi járjon utána
  • phalanx
    #13275
    kizárt.
  • Aspyrin
    #13274
    Kis érdekesség: gondoltam kipróbálom mac-en a d2-őt. Mivel a gyári lemez egy régebbi verziójú oprendszerre készült ezért le kellett töltenem egy installert hozzá(25mb). Elindítás után bekérte a program mindkét verzió(d2lod/d2exp) cd kulcsait és egyhuzamban feltolta mindenféle összevissza lemez oda-vissza csere nélkül a játékot kieggel együtt. Hogy mik vannak :)
  • LegionarR
    #13273
    Figyeld csak meg Baalkilleken (ha jársz egyáltalán), hogy ha Baal kifigy
  • xy21
    #13272
    Vissza olvasgattam hogy a Dio 3-ról volt szó!Én olvastam hogy a Diablo 3 már négy éve kész van csak azér nem adták ki mer nem felelt meg az elvárásoknak és sz@rt sem ért ezért most ujrakészítik az egészet.Ennyi
  • JancsiPapa
    #13271
    Sztem csak balszerencsés vagy...
  • LegionarR
    #13270
    ja igen, a #13263-ra tudja valaki a választ?
  • LegionarR
    #13269
    A videjó ilyen minőségű, de cserébe nem kell b*szakodni a letöltéssel
  • Aspyrin
    #13268
    Nálatok is olvashatatlan a szöveg vagy nálam a gond?
  • LegionarR
    #13267
    tegnap találtam rá a "forrásra"
  • JancsiPapa
    #13266
    van ott még több ilyen is...az a gyerek ért a duelhez ;)
  • LegionarR
    #13265
    Huh... nézzétek!EZT
  • LegionarR
    #13264
    Ja és Hellen persze (úgy rémlik a többi nehézségi fokon nem volt problema, bár ott csak egyszer gyilkoltuk le Baalt)
  • LegionarR
    #13263
    Hmm... Elárulná valaki hogy Baal mééér mindig engem b*szogat baalkilleknél??? Lemegyünk kb. hatan, sorci, necro, szinte mindenféle karakter, de legtöbbször mindig engem szúr ki a szemét a hat (vagy több) ember körül, és rámszáll a rohadék... Kit szokott kinézni? Akinek legtöbb élete van? Vagy aki először üt, vagy kit??? Ez tuti h nem véletlen...
    Mellesleg shapeshift druida vaok 2800 élettel ha ez számít...
  • JancsiPapa
    #13262
    Van egy palám, aki egyedül megcsinálja ^^
  • LegionarR
    #13261
    hmm... köszy az infót, valami ilyesmeri számítottam
  • Jagi
    #13260
  • Aspyrin
    #13259
    Parancsolj:
    Hellfire Torch (Unique large charm)
    25% chance to cast lvl 25 firestorm on striking
    +3 to Random class Skills (varies)
    +10-20 to all atributes (varies)
    +10-20 to all resistances (varies)
    +8 Light Radius
    Lvl 30 hydra charges (10/10)
  • LegionarR
    #13258
    Na azt is tudom hogy überek tényleg űbernehezek, de ha egy jó csapat adja az áldást...
  • LegionarR
    #13257
    Nekem abban segíts légyszi hogy mi a jóég az a Torch?
    Komolyan fogalmam sincs, mivel amint mondom én is csak 2 hónapja netezem...
    Annyit azért már tudok, hogy Übereknél azért harcolnak...
  • JancsiPapa
    #13256
    2-3 év single, 1 év bnet.Ha meg találok vmi jó kis cuccot nektek ,segítek nektek is, mint Andie-nak pár napja (neki egy torchot adtam ingyen)
  • vigyori14
    #13255
    üdv.
    énis kb 2 hónapja bnetezek, egy sorcot kezdtem már végigvittük hellen is de semmi jo cuccom nincs. még mf es cuccot se találtam, de ha találtam akkor átlag 9% ot adott. azt szeretném kérdezni h merre keressek cuccokat? ja és blizzard ot feljesztettem az jo választás volt? most 3000 et sebez de hellen mikor 8 player vn akkor elég gyenge.
  • Aspyrin
    #13254
    2001. januárban kezdtem Bneten, azóta is játszom időszakos pihenőkkel:)
  • LegionarR
    #13253
    Akkkó' te még viszonylag friss játékos vagy...
    Én Bnet-en kb. 2 hónapja vagyok fenn, a játékkal meg 2 éve jáccccom (ez a kév év single sajna)
  • Hrisskar
    #13252
    2005.november 30-adikán kezdetem az első karakteremet(ami egy sorci volt;már hell végén tart).
  • LegionarR
    #13251
    ///+++ Ki mióta jácccccik a Diablo 2-vel?
  • Yoz
    #13250
    Előfordult nállam is :o) hogy véletlenül gemet raktam valamibe, szerencsére nem komoly tárgy volt...
  • JancsiPapa
    #13249
    Egy apró dolog:
    Az utolsó recepteknél, ha egy eth armort/shieldet/helmet sockolunk így, akkor a tárgy +50% defet kap még. Így lehet csinálni egy 850 alap defes sacred armorból egy 1275 defes armort, és ha abba még tesztek egy stone rúnaszót, akkor egy 5-6000 defes armort is lehet kapni! (mercre jó)
  • LegionarR
    #13248
    Szerintem is, meg a legolcsóbb is talán... a Hel rúne nem a legritkább szerencsére (bár nem is esik minden szörnyből :)
  • Hrisskar
    #13247
    Szerintem a socket tisztítás a legjobb. Nekem volt olyan hogy inventori pakolászász közben beleraktam véletlenöl egy sockettedes tátgyamba egy követ és igy már nem tartottam meg,pedig meg akartam tartani.
  • LegionarR
    #13246
    Nekem kicsit drágának tűnik ez a socketelés...
  • Yoz
    #13245
    Sockets
    3 Perfect Skulls + 1 Rare Item + Stone of Jordan = Add 1 Socket To a Rare Item
    Rare Items can only have two sockets. You cannot add sockets to items that don't normally have sockets.
    1.10 only 1 Hel Rune + Scroll of Town Portal + Any Socketed Item = Unsocket that item
    Warning: This will destroy any gems, runes, or jewels you have socketed. This is useful if you are not happy with
    the gems you have socketed and you want to socket the item in another way.
    1.10 only 3 Standard Gems (normal) and 1 Socketed Weapon (Any Type) = 1 Socketed Magic Weapon
    (of same type)
    This takes a socketed weapon and makes it a magic socketed weapon with a random number of sockets. This
    allows you to get new magic bonuses on an otherwise non magical weapon. The original weapon properties will
    be removed (rerolled) when the new weapon is created. ilvl = 30. It gets 1-2 sockets.
    1.10 only 3 Chipped Gems + 1 Magic Weapon = Socketed Magic Weapon
    This adds sockets to a magic weapon. The original magic weapon properties will be removed (rerolled) when the
    new weapon is created. If you use this formula with a weapon that is not normally socketed such as a Javelin,
    this recipe will create a new magical weapon without any sockets. ilvl=25 magic weapon with 1-2 sockets.
    1.10 only 3 Flawless Gems + 1 Magic Weapon = Socketed Magic Weapon
    This adds sockets to a magic weapon. The original magic weapon properties will be removed (rerolled) when the
    new weapon is created. If you use this formula with a weapon that is not normally socketed such as a Javelin,
    this recipe will create a new magical weapon without any sockets. ilvl=30 magic weapon with 1-2 sockets.
    1.10 only 1 Tal Rune + 1 Thul Rune + 1 Perfect Topaz + Normal Body Armor = Socketed Body Armor of same type
    The number of sockets created will vary. The item must be normal and unsocketed. Low-quality items and
    superior items do not work. The item gets 1-4 sockets, randomly. However, the number of sockets is then
    restricted by the maximum number of sockets that base item with that ilvl can have. For example, if you have an
    item that can only have 2 sockets, there's a 5/6 chance of getting 2 sockets and a 1/6 chance of getting 1 socket.
    Sockets continued...
    1.10 only 1 Ral Rune + 1 Amn Rune + 1 Perfect Amethyst + Normal Weapon = Socketed Weapon of same type
    The number of sockets created will vary. The item must be normal and unsocketed. Low-quality items and
    superior items do not work. The item gets 1-6 sockets, randomly. However, the number of sockets is then
    restricted by the maximum number of sockets that base item with that ilvl can have. For example, if you have an
    item that can only have 2 sockets, there's a 5/6 chance of getting 2 sockets and a 1/6 chance of getting 1 socket.
    1.10 only 1 Ral Rune + 1 Thul Rune + 1 Perfect Sapphire + Normal Helm = Socketed Helm of same type
    The number of sockets created will vary. The item must be normal and unsocketed. Low-quality items and
    superior items do not work. The item gets 1-4 sockets, randomly. However, the number of sockets is then
    restricted by the maximum number of sockets that base item with that ilvl can have. For example, if you have an
    item that can only have 2 sockets, there's a 5/6 chance of getting 2 sockets and a 1/6 chance of getting 1 socket.
    1.10 only 1 Tal Rune + 1 Amn Rune + 1 Perfect Ruby + Normal Shield = Socketed Shield of same type
    The number of sockets created will vary. The item must be normal and unsocketed. Low-quality items and
    superior items do not work. The item gets 1-4 sockets, randomly. However, the number of sockets is then
    restricted by the maximum number of sockets that base item with that ilvl can have. For example, if you have an
    item that can only have 2 sockets, there's a 5/6 chance of getting 2 sockets and a 1/6 chance of getting 1 socket.
  • zajcev22
    #13244
    Sziasztok!

    Kérdés: melyik az a cube-recept, amivel meg lehet socketelni a tárgyakat?

    Köszi
  • Broafka
    #13243
    jah, meg talán még az asszasszi (na jó írjuk "magyarosabban" assassin) a többit egy félévig kéne néznem mire rájönnék hogy melyik játékról is van szó :)
  • JancsiPapa
    #13242
    Amúgy nekem is kezd az utóbbi időben unalmas lenni a dio.
    De hát új és új dolgokat kell csinálni: kezdeni fogok egy palát, akit 49es szintig viszek el és elviszem duelezni (volt egy lvl 24es társa is, egy 49es sorcot is megöltem vele legit duelben...)
    És hát a haverokkal beszélgetünk ventrillon...
  • Hrisskar
    #13241
    Köszi!
    A karakterek mind külön képen volt, amit Pohotshoppal ollóztam öszze.
  • LegionarR
    #13240
    Egyébként sztem a druida illeszkedik a legjobban a játékbelihez, a többi kinézete valahogy kicsit idegen.
  • LegionarR
    #13239
    Nem rossz. Hála neked, megvan pár napra az új háttér a desktopomnak ! Melles leg jó újság terén az ízlésed
  • Hrisskar
    #13238
    Kész vagyok 1 általam összeállított Diablo 2-es háttérképpel:

    Ui:a galériámban megtalájátok az eredei 1280x960-as felbontásban.
  • Broafka
    #13237
    érdekes, nekem sikerült megutálnom :D
    mármint nem úgy hogy szétverném ha meglátnám, csak szimplán elkezdem, azt: "húúú bammeg, de unalmas"
    most inkább MMORPG-vel játszom...