26171
  • Broafka
    #13596
    lényegében szerintem mindegyik egy igazi tank, csak jó fegyverek kellenek hozzá
    ezért is jó a játék, mert viszonylag mindegyik karakter egész jól ki van egyenlítve
  • Palinko
    #13595
    nem todom... kül én os sorceressel nyomulok :D mostanság,a barbárt már kinyomtam,azt csak ajánlani tudom mindenkinek egy igazi tank :D
  • Yoz
    #13594
    Köszönöm, nem rosz de nincs konkrétum benne, engem az érdekel mondjuk menyi legyen a fejlődés végére az élet manna egyébb pontjaim...mi az ideális egy hozzáértő szerint!
  • Broafka
    #13593
    most nem azért, de a patch az miért befolyásolná ezt? :)
  • noctlown
    #13592
    Üdv.

    1.11nél lehet cuccos karakter? vagyis két diablo futtatható egyszerre?
  • Palinko
    #13591
    www.diablo.hu
    itt a tudás fájánál megtalálod minden kaszt fejlesztési útmutatóját...
  • Yoz
    #13590
    Valaki irja le nekem légyszives menyit kell rakni mf sorcinál az életre mannara stb... re és ha lehet írja le nekem miért pont anyit.
    Vagy ha tud linket az is jól jönne, thx.
  • Hrisskar
    #13589
    Szerintem aki lusta vagy türelmetlen és kell neki az fizessen!!
  • andriska
    #13588
    Inkább szánalmas,mint beteg...
    Aki ilyenböl pénzt húz arról meg van a véleményem...
  • Broafka
    #13587
    ez de beteg :-/
    pénzt kidobni egy virtuális cuccért? :O
  • :)
    #13586
    Sziasztok! Itt egy magyar webshop érdemes ránézni lesz ingyenes cucc osztás:D
    http://d2plaza.atw.hu
  • Yoz
    #13585
    Leírnád nekem mondjuk egy necro fejlődését aki mondjuk tűz golemre lenne kiélezve?
    Ha hosszú link is megteszi...
    Előre is köszönöm
  • Rettenthető
    #13584
    Dropcalculator 1.10-s patch-re. Ugyan már az 1.11-nél járnak (vagy messzebb?), de sztm e tekintetben nincs változás.
  • Hrisskar
    #13583
    Állítólag van Hell 2-es nehézségi szint és nem egy haverom mondta, hogy létezzik. Nem tudjátok, hogy hogyan lehet arra a nehézségi szintre lépni? (Ja és még egy karakter generálóban is láttam)
  • Gunner
    #13582
    dropcalculator
  • JancsiPapa
    #13581
    Tal amu...hm találtam már normal mefinél is tal amut...
    Armor: találtam már pit lvl 1ben, bociból és egyszer baaltől.
  • vinko
    #13580
    Hello ! Megirná valaki,jogy melyik szörnyek dobják legnagyobb valószinüséggel a Tal Rasha amulettet és amort ? Köszi
  • Gunner
    #13579
    3,000 huf
  • JancsiPapa
    #13578
    Hallottam már az MM botról. Haveromat úgy kibannolták, mint a pinty.
    Mellesleg nem is legit és picit erkölcsi jellegű a dolog - mások lemennek mefihez-andyhoz, JÁTSZANAK, a botozó pedig csak lecuccolja a dolgokat, alkalmasint többet, mint aki legiten nyomja. Meg lehet lenni bot nélkül is, nekem az mh se hiányzik...
  • Palinko
    #13577
    a Jamellát úgy értettem,hogy ne legyen cheatelt.... kül azért kellene,hogy tudjam merre fejleszteni a varázslónőmet,meg azért egy két jó cucc soha nem árt + :D
  • Twista
    #13576
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy valaki nem-e tudja használni az MM Bot-ot. Valaki tudja, hogya kell, az légyszives magyarázza el már nekem, mer nem tudom felfogni. Azon kívül még az lenne a kérdésem, hogy ha MM Bot-ot használok, akkor bannolhatnak-e Battle Netről???
  • JancsiPapa
    #13575
    Nah a példa: 4socket,100 life wire fleece - kb 300 (!!!) hr értékű cuccért ment el!
  • JancsiPapa
    #13574
    Tudod mit?
    Szemét önző dög vagyok és fáj bármi nemjamelláslegjobb cuccot adni.
    Ez van bocsi :/

    Jut eszembe: a bneten a legtöbbet érő cuccok jamellánál kaphatóak (v larzuk, anya...) el se hiszitek...
  • JancsiPapa
    #13573
    Egy frankó kis jewelre gondoltam, ami -15reqet, és mellé mást is ad (ugye uppolnád, ezért több marad vitára).De a nef se rossz, shaelt semmiképp.
  • JancsiPapa
    #13572
    Ez szép és jó, de az csak nálad fog maradni... Mert ugynúgy senki nem veszi meg :/
  • Palinko
    #13571
    sajna az internetes kapcsolatom nem engedi meg a battle netet...ha valakinek ennyire fáj cuccot adni,akkor boccs... én pl. barbárra tudnák valakinek cuccot adni,pl,egy profi jamellásat,meg egy nem cheatöltet is,ami elég jó...
  • Andie
    #13570
    Ja kérdés : Mit érdemes burizába tenni?
    Én két dolgon gondolkodom:
    - NEF : knockbacket ad, azaz minden lövés hátralöki a szörnyeket
    - SHAEL : 20% gyorsabb lövés.

    Egyéb tipp? Vagy a fenti közül melyik?
  • Andie
    #13569
    Vagy inkább 2 karira való cuccot...
    Örök szabály : jáccani kell, haverokkal, magyarokkal, segiteni egymásnak, vagy legalább ottlenni és küzdeni - és akkor akinek van fölös cucca, úgyis odaadja.

    Igy bejönni, hogy adjatok cuccot minnél jobbat, de ne jamellásat, hanem amit úgy találtatok - kb olyan dolog, mintha odamennél az utcán mindenkhez, azt az arcába mondanád : Adjá egy ezrest!
    Szted mit fog válaszolni?
  • Kozman
    #13568
    igazábol egy barátom adta mert ő már nem jáccik de csak a lod ckeyt találta meg...
  • Palinko
    #13567
    wagy,ha a barátodnak nincs netje és van véletlenül eredeti diabloja és még nem léptek be az eredti code al,akkor meglátogatod egy papírral + egy cerkával :D
  • Palinko
    #13566
    nem tudom,de nem lesz túl drága,mert az eredeti game cd-kel együtt sem volt túl drága egy-két éve...
  • Shaman
    #13565
    egy pár pillanatig nem esett le mi a gond,de aztán ájöttem :-ppp
    Hogy ugye ahhoz magasabb strength kell!
  • Kozman
    #13564
    köszi akkor megveszem mennyi manapság?
  • Palinko
    #13563
    igen,szerintem is eredeti szerial kell,szintén erős feltételezés,hogy a cd,mindegy,hogy mien.....
  • Delac
    #13562
    AHogy leírtad nem enged fel. Ergo vegyél mindkettőhöz eredeti kódot.
  • Nuki
    #13561
    szerintem mindkettőhöz eredeti serial szám kell.
  • Kozman
    #13560
    de kell kod a sima dialbo 2 höz is?
    vagy elég a lodhoz?és elég csak a kod a cd mindegy mien?
  • Palinko
    #13559
    úgy tudom,bírsz eredeti serialt is venni... gondolom game nélkül veszed,csak a code-ot...
  • Kozman
    #13558
    szoval a lod hoz van de a simához nincs:)
  • Kozman
    #13557
    sziasztok srácok az lenne a kérdésem hogy lehet e ugy bneten jáccani ha lehet hogyan hogy van eredeti cd kulcsom a lod hoz a diablo 2höz nincs de a cdm másolt...ezért ugye le kell krekkelni...nem igazán engedett föl bnetre se 1.10 es patchel se 1.11 el
    mit tegyek?
    tudom a legegyszerübb ha megveszem a boltba de meglehet oldani máshogy is?
    köszi