26171
  • JancsiPapa
    #13636
    Régen: csak hf (azt is pul felett vettem fel) és minden wp-q benne volt, cuccok meg aki kapja.
    Ma: NINCS RUSH
    De ha mégis, akkor nincs wp,nincs izu meg kutya fasza dio előtt hf aztán rögtön kedves vagyok :D
    Sry de 3x húztam freebe,amikor pedig nem akartam.
  • andriska
    #13635
    Hááát húzásba nem tartozik bele hell baal ^^
  • Rettenthető
    #13634
    Ezt értem, de vajh...
    ...ha pont legyakod hell Baal-t és az a szerencsétlen pont akkor dob el vmit ami neked nagyon kellene, mondjuk (nem tom neked mire fájt a fogad) Tal armort, akkor az kit illet? Téged, mert elvégre nélküled nem tudta volna megölni Baal-t, vagy Őt, mert végülis az Ő Quest főmonsztere?
  • Shaman
    #13633
    én anno mikor húztam,többségében semmiért,vagy néha HF-ért...
  • Rettenthető
    #13632
    Ha már szóba került a húzás...

    Akik húznak másokat, azok miért cserébe csinálják?

    - HF-ért (egyéb kitételt nem tudok, csak amit az infókba látok)?
    - A főmonszták (anda, duri, mefi, dio, baal) droppjáért?
    - Teréz anya vagyok, ingyért csinálom, semmi nem kell, még akkor sem, ha vmi szuperüberhyper unik hullik?

    Jómagam ugyan soha nem huzattam egy karimat sem, s amolyan magatalálós voltam mindig is, de titkon érdekelne, hogy akik rendszeresen, s nagyon sok embert húztak, azoknál van-e vmilyen kitétel?
  • Shaman
    #13631
    jah azt hittem eredeti gamma,sry..
  • Hrisskar
    #13630
    Nem, a mikula féle karaktergenerálón nem csak egy hell nehézségi szint van.
  • Aspyrin
    #13629
    Ez így helyes, én is megválogatom kinek segítek hiszen nem csípem a telhetetlen kezdőket. Viszont a botos emberkékből hiányzik minden empatikus készség, általában a lol noob, nap kifejezéssel mindent elintéznek, hiszen fogalmuk sincs arról milyen végiggürizni egy rakás karival hellen át úgy, hogy semmilyük sincs..
  • JancsiPapa
    #13628
    Na de egy idő után fárasztó a csomó kezdő, akik sírnak a hun-1en.
    Általában azoknak segítek, akik nem a caps lock segítségével hívják fel a figyelmet.
    Vagy: 1es kari sír a hun1en hogy húzzák fell normálon. Megkérdezem h rúnakari lesz-e, mire igennel válaszol...Azért itt még nem tartunk, hogy egy jöttment rúnakariját húzzam! Viszont nagyon sok embernek segítettem cuccal, itt ezen a fórumon is.
  • Aspyrin
    #13627
    Az a baj botozással, hogy éppen a játék örömét/élményét veszi el. Hiszen ha már minden cucc megvan nincs miért folytatni. De legalább segítenének az ilyen emberkék a többinek, ezzel szemben a minap is egy csont szegény, cucctalan srác próbált meg húzni egy másikat, amíg az überlámák kint rohadtak a cseten és osztják az észt, játsszák az agyuk.
    Nem a bottal van a gond, hanem az emberrel.
  • Shaman
    #13626
    ez hülyeség,téged átvágtak...
  • Dant0r
    #13625
    nem offline szerzi a javait botozássa; úgy simán betölthetne minden cuccot 2 perc alatt.
    Rendes bneten botoznak, mivel ott nem olyan könnyű, nagy a lebukás veszélye, stbstb- és mégsem csak sima dupe-olás, mert maga a "drop" az legális volt.
  • Palinko
    #13624
    ezt a bot-ozást nem értem... ki kellene próbálnom... épp érdekel,bár biztos nem tisztességes,ha utánna a bnetre megy dicsekedni a karijával...
  • JancsiPapa
    #13623
    Hát igen, én is így vagyok ezzel...
    Nekem lehet úgy kb 40-50 ist értékű cuccom - legiten!
    A másik meg 3 cd-keyyel nekiáll 2 napig non-stop bototzni és talál 2x annyit...
  • andriska
    #13622
    Ezért kezd elmenni a kedvem ettöl a játéktól.Én megyek mfelgetek,megdolgozom a cuccomért,más meg beállítja a botot azt elmegy tv-zni...(ráadásul még pénzt is keres vele.Nem tudom a blizzard mit szólna ehhez..)
    Véleményem nem változott én az ilyet szánalmasnak tartom...
  • JancsiPapa
    #13621
    Hidd el van...Mikor ismerősöm mondja: 250 (!!!) istet kell szereznie 2 napon belül, mert egy gyerek megveszi tőle 300ft/db áron...
  • Grayback21
    #13620
    DOKAR:
    Másoltal nem lehet tudtommal

    AMi az árat illeti szerintem megéri 3000Ft alap+kieg.
  • dokar
    #13619
    lehet másolt Dio-val Bnet-re menni?
  • andriska
    #13618
    Hááát nem tudom,de én biztos,hogy nem adnék ki pénzt ilyenért,hisz ez csak egy játék...
  • Palinko
    #13617
    szívesen...
    igen érdemes mind 2-őre+ a forgással is kinyrhatod,ha van szép manád.... sok türelem,nightmaren könnyebb kesz kinyírni...
  • Aspyrin
    #13616
    Az a "tűzfújás" sajnos nem csak szimpla fire sebzés hanem light is, vagyis érdemes mindkettő resistjére pakolni charmokkal, felszereléssel.
  • JancsiPapa
    #13615
    a fire resistjét kéne fejleszteni xD
  • noctlown
    #13614
    kössz szépen palinko, már megy tök pöpec.
    kössz mégegyszer.

    taktikát nem tudtok diablo ellen? tűzfújásával mindig megöl. 29es barbim van, lehet fejleszteni kéne még egy picit?
  • Palinko
    #13613
    csinálsz két felhasználot ha xpdvan és elindítod mind két felh. a diblot. usertváltasz és complette . érthető voltam?
  • Broafka
    #13612
    passz
    én nem szoktam bnetezni amúgy :)
    minden hsz-em még a régi 1.10-es bnetes őrületemből fakad :)
  • noctlown
    #13611
    amit láttam hogy futtatható két diablo, az csak 1.10re volt.

    ha tudsz 1.11hez is, megmondod a progi nevét, vagy hogy hol találom?
  • Broafka
    #13610
    jó, de Helles csicsó a király ilyen téren, de azt fejleszteni, unalmas
    bár igaz, az tényleg jó
    Singleben csak ő írt :D
  • JancsiPapa
    #13609
    www.sysonline.hu/ano/szalaitemek/germanidiot.wmv

    Ilyen németekkel szoktam duelezni xDDDD
  • Aspyrin
    #13608
    Világos, übertápos cuccal bárkiből lehet csinálni félistent :) Egyébként csak az mf sorchoz reagáltam az alább, assáról szót sem ejtettem :p
  • JancsiPapa
    #13607
    Az assa 20 strrel kezd. Ha egy eni light platet/breast platet raksz rá, akkor torch+annival simán kijön odáig. Számoljunk lowos annival (10),próbb assa torchok már olcsók (lecc széj 18) és már fenn van az eni.85ös szinten 64 strt ad az eni, ráteszel egy 15stres sandstormot,mara+shako ami összesen...
    20+10+18+64+15+5+2=134...És akkor itt vagy teszel rá +str charmokat, vagy trap sk +6streket veszel (mal v legfeljebb mal+umban megvannak és azt a 22strt 4 ilyen charmból megoldod, akkor több megy vitára.Mal mal+umért olyan, mintha 18lifeos trapskt vennél...De ismerősömnek van a legpróbb magyar assája (koptertrapper) és nem fogjátok kitalálni, h mi van rajta...
  • Aspyrin
    #13606
    Kihagytad a spirit monarchot a maga 156 str reqjével ;-) Esetleges alternatívaként marad a lidless, bár nem rajongok érte.
  • JancsiPapa
    #13605
    Trapassa ezért jó - fire+light!
    Amúgy mindenütt ott a csicsó fizikálnak...
  • Broafka
    #13604
    én elhiszem :P
    az én kedvencem mondjuk a Javazon :)
    nem kell hozzá olyan hű de brutál cucc, de hellen legalább nem akad el
    nem szeretem azokat a karaktereket amik hellen elakadnak, lásd sorc, szel ezért jó ak az olyan karakterek amiknek van elementál sebzésük de ott van mellette a fizikál is, mert akkor nincs olyan szörny ami megállíthatná gyakorlatilag
    jó, persze van olyan uniq szörny aminek biztos van fizikál, meg az adott elementálra immunja, de az ritka, és ne a kivételeket nézzük :)
  • JancsiPapa
    #13603
    Jaja, de a baba sajnos csak duelre jó ;)
    De arra nagyon, a lvl 49 dueles barbom szakítja ketté a tal sorcokat (el se hiszitek, hány 80+ lvles fül van már nálam... ;) )
  • JancsiPapa
    #13602
    Trapassa - enigmával, társon infinityvel, 5+ skillerrel,hoto-spirittel?
    Hm jól hangzik?Az egyik leggyorsabb baalkiller (bár infyvel minden könnyebb,de a 3 dobogós: 1.-2. Light sorc-java (3static+3-4lightning, javával 4 szúrás...)
    3. trapassa
  • JancsiPapa
    #13601
    Mf-sorc...
    Hosszú a dolog, de megpróbálom!
    Szóval mana biztos nem kell sok (1 csicskán ott fog vigyorogni az insight, 2 wizzy+shako ad egy tonna manát...)
    Str annyi, amennyi kell a cucchoz (ez gondolom olyan 60-70 max (ha torch nincs akkor++++) - a legnehezebb cuccaid a következők lehetnek : skullder (97) tal armor (88), war traveler (95)
    Dex...hát ez érdekes, mert blockos sorc jobban megérné :S de én mindig csak alapot - wizzyhez elegendőt rakok...Ha cucc/skill is érdekel, írj.
  • Palinko
    #13600
    ja lehet.. akkor lehet,hogy csak rossz cuccaim vannak... jó kari a paladin is azzal hellen hagytam abba az assaám meg csak neightmare-es.. asszem :D
  • JancsiPapa
    #13599
    Pontosan!
    Ha most jönne 1 gyerek h van 300 HUFja minden istemre, gondolkodás nélkül eladnám neki!
  • andriska
    #13598
    Hááát pedig a pala ott vigan elhentel,ahol az assa elakadna...
  • Palinko
    #13597
    hát még az assasinról vannak jól tapasztalataim... a Paladin háát nem a legjobb.. druida,meg nocromantám még 10 leveles,szóval nem nyilatkozom...