26171
  • horpeti
    #13716
    aha, akkor jól emlékeztem.. gyűjtök pár pgemet, aztán veszek egy rosszabb titánt... nekem az pont elég lesz, kell a francnak pár fizikai damagevel több... :D

    Amával nem fogom valszeg tudni megverni ezt az übertristamot... bár mondjuk egyedül akkor is durva, mert mindegyik rádmegy... :D

    A smiter az hogy is küzd? érdekelne a smite cucca. meg hogy miben van az ereje... főleg hammerpalás helyett...


    Gondoltam arra is, hogy lejabolom a light immunisokat :PP (lol)
  • horpeti
    #13715
    óóó, köszi srácok! Fel is írom! :D

    Így elsőre úgy tűnik, hogy akkor csak idő, és erő kérdése.. :D


    Az 1. rész még azt hiszem okés...

    viszont az überTristam így leírásra keménynek tűnik.. :D


    torchot csak itt a forumon láttam, róla egy képet, tetszett amit tud. akkor az az a charm, amit lehet kapni ezért ugye? :D

    Minden esetre ez önmagában elég nagy kihívás, kell hozzá a jó kari, és a rutin... :D


    Megnéztem mi az a Smiter... Maga ez a fajta kari nem tetszik. a Smite az mit is csinál, ami miatt ilyen tápos? az a tuti betalálós vmi? perpill nem jut eszembe, de azt tudom, azzal sose próbáltam.

    ill. miért ennyire javasolt ez?? miért jó az a smite?? A fanát azt tudom :D (ez fizikai támadást okoz, azért javasoljátok?)


    Jah, úgy látom akkor baromi nagy resist kell... és gondolom nem csak 1féléből, hanem mind3ból ugye? fizikai támadást is mérnek az emberre a lények?

    ill. kit kell először kiiktatni?? (gondolom amelyik szüli a sünöket:D)


    Ez izgi így! :DD

    Partiban érdekes lehet. 3 féle sorc + 1 pala, aki feltartja őket :DD


    A paladin még mindig magic damagevel dolgozik nem? akkor hogyhogy 16k nem sebzi, arra is van resist???

    a smitera meg nincs elég?? azt a skillt nem ismerem az a gáz... :-/
  • Delac
    #13714
    á nema, legalábbis haverék valahogy ist körül magyaraázták. De pl egy kesztyű az ilyen amára: 20 ias 3 java skill az bármikor ist.
  • Delac
    #13713
    jaja a hammeres sztorikat sokszor hallottam. Személy szerint örülök, hogy ott a hammer, annyit ér mint halotnak a csók. Ellenben a smitter :D. ha valaki nyomja rá a concentration aurat is, akkor sebezenkent 1000 életet lop vissza (dracul forever)
  • Aspyrin
    #13712
    Nana, etheral 200ed titans uppolva súlyos istekbe kerül:D(6-7).
  • Delac
    #13711
    egy rosszabb titan max 10-20 pgem. ha fullos kell: eth 200 ed, upgraded akkor az kb ist.
    Hogy mi mennyibe kerül, az nagyon változó, napi árak vannak mint a tőzsdén. Nagyon egyszerűen meglehet gazdagodni (gazdagsag viszonylagos ^^ ) pl én tegnap egy 3sox archon plate-t 523 def, um ba adtam el. baalrunon esett. VAGY highlord wrath amulet-t ha valakinek kell ad érte um-t is, DE van hogy pul-rt se kell a kutyanak. Tegnap egy ilyet is sikerült um rt eladni, hála égenk. Minden viszonylagos, mire van kereslet, meg mire van kinálat. Mert ha pl, valaki keres valami cuccot és senki nem tud neki adni, mert nincs, akkor egyre többet fog ajánlani érte, holott nem ér annyit. Sajátkezüleg felstrófolj a tárgy árát, így később amikor valaki megtalálja, már a drágábbik áron hírdeti meg (én legalábbis igy csinálnám :D), hisz a minap valaki még ennyit is adott volna érte.
  • Aspyrin
    #13710
    :DDDD
  • Aspyrin
    #13709
    Überezés röviden:
    -Hell act1-ben Countess dobhat kulcsot
    -Hell act2-ben Horazon
    -Hell act5-ben pedig Nihlatak.
    Ezekből a kulcsokból kell(érdemes) összeszedni 3x3-at, majd ha megvan irány act5. Ott mind a három szettből egy-egy darabot bedobsz a ládádba majd transmute és megnyíilk a 3 új világ közül valamelyik(azért érdemes mind a három szettnek meglennie, mert akkor egymás után fognak megnyílni az új helyszínek és nincs meg az esély rá, hogy később ugyanazt nyisd meg). A 3 új helyszínen értelemszerűen 3 új ellenség vár rád: ÜberAndy, ÜberIzu és Überduri. Személy szerint Andyt gyűlölöm a többi még viszonylag kedves :)
    Nos miután kicsináltad őket mindegyiktők kapsz egy külön testrészt. Ha ezeket ismét bedobálod a ládádba megnyílik a végső állomás ÜberTristam. Na az ott tényleg über durva. -100 ressel kezded, Übermefi és mindenféle kedves örökké újjászülető tömeggyilkosok társaságában. Übermefiről annyit, hogy haverom és én hammerdinnel(fejenként 16k körüli sebzéssel) szinte nem is sebeztük, ellenben sokszor halltunk be :p
    Szóval csakis a smiter a nyerő, bejött egy srác, és komolyan mondom bo után 3 perc alatt lerendezte mefit, csak tátiztunk..
  • Delac
    #13708
    a lényeg.
    1.11-ben hellen Countess, The summoner, Nihlatak dobhat C:key of terror, T:key of hate, N:key of destruction.
    Ha mindháromból van, akkor hellen act5 ben a horadric cube-ban összeolvasztod, és kapsz egy portal-t egy helyre. 3 hely van, hogy melyiket kapod random. A 3 helyen találkozhatsz UberDuriel UberIzual UberLilith. Ez utolsó nem más mint Andariel tesója asszem. Ezek a szörnyek dobnak egy szervet, mindig csak egyet. Baal's eye, Diablo's horn, Mephisto' brain. Ha összeszerezted ezt a 3 szervet (bnet lásd organ set), amihez 3 darab 'kulcs set' kell, akkor ezt a szerv gyűjteményt ugyanott horadric cube. Lesz új portal Tristam ba. Ahol egyszerre lesz jelen dio baal mephi, a 3 prime evil. A dolog itt kezd igazán érdekes lenni. Tristam ba csak a cube által nyitott tp n keresztül mehetsz. Ott tp-t, te saját kezüleg nem nyithasz. A baj nem jár egyedűl, a 3-m el kezd kis barátságos szörnyeket idézgetni. Olyankat, amiket max egyfajta sebzés hatja meg pl physical. A többi elementálra immunisok. Sorc alapból kilőve. Amikor legyepálod őket, akkor az utolsó dob egy uniq large charmot, ami aztán random módon lehet pala sorc, barb. stb. De torch-t már láttál, ahogy a szavaidból kiveszem.

  • horpeti
    #13707
    jah, és 1 kérdés:

    Mi a mirc cím/csati, ahol a tárgyak bnetes árai találhatók?


    egy átlagos Titánt mennyiért vágnak az emberhez? (rúna)

    Anno asszem nagyon olcsó volt, de biztos ladder létezési időtartamától is függ. :P
    Ha nem annyira drága a titán most se, lehet nekivágok Amának.. :D
    Vele nem fogok bekockulni az MFelésbe,bár asszem pont ama volt, akivel a pindlskin vagy ki az istent öltem meg vagy 200* egymás után (semmi jót nem adott:P) Szal amával se lehet megúszni a dolgokat, de kevésbé veszélyes, mint a sorc... azzal tuti nekimennék egy 500as mefirunnak, amíg nem lesznek jó cuccaim. :DD

    Pedig az kéne, és sima ügy lenne minden :D
  • horpeti
    #13706
    igen, fájdalmas! :)

    Talán nekem is volt halálom 90 körül, bár nem emlékszem rá, én óvatos fajta vok, de magabiztos, persze csak ha van mire, ha nincs akkor futás :DDDD


  • horpeti
    #13705
    ez az überezés nekem új, de maga az a torch az nekem is tetszik.

    Erről hol tudok utánaolvasni? (hogy hívható elő, lények, stb..)

    ha nincs ilyen oldal leírnád pár mondatban? :)

    Ez tetszik, bár gondolom tápos kari kell hozzá. :)


    Überdióval 1.10ben sose sikerült talizni, remélem ez nem annyira random próbálkozás :P





    Ja, persze kemények... :DD nem mondom! olyankor tényleg elszabadul a pokol!
    Nekem egyedül akkor voltak könnyű prédák, amikor a sorceommal gyepáltam őket. Akkor esélyük se volt, persze azért parás volt a helyzet, nem szabadott elaludni, mert a csicska is kb. másodpercekig tudta feltartani őket (épp elég:D) :D
  • Delac
    #13704
    Egyébként a palam, egész érdekes lett. Egy haver ajánlotta: 400+ mf van rajta. Egész furcsa dolgok estek eddig vele :D + megtartja a 125 fcr-t, ami a második breakpoint. Úgy telezik enigma-val mint egy átlag sorci. :)
  • Delac
    #13703
    fana, holy shield, smite, + ami ezeket erősíti. +salvation Mephi ellen kötelező. Alapból hiába volt 90 allresem, lighning-l kicsinál egylővésre, és lehet nézni, hogy mi a f*sz történt. 90 allresre rányomod a salvationt, lesz vagy 160. na az már derék, és esélyes. Csak olyankor kicsit lopsz az életedhez.
    Úgy általánosságba smiter PVM re nem jó, mivel a crushing blow %-s alapon kezeli a sebzést. Pont ezért jó baal/dio/mephi stb ellen. És pont ezért rossz kis szörnyek ellen. De sztem te ezt tudod.

    Nagyon olcsó kari, pont ez jó a smiterben, de én csak überezésre csináltam. guillame face /helm/ Guardian Angel/armor/ black runeword flail- ban/weapon/ pala spirit 40 allres/shield/ dracul's grasp/kesztyű/ gore rider/boots/ az öv az annyira mindegy. Amulett olyan main sok az allresist. gyűrű: detto +raven befagyás védelem. Bár ha van alkalmam rá, akkor GA helyett Chains of honort rakom rá. Azon jó a resist stb.
  • Aspyrin
    #13702
    Smitert még csak egyszer csináltam, de szegény annyira gyenge lett, hogy töröltem is. Kíváncsi vagyok milyen felszereléssel használod, illetve, hogy melyik skilleket maxoltad ki.
  • Delac
    #13701
    a dol-k nagyon durvák. 94+ os pala múltkor a kis gyenge 5000++ életével belehammerozott a közepébe. Majdnem ott maradt. Nem győzött lolozni utána.

    Mondjuk, hogy mikor kell segíteni ingyen..... mert pl tegnap, valaki írta chat-en hogy uberezni kéne segíteni. Mondom oké, nem gond van smiterem. MEgcsináljuk viszonylag hamar lemegy a dolog, de mindent én csinalok, ő csak fogta őket míg leátkoztam a palával. Aztán hajrá. Kb egy félóra volt alles zusammen. pala torch lett 14/17 . Ehh örült neki nagyon. Nem kértem semmit, eleve úgy beszéltük meg, nem is ezzel volt a baj, hanem hogy a végén megkérdi: na csinálunk meg egy kört??
    Nem mondtam neki, de kurva szarúl esett. Szivesség alapon volt az egész. De mondta, hogy ebből él (torchozás). ÉS volt mersze megkérdezni, hogy nem-e csinálok neki még egy kört. Full ingyen.
  • Aspyrin
    #13700
    Rossz tp mindig van, nemegyszer fordul elő a trónteremben, hogy übertápos dollok(kedvenceim) mindenféle finom partnerrel alig várják, hogy betelézz közéjük és tp-t nyiss. Nos utánna elszabadul a pokol, mindenki menekülni próbál(pl. az occus sorcok a sok ütéstől gyakorlatilag beteléznek a legnagyobb dzsumbujba), majd szép sorban kampó, ami ugyebár lvl 90 környékén már fájdalmasan érintheti az embert
  • horpeti
    #13699
    Bizonyos szint után nincs rossz TP :))

    Mikor én teleztem 1 egész korrekt brigádban (asszem én voltam egyedül sorc:P), akkor 30ból 1* vhogy annyira gáz volt, hogy nem tudtam jól telezni, bocsit kértem, ők meg izéltek, hogy haggyámá, ilyenen ne akadjak fenn :D

    Mondjuk igazuk is volt. sőt, szerintem ők is jobban élvezték, ha nem egy üres terembe állnakbe, hanem van némi mozgás is... én is élveztem más karikkal...
    Volt pár necces helyzet mindig, de többnyire csak a csicska bánta :P
  • horpeti
    #13698
    hát egen, ez a diablókockává válás :D
    Mondjuk klánnal nem nehéz! Én nekem néhány haver is elég volt.. :D

    Igaz HFes húzást keveset csináltam, mert igazán nem vitt rá a lélek :P Csak mikor elterjedt, hogy gyorsan húzok meg tisztességesen, akkor jött hogy húzzál, adok HFet... mondom jólvan akkor. Asszem így esett Gul :P Saját HFből meg max. mal :D

    Igazán arra jöttem rá, hogy végülis tárgy már nagyon nem kell, így is bealázom Baalt több playerrel is, no meg simán húzok, Anchients se akadály, meg igazán már nem igazán volt új a dologban... Legjobban azt élveztem, amikor Haverral pucoltuk ki ACT5öt... De a húzás, és a Baalozás kicsit az agyamra ment :PP


    Persze most már 1 karakter sincs meg, mert 1 éve elment mind, meg gondolom ladder restart is volt azóta :P

    szóval akár lehetne újra is kezdeni a dolgot... De hát fene tudja. Most már annyira ez a kockuljunk a rúnáért + magasabb szintért már nem jön be :PP

    bár hiányzik a sok láma, aki hasonlóan viselkedik Baalrunkor, mint amit elmeséltél :PP Azokon jót lehetett röhögni. A profi runok meg már uncsik voltak. Tény, hogy fejlődtem mint állat, de hát...

    Haverokkal más, azokkal szerintem jóval kevésbé lehet megunni, mert csapatban írtani, meg segíteni másnak, most mind1, hogy ingyért vagy vmi... De állni egyedül a runon, és nyomni a gombot az...... :D
  • Aspyrin
    #13697
    Nemtom, de nálam alap, hogy csak akkor nyitok tp-t a többinek ha biztonságos, egyébként addig ügyködöm míg az nem lesz, vagy egyszerűen ng.
  • Delac
    #13696
    Hmm régen én is szidtam, aki nem élvezetből játszott, de csunyán. Most meg mit veszek észre magamon? Detto olyan lettem, mint akiket anno utáltam. Ennek tükrében tegnap free napot tartottam. Ami olyan volt, az ment ajándékba. Huztam is valakit. Lelkiismeretem egyből helyre állt. :DD Régeben csak egy két cuccra fájt a fogam, olyanokról, hogy enigma hoto zaka cta stb nem is álmodtam. Pala-t egyenesen rüheltem, a sok hammer paraszt miatt. Csináltam egy fun druidot. tök jól elvoltam vele. És mivel tök lazán fogtam fel az egészet, a hf meghálálta a dolgott. Dobott is egy gul-t. Onnantól kezdve, még jobban örültem, hogy egyedül táp cuccoknélkül eltudom érni, azt amit, akarok. EZ volt egy ÉVE.

    Most meg csináltam pala-t mh is beindult, of coures hf rt húzok. Szóval :(( De igazából nem tudok, vagy nem is akarok tenni ellene.

    Más baalozásnál olyan jók szoktak lenni. Amikor a klánnal együtt nyomjuk, jön be a sok kis hülye külföldi. Haver elteleportál ToD ig, majd nyitja tp-t. Ha hamar kinyitja a tp-t és tele van soul -l és véletlenül a bénája meghal, jönnek a szövegek, hogy: make safe tp plz. Vagy ha épp cta-ból bo-zik, azt irja valamelyik majom, hogy : low bo!! Hát nem paraszt?? A 94 sorc teleportál kb 10 másodperc alatt telézik el baalig, 165 fcr bejátszik ;) van pofája ugatni, ha véletlenül a saját bénaságábol meghal. Ilyenkor nem szokott jobb szöveg jönni, mit hogy :
    next time u tele, and u bo..........


  • horpeti
    #13695
    hehe, köszi! :)

    majd kipróbálom... :D

  • Aspyrin
    #13694
    A receptem baalrunhoz és mefihez mh nélkül: wp-től mindig jobb kézre tarts mefinél pedig mindig bal kézre(az esetek 99%-ban bejön).
  • Aspyrin
    #13693
    Bizony, már vagy 4 éve ;-)
  • Aspyrin
    #13692
    T.T u give soj
  • horpeti
    #13691
    én a druidot is élveztem :)

    Bát természetesen nem annyira, mint a többit, de HFet megért... :P

    olyan tornádós, meg mit tom én még milyen viharos voltam.
    PvMben azzal is ki tudtam nyírni mindenkit :P


    én 3 évet nem nyomtam, talán fél - 3/4 évet... de azt masszívan.. :D
    Aztán épp ettől a függőségtől félek :P

    Látom azért annak ellenére, hogy nem játszol, azért látogatod a fórumot! :))

    Hm, kéne nosztaligázni...

    Én is épp ezért akarok azért egy Amát...

    MF nélkül, rúnázás nélkül (bár abban bennevok, hogy 1. szintű karit vinni fel HFig, csak ahhoz kell társ :D, az elég jól jövedelmez... én napi 1 karaktert csináltam ehhez társ nélkül, aztán így élveztem, meg kipróbáltam szinte minden karaktert, minden kasztban :P bár sok jó rúna nem esett.. párszor volt csak MAl- Ist...)

    Aztán igazán úgy 85-90. szint között azt vettem észre, hogy minden esik.. :D elindultam Baalrunon takarítani Amával, mert mindenki sírt, hogy tele tele, semmi MF cucc, csak vmi alap, aztán hopp 1 lidless, hopp 1 titán... de nem is bossoktól :P
    Meg aztán Runok közben is estek szép dolgok, csak általában pickitesek előnyben voltak... (hiába álltam be palával középre, álltak még 2en, no meg vki nem is csinált semmit, csak a hullást nézte) Meg Baalkillnél is, ami ott volt... amikor kis egysége volt Baalnak, akkor mindenki abbahagyta a killt, és várt, hogy essen... aztán lol volt, mert nem halt meg, és mindenki csak nézte :DDDDDD Aztán vki nyomott 1 blizzt, és bammm :DD



    Szal én ha belekezdek lightosan, stb, akkor szerintem az Amát fogom nyomni.
    Csak 1 titán kéne, azt meg ha jól emlékszem, akkor is kaptam (utána találtam csomót, de az origit hozzámvágták) :DD
    Az nekem pont olyan előny, hogy onnantól kezdve jöhet bárki... megoldom élvezetből.. Segít a Valkyrie, segítő, decoy... hozzám se ér soha senki... Ha meg hozzámér, akkor ott a 50+% block (stormshield nyilván nem lesz:P), no meg a 40-50% elhajlások...
    Aztán ha ez is sikerül, akkor még ott lesz a LIFEom. :D

    Egyszerűen fantasztikus ez a kari.
    Ennél jobban csak a varázslónőt élveztem, igaz,ott meg kellett dolgozni a sérthetetlenségért... Hiába volt óriási vitalom, meg minden, el se talált senki.. Soulokat is kinevettem.. :D

    (Amával nem nevettem, de megpusztultak :P Igaz, hála a thundergodnak, vagy mi, az a + lightres és absorbos (+3 LF) es öv... na az a másik... :DD ilyenem singleben úgysem lesz, Bneten meg akár még tradeolni is lehet :D)

    Azért lehetne játszadozni...

    Csak baj a függőség... ez a legnagyobb :D
  • Yoz
    #13690
    Ok.
    Majd legközelebb.
  • andriska
    #13689
    :DD
  • Rettenthető
    #13688
    :DDDDD

    Öregem, mintha én írtam volna (bár én hpalát sose csinálnék, túl kommersz). Én a kiadástól fogva nyomtam, mint állat és 3 évet csak bnet. Sp-be vissza se tudnék menni, annyira más.
    Vagy 3 hónapja felraktam, de az utolsó pillanatba... meg tudom állni és végülis felraktam, de nem játszottam vele :-)
    Hiába is na, a függőség.

    Sorci muszáj az mf miatt, a többi meg azért kell, hogy azt a sok fasza vagy kevésbé fasza cuccot, amit találtam, csak rá kellene aggatni vkire.
    Egy féle kari van, amit soha nem játszottam (nem vittem normálnál messzebb), mert nekem nagyon nem jött be, és az a druid. Az ötlet nem lett volna rossz, de az a karakter ahogy kinéz, sztm nem az igazi, persze ez csak az én véleményem.
  • horpeti
    #13687
    hú, kicsit sokat írtam, bocsi, beleéltem magam :P

    Aztán még nem is biztos, hogy játszani fogok, mert igencsak kevés időm van, nem Diabloval kéne azt is eltölteni :-/
  • horpeti
    #13686
    De lehet hogy rögtön Amát nyomok, aztán reménykedem, hogy valahogy összeszedek 1 Titánt.. :P

    Végülis nekem az a legfontosabb :DDDD A többit megoldom a tőlem telhető legjobb játékkal. :P
  • horpeti
    #13685
    Asszem ha most Bneten kezdek, akkor varázslónőcit csinálok, most megjött a kedvem hozzá. :D
    A kedvenc karim a varázsló volt, tetszett, hogy sérthetetlen vok :P (sok gyors teleport).. bár tudom, hogy ehhez cuccok is kellettek, de azzal nem volt gond, esett Mefinél... (Szal muszáj a mefi :( )

    Aztán persze Hammerpalát nyomtam sokáig, full cuccra, vele mindenhova bementem :D Ez volt a főkarim, ő jutott legtovább (talán 93. szint)

    Aztán próbálgattam a többi karit unalmamban, és a Javazon volt az,amelyik a legjobban tetszett. A Valkyrie + LF párosítás verhetetlen volt. és baromi élvezetes.


    Szal nemtok dönteni. :D
    Nyilván kéne a sorc a tárgyakhoz, bár túlzott MFelést nem nagyon akarok semmiképp :P De az is igaz, hogy annélkül meg teljesen fölös, akkor nem lesz cucc... :D Hacsak nem esik vmi óriási rúna HFnél :P

    De lehet bele se kezdek újra Bnetre, mert akkor megint függő leszek, sok időbe kerül bizony... Amúgy a játék nem zavarna, csak a sok MFelés, meg maga a baalrun az eseménytelen időrablás. :D

    De ezeket úgyse tudom kihagyni, ha felmegyek bnetre... (Ergo valszeg sorc kell majd :P)
  • horpeti
    #13684
    köszi a tippeket! :)

    (Bár újat nem mondtál nekem, de örülök, hogy nem gyökér lehúzós gyerekek vannak itt, hanem akik komolyan segítő szándékkal írnak)
    Ezt meg szeretem! :D

    Attól függetlenül MHval tökre más az egész. Nyilvánvalóan nagyobb odafigyelést igényel.
    Én a sorcaimmal normal Baaltól kezdve (25. szint) szinte egészen 90ig folyamatosan teleztem...(igazán jó cuccok nem is voltak az elején, csak a szükséges dolgok (FCR, FHR), de hát más nem is kellett... igazán tök mind1, mi volt rajtam, mert évente, ha egyszer bekaptam vmi támadást :P, persze utána már volt minden cucc)
    Tökre fura volt olyan baalrunra menni, ahol más telezett, meg a legjobb volt hogy versenyeztünk, ki ér oda előbb :P
    Nem nagy dolog, mégis irdatlan sokan voltak, akik féltek a telezéstől.. sőt olyan is, aki a térkapun se ment le, csak irta hogy "Clear TP pls" lol.

    Emlékszem, hogy már azzal poénkodtam, hogy legnagyobb soulviharba tettem a TPt, aztán egyszerre 6an haltak meg :DDD Mondom sry :P Aztán ott szídtak 10 baalrunon keresztül, hogy de láma vok.. Volt 1-2 normálisabb játékos, aki vágta a dolgokat, azok csak mosolyogtak a dolgon. :P


    Jah, rájöttem, hogy csalók! akkor 1* volt ilyen, azért, mert nagyon akartam Annit :D Egyedül az volt, amit nem sikerült elérni, ebből az okból kifolyólag, nem volt megbízható forrásom.
  • horpeti
    #13683
    én is 1 éve nyomtam utoljára bneten :D

    előtte viszont asszem amennyire lehetett, kijátszottam :D
  • JancsiPapa
    #13682
    Anni/torch tradet sosem szabad bneten...
    Ha van rúnátok (ami reálisan elég a charmra), megveszem nektek szívesen 'trusted' emberektől, biztonságosan.
    Aki meg annit hirdet bneten, az meg 99% hogy csaló!
  • JancsiPapa
    #13681
    Úgyis eltalálsz oda, ahová kell, csak fél perccel később...Egyébként ma teléztem le 10x hell baalhez sorcommal (ebből 8x soulok, blood lordok voltak oO )...Rutin kell ide is, néha már egyből lehet látni a köv. pályát ;)
    Baalhez való letelézéshez 3 dolog kell, ami fontos a karin:
    Első az fcr, a sebesség a lényeg!
    Második az fhr, ha elkapnak, tudj gyorsan eltelézni ;)
    Harmadik...a kövér lila üveg :D
  • JancsiPapa
    #13680
    Telekinesis csak potira, goldra, scrollra hat :)
  • Rettenthető
    #13679
    Nem tom mikor játszottál a Dio 2-vel, de abban egy ideje (vagy alapból?) nem lehet csak scroll-t, potion-t, kulcsot, aranyat, arrow-t és bolt-t felvenni Telekinesis-sel, szal nincsenek előnyben; csak azok a gennyládák, akik pick-it-t használnak.


    horpeti!

    Tudtommal nincs olyan mh, ami működőképes lenne 1.11 alatt, de én - pont kereken - egy éve, hogy dio2-ztem.
    A Blizzardnak pedig semmilyen hack program nem jó, a maphack sem - vhol érthető módon.
  • horpeti
    #13678
    :D

    csak néhány speciális tárgynál.

    Annihilus (vagy vmi hasonló nevű, lényeg allskill charm:P), meg a Gheed charm (MF)...

    de lehet hülyeséget mondok, de én úgy emlékszem, de annak már 1 éve :P

    Többre nem emlékszem, de lehet még más unique charmnal is ez van.
  • Nuki
    #13677
    találsz valamit, identifized és nem lehet cserélni? o_O

    akkor sorcik előnyben telekinézissel