26171
  • horpeti
    #13756
    pff... :D

    A nyikhaj ez hol van???? Elfelejtettem vazz.....aztán most nem tudom beazonosítani :D
  • Delac
    #13755
    ha lem -rt tudsz venni egy destruction kulcsot franko vagy. Pul-rt lehet ad valaki 2-t is. :P
  • Delac
    #13754
    egyedűl nem sokat ér. Gyüjtögetőssel kezd sztem. A torchok ára változó, mert 3 random skill all+, 10-20 allresist és 10-20 all attributes. Ez az utolsó két érték nagyon befolyásolj az árakat, mivel változó. A legdrágább nyilván a 20/20 pala, mert sok a pala:D viszont a 12/12 pala torchom is ist volt. Mivel assa és druid kevés van, az ér a legkevesebbet.
  • horpeti
    #13753
    oh, én ezeket nem is akartam venni... magát a kulcsokat, hanem azt szépen kinyírni... de vki még ebből is pénzt tud csinálni?? :D (mennyibe van ilyen kulcs?:D rún/pgem)

    Nilhatak már nem is tudom hol a rákba van... az melyik is? :D

    súúgj. :D
  • horpeti
    #13752
    hát nem rossz. Gondolom ezek a cuccok akkor olcsók :P Majd feladok hírdetést max :DDD

    De asszem nem egy smiterrel fogok kezdeni, mert vhonnan szerválni is kéne ezeket a cuccokat... szal kell vmi alap gyűjtögetőkari... :D

    Az az egy kár, hogy ez másra igazán nem jó :( Bár mondjuk hasznos lehet a salvationje partiban.. :D

    Ez a smiter fizikai támadásra nagyon láma nem??? :) Vagy azért azt is bírja vmennyire?? :D
  • Delac
    #13751
    A hate és terror kulcsból van bőven "szarásig". A baj Nilhatakkal van. Ő nagyon erős, és a robbantásokkal nagyon egszerűen megöl. Betyár nehéz, persze biztos vannak, akik ebből élnek, (mert egy destruction=3xterror/hate. 1:3 arányú az ára.
  • horpeti
    #13750
    jah... lol értem.

    akkor lényeg elcsalni 1et, az meg úgyse fog idézgeti miközben ütöm, sőt azoknak elvileg csak szenvedniük kéne, varázsláshoz már nem is marad energiájuk... :P :PP (szép álom :D)
  • horpeti
    #13749
    jah... hát akkor lehet gyűjtögetni :PP

    köcce! :D


    És ti napi hány ilyet csináltok??

    Ez a torch ez mennyire drága?? gondolom ha vki 15 perc alatt megcsinálja ,akkor napi 8-10et lenyom, és szarásig lesz a piac vele....
    vagy tévedek? :D
  • Delac
    #13748
    a 3 prime evil : diablo baal mephi. Ők idézgetnek. Tehát összen 3-n vannak alapból városban. Amint odamész hozzájuk látmezőjükbe azonnal el kezdenek idézni.
  • Delac
    #13747
    francot, nem kell oda 90 szint. :D Az enyém 80 szinten megállt. Több skill pontra nincs szüksége. A lényeg a cuccon. Amit leírtam lejjebb tárgyakat, sorba írom mi mennyi cb -t ad. fegyver:40 sapka:35: cipő:15 és ennyi, ezen még lehet javítani, de már bőven a elég a 90% cb is.
  • horpeti
    #13746
    mit lehet figyelni? le kell nyomni a prime evileket nem? Mielőtt bármibe is belekezd az ember...


    vagy prime evil= Mefi, dio, baal ??

    Szal 3anvagy 6an vannak? :P

    az alap, hogy az idézgetőseket kéne először kinyírni, aztán a sok zavaró lényt...
  • horpeti
    #13745
    hát kell gyúrni resistre :D

    salvation az az, amelyik feljebb is viszi a max. resist határt, nem csak resistet ad?



    ilyen smiteos karit hogyan fejlesztetek??? gondolom haver húzza, baalrunon ácsorog 90. szintig... :D
  • Delac
    #13744
    De ha nem figyelsz, ők hárman 2 perc alatt telidézik tristam-t.
  • horpeti
    #13743
    jah lol...

    és azokat nem lehet kinyírni elsőre, hogy ne idézgessen? :D
  • Aspyrin
    #13742
    Kellő resistet nem tudsz elérni(illetve hmm) csak salvationnal, hiszen -100 alressel kezdesz..
  • horpeti
    #13741
    jah, palánál holy shield amúgy is alap :D

    Gondolom jól jön a block is :D bár kérés mit lehet kiblokkolni a sok varázslatból :P
  • Delac
    #13740
    a 3 prime evil idézget. ez a vicc.
  • horpeti
    #13739
    amúgy ha jól vettem ki, kellő resisttel azért átvészelhető a dolog :P

    Persze lifetap is kell, meg BO... mondjuk egy átlagos BO is már elég nagy lájftáp :))
  • Aspyrin
    #13738
    Smite sebzéséhez a holy shield is hozzásegít.
  • horpeti
    #13737
    És a 3 prime Evillel vagy mi az istennel mivan? :) úgy olvastam van ez a 3 genya, meg 3 valami más, aki lényeket varázsol... akkor azokkal mi van? :P

    Nem azok az első, hogy ne varázsoljanak?? (utána meg a főlények)

    meg gondolom közben a kis teremtményeket is le kéne zúzni...
  • horpeti
    #13736
    én se, azért nem tudom megnézni a dolgokat :D


    crushing blowt honnan szerzel?
    alapból bennevan a smite cuccában? Vagy direkt crushing blows cuccokat veszel fel? ez nem világos.


    Aha, szal elcsalni. Akkor ahhoz kell a rutin :D
    Gondolom elég nagy a terület...

  • Aspyrin
    #13735
    Amával max. csak ijesztgetheted őket :D
  • Delac
    #13734
    ha haza megyek rakok be képeket, hogy világosabb legyen. Mert most nem otthan vagyok sajna :(
  • Delac
    #13733
    El kell csalni a 3 fő gonoszt egymástól, Elsőnek mehpivel kezdjük mindig mert az csontikat nyom. A többiek szivatnak , csak akkor nem foglalkozol velük, A life tap megvéd. Mephi kis aranyos poisont meg lighningot nyom. Hmm ha jól le akarom írni, akkor így írom. Ha túl akarod élni az übereket, akkor állandóan ütnöd kell őket. Ha egyszer is elmozdultál tőle és nem tudsz visszamenni, hogy üss magadnak életet, akkot hamar a főtéren fogod magad találni. AZért ütöm őket, hogy minnél tovább éljek. valami ilyesmi
  • horpeti
    #13732
    az zsír. :D

    Akkor egy lifetapes LF ama is egész zsír lehet (fizikai ütés maga a titán, + mindig talál + emiatt van crushing blow + aki nem bírja lightningot az amúgy is kihal majd:D) ... bár kétségtelen a smite biztos erősebben sebez, mint egy LFből a fizikai rész... mondjuk fizikai támadás titánnak 3-400 pl csak mondtam egyet..

    A smite damageje az pl. egy Zakával mennyi? Fullon? Gondolom nem 50-100ig, és csak a crushing blow az ami egyedül müxik :D


    az a life tap varázslat, ami 96 chargeos, az mit jelent? ha 1* nyomod ,akkor utána levő 1 ütés lesz ilyen, vagy magától megy lefele a tartalma? :D
  • Delac
    #13731
    Nem. Az ott olyan, hogy te tristamban nem nyithatsz tp-t, csak azon a tp-n közlekedhetsz, amit a játék fixen lenyitott. ha a köré vonzod a szörnyeket, akkor fakereszt.
  • horpeti
    #13730
    akkor ha jól vettem ki, akkor azt a 3 idézgetőset kell lenyomni legelőször hipersebesen...

    de míg ott smiteolsz 1 ellen, és nézed hogy jaj de jó, csökken, addig a többi az közben szivat nem? :D
  • Delac
    #13729
    Life tap: amikor fizikai sebzést visszel be egy szörnyre, akkor a sebzésednek a felét megkapod életben. :)) 2000 damage nél ez 1000 minden ütésnél. Volt már úgy hogy az életem, végig ingadozott 100 és a max között. Már rég halott lettem volna ha nincs life tap.
  • horpeti
    #13728
    őőő, de mivel éred el a sok crushing blowt?

    melyek azok a cuccok?

    előbb írtál vmit, de az így sok volt 1*re :D
  • horpeti
    #13727
    100% :D

    ahhoz kimondott crushing blows cuccok kellenek, azt gondolom nem könnyű összeszedni.. nekem nem volt sűrűn, igaz minden ruhám foglalt volt, csak a csicskának jutott :P


    Amúgy tetszik a dolog, de ez a kari más PvMben életképtelen :(

    Szóval kimondottan erre kell csinálni a karit... ejj ejj, nem leszek én ennyire kocka...



    Vhogy majd Amával kell kinyírni :DD

    bár egyedül nem hinném hogy menne más karival, mint ezzel a smitetal... :-/

    Bár miért ne... :D

    izé, nem lehet feljönni 1* sem a városba, vagy csak térkaput nem lehet csinálni, de ahol jöttem visszamehetek??

    szal 1 potiszuszra kell kinyírni? :D
  • Delac
    #13726
    Az a baj, hogy idegesítően sok csontvázat lényet beidéznek, ha hagyják, hogy elmérgesedjen a dolog. ÉS ha oda vonzottad őket ahol a Fix tp van, akkor gyakorlatilag csak egy dolog menti meg az egészet: idézgetős necro. Ez a másik kari, aki kompetens az überekkel. Csak egy jó necrot összerakni, sok runa. Ellenben ezzel az én smiter-emen egy pul-nyi cucc van.
  • horpeti
    #13725
    jah, bocs, nem tudom mi az a lifetap :PP

    de asszem ezt régen se tudtam :D


    mivel végzitek ki?? vagy végig smitetal nyomjátok, amikor már alig van élete akkor is?
  • horpeti
    #13724
    őő várjál, rég játszottam már :D

    Akkor jóra emlékeztem, hogy azzal a pajzszsal ütöget, és mindig talál (duelben ezzel szivattam anno, de csak poén volt :P)

    Ilyenkor csak a pajzsot használjátok vazz? másik kézben meg?

    Crushing blow és open woundsot ismerem, anno az én amámon,és csicskámon is volt. (ezt miből nyered ki, melyik cuccod adja???)


    dracul kesztyű mit is csinál? (elfelejtettem :( ) ha nem lehet lifelopni, akkor hogy is lesz tőle life? :)


    Körvonalazódik a dolog. :)

    Szal a HPjük az kva sok, a resistjük is kva sok, a te resisted überhandicappes, és egyedül a crushing blow (+open wounds) az ami végülis szépen lenyírja a dolgokat... Mivel végzed ki ezeket?? Mert oké, hogy %osan lemegy, de kell azért ami a kis%ot is leveri majd :P


    Feltételezem marha sok HPje lehet, ha egy 16k sebzésű hammerpala alig sebez rajtuk...




    Viszont lehet akkor az ama is jó lenne ide... jabolok crushing blowval (de hogy ne kelljen félni az attack ratingtól, nyomom neki a LFet...) :DDDDD
    hihihi :FF


    Szóval ha jól értem a paladin annyiból előnyösebb, hogy a fanaval gyorsabban tudja nyomni a smiteot, ill. a salvationnel lehet + rest csinálni (ha nem lenne elég alapból).

    Az a lifetap hogy müxik, akkor rendes fegyverrel kell nyírni conceszal pl. nem?



    Na asszem erről nem lesz több kérdésem :DD

    funny.

    Gondolkodom, szerintem az AMA az kevés lesz ehhez crushing blowval is... a light immunist nem lesz könnyű lejabolni :P
  • Delac
    #13723
    és mellé egy necros botot, amin van olyan hogy lvl 5 life tap (95 chrages), Ezt bárki becastolhatja. Sajna az a fránya dracul 5 chance-e elég kevés, és nem ajánlatos azon malmozni, hogy vajon mikor fog bejönni. :S
  • Delac
    #13722
    épp ellenkezőleg a több játékos totál visszafogja a smitert előnyét. A smiter egyedül, vagy max 2 playerben nyomja. ( a másik ált. egy barbi, aki fel bo-za)
  • Delac
    #13721
    Amikor a smitteről mesélek mindig így kezdem, hogy: A crushing blow a barátod .^_^
    ebből a crushing blow-bol (kédőbb lásd cb) 100% körülit kell kirakni. Ilyenkor a sebzésed nem azzal lesz arányos, amit a játék kiír a statisztikádnál, hanem egy bizonyos százaléknyit fog az ellenféltől levonni. Az én smiterrem, ha összcsinálja magát akkor se fog 2000 nagyobb sebezni "papiron", de élesben ..... A smite skillel fogsz sebezni-> kell egy jó pajzs, stb. Ha vesszük mondjuk Baal életét 2 cm hosszúnak, akkor kb olyan 40 ütésből meg van. A százalék alapú sebzéssel az a baj, hogy szörny élete vége felé, egyre kevesebbett sebez. Így szokott az előfordulni, hogy még a legelején 2 cm ből sebzek egy ütesre 1 mm, a végén, pedig az 1 mm élet lenyomásáshoz vagy 10 -t kell ütnöm belé.
  • Aspyrin
    #13720
    Smite egy pala combat skill. Természetesen fana, mivel a támadási sebesség fontos.
  • Aspyrin
    #13719
    Smite-nak a lényege, hogy a pajzsot használod fegyverként, így pl.:
    -mindig eltalálja az ellenfelet de nem kell hozzá ar
    -sebzést és knockbacket ad
    -crushing blow és open wounds értékét veszi figyelembe
    viszont
    -nem tudsz lifeot/manát lopni vele
    ezért szoktak a smiterek draculs kesztyűt használni(life tap miatt).
  • horpeti
    #13718
    most Fana, vagy concentrate, vagy salvatation? :P

    1edül csak az egyik megy...

    amúgy még mindig nem tudom mi az a smite :D


    de pl. 3 pala 3 féle aurával elég tápos lehet:P
  • horpeti
    #13717
    partiban nem könnyebb az überezés? több felé kell figyelnie az ellennek, kevesebb támadás jut 1 főre :D