26171
  • horpeti
    #13676
    Ha jól tudom gheed GCt, annihilust nem lehet trade ablakban cserélni.

    mást perpill nemtok, nekem erre korlátozódtak a tapasztalataim :P
  • horpeti
    #13675
    ezaz, ez most nincsen? Ami Blizzardnak is jó??

    vagy nem banol, vagy engedélyezi?



  • Nuki
    #13674
    trade ablakolni miért nem lehet vagy nem értem ezt az üzeltelés dolgot...:o
  • Rettenthető
    #13673
    Én a maphack-t azért szerettem, mert nem volt olyan rohadt sötét a barlangokban/épületekben, meg nem volt éjszaka sem, ezen kívűl a charmok lilával voltak jelölve.
    A többi mindegy volt, mert a pályákat úgy is javarészt bejártam az egészet (főnökvadászat címén).
  • horpeti
    #13672
    nem is realm down jött, hanem kibaxott a pályáról, aztán utána már se szoba se semmi.


    Meg akartak párszor átverni HOTO tradingnél, hogy váltogatja cuccot egy üresre, 1* majdnem bedőltem :PP
  • horpeti
    #13671
    ilyen trade hack, meg stb az meg olyan gyökérség, hogy rúgnám szájba mindet!

    1* sikerült is átcsesznie egy ilyennek...

    Annihilus trade lett volna asszem, aztán srác elintézte, hogy amint ledobtam, jött a realm down...

    azóta soha :D köcsöggecek.
  • horpeti
    #13670
    a lényeges pályarészeket (Sanctuary vagy mi:D, Diablo terme, Mefi terme, egyéb fontos pályarészek) amúgy is fújja mindenki fejből, max. 1-2 fal máshol van, szal még ez se fontos, csak ezzel ezen nem kell parázni, tudsz más dolgokra figyelni...

    MHval nem stresszelek a light radius miatt, mikor jön ki vki a sötétből :P
    Amúgy gyenge idegzetű vok :D
    Kétségtelen, hogy feelingesebb úgy... :DD Csak mhval más kerül előtérbe, és az is élvezetes...

    Na mind1, ha nincs, nem gond, banoltatni nem fogom magam, meg nem is szorulok rá, csak ha lenne, akkor nem ezekkel kellene foglalkozni, hanem más dolgokkal.
  • horpeti
    #13669
    hát nekem azért megmaradt.. csak jól jött a nagyobb light radius... ennyi.

    igazán maphack csak húzásra, runokra hasznos, amúgy meg úgyis mész előre.. :D

    nekem egyedül a nagyobb radius tetszett, bár nem halnék bele, ha nem látnék vmit, főleg amával, no meg hogy itta a potikat, így nem kellett a kezemet a számokon tartani, 1gyel kevesebb dologra kellett figyelni... meg nem kellett szarozni a pénz felvéttel :P

    ennyi...
    Bár nyilvánvalóan nincs erre sem szükség, főleg bneten, vki úgyis vezet...

    Csak én pl. szerettem húzni a csordát, igaz fele olyan cuccom se volt mint nekik, csak ők még azzal is féltek :P
  • horpeti
    #13668
    mondjuk maphack nélkül Mefirun az vicces...
    Nem hiszem el, hogy mh nélkül nyomjátok pl. ezt... bár nem annyira gáz, mert Mefinél a terem ugyanaz, de azért jóval egyszerűbb minden vele... :D

    no meg baalrun tele is :P
  • horpeti
    #13667
    Egy éve az accom *PeTPowa volt
    PeT_Cold, PeT_Valkyre, meg nemtom még mivel toltam...



    Minden karakterfajtából volt egy 80-85. szintű karim, de a legkedvesebb a 90xes hammerpalám, a 88 körüli Javazonom, és a 9xes hibrid mágusom volt...

    A többi jó volt hf karinak, no meg élveztem összes karit :P kellett az újítás, de a legjobban a varázslót, és az amazont élveztem, a palával csak azt, hogy megállíthatatlan volt :P


    Most egyelőre nem tervezek hosszabban semmit, vagy varázslót, vagy amazont csinálok...

    1.10hez képest 1.11ben változtak az erőviszonyok a kasztokban??
    áttörően?
    Vagy PvMben lett komoly erőváltozás?


    Na majd még eldöntöm, de nem nagyon akarok Mefirunokat, meg hasonló MF runokat csinálni, arra nincs időm :P Anno túlzásba vittem, és már az egész arról szólt, azért is untam rá, meg hagytam abba... Persze ahhoz, hogy hell ACT5öt pucolhasson az ember, ahhoz kellenek cuccok is.. :P Varázslóval meg azért könnyebben össze lehet hozni.. :D csak az időt sajnálom a Mefirunokra.. :D
  • Grayback21
    #13666
    Én elitélem ezeket a maphack,tradehack elveszik az game élvezetété.

    az Accom a b.net:
    *Hun_Predaking
  • horpeti
    #13665
    Te igen :D

    De gondolom nem maphack nélkül húzzák az emberek a másikat, és nyomják a Baalrunt.. bár lehet vakon is telezni, de nem hinném, hogy sokan bevállalják.. Bár tisztelet a kivételnek.

    sokan még full cuccban sem merik bevállalni :PP
  • phalanx
    #13664
    hehe téged ismerlelek, néha cuccoltunk is, bár már nagyon régen volt
  • JancsiPapa
    #13663
    Yoz láttam h írtál, de abban a pillanatban léptem le az accról :S
    Csak a Yoz nevet láttam :)
  • JancsiPapa
    #13662
    "Ti nem használtok maphacket?"

    Nem, megvagyok nélküle :S
  • horpeti
    #13661
    nah, akkor majd megpróbálom Bnetet, aztán majd talizunk.. :D


    A sok gyökért el akarom kerülni, remélem találok normális embereket is, akikkel lehet haverkodni, és tolni. kb. 1 évvel ezelőtt, mikor befejeztem, volt jó néhány ismim már, külföldi-magyar, szóval ha akkor voltak, most is lesznek, remélem itt is vannak...

    miért ne lennétek... :D
  • Aspyrin
    #13660
    *H2SO4
    *H2SO4(1.10)
    *Aspyrin
    *Nyolckeres
  • horpeti
    #13659
    jaaaaaa.... én 2 után anyáztam :P

    Akkor kipróbizom... És akkor elvileg felmegy már bnetre is...


    maphack ügyben valami???

    Vagy ennyire nem javasolt???
    az 1.10es loaderben tetszett, hogy magától itta a manaitalt, meg volt teljes light radius...és a pénzt is felvette magától :PP kb. ennyi kéne :D a map + plussz jó...

    De ha ennyire nem megy...

    Ti nem használtok maphacket?
  • Shaman
    #13658
    kiírja,de 2-3-szor leokézod,s elindítja... van sokszor mikor be se szól..
    Én szinte mindig démonnal toltam...
  • horpeti
    #13657
    Visszaolvastam, a noCD patch, és a maphack téma is elég gáz, sok volt a ban.

    Ti nem használjátok egyiket sem?

    CD nélkül tudtok játszani, hogy oldjátok meg?

    deamonnal próbáltam, nekem attól még írta, hogy rakjam be a CDt... vagy lehet le kellett volna húznom a CDromot? :)
  • horpeti
    #13656
    köszi!

    És a többi kérdésre?

    NoCD, ami bneten is megy? (természetesen van eredeti dió, csak nem akarom hogy pörögjön az eredeti CD, meg kölcsönadni, stb)
    ill. bneten működő maphack 1.11hez. Ami nem bannos.

    1.10hez olyan loader volt, ami maphack, és noCD is volt egyben.. de azt asszem nem fejlesztették tovább 1.11re, szóval lehet külön forrás kell.

    főleg a noCD fontos, a maphack az csak opcionális, de azt hiszem 80% használja. :P


    ha ezek megvannak, de főleg a noCD, akkor tudok jönni hentelni is akár már ma este.
    Csak azon gondolkodom, hogy amát, vagy sorceot csináljak.. :D Cucc nincs, de majd úgyis találok. :P Nem vagyok ijedős fajta, persze felelőtlen se :P
  • Grayback21
    #13655
    Ladder resetnek még nincsen híre semmi pletyka. Szerintem jó soká lezs.
    Akik itt a b.net tolják azok mien accanl vannak fent?
  • horpeti
    #13654
    Tudtok segíteni a kérdéseimben? (#13649)
    Gondolom ti is éltek ezzel a dologgal. bár egyik sem létszükség, csak érdekelne.

    Aztán jövök én is játszani + segíteni.

    Sokkal inkább érdekelne veletek, mint a csomó genya külföldivel... bár vannak köztük rendesek, de sokan nem azok (gondolom magyarok közül sem:P)

    mondjuk már 1 éve nem nyomtam.

    Mikor volt/lesz ladder restart? ha 1 hét múlva, bele se kezdek... :P


    Köszi!
  • JancsiPapa
    #13653
    Jó, már megvan...Azért köszi ;)
  • Hrisskar
    #13652
    Szerintem az a legjobb mikor még a guest kezdése előtt meg állapodnak és már játék közben nem vesznek föl több embert, így nem történhet olyan, hogy valaki undorító módon felveszi a mások elől a tárgyat. Pl.: én a Nukival úgy játszunk, hogy aki kapja marja, de ennek ellenére meg mutatjuk egymásnak hogy mit kaparintotunk meg ;és ha nem kell valamelyikünknek akkor átadjuk a másiknak aki bármit csinálhat vele.
  • Aspyrin
    #13651
    Ha otthon lennék segítenék :) Ezt az Andys dolgot tényleg nem értem, de majd otthon megnézem, úgyis szeretnék egy hf karit csinálni :D
  • JancsiPapa
    #13650
    Beenchantoltak, 2es szinten 1100at sebeztem, lelőttem andyt és ott volt a q...
    De ezzel az enchanttal black marshba ha mész 1 picit, hamar megvan a lvl 8 :)
    Tud valaki 4 szintet segíteni?megőrülök, lvl 20 vagyok és semmi cow -.-
  • horpeti
    #13649
    Hali!

    Örülök, hogy játszotok! :)

    Akkor lehet beszállok én is napokon belül :D


    Tudtok 1.11hez bneten is működő noCDpatchet?
    nem akarom , hogy pörögjön a vinyó, 1.10hez van ilyenem, gondolom 1.11hez is...

    Persze olyan kell, hogy ne kapjak bant, annyit nem ér.


    Banmentes mh-t ismertek?

    1.10hez volt azom is, de 1.11hez nincs.

    csak megbízható banmentes kellene, egyébként meg akkor nem számít, ha nincs.

    Aztán majd játszhatnánk!

    Amazont fogok kezdeni, mert az a kedvencem.
    Nem lényeges a huzi, inkább fejlesztem. nem vok béna :P

    Üdv.
  • Aspyrin
    #13648
    Ne vitatkozz velem lécci, igenis kell andyhoz lvl 8 ha egyedül csinálod, különben nem kapod meg a questet ;-) Az gondolom befolyásolja a szitut, ha nem szingli a játék.
  • JancsiPapa
    #13647
    És itt jön még egy huncutság: night anci 30 millót ad 90+szintnél is!
    Na most lvl 94-5nél már ez 30-40 8 player baalrunt jelent!
    Innentől kezdve jó dolog minél tovább megtartani a night anci q-t...
  • JancsiPapa
    #13646
    Andyhoz nem kell lvl 8 ...
    Amúgy: ancit meg se csinálják, hanem ha valaki questként megcsinálja baalt egy játékban (aktív a q persze), akkor a lvl 1 kari is megkapja a városban.
    Így tolják végig hellre.
  • Aspyrin
    #13645
    Bizony, 1.09-ben egész más volt minden, haverokkal bevált szokás volt egymást pikk-pakk végigrántani, majd irány bocizni :)
  • Aspyrin
    #13644
    Ha van kedvem segíteni(az esetek többségében) szívesen húzok, "mindössze" annyi az elvárásom a delikvens felé, hogy a dropot először jómagam csemegézhessem át. Hf sosem jutott eszembe, az maradjon mindenki magánügye.
    Viszont mostanság erősen gondolkodóba estem, hogy miként oldják meg az emberek a hf karik áttolását lvl 1-en hellig. Hiszen eleve norm Andyhez kell lvl 8, ancikhez 20 stb. Valaki vázolhatná nekem a dolgokat, htx ;-)
  • horpeti
    #13643
    Anno én is húztam rengeteg embert. A bénábbikat HFért, a szimpibbet csak úgy. Mert ráadásul a húzás még izgi is volt, izgibb, mint Baalrunolni:D
    Csak aztán én is meguntam a dolgot.. :D Már csak a skill charmok hiányoztak, az meg nem érdekelt.

    Amúgy jó volt, tetszett... :D

    Most valszeg csak 1 karivál nyomnám. Amával. :DD Aztán ha esik vmi jó HF, akkor a Javelinem már meg is lenne :P A többi meg nem érdekel, azt összehozom, fele olyan jó cuccal voltam 2* olyan bátor, mint a többi láma, aki full cuccban, 80. szint fölött se mert lemenni baalrunra :P
    A bénák..

    Jó lenne ha még nyomná vki, lenne közösség... :D
  • horpeti
    #13642
    Helló, játszik még vki Bneten???

    Lehet újrakezdeném lightosan, főleg ha még nyomja vki, aztán lehetne együtt akár! :)
  • JancsiPapa
    #13641
    Az én legjobb bnetes barátom is visszajött fél év után, az EGÉSZ hammerpalám ráadtam...Anno rámwhispelt hun1en, mert az volt commentemben, h segítek, ha kell...Ma már csak a nooblista van kinn és NN noobs...
    És inkább feleannyi rúnám legyen, de itt röhögjek vele...
  • JancsiPapa
    #13640
    Nem az 1.09re gondoltam 1 éve játszok neten.
    Ma már magyarban se lehet megbízni...Idézem Joey haverom (palája fenn van ladderen):
    "hell rush alatt hirtelen afk lett hf előtt. 1 óráig néztem a tv-t aztán lepk-ztam."
    Nekem is vannak hasonló történeteim még...Ha engem húznának, akkor hf után azonnal kilépne a gyerek stb stb...Amit nem lehet a tradeablakban tradeni,azal már nem foglalkozom...
  • Twista
    #13639
    Úgy látom nem kellett volna felhoznom ezt a botos témát, mert elég nagy vita lett belőle. Én is csak végső elkeseredettségemben gondoltam erre, mert engem nem is olyan régen feltörtek és ellopták mindenem és a karikat is törölték. Azt gondolom nem kell mondanom, hogy milyen nehéz az újrakezdés, de szerencsére van 2 jó barátom, akik kb egy hét alatt megszerezték nekem az új cuccok árát.
    A húzásról annyit, hogy nekem most van egy 92-es hammer palám, aki hát enyhén bárhol könnyedén elmozog. Én bárkit ingyen fogok húzni, mert én is tudom hogy azér sokszor kellene az embernek az a jó hf, hogy vegyen valami cuccot, én is voltam ilyen cipőben, amikor kértem, hogy húzzanak hellen és csak hf-ért akartak, de szerencsére volt olyan aki ingyen húzott. Akad egy-két jó nagy tahó patriarch, meg matriarch kari közösben aki azt hiszi hogy bármit megtehet mert neki már van egy vagy több tápos karija és nem segíti a többit.
  • Yoz
    #13638
    Engem nemrég húztak nigthon hf- ért, dió előtt hf kis runa megtarthattam de a srác elment (minjárt jövök) 5 perc mulva kiléptem mert szerintem várhattam volna rá...
    Ezért ha engem valaki Hf ért akar húzni annak csak a legvégén adom...nincs dió előtt lelépek a hf el vagy a nélkül...
    Én is húztam már mást köszönömért, igaz talán 1x-2x nem vagyok valami hiperszuper mega diófüggő...
  • Rettenthető
    #13637
    Nálam beletartozott... természetesen csak, ha volt rá igény (boci miatt).

    Jómagam is húztam jópár embert, igaz nem mindig mind a 3 fokozaton - mert nem lehet csak virtuálisan élni, de vhogy nekem sosem volt arcom hf-ért. Akkor inkább dropp.


    JancsiPapa!

    Régen? 1.09? Ha igen... az 1.09 húzás még merőben más stílusú volt, mint 1.10 és tsai.

    Meg tárgylyukasztós karihúzás - mondjuk az most is működőképes. Csicska kari hf-re... (haverral felváltva) ejjh, azok voltak a régi szép idők.