26171
  • horpeti
    #13796
    kiv vok müxik e majd nálam is.. :D

    Nekem az a dio csomag van, hogy 2 tok, 1ikben a 3 dio CD, és külön az expansion...

    kb. 1.5 éve vehettem.. :D
  • Rettenthető
    #13795
    Teljesen széria, 3+1 cd-s kivitel (amikor megjelent akkor vettem meg).
    Feltettem az 1.11 patch-t és utánna az expansion cd-t a lentebb bemutatott eljárás keretében behúztam (Nero Express 6.6.0.3). Semmilyen törést és noCD crack-t nem használok hozzá.
    A daemon az 3.47-s és aktív mind a négy mód (Safedisc, Securom, Laserlock és RMPS). A CD és DVD meghajtók nincsenek lehúzva.
    Ennyi.
  • horpeti
    #13794
    thx :)

    gl hf :D
  • Lammer
    #13793
    1.9.5 build 3823
    gg
  • horpeti
    #13792
    hüp hüp, na majd akkor kipróbálom mind2őt :PP


    Szal kell az alcohol legújabb verziója (ez hányas? csak mert valszeg körül kell néznem torrenten, nekem már pár hónapos tuti van, amit leszedtem)

    deamonból a 4es van (és akkor ott bekapcsolni a secure modokat ugye?)

    aztán ennyi. kiírás nem kell, örülök, ha megy a mount :D
  • Lammer
    #13791
    kizart... hacsaknem a kezdetekben kaphato dio2 cdd van(nekem ez a 3000es kiegeszitos pakk van!)... bar tokmind1, mert a legujabb patch mar securom 4.85ot tesz az exere... hmmm de tokmind1... az altalam leirt megoldas akkor is jo, ha utana fizikailag akarsz backupot csinalni a jatekbol... (kiiras menete megint masabb egy picit :D kell nemi allitgatas az alkeszban)
    biztos nem hasznalsz torest???
  • horpeti
    #13790
    azt tudom hogy van olyan hogy a CD írót használja, vagy image recorder... vagy ezzel ne is foglalkozzak?:)
  • horpeti
    #13789
    Először a nerot próbálom meg. :))


    hol csinálsz mentést?
    Nekem magyar nerom van :D

    van amikor felajánlja hogy mit csinálj, akkor van olyan hogy teljes CD másolás... nemtom, hogy utána ott van a mentés gomb, és ISO, biztos... :D
  • Rettenthető
    #13788
    enrire = entire
  • Rettenthető
    #13787
    Ennyire körülményes lenne? Akkor nekem elég egyszerűen ment...
    Én szimplán a full eredeti cd-met beraktam a meghajtóba, nero -> copy enrire disc, mentés, aztán daemon 3.47 beolvas és csont nélkül megy, és nem kérdez semmit.
  • horpeti
    #13786
    aha, kösz!

    Starforce az nincs.
    deamon 4es az van. :P

    Alcohol is van, de nem raktam fel, mert neroval írtam CDt, és winisoval csináltam isot (de ez csődöt mondott most:P)


    Akkor majd megpróbálom úgy is... :)


    köszi!
  • Lammer
    #13785
    "Lemountolom akkor Neroval az egész sávot, és úgy már valszeg jó lesz..."

    ha tok eredeti cd akkor negative... -.-
    ha tok eredeti, akkor a kovetkezot csinald...
    - ha van fenn starforce utilod, torold le, uninstallald le, mert az alcohol DPMje osszeakad vele, es nem tudsz perfekt masolatot csinalni az eredeti cddrol...
    - Alcohol 120% legujabb szoftvert kapd le
    - Tedd be az eredeti cdt, es kattints az "képkészítés varázsló"-ra...
    - Válaszd ki a "Securom *NEW(4.X/5.X) semat...
    - SEBESSEGET 4X!!!!
    - Ha keri majd a DPM mereset azt is 4xre!!! tedd!!!
    - vegigfut!!! CSAK AKKOR OKES, HA a PDM MERES SIKERULT!!!
    - eredeti cd kivesz
    - isot betesz Daemon Toolsba/bepipal Securom es jatszik!!!!
    gg

    glhf


    szerk: ha nem sikerul tobb oka van...
    -Starforce 3.Xes driver fenn van... meg mindig
    -Gagyi az optikai driveod, mert keptelen tokeletesen kiolvasni a DPM adatokat a lemezbol... (nekem peldaul pioneer dvd-121 dvdrommal perfekt kopizza, Pioneer 110D DVDiroval is... de van ellenpaelda is: NEC ND-1300A nehany lemeznel mar keptelen preciz DPMet merni(minden optikai meghajton legyen a legutolso FIRMWARE!!!!!)
    kb ennyi...
  • Aspyrin
    #13784
    Meglincselem virtuálisan
  • horpeti
    #13783
    :D

    jól van ne izéljetek :)

    Nyilván nem azért érdeklődtem, mert nem érdekel :))))))
    Az más kérdés, hogy van e lehetőségem megvalósítani. :-/ (idő)
  • Rettenthető
    #13782
    Azér' érzed :-)

    Felkészítitek itt a nagy betűs Bnet-re és erre ez a hála, hogy nem akar felmenni...
  • Aspyrin
    #13781
    A quotes makró meg bekaphatja
  • Aspyrin
    #13780
    Szal szerintem fel se megyek bnetre :P

    Te kész vagy emper :D Áruld el, ha egyáltalán eszed ágában sem volt bneten játszani akkor minek nyaggattál minket több tucatnyi felesleges kérdéssel?
  • horpeti
    #13779
    ma elkérem havertól a CDt, remélem ráér.

    Lemountolom akkor Neroval az egész sávot, és úgy már valszeg jó lesz...

    bnet frissíti 1.11re, és már ott is vok. :)
  • horpeti
    #13778
    Akkor megyek :DDD


    De én tutkóra nem fogok tudni annyit játszani szerintem, mint te... :)

    Akkor csinálok egy Amát, ha meglesz a CDm, aztán dörgünk együtt, mit szólsz? :D
  • Rettenthető
    #13777
    "Szal szerintem fel se megyek bnetre"

    Ezt most mondod vazzeg? Megszakítva az 1 éves szünetet, és van egy 20-s necro-m? Köcce.
  • horpeti
    #13776
    lóxart :P


    Bár majd megkérdezem tőle, mit szólna ahhoz, ha vennénk még 1-et, és bneten nyomnánk, de szerintem ahhoz már túl elévült gammáról van szó... Csak azért kezdtük most, hogy de jó buli lesz lanban... Bár ő sose nyomta keményen, tehát neki biztos buli lenne, nekem viszont már 1* nagyon lejárt lemez, szerintem nem kéne újra betenni a CDt :P

    Szal szerintem fel se megyek bnetre :P
    Már nem lenne az, ami régen... és semmiképpen nem is szeretném :DD No meg változnak az idők... most így is alig van időm pihenni a sok munka miatt...
    Nem hiányzik újra a függőség :D Dióval hamar elmegy 4-5 óra, és nekem kb. max. annyi szabadidőm van munka után... van értelmesebb dolog is annál. :) Persze ha 10 óra szabadidőm lenne az más..:D de sajna nincs annyi.

    És valszeg nem bírnám megállni, hogy ne nyomjam folyamatosan + fejlődjek... még akkor sem, ha csak 1 karaktert akarok csinálni, aztán annak vagy jön vmi, vagy nem.. (Javazon :D)
  • Botond #13775
    Media Marktban 2500pénz a dió2+kieg,veszel egyet a havernak és elkéred a sajátjaid.
  • andriska
    #13774
    Látom rengeteg a kérdés melyik karit hogyan fejlesszük.
    Adok pár linket,ahol rengeteg fejlesztési mód le van írva:
    RPG Expert
    d2event
  • horpeti
    #13773
    srácok, vmiért nem megy mégse ISOból a cucc...

    mit csinálok rosszul?

    deamonnal mountolom az ISOt, és írja hogy rakjam be a CDt. nyomtam kb. 35-40 retryt, de csak nem sikerült......

    így nemtok bnetezni se, mer havernál van az eredeti CDm.

    kiírtam isobol a CDt egy másikra, de azt se viszi...

    grrr......

    nem lehet igaz :(
  • Nuki
    #13772
    wowoztál-e már ezelőtt?
  • JhonnyLoL
    #13771
    jah :-/ ( :D ) pedig dioba eleg gazdag voltam
  • Nuki
    #13770
    jajteszegény, rá vagy fanyalodva a wowra:D
  • JhonnyLoL
    #13769
    a blizzard lekúrta az accom... ezer wowozok ^^ komcs.
  • JancsiPapa
    #13768
    Vagy exile :P
    És barbárommal gyúlölöm a smitereket...A duel úgy áll, h ő shift én meg mehetek közelebb...Always hits ezért nem kell egy fia ar-t adni...
    És máris jönnek a nagyfofájú smite-skiller lámák...
  • JancsiPapa
    #13767
    Nálam is ott figyel a 165 fcr ;)
    Ha én telézek, akkkor az bassza fel az agyam, ha így nyitnak belépésük után:
    pp ; pp ; ppppppppppppppppppppppppppppp
    Nem maradnak le semmiről.Ha meg leérek ToD-ba, egyből: tp; tp sorc...Majd nyitok tpt ha lehet. Ekkor kapják a death lord minionokat a tphez.
    Akkor : megkreálja az ngt (mert ő benn akar lenni, ezért én a 2. begépeléskor már nem férek be). Meg ha beleugat vmibe, az felhúzza az agyam :)
    Sajnos rájöttem, h a sorc nem egy biztonságos kari, hpra van kidolgozva, és így is 2000 életem van a hammerem 3800 hpjához képest...
  • JancsiPapa
    #13766
    Soj keke u gieß?
  • Nuki
    #13765
    akkor mi értelme fejleszteni? :)
    battle neten nem játszottam túl sűrűn csereügyben ezért nem vagyok otthon, szingl pléjingben pedig ez az apróság kimaradt az életemből, restellem, na :)
  • Nuki
    #13764
    huhh alkottatok egy két hsz-t, alig győzök visszaolvasni :D
  • horpeti
    #13763
    Köszi, látszik ott vagy a témában játék nélkül is! :D

    és az mi??
    Gondolom egy fajta MH, amit valszeg akkor most is sokan használnak, nemdebár??

    link? :P



    Akkor ebben megbízhatok 1.11ben is, vagy 1.11ben ne bízzak meg semmiben? nem létszükség az mh, hangsúlyozom... :)
  • Rettenthető
    #13762
    A mousepad-os mh-val sose volt baj, amikor bannra került sok ember az nem is az volt (sztm azt a Blizz adta ki álnéven... a szemét).
  • horpeti
    #13761
    Delac:

    "Most meg csináltam pala-t mh is beindult"


    mi az az mh?

    nem a maphack ugye?

    most itt senki se használ maphacket? nincs megbízható? vagy lutriztok, hátha nem lesz ban?? :)
  • horpeti
    #13760
    tyű, most nem vágom én se... De majd ha eljutok oda, akkor tudni fogom :DD

    Remélem írható Amával :P
    mert akkor majd meggazdagodom a destructionből :P
    bár nem nagy biznisz :P

    hehehe. :D

    nincs kedvem mf sorcot csinálni, csak Amát, amivel tényleg játszom is. Bár nyilván lehetetlen így csinálni normálisan, de nem akarok függő lenni :PPP
  • Delac
    #13759
    act5 4 quest de, most erre nem mernék megesküdni
  • horpeti
    #13758
    jaja.

    gyere, majd segítjük egymást :)))

    Én imádom a csapatjátékot, bár sajna anno is túl sok gyökér volt :P

    de ti pl. nem tűntök annak... :D
  • Rettenthető
    #13757
    Úgy érzem hiba idejárni, ebbe a topicba.
    Félek nem tudom megállni és a héten már játszani is fogok ezzel a játékkal... :-/