26171
  • Aspyrin
    #13876
    Annyival egészíteném ki, hogy az armor optimális esetben mage plate(55str req) illetve a hotohoz pedig flail(35str req) dukál.
  • Aspyrin
    #13875
    Fegyver:
    Heart of the Oak* 4 Socket Staves/Maces* Ko + Vex + Pul + Thul +3 To All Skills
    +40% Faster Cast Rate
    +75% Damage To Demons
    +100 To Attack Rating Against Demons
    Adds 3-14 Cold Damage, 3 sec. Duration (Normal)
    7% Mana Stolen Per Hit
    +10 To Dexterity
    Replenish Life +20
    Increase Maximum Mana 15%
    All Resistances +30-40 (varies)
    Level 4 Oak Sage (25 Charges)
    Level 14 Raven (60 Charges)
    +50% Damage To Undead

    Armor:
    Enigma 3 Socket Body Armor Jah + Ith + Ber +2 To All Skills
    +45% Faster Run/Walk
    +1 To Teleport
    +750-775 Defense (varies)
    + (0.75 Per Character Level) +0-74 To Strength (Based On Character Level)
    Increase Maximum Life 5%
    Damage Reduced By 8%
    +14 Life After Each Kill
    15% Damage Taken Goes To Mana
    + (1 Per Character Level) +1-99% Better Chance of Getting Magic Items (Based On Character Level)

  • Rettenthető
    #13874
    Hja kérem, nekem robot által "gyártott" vex rúna nem kell, nem bízom a minőségében.

    A.. ugyan már elhangzott itt vagy 300x, én mégiscsak megkérdezném, hogy egész pontosan milyen fegyverbe vannak belebzulva a hammerdinek (mely rúnaszót) ill, mennyit adnak a str-re?
    Tsak mert kíváncsi volnék, hogy +3 blessed hammer-s (war) scepter elpasszolható-é, és ha igen miért (megfelelő socket számmal persze)?
  • andriska
    #13873
    Az ilyen tuti nem gürcöl...Beállít egy pár botot azt megy sörözni...
  • Rettenthető
    #13872
    De az ilyenek agyát felbizgatni azzal, hogy veszek 1500 db Vex rúnát, de egy tételben kérem és egy héten belül, ha megvan egyben fizetek (ha csak 1499 van, akkor tárgytalan)... és már vér folyna a szemeiből, annyira kockulna, de hiába... ennyit nem lehet összekaparni.
  • horpeti
    #13871
    veszek 5000ért Marat :P
  • horpeti
    #13870
    és az eleve lol ebben a pénzes eladásban, hogy meg lehet élni a diablo előtti kockulásból :DDD

    Kemény :PP
  • horpeti
    #13869
    Te kis hullatúrkász! :P

  • horpeti
    #13868
    lol aki képes ezért pénzt kiadni :DDDDDDDD
  • horpeti
    #13867
    Hellósztok!

    FO + Ballsorcom volt, és igencsak ütőképes volt egyedül HELLen is. Igaz voltak cuccai,de semmi full extra.

    Persze a Blizzard az elrettentőbb, meg minden, de Blizz csak partyban jó, FO+Ball (vagy lightning) pedig mindenhova.

    Az előbbi javaslatot annyival egészíteném ki, hogy cold masteryt érdemes 10ig is növelni, bár a lényeg, hogy a végső vold mastery 15-17 legyen. Az már odavág hellen :D

    Jobban, mint gondolnád...
  • Rettenthető
    #13866
    30-as? Normális vagy? (20 alap + 10 cuccból gondolom).

    20+10 => Chance to find: 55%
    5 +10 => Chance to find: 48%

    Sztd van értelme 5-nél többet adni rá?
  • Nuki
    #13865
    30as szintü tárgykeresés? :o
  • Rettenthető
    #13864
    Hullatúrós barbárommal (mert megint csináltam egyet), azt szeretem pindle-ben, hogy ki lehet túrni a májából az ott megbúvó cuccokat. Olyan mintha 2 Pindle-t nyomnék, annyira jó...

    Amúgy a jelenlevők közül ki(k) aktív játékos(ok) manapság?
  • Lammer
    #13863
    most nem mondjatok, hogy ezert penzt kernek... OMG... tudtam ilyenrol, de csak a buta amcsiknal gondoltam, hogy ennek van keletje... hat nem semmi az tutko...
  • JancsiPapa
    #13862
    írtam nekik xD
  • JancsiPapa
    #13861
    jó vicc...ezek rohadt drágák...
    Haver 2200ért adja a hrt / 300ért az istet (volt h 250et rendeltek tőle!!)
    Vicces...
  • JancsiPapa
    #13860
    volt már 850 is az orbom :))
    De ott volt a nightwing+vagy 6 skiller :)
  • Aspyrin
    #13859
    lol
  • andriska
    #13858
    Nem azt mondtam,hogy csak Pindeléhez járjon...
  • andriska
    #13857
    Mi kínoz?
  • :)
    #13856
    klikk ide
  • :)
    #13855
    Sziasztok! Itt egy magyar webshop érdemes ránézni lesz ingyenes cucc osztás:D
    http://d2plaza.atw.hu
  • LegoTGR
    #13854
    erre csak azt tom mondani hogy LoL.
    Bika orb sosód lehet.....
  • Nuki
    #13853
    ....nem a jégbarlangban van az a küldetés, hogy kiszabaditod Anyát és utána tudsz lemenni pindleskinhez? :)
  • Rettenthető
    #13852
    Biztos tapasztaltad már, ha Pindle-nél túl gyorsan végzel és ki-be mászkálsz a játékból fél-1 percenként akkor ledob bnetről..., de amúgy tudja a halál mit csinál.
  • JancsiPapa
    #13851
    A lényeg, h gyors legyen még sztem...Lehet nem volt +2-3skillem a wizzy miatt, de se a ressel, se az fcrrel nem volt gondom...
  • JancsiPapa
    #13850
    Lehet 2fás sorc hatékony - fo/fb sorcom nagyon gyakott...
    vagy talset volt rajta, v skullder+shako-wizzy, de gyors volt és ez volt a lényege...
  • JancsiPapa
    #13849
    Véleményem szerint mentalitás kérdése, h ki melyikre szavaz (fo v blizz), a fo is tud irtani, legalább annyira.
  • andriska
    #13848
    Ahelyett hogy Pindlehez menne ^^
  • Rettenthető
    #13847
    Frozenstein-ra és Snapchip Shatter-re vadászik
  • andriska
    #13846
    Mit csinálsz te a jégbarlangokban?! :D
  • Nuki
    #13845
    mondjuk ott ahol minden légynek van egy immunitása, pont te is azt fogod kiszúrni a tömegből amelyiket főleg te használod :D
    ez pszihchológia
  • Hrisskar
    #13844
    Nekem eddig Hellen volt egyszerre a legtöbb cold immmunis: A Jég barlangokban mindenkinek cold immunitja volt és más hol is volt mindig min. egy cold immunis.
  • Grayback21
    #13843
    az Undeadek amik szokta a coldra immunusak általában
  • Aspyrin
    #13842
    Nagy tömegben nem találkoztam még cold immunisokkal, Baal trónja előtt szokott lenni egy tucatnyi kb. de azt csiccsó megoldja. A többi főmonsztánál semmi gond. Ezt az orbos dolgot nem számlolgattam nagyon de a kb. 4500-as cold damage blizzarddal mindenkit lehűt :)
  • Hrisskar
    #13841
    Az ép elég agy lény ÉP jének megtizedeléséhez, főlleg ha a pont rajta küldöd át az orbot.
  • andriska
    #13840
    600 helyett esetleg 350
  • LegoTGR
    #13839
    A lightot idiótaság nem 1ágasan fejleszteni, mert a harmatnál is gyengébb lesz.
    Az orb vs. blizz hez pedig annyit hogy az orb-nak 1 tüskéje sebez 600 körül, cuccok nélkül, és anygjábol 32 tüske jön ki 1ből.
  • Krezga
    #13838
    Szerintem meg jó az egyágas. Én is sokáig azzal mentem, ez egy blizzardos sorc volt. MF-re kiváló volt. Ahol meg volt cold immun lény azt vagy a csicska elintézte, vagy ha partyban voltam akkor a társak, de az is lehet hogy csak otthagytam:D
  • andriska
    #13837
    Úgy a light az harmatgyenge lesz....