26171
  • Botond #14318
    Jól belemelegedtél,ahhoz képest,hogy nem is akartad igazán felrakni.
  • horpeti
    #14317
    Aha.

    Jancsi! :)

    Malért tudnál nekem hozni egy low low sorc torchot?
    Azonnal tudok fizetni. Előre is! :)
    esetleg hozzá tudok még pakolni egy keveset, ha nem lenne ilyen. Stat bonusz lehet minimum, az annyira nem érdekel, viszont ha a picit több resist miatt kerül picit többe, akkor nem probléma. De nagyon sokkal többet nem szeretnék rákölteni, mivel nekem nem ér annyit a picivel több statpont, és allres (+1 allres GC és már meg is van:) ).

    Ahogy jónak látod, bízom a szakértelmedben!

    Ha nem tudsz foglalkozni ezzel nem gond, akkor használom az amát a stat és allres miatt :P De máshonnan tuti nem fogok venni, csak tőletek.
  • Aspyrin
    #14316
    Eladtam malért.
  • horpeti
    #14315
    jah, köszi! :)

    sorc torchod még megvan? :P
  • Aspyrin
    #14314
    Hel+tárgy+tp scroll.
  • horpeti
    #14313
    jah, tényleg van ilyen is :P

    Highlord csak skill + lightres miatt volt, de látom tal amu is ugyanaz , csak +1 skill, no meg élet, és mana, nyami nyami.

    És ha jól látom UM az ára? :) elég ratyi :D ... vagy mennyiért adják valójában?


    Igen, a Spirit az tetszik nagyon, 1-2 fokkal jobban, mint a lidless.
    hm, war traveler az jó is, meg van oldva az erő. :P és az még MFet is ad, szép item...

    Mondjuk nekem így első blikkre a sandstorm is tetszik.
    erő, vital, FHR (imádom, ha véletlenül eltalálna egy lepattanó ütés:P) - bár FHRes charmból dunát tudnék rekeszteni. :D

    no persze War traveler meg MFes, és végülis a sorcnak az dukál... :)

    Amúgy 20-30 STRen nem múlik, most 60nal kevesebb az életem, úristen.... Ha már egyszer eltalálnak, akkor úgyis törlöm a karit a depressziótól. :P

    Ha megvan az elég lightres,akkor egyértelmű,hogy az Amámról lerángatom a thundergodot. :P



    Izé, mivel kell socketedes itemből kigyúrni a belerakott cumót? (Ha esetleg változtatni akarnék?)

    Hel runa? + a cumó? vagy vmi hasonló? pg is kell? :D

    köszi a tippeket.


    Amúgy FO + FB vari leszek, ha leszek. :)
    Az tetszett a legjobban. Igaz nem feltétlen arra teremtették, hogy 8 playeres baalrunon egyedül nyírja ki a minionokat :DDD
  • Aspyrin
    #14312
    Lightsorim thundergoddal (+20str) és wt-vel(+10str) csont nélkül felveszi a spiritet ;-)
  • Aspyrin
    #14311
    Ja és megéri str-re gyúrni sorcnak hiszen a spirit ad szépen resistet is. Talán próbálkozz egy szép rare gyűrűvel amin van bőven str és resist is.
  • Aspyrin
    #14310
    Highlord hülyeség, mara pedig drága szóval használj tal's amut :)
  • horpeti
    #14309
    oculus, vipermagi, shako, lidless, magefist eddig a befuto.
    övnek jó az arachnid, akkor már végképp szarásig leszek FCRrel :P Thundergodnak csak akkor van értelme, ha megvan a szükséges resist :P
    1 ravenfrost, v. 2 resistes gyűrű, ill. 1 Mara, vagy highlord.

    aztán kész is a kari kb. 20as ALLressel, 44es light ressel. :P (Mara kicsit sokára lex. :P)


    Asszem így elég életképes leszek még nightmaren is!!

    Tovább meg nem merészkedem :P
  • horpeti
    #14308
    bár én úgy emlékszem, hogy valami durvább cuccban voltam anno sorccal, ami sok FHRt is adott... lehet valami rúnaszó volt passz.... majd rájövök és megszerzem! :P
  • horpeti
    #14307
    Ocu + lidless + magefist + vipermagi (30+20+20+30)= 100 FCR, az asszem pont a 6xes FCR határon van, utána meg a váltás valami 110nél van nem? (és az mintha bugos is lenne, a teleport...)
    2 ringgel meg megvan a 120 is.

    Bár ha bugos, akkor mind1, akkor inkább kisebb FCR. :P


    szal akkor valszeg ez elég lesz :P Majd ki kell próbálni:D

    Ez eddig nem is drága, resistet meg majd valahonnan a fűből szívok.. :P (mert ez így kb. lol res. :D
  • horpeti
    #14306
    jah, a kesztyűm is megvan: magefist :P
    ebben is van +20 FCR, hurrá :P
  • horpeti
    #14305
    jah, akkor ez valszeg kilőve... akkor marad a lidless kb... :P
  • horpeti
    #14304
    jah. De sorcnak nem jó ez a spirit? én már nem emlékszem mivel toltam, de pont minden van rajta, ami 1 sorcnak kell, kivéve fireres... :P

    De most akarok 1 sorcot csinálni, kell az adrenalin. :P Meg különben megunom. :)

    eddig felszerelés lesz az Oculus, shako, skullder / baalrunra vipermagi.
    Meg a Spiritre gondoltam.

    Ez így önmagában 60/90 FCR, aztán ezzel már lehet pattogni, bár már rég játszottam... :)

    Hirtelen nincs előttem a táblázat.

    Vagy pajzsnak mit használjak sorccal?
    Túl sok kedvem nincs blokkolgatni, inkább vitalityre teszek.
  • Aspyrin
    #14303
    Monarchon kívül már csak nehezebb 4 sockos pajzs van :)
  • Aspyrin
    #14302
    Sorcnak semmi energyt nem szoktam. Spiritet pedig monarchba illik tenni (156str req).
  • horpeti
    #14301
    ezt a spiritet milyen shieldbe kell tenni? :D

    Ami egy kb. 97 erős sorcnak jó.

    gondolom elite könnyű 4 socketes... ha lenne Arreatom, beszép is lenne... :P

    köcc. :)
  • horpeti
    #14300
    Aspy te mekkora energyt adtál alapból a sorcodnak?

    vagy hagytad alapon?
  • horpeti
    #14299
    Mostanában nem :P

    Pedig lenne mit, majd jól kirúgnak.... :P



    köszi!
  • Aspyrin
    #14298
    Egyébként tal+thul+ort+amn.
  • Aspyrin
    #14297
    Te sosem dolgozol? :O
  • horpeti
    #14296
    Hali, a spirit rúnaszó miből áll össze? vki tudna segíteni?
  • horpeti
    #14295
    nem rossz ötletek.

    Rettenthetőé sem :)

    engem az idegesít, hogy mh nélkül nem tudom megnézni a Valkyrie cuccait... mert igencsak változó szokott lenni... :)
    Aztán lehet inkább táposabb Valkyrivel menne le az ember a tömegbe, inkább, mint hogy meghaljon közben, és elszabaduljon a pokol, amíg tudok újat varázsolni. :P
  • Delac
    #14294
    Én még azt raknám bele, hogy egy accounton lévő karakterek tudjanak 'cuccolni'. Ne kelljen minden apróságért hívni valakit. Úgy gondoltam, hogy bnet feljelentkezés után a két karaktert kiválasztom, és ott bejön inventory, stash stb. Bármit lehet átpakolni, igazítani. Single playerben főleg jó lenne. Ne hogy már mindenkinek meg kelljen találni minden cuccot.
  • dokar
    #14293
    jó lenne, ha lehetne adni neki parancsokat: védd a területet, menj előre, távolról kövess, ...
  • Rettenthető
    #14292
    Szal, ha lesz valaha dio 3 és lesz benne csicska:

    1., Ha lesz aurája, akkor lehetőleg akkor kapcsolja be, amint megszületik, megveszem, megjelenik a képenyőn...stb.
    2., Legyen egy tetves gomb, amit ha megnyomok, akkor ott ahol van, a földbe gyökeredzik a lába és, akármi van nem mozdul el onnan.
    3., Lehessen már kicsit több dolgot adni rá.
  • Delac
    #14291
    Gheed charm durvára nem ér pul runát, se um-t
    SZVSZ
  • dokar
    #14290
    Diablo skill-eket akarok használni (Evil Force). Mint pl: Lightning Hose, Cold Touch, Fire Nova
    Tud segíteni vki?
  • horpeti
    #14289
    és ha van elég strenght, akkor jól jön a def nem? :D


    Apropó , szeretnék tradeolni 30 fölötti Gheed fortunet kb. pul az ára ha jól láttam. De ha jó az MF, akár umot is rááldozom.

    vki tud segíteni? Ugye ez sem tradeolható alapból... és nem mefizek, az meg dobálná :D
  • Delac
    #14288
    hellforge plate. 196-os strength. Ez a húzós benne. Nem éri meg uppolni.
  • Rettenthető
    #14287
    Nem tudod a címet és így játszol? Hmm.
    Vagy már fejből tudsz mindent? - mert ez esetben meghajolok maga előtt mester.
    The Arreat Summit
  • Nuki
    #14286
    [ciki de nem tudja a címet:]
  • horpeti
    #14285
    nuke tucc segíteni a lentebbi kérdésemben?

    megköszönném!!

    Le van tiltva genya arreat :(
  • Nuki
    #14284
    ok htx ^^
  • horpeti
    #14283
    vki le tudná írni priviben a templar coat és a templar coat upolásából származó húmárnemtommi nevű armor jellemzőit?
    alapadatok...

    Nincs arreatom, ezért szeretném.

    Köszi szépen! :))

    (/me számolgat:D)
  • netuddki
    #14282
    szerzel 3 terror , 3 hate ,3 dest keyt aztán hell act 5-ben cubba 1-1-1-et összeraksz.
    nyílik egy portal bemész kiheréled csavot mégeccer összerakod 3 keyt ujabb portal bemész kinyírod a gorét ...
    ujabb 3 key ujabb portal kinyirod gorét .
    mindegyik dob valamit
    mefi agya diablo szarva meg baal szeme ugyanott a5-ben beleteszed oket cubeba oszzegyártod és nyilik übert trist
    ott ki kell nyírni diot .mefit(ezt a legnehezebb)és baalt.
    az uccso dobja hellfire torchot
    ennyi.
  • horpeti
    #14281
    huh, már többször pontosan le volt írva, keress vissza, az lesz a tutibb :))


    Vki nem tudja a pontos definícióját a Crushing blownak? Hány %ot vesz le az ellenből?? (gondolom ez fix %)
  • Nuki
    #14280
    szóval hogy is lehet bejutni über tristamba? :)
  • Nuki
    #14279
    ehh mindegy, mert én már alapból futom a tiszteletköröket a kúthoz, aztán csodálkozok hogy nincs ott akit keresek :D o_O