26171
  • horpeti
    #14278
    bár kétségtelen, hogy én egészen addig voltam meg jól dio nélkül, amíg újra ki nem próbáltam... 1 év után... aztán most újra lázba hozott..... persze ez most már 2-3 hét után lankadt, mert már az amámmal elég erős vagyok, hogy leverjem a hellt, így igazán nehéz kihívást találni, egyedül az Übertrist az, ami úgy igazán méltó ellenfél az amámnak (vagy akár az überek előtti überek, még azt se próbáltam).

    Mondjuk amennyire impossible, nyilván el fogok tökölni vele jódarabig :DDD Meg meg kell hozzá szerezni a cuccokat, stb.. :D

    Meg ugye megszerezni a keyeket is rúnába kerül, vagy sok sok runba, szal sok sok idő.... :)
    Amával pláne... (hacsak nincs Enigma, de az meg már újabb kategória :D)

    Ugye akkor meg kéne 1 sorc is, amivel ezeket a runokat meg lehet csinálni, ha nem akarok rúnát áldozni rá, annak is kellenek cuccok, még több run, még több idő.... :P

    Szóval hamar már bele is feledkezik az ember az időbe...
  • horpeti
    #14277
    Szia REttenthető :)


    Szerintem simán kibírható Dio nélkül az élet, ha nincsen meg az a haveri/baráti társaság, akivel élvezitek a játékot.

    Nem tudom, mennyi ideig lehet a cucckeresést, meg az ilyesmiket sokáig bírni... Egyedül pl.. Meg a Baalrunt... mert igazán új már 1 hét után sem lesz.. csak pl. gyűjtögetések, hogy kijöjjön egy nagyobb fegyver, páncél, rúnaszó, stb... :)
    Végülis mindig van egy nagyobb cél, ami ugyanazt a játékot újboli lejátszásra készteti... Pedig új dolog nincs, csak max. a cél újul meg, ha elérted... :)

    Társasággal persze meg elég nehéz abbahagyni, összejönnek, és simán elmegy 3-4 óra néhány játék alatt... És persze így ,társaságban minden nap ugyanazt végigcsinálva is élvezetes....pedig kb. ugyanaz zajlik le mind2 nap (akár napon belül is)...

    :D

  • Rettenthető
    #14276
    Én nem vitatom, hogy nem lehet kibírni hosszabbtávon dio nélkül.
    De mivel ott figyel a Dungeon Siege 2 a gépeden, ami szintén hack n' slash, így nagyon nem lehet mondani, hogy megvagy nélüke.
    Én is játszottam a DS2-vel, meg a sacred-del is, de azok újrajátszatósága erősen megkérdőjelezhető...1x 2x lehet végigviszed, de többször?
  • vigyori14
    #14275
    hali.
    tegnap sikerült kigyüjteni a 3x3 keysetet, ga gondolod mehetük überezni, de sajna én csak holnap érek rá mer ma délután megyek gyakszira.
  • Noodlee
    #14274
    Kb 2 éve nem játszom Dióval...
    Nomeg a reset is elvette a kedvemet tőle....
  • Aspyrin
    #14273
    Augusztus 1. :)
  • horpeti
    #14272
    Lemaradtam a smitteres buliról :(( Mondjuk így legalább meg tudtátok csinálni!

    Aspy: ha már ilyen rutinos és tápos vagy, nem mutatod majd meg nekem a tristámot? :)

    Ennyi vagyonból simán összehozom a rest is... :)

    De lehet csinálok én is egy ilyen paladint... :)
    Csak nem szeretném megtörni az Ama vonulatot.... és bebizonyítani, hogy ami elvileg nem megy, még az is.. :P
    Ezért akarom látni. :P

    Amúgy a palánál az a hidden bónusz nem is rossz :)
    Bár mondjuk Guardian of Angellel eleve 90 lehet a maxres... :D Lightressel meg 95 a lightning max... Azt hiszem azt már igazán ki lehet nevetni.... :D
    Csak ugye kell hozzá a rendes res is... :D

    Ha nem csak übernél lenne életképes ez a smitter, meg nem lenne olyan aberált amúgy a játékban, tuti csinálnék, de csak überre grrr... :)


  • horpeti
    #14271
    Értem!

    Mikor indult amúgy a ladder? Mert előző ladderomra, ami kb. 1 éve volt és játszottam, már kicsit olcsóbb árakra emlékszem... De mint mondod zuhan... Ergo akkor ez is nemrég indulhatott, vagy mikor??


    nekem 10/14es van. :)
  • Delac
    #14270
    A skillerek azért még tartják az árukat, de minden más zuhan gyorsan és mélyre. Egy sima item elpasszolása árának megfelelően nehéz.

    Apropó van valakinek ama torch-a ? stat az full mindegy. Bűr egy közepes minőségüre gondoltam :P
  • horpeti
    #14269
    Jancsi köszi! :))

    Igen, az jobb ajánlat volt, de a 3 istnek is örülök!

    Amikor Delac mondta, hogy adjam el amíg lehet, akkor "paráztam" be... :D

    De látom, ha rád van bízva a feladat, akkor nem kell beparáznom.

    Szó nem éri a ház elejét, én döntöttem így... na majd ha legközelebb is találok, akkor már nyugodtabb leszek! :))
  • Aspyrin
    #14268
    Dehogynem lehet :) Három év játék után 1.09 végén meguntam és kimaradt egy év majd jött egy adag 1.10(pár hónap). Ismét jött fél évnyi kihagyás, most pedig ugye már 1.11 van :)
  • Rettenthető
    #14267
    JancsiPapa!

    Számtalan karakterem meghalt már ilyen kombinációnál - tökmind1 mekkora resisttel; SC-ben csak xp vesztés, HC-ben meg a letargikus, najó nekem ebből elég - kijelentés.
    Azóta, ha ilyennel találkozom (nem feltétlen council) - mégha fájdalmasan is érint - inkább rekrea, legalábbis közelharcos karival, vagy akihez közel tudnak menni... - mert pl. még nem elég hatékony.


    Nuki!

    1.10-ben már biztos, mert szóvá tették, hogy mi a p*csának a kút körül mocorog, mikor az ott kell legyen a számba, hátha nem tekercsből akarok identelni, meg dumálni vele.
  • Nuki
    #14266
    Cain mióta mászkál Harrogath-ban a Portal-kőnél?
  • JancsiPapa
    #14265
    cold ench semmi átok ^^ de akkor is faszom ilyen basszus max ressel nem kéne h legyen.
  • Rettenthető
    #14264
    Csak azért nem diózól, mert fent van a gépeden egy olyan játék, amellyel ideig óráig lehet pótolni, de igazán nem helyettesíthető vele...
    Sajnos Diablo lelke csak sok munkával száműzhető bárkiből is (úgy értve, hogy: olyan rohadt sok munkád van, hogy nem érsz rá)
  • Nuki
    #14263
    én is alig alig játszok mostanában :]
    sok fórumozás meg msn elveszi az idejét az embernek
  • Noodlee
    #14262
    ...nomeg az "új" monitoromon katasztrófa a Dio 2 grafikája... :(
  • Noodlee
    #14261
    Ezek a játékok vannak most fent a gépemen, szal nem unatkozom...
    Amúgy nem nagyon jáccogatok egyikkel sem :)

    America's Army
    Dungeon Siege 2
    Medal of Honor Pacific Assault
    Chrome SpecForce
    Arcanum
    Avernum
    Divine Divinity
    Unreal Tournament
    Arx Fatalis
    Jegged Alliance 2
    Jegged Alliance 2: Unfinished Business
    Tibia
  • Nuki
    #14260
    hmm...
    mért most mi jobbat csinálsz?
  • Noodlee
    #14259
    Pedig de :)
    Én is abbahagytam :P
  • Nuki
    #14258
    lehet három diablo regényt kapni, ha jól tudom magyarul is itthon :)
  • vigyori14
    #14257
    üdv. ezt láttátok már: http://www.amazon.com/gp/product/B00005JXPW/ref=ase_blizzard04-20/102-0647664-2276938?s=ebooks&v=glance&n=551440&tagActionCode=blizzard04-20
    nemtudjátok h a moon of the spider könyv megjelenik e magyarországon is?
    és azt nemtudjátok h a diablo képregényeket lehet e kapni mo.-n? mer én letöltöttem egyet de az angolul van.
  • Rettenthető
    #14256
    1 kérdés: Az alap képességein kívűl (Extra Strong, Fire Enchanted) egész véletlenül nem volt rajta Cold Enchanted? Ha igen, akkor nincs min csodálkozni (a halált illetően). Avagy esetleg átok nem é volt rajtad...?
  • Nuki
    #14255
    csak viccelődik a diablozást nem lehet csak úgy abbahagyni....? :)
  • JancsiPapa
    #14254
    Na de érted...Ha egy convictionos soulcsapattól, egy fanás death lordcsapattól haltam volna meg, akkor azt mondom oké, ezek megölhettek.
    De ilyen omg ^^
  • mooo
    #14253
    Ezt a felrobbanós részét mindíg szánalmasnak tartottam.....
  • JancsiPapa
    #14252
    Hát, majd meglátom...hc palám: lvl 56, 850 élet, 75 allres nighton és felrobban geleb - full hp -> 0
    Ennyit erről.
  • Broafka
    #14251
    én azt csináltam, hogy mielőtt abbahagytam a diót, csináltam egy szobát: Free cuccok néven, és ott mindent kidobáltam ami volt nálam, úgy vitték mint a cukrot :D
  • Aspyrin
    #14250
    Ehmmm ugye ezt nem mondod komolyan? Ha igen hát nagyon sajnálom de a cuccaidra azért igényt tartok ;-)
  • MacrosTheBlack
    #14249
    A dio1 is ilyen újraéledős volt. Classicban is volt 800-as def páncél, de szart se ért, mert 6000-es deffel is megütött a legkisebb csicska is. Nem mintha egy carrion song vagy 300-as lance mellett hiányzott volna bárkinek is. :)
  • JancsiPapa
    #14248
    ABBAHAGYTAM A DIOT :)
  • JancsiPapa
    #14247
    Hm pk...Van a 'nagy' SS-klán, akik erre szakosodtak, pkra.
    Nekem ne mondja, h egy lvl 42 sorc majd beenchantol,mert nem hiszem el...
    Nightmare act 5 ben vagyok 52es szinten és mihelyst szerzek fcres dolgokat, 90es allressel fogok figyelgetni :)
    Az összes public annyi volt nekem nighton, h elkértem andy, far oasis, lost city, arcane, travi, durance és river wpt, majd egy privát gameben nyomtam egyedül...kb 10 pks lámával találkoztam eddig...
  • JancsiPapa
    #14246
    Nah, ha 2 smiter van, akkor az egyik nyomjon fanát, a másik resist lightningot/salvationt. Tristramnál gondolom tudjátok hol nyílik a piros portál. Először szaladjatok el arra a helyre, ahol wirt lába van, aztán szépen a fal mentén a bal alsó sarokba.Ezután araszoljatok szépen tristram közepe felé, amíg rátok nem szalad mefi. Ekkor spuri vissza a bal alsó sarok felé, mefi majd jön utánatok. Ha ő meghalt,már sztem a nehezén túl vagytok.
    Most jön baal - ugyanúgy induljatok lassan középre, majd rátok telézik. Itt vigyázzatok a szellemekkel - physical immune és leszedi a manát.
    Míg végül dio már gyerekjáték lesz, max resisttel egész tristram könnyű.
    De ha nem így csináljátok, a teleport is tele lesz szörnnyel és az életben nem fogjátok tudni megölni őket. Mert hát a 3 über egyszerre már sok.
  • Aspyrin
    #14245
    Hc iszonyat jó adrenalin termelő, imádtam játszani csak a sokadik pk után azt mondtam, hogy elég :/
  • Aspyrin
    #14244
    Delaccal kipróbáltuk a 3 nagy górét külön-külön, mindketten smiterrel. Durielt úgy nyomtuk le mint a szélvész, igaz elfelejtettünk partyzni is :D Izuallal semmi gond nem volt, bár mire megtaláltuk sokszor kellett a pajzson javítani hiszen egyikünknek sincs exile-ja. Na Lilith már kemény volt, pontosan nem tudom mekkora poison adagot nyom, de szerencsétlen palám 1.3k életét egy fújással elnyomta 75 res mellet, 3-szor haltunk mire meglett.
    Übertristbe talán ma megyünk :)
  • JancsiPapa
    #14243
    Resist lightning:
    This skill has a hidden bonus to max resistance. It does not display on the skill itself (for space reasons) but it will display on your character screen. For each point in the skill you, and your nearby party members and pets, will receive +1% to maximum resist. This is capped at 95%. The Paladin also receives half of the +max resistance bonus (rounded down) when the skill is not active. So with 20 points in the skill you will get +10 to maximum resistance when the skill is off.
    Nem, ez scben is megvan :)
    Lvl 52.
  • Nuki
    #14242
    :o ez hardcore-n van csak így?
  • JancsiPapa
    #14241
    Egyébként ha überre vitted volna a palát, akkor defiance helyett resist lightningot kellett volna maxolni -> minden pontnál +0.5 passzív bónusz a max resisthez.
    Hc palám 39! :)
  • JancsiPapa
    #14240
    Csonti (nem a mágus)
    És néhány pont a clay golemre (a +skilllekkel egész jó lesz az is...)
  • Fest ricsi
    #14239
    nem akar vki bevenni eggy klánba? privátba üzenjen aki akar