26171
  • horpeti
    #14398
    mondjuk egy idő után minden uncsi :P


    uncsi dobálni, ütni, varázsolni... én összes karit végigjátszottam, szinte minden variációban, amiben volt fantázia.... mindegyik jó volt, amíg el nem értem a 85. szintet...... :P aztán kuka :DD
  • horpeti
    #14397
    szép karakter, én nagyon szerettem. Csak egy idő után uncsi volt a sok twister vagy mi az isten... amúgy a coldfelhő amit csinál, nagyon faintos, csak mész, és hal az ellen, meg fagy... :P persze cold immunis ellen azt hiszem nincsen fegyvere ha erre áll rá az ember... :P
  • Aspyrin
    #14396
    Ohm volt a max nálam :)
  • Nuki
    #14395
    elementalos druidával nem túl sűrűn voltam... tud valamit? :)
  • MadJani
    #14394
    Nem egészen.

    Olyan embert ismerek akinek esett Vex rune (nekem Lo), de olyat nem aki ezt az izé-t játékban látta volt.
  • Aspyrin
    #14393
    Inkább azt áruld el, hogy milyen karival lennél leginkább. Nekem mindegy, csak legyen benne valami különlegesség ;-)
  • Nuki
    #14392
    az sem rossz ötlet, de jó ez a sokszinü pala megoldás is, azért jó tündökölni 4-7 aurában ha már mindenkinek megvan amit el akart érni végre :))

    ha esetleg mégis a új játék mellett döntötök és esetleg ki lesz osztva/sorsolva hogy ki mi legyen, akkor én csak nekromantával NEM szeretnék lenni ;P
  • horpeti
    #14391
    Blessed aimes segítő kell, akkor jobban lehetne Jabolni. :PP
  • horpeti
    #14390
    Meg más pl. 3-4en menni HELLen és ha esik vmi értékes, osztani, és más ha ami leesik a földre az megnöveli a karaktered sebzését, stb.. Tehát lételem!


    Nehéz ez.. :)

    Ezért is fogok amával jönni. Azt ha esik 1 Javelin, akkor nem lesz vita. :PPP


    Amúgy meg hála istennek kezdem unni, hogy mindenki fekszik... :P
    Nálatok meg pláne ez lehet, hiszen kb. 10x akkora érték van rajtatok mint rajtam... :D
    Pl. ha valaki szert tesz egy Infinityre, akkor onnantól kezdve már akár fel se kell öltöznie és végigviszi diót.... Még tán az übert is. :DD

    Mondjuk pár héten belül felfejlesztem az amazonkámat, a segítőjét, megpróbálok normálisan felöltözni, és akkor megpróbálok lemászni az überekhez, mert más kihívás most perpill nincs... egyelőre csak az übertristam elé. :)

    Oda mondjuk valszeg defes, v. mightos segítővel jobban járnék, mert a holy freeze nem hat, de nem fogok csak erre ráállni, mert akkor ennyi erővel ráállhatnék smitter palára is. :P

    De valszeg, mivel nem tudok jabolni, csak akkor ha kimaxolnám jabot és penetratet, így le kell mondjak übiMefiről. :))) De a másik 5öt lehet ki tudnám nyírni. :PPP
  • Aspyrin
    #14389
    Engem pont a drop nem izgat különösebben. Csak annyi cucc kell amennyiből fentudom tartani magam(potion vásárláshoz stb.). Az igaz, hogy nehéz összehozni a cuccot ha mindegyik kari ugyanaz a kaszt de ezt megoldhatjuk úgy, hogy nekiugrunk megint egy új gémnek más-más felállásban(vagyunk négyen öt kaszthoz=nem veszünk össze).
  • Nuki
    #14388
    jó ötletnek tünik :P
    ezek szerint neked ki van gyúrva a villám-resist-aurád vagy csak úgy bevállalósan mész elsőnek? :)
    Ja és ne felejcsétek el plz megírni hol fejeztétek be a mai gémt ^^ köszi:)
  • JancsiPapa
    #14387
    Nekem meg a single jut mindig eszembe, mikor a szar barbommal a dzsungelben baszakodtam órákat... =)
  • horpeti
    #14386
    Szerintem ezt a dolgot nem kell ennyire komolyan venni, de ha meg nem vesszük komolyan, a játék is furi lesz. 3 palánál sajna pont megvannak, hogy minden cucc kell mindenkinek, nehéz osztani. És nem esik 3* több cucc 3 playernél tudtommal..... :)

    Anno ezért is mondtam, hogy 2 embert még össze lehet passzintani talán, de 3-4et, főleg ugyanazzal a kaszttal... fúú..

    Ezért jó, ha pl. mindenki használja saját cuccát a játék folyamán, ami már előtte megvolt neki. Persze így meg az van oda, hogy találni kell.. De nehezen illeszthető össze ez a dolog.
    Főleg azután, hogy ritka az olyan ember, aki egyedül nem jár MFelgetni, és csak mondjuk 3-4 playeres játékokban haladva próbál meg jobb cuccokat találni.

    Én se vagyok ilyen, pedig megfogadtam nem MFelek... De mivel a játékot már 2 hete kijátszottam azzal, hogy már 75. szinten kivégeztem egyedül Baalt, így mit tudok tenni? Kivégzem még többször.. :P Szóval speciel ez is megnöveli az esélyét az egyedüli cucctalálásnak...
    Ha közösen megyünk akkor a legjobb ha a talált értéket elosztjuk (pl. Aspy és én a hf karinál)... 3-4-5en menve nézni a drop értéket, és osztani az fúúú, nem lehetséges normálisan..


    Én szerintem egy ilyen összeröffenésnél a dropnak csak kis mértékben kell jelen lennie, viszont szűz kariknál meg elengedhetetlen...
    Szóval minden egyszerre nem klappolhat... Mert nem lehet 1 kardot 3 palára ráadni... :P és nem fog esni mindenből 3... :P

    Pláne nem jó....
  • Rettenthető
    #14385
    Ez meg olyan hogy vex rúnát még sosem találtam, de attól még van... pedig nem 2 napja játszom... ettől függetlenül persze erősen kamu szaga van sajnos.
  • Rettenthető
    #14384
    Igaz, hogy most ez a party nem az mfre megy, de a drop a probléma.

    Szal pl. ami hullik kié? Mert ha a sebesség számít, aki felkapja, akkor előfordulhatnak olyanok is, akik semmi jót nem tudnak felvenni... Akkor azok csórik lesznek?

    Szal mivel elvileg a quest act-end bossok jobbat dobnak, mintha csak simán odaslattyognánk, így a quest-drop problémát csak elég körülményesen lehet megoldani:
    Mindenkinek külön csináljuk meg az actend boss-t, úgy hogy akinek nincs meg az elhagyja az adott act-ot az a act-end boss halál előtt, akinek már megvan az segít az aktuális droposnak. Ebben annyi a probléma - mindazonáltal hogy igen körülményes lehet - hátha nincs mindenkinek türelme hozzá, másrészt az első karinak egyedül kell küzdenie, ami még nightmare végéig elvileg nem gond.
    Azért nem a party-t hagyja el, mert az is befolyásolja a dobott cuccok eredményét vmelyest.

    pl. Mefi kill
    1. Én (egyedül szenvedek)
    2. Delac (velem)
    3. Nuki (Delac és én)
    4. Apsyrin (mindahányan)

    Máshogy nem tudom hogy lehet megoldani a drop körüli esetleges vitákat, ha magatalálósan megyünk.
    Ennek annyi előnye van, hogy az adott drop, teljes egészében azé, akinek épp csinájuk... a szerencse középső ujja, amit nekünk mutathat, az már a Blizzardé:-)

    Vagy mien egyéb megoldás lehetséges?
  • MadJani
    #14383
    Tuti, hogy kamu. Évek óta fent van AS-en, de még nem látta senki.
    Mondjuk az még lehet, hogy olyan ritka mint a fehér holló :)
  • horpeti
    #14382
    köcce előre is! :)



    hát valszeg fel tudok zárkózni, bár nem tudom, hogy mennyit tudok játszani pl. ma is... :)

    De veletek biztos könnyebb lesz.
  • horpeti
    #14381
    A neve pedig még nem tudom mi lesz.

    Soldier of Fortune? :)

    Tényleg mi van ha nem fér ki? Mert valszeg nem fog... Nemá... nincs rá valami mód?? :)

    Igaz ez már nem lesz olyan, mint az eredeti Amazonkám... Bár sokban nem fog különbözni. Sőt, szinte semmiben :P Csak egy picivel kisebb ereje lesz (olyan 30cel) :P Meg szorosabb családi kötelékben fog élni Emilioval!

    De mondjuk még is szar egy másodikat csinálni. De mindezt csak Emilióért :) Amúgy Lehet hogy hasonló neve lesz, mint a PeT_Valkyrienek, csak nem lesz benne a PeT.... a Valkyrie név nagyon tetszik, mivel imádom. :D

    :D

    Csupán ennyi. :)
  • Aspyrin
    #14380
    Lvl 14-15 körül vagyunk, tegnap végeztük ki Andyt.
  • Aspyrin
    #14379
    Hallgatlak :)
  • Aspyrin
    #14378
    Elvileg megy cucc nélkül is a sorcom, amíg nincs közös játék megoldjuk.
  • horpeti
    #14377
    Az új Amazonommal fogok jönni. És holy freezes segítővel.
    Ennyi jó paladin mellé Amazonnal igazi öröm csatlakozni. :P

    No meg nem tudom, hogy mennyi ideig, picit hanyagolnom kell a diót, túlzásba vittem.

    Hányadik szintűek vagytok?
    Max. felzárkózom. ACT1 elején, több XPt kapok ha egyedül írtok. :P


    Csak annyit szeretnék, hogy a holy freezes segítő, már az elejétől fogva legyen velem... Emilio lesz a neve, és hű társam lesz már a kezdetektől... És adoptálni fogom! :)
  • Rettenthető
    #14376
    *beszélgettem
  • Rettenthető
    #14375
    MadJani!

    Tudom, hogy egy fejlesztő neve, de vajh fellelhető, vagy ez csak amolyan szopatás?
    Amikor megjelent az exp., akkor olvastam - bár lehet csak Dios UL, hogy a kockák keressék:-) - hogy csak hellen generálódik és elég ritkán (igazi kockáknak való szívatás).

    U.i.: Most így belegondolva nincsenek paraméterek leírva, szal valszeg akkor csak kamu...


    horpeti!

    Sztm jó volt együtt nyomulni, ha igazán érdekel, hogy milyen, akkor csatlakozz!
    Csak jó lenne tudni mien karival jössz. Jó lenne, ha palával jönnél, mert az még nincs elég a csapatban :-D

    És ha lehet, mindeki küzdje le 20:00-ig a higieniai problémáit/szükségleteit...

    Delac-cal beszéltünk tegnap és felmerült egy-két probléma, amit majd meg kellene beszélni.
  • horpeti
    #14374
    Aspy szeretnék egy huzit nm ACT2ig minimum. Annyi cuccok nélkül is menne nem? :)

    Vagy ameddig megy cuccok nélkül, vagy amit kérsz adok addig.. van pl. egy spiritem is, nem kellett még senkinek :D

    Ha nem megy, akkor np. De 1. szinttől akarok holy freezes csókát fejleszteni. :)

    Csak így nem látom majd a normal gémeket... hm hm... Ha valaki kezd velem egy új ilyen karit, akkor tudunk együtt menni, v. máshogy megoldjuk együtt, akkor menni fog.

    És akkor megnyugszom :)))))


    Amúgy eladtam MALért a 47es WT-t is, így 47tel kevesebb az MFem. :(
    Lehet ezért nem esett semmi jó. :P Sandstorm lenne az ideális, mert helyre billentené a poison resistemet, és nem -37tel kéne mászkálnom hellen. :PP
    Csak hát ugye 40-45 MF... :) Bár nem tudom mennyit számít, Shakoban van 50 (de lehet beleteszek ptopazt, de lehet hogy valami mannanövelőt inkább, vagy umot), skullderben van 106 (ebbe is valami mannanövelő kéne, vagy pl. um :D), meg gheedben 24.. meg van 2 3 MFes SC is... De lehet jobb lenne WTvel, akkor átlépné a 200at (hátha töréspont :P)







    Amúgy tegnap hogy ment a közös játék??????? :)
  • horpeti
    #14373
    Tegnap írtottam Ancykat, és Baalt (így ez a 2 run) holy freezes segítővel is, és defessel is.

    Defessel szinte meg se sebződött a srác, és simán bírta minionokat is. Persze közben leechelt. Viszont ugye kicsit minden gyorsabb volt, így csöppet jobban kellett figyelni, ki mikor rohan az emberre, ha éppen a 2 segítő nem elég, hogy rájuk másszanak (decoyt nem mindig nyomatok). Szóval abból a szempontból parásabb volt, hogy normális gyorsaságon zúztak. Bár ilyen fél para, mert megütni úgyse tud 1ik se, csak így meg tudja próbálni.


    Holy freezesnél meg az volt, hogy közelembe se tudtak érni az ellenfelek, ugyanakkor azért jól bírták a segítők is.. Legfőképp, mert mire lendítenék fagyva a karjukat ütni, már többnyire halottak voltak. Kivéve LIk.
    Ja, és itt jöttek a kedvenceim. Ancy wayen az LI barátaim, a pörgős lordok. De nem is a sima, hanem valami extra gyors, bár Fana aurát nem láttam. és a bossuk meg fizikai/LI.
    Na ugye eddig itt mindig behaltam :D
    Most az volt, hogy beálltam én is, hogy engem üssenek, addig segítő tudja verni őket. asszem kihalt vagy 3*, mire levertük... Meg majdnem én is, úgy szaladtam el párszor :P
    Egyedül ez a nagyon kemény, mivel én csak kb. assistálni tudok.. bár én is tudom ütni, ahogy növök szintben, egyre jobban, de a segítő fényévekkel erősebben üt, mint én.

    Úgy vettem észre, hogy bár kékek voltak a holy freezetől, nem túl sokat lassultak. Bár lehet nem igaz, mivel amikor behalt segítő, akkor sokkal fájdalmasabb volt ahogy ott 8an próbáltak megütni.

    Ilyenkor merül fel bennem, hogy ha defes lenne a segítő, akkor lehet, hogy sokkal jobban bírná, mivel alig találják el, és szépen tudna ütni. De lehetséges, hogy ez suxabb, mivel viszont gyorsabban ütik... nem is kicsit.

    Szal overall én azt vettem észre, hogy mindkettő tök jó. :P
    DEFes egyértelműen a csicskának, akinek relative nagy az alapdefe, többet segít, mint nekem, a holy freezes meg nekem jobb, mivel ha rám is rohannának, belassulva éppen annyi időt nyerek, hogy 2-3 javelint rádobjak, ill. rendeződjenek a védelmi sorok + decoy...
    DEFessel alig volt időm decoyt csinálni, mivel hamar lerohannak...

    Amúgy érdekesség, hogy ancikillnél 3 LIset fogtam ki, és minden probléma nélkül levertük őket a holy freezes segítőmmel... Ez azért is meglepő, mert én szerintem a jabommal nem sokat vertem rájuk, inkább a merc szedte le (nyilván Obedience 40% crushing blow odatesz). És az egyik ancira még hatott is a holy freeze. :P

    Baalkillnél igazán nem számít a dolog, a pusztító erejű támadások inkább a varázslatok, nem hinném, hogy sokat számít a def.
    Anciknál igencsak számít, de az előző példa meg azt mutatta, hogy full mind1, így se volt gáz.... De lehet csak mákom volt...

    Szal vhogy Ancikon, és a pörgős genyákon kívül mindenhol jó a holy freezes csóka. Kisebb actokat nem néztem, de feltételezem, sokkal nehezebb nem lenne más szint... :)
    Bár zavar, hogy néha nagyon meg tudják csípni a segítőt, egyszerre kap 3-4 ütést ,és akkor máris szevaszos a helyzet... És ilyenkor felmerül bennem, ha defes lett volna, lehetséges erre nem került volna sor... De mivel lassabban ütik az esetek 99%ban, így még azt se mondhatom... De így kb. az a felállás, hogy bár lassabban ütik, de be bírják ütni, úgy meg bár gyorsabban ütik, de jóval kisebb eséllyel, emiatt sokkal kisebb a megcsípés lehetősége...

    No de erre mind csak akkor van szükség, ha én éppen elbambulok, vagy nézem, ahogy 20an rámásznak a segítőmre... :P Minden más esetben simán le lehet őket lőni, gázosabb esetben odamenni, és a testemmel védeni, amíg ő leveri (LI-s lordok)... Amúgy meg sokkal coolabb, hogy a fagyás miatt néha talán meg is torpannak! És annyi időt vesztenek, hogy már esélyük sem lesz odaérni senkihez. :)

    Szal asszem a holy freeze-t választom. :P

    És ha a játéknak az az 1%a jön el, amikor ez a felállás gyengébb, akkor jobban odafigyelek... Defesnél ez nem lenne probléma, viszont ott meg 99%ban fürgébbnek kell lennie az embernek.

    Egyedül még a Baal minionok azok, akik képesek leverni szegényt, mert azok nagyot, és igen nagy%ban ütnek, ott is kell némi kooperáció... Még ott kell igazán vagy nagyon gyorsan lelőnöm őket, vagy bedobnom magam, mert ugye engem nem bírnak eltalálni... és ha 1-2 ütést már rám fecsérelnek, nyertem. :P De ott is igencsak durvás a lassulás, csak akkor van gond, ha megfogják a segítőm.


    Nah, asszem monolog off, és lelki béke honol rám.......... :DDDDDD

    Partiban úgyis mind1 (és csapatjátékosok vagyunk), mert sok embernek van defes segítője, a 2 kombó meg úristen dolgokra képes... :P


    Köszi, hogy végighallgattátok, máris sokkal nyugodtabb vok, mint elmúlt 1 hétben :PP
  • horpeti
    #14372
    Köszi, majd igyekszem! :)
  • Delac
    #14371
    ŐŐ. RESISTES charmok: grand charm 15 allres um kb, small charm 5 allres meg kb ist bár nem biztos ez utóbbi. Kisebb teljesítményű res charmok árai változnak, de kb ebből lehet következtetni. Nyilván próbálgasd őket olcsóbban megvenni.
    Large charmnak meg nem tudom az árát
  • MadJani
    #14370
    Én Java mellé mindig Might-os mercet veszek. Részint amit irtál, a nagyobb leech miatt, részint könnyebben mennek a Light immunok is.
    Pl: Soul-oknál tök mindegy mennyi a Def-ed, vagy, hogy kékek-e.
  • MadJani
    #14369
    Ö csak egy Blizzard-os poén. Ha visszafele olvasod akkor az egyik fejlesztönek a neve. :)
  • Rettenthető
    #14368
    Most, hogy ilyen sok nagy diablo-s fan egybegyűlt, egy kérdés...

    Találkoztatok-e már vele?
  • JancsiPapa
    #14367
    Attól függ mit akarsz.
  • Ravald
    #14366
    szevasztok uppolni hogy kell?
  • Aspyrin
    #14365
    Hehe, természetesen azokra is teszek majd pár pöttyöt ;-)
  • JancsiPapa
    #14364
    Ó, nehogy már prayert nyomj!!!
    Az alatta lévő aurák (cleansing, meditation), ugyanúgy a prayer +healingjével fog gyógyítani, csak hát manareg/reduce curse lesz még a bónusz...
    Gondold meg, volt már medicem =)
  • Aspyrin
    #14363
    Remek ötlet, én gondolkoztam a popsztár babán de végülis egy igen speckó palával fogom a csapatot segíteni: prayer aurás pala holy bolt kombinációval :) Elvileg meghalni nem fogtok ha rajtam múlik :D
  • Rettenthető
    #14362
    Abszlute tiszta játék párti vagyok, roppant szimpatikus ez a gondolat. Nem szeretem a huzást, pont a játék vész el.
    Ugyanakkor sztm természetesen logikus, hogy a HF-t mindenki magának csinálja.

    Aki pedig úgy érzi, hogy túl könnyű így is a játék, az pedig változtasson a játékstílusán (igaz pet?). Nem tradelt, meg mások által ajándékozott cuccokban kell szaladgálni, hanem magatalálósan...
    És akkor lvl 85-n sem fogod azt érezni, hogy mindenkit legyalázol a halálba és a játék nem kihívás...


    Én asszem convictionos palát fogok indítani. Lehet tömeges jelenség, de én még egyet sem láttam.
  • horpeti
    #14361
    Szerintetek egy Mightos segítő az odatenne a dolgoknak? :)))

    Vagy ennyire ne szálljak el?

    (jobban leechel, meg én is, kivéve undead)

    Nem lehet sámli, bár nem tudom mennyit ad egy fejlett Mightos segítő...

    Meg gondolom ez az aura nem a kész sebzést növeli, hanem a fegyvert módosítja (nem úgy mint a conce), így pl. egy +350 EDs cuccnak, ami a segítőn van, egy +150% növelés az szinte lóxar.... 200as titánnak még csakcsak duplasebzés... :)
  • horpeti
    #14360
    *PeT3vil


    nem 2e

    de gondolom elírás!
  • horpeti
    #14359
    Aha.

    Nekem a tiszta játékkal semmi bajom, csak azzal, hogy Amával nincs kedvem végigjátszani újra (2 hete tettem)
    szinte tiszta játékkal.

    no persze a szintfejlődéshez kellett a normál, és nm baal, de pl. asszem 20 percnél többet hellbaalon nem tartozkodtam, és most 85ös vagyok...

    Sok volt a barangolás nagyon :DD


    Más karival meg egyáltalán nincs kedvem nyomni, azt már eljátszottam jóideje...

    Szóval igencsak leszűkültek a lehetőségeim...


    Bár lassan az amámat is kezdem unni, mindenki fekszik.

    No de persze még van néhány opció, amit véghez kéne vigyek (több resistcharm, feluppolni titánt... etherialt nem tudom, mostanában ha belelendülök, hamar elfogy a titán, szóval lehet csak simán uppolok egy jobb EDjű titánt, ill. felszerelni normálisan segítőmet)

    Perpill erre nincs meg a lé, főleg a resistcharmokra.

    allres GCk, SCk mennyibe kerülnek?
    Pl. nem perfectet akarok venni, hanem pl. elég 13-14% allres is!!! Szóval gondolom az olcsóbb!!!

    Ebből bevásárolnék nagyon szívesen... :)

    De nemtom mennyibe kerülnek.

    kéne néhány tipp, hogy ne verjenek át. :)